PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.791.552
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hazar kaže...

Ne znam da li se pisalo o tome. Ali da imate ps4 vec dugo, od izlaska prakticki, biste li sada cekali ps5 ili upgrejdali na ps4 pro. Čitao sam prognoze ali nitko ne zna kada ce izaci, koliko sam uspio zakljuciti iz procitanog cca 2 godine.

Ja imam isti PS4 od launcha u Hrvatskoj, pamtim čak i datum: 29.1.2014. I nemam namjeru mijenjati do PS5, bio bi previše u iskušenju kupiti 4K TV, a ovako mi je dobar i FHD. 

9 godina
offline
PlayStation 4

jel zna netko jel ima neki dobar boks na ps4? obožavao sam prije fight night, i nas ps2 i na ps3, ne znam jel ima sad nešto na ps4. nije mi ufc toliko napet nego baš pravi boks, al s druge strane ako ima neki ufc onda bi možda i to malo nabacio

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ovaj zadnji ufc ti je couch coop najbolji, ako hoćeš igrati preko neta onda će ti dopizditi jer nema neku mrežnu komponentu.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
jaZey kaže...

Razmisljam o prodaji konzole, jednostavno ne stignem upalit uz sve obaveze pa me zanima kako ostavit account sa digitalnim igrama na konzoli a da se promijene ili izbace moji osobni podaci, jel to izvedivo?

 Ja koliko znam možeš maknuti svoju bankovnu karticu sa koje si kupovao digitalne igre ako si je naravno imao vezanu uz taj račun to možeš maknuti , onda možeš stavit tj izmjenit svoje pravo ime u neko fake ime, jedino ti onaj nick vezan kod prvog psn kreiranja ostaje i njega nemoš mjenjat al ovo sve drugo izmjeniš u fake i nije ti to neki veliki problem.Mislim da možeš promjeniti i e-mail koji su koristio kod kreiranja tog računa sa nekim drugi fake e-mailom.

Napad je najbolja obrana :)
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Probat cu tako slozit, steta mi je ne ostavit igre na konzoli, ima ih 6-7, koliko bi bilo realno trazit za PS4 SLIM 500 GB, star godinu i pol al igran mozda 20ak sati sveukupno, dva kontrolera, 3 fizicke i 6-7 digitalnih igara? 

15 godina
offline
PlayStation 4

Ako netko prodaje konzolu, ja sam zainteresiran. Cijena do 1600kn sa postarinom.

Kupljen.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 16:13 (Alfredo nr.2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
jaZey kaže...

Probat cu tako slozit, steta mi je ne ostavit igre na konzoli, ima ih 6-7, koliko bi bilo realno trazit za PS4 SLIM 500 GB, star godinu i pol al igran mozda 20ak sati sveukupno, dva kontrolera, 3 fizicke i 6-7 digitalnih igara? 

 A čuj slim konzole se mogu nać od 1TB i sa 36mjeseci garancije oko 2500kn e sad ta tvoja je 500gb al dobro tu su dva joysticka 3 fizičke i 6-7 digitalnih hmm pa mogao bi tražit jedno 1600-1800kn tu negdje sumnjam da ćeš dobit više od toga kad već neki na njuški spuštaju i ps4 pro na 2000kn.

Napad je najbolja obrana :)
10 godina
offline
PlayStation 4

Bas pogledao, imam 11 digitalnih igara, eto toliko o tome koliko ga igram, slozit cu oglas na bug oglasniku pa cemo vidjeti, hvala na savjetima

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

u koliko sati počinje COD Blackout private beta? aktivirao sam kod koji su dijelili na hcl, ali jos nikakav mail nisam dobio niti mi se na konzoli išta pojavilo, niti vidim da se uopce moze skinuti u trgovini išta vezano uz ovu betu...jel ima netko neke informacije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Da li ima netko popust u sancta domenica za produljeno jamstvo za PS4

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zna netko do kada tocno traje bf v open beta?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja upravo dobio na mail i mogu skinuti igru bas sam stavio da skida

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...

Zna netko do kada tocno traje bf v open beta?

 

Do sutra u 16 h. 

8 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pogledaj na COD stranici di si upisivao taj kod. Meni se tamo pojavilo i onda sam isao na redeem codes u PS store-u, upisao kod i pocelo mi se skidat.

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ima li za PS4 kakvih ne originalnih kontrolera? Imam 2 originalna i nekada bih volio da imam 3-4 kada mi je raja tu da sta zaigramo, ali mi preskupo kupovati ove. Ima li ko kakvog iskustva sa jeftinijim, ako ima moze li prijedlog nekih?

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Dobar je ovaj BF V ali respawn je tesko sranje kak je vec i napisano. Jucer me neki lik (50 rank) izbusio nekih 7-8 puta u jednoj partiji, ja nisam mogao vjerovati.  Ali sve u svemu posto je ovo beza igra se cini solidna i zabavna tak da cu napraviti preorder i ko ga jebe 😊

PSN:Tomislav025
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

DS4 mi ima nekakve mikro pomake na lijevom sticku, npr. u BF1 - zaustavim lika, a on ga lagano pomice u stranu, ili na spawn screenu mi mice sa jednog na drugi spawn point. Pretpostavljam da je to do samog sticka, obzirom da druge tipke funkcioniraju normalno, kao i drugi DS4.

 

Da li je netko imao takav problem i kako ga rijesiti? Da li bi to uopce islo pod garanciju (mislim da mi jos vrijedi garancija neko vrijeme)?

 

Thanx unaprijed...

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Maddog_HR kaže...

DS4 mi ima nekakve mikro pomake na lijevom sticku, npr. u BF1 - zaustavim lika, a on ga lagano pomice u stranu, ili na spawn screenu mi mice sa jednog na drugi spawn point. Pretpostavljam da je to do samog sticka, obzirom da druge tipke funkcioniraju normalno, kao i drugi DS4.

 

Da li je netko imao takav problem i kako ga rijesiti? Da li bi to uopce islo pod garanciju (mislim da mi jos vrijedi garancija neko vrijeme)?

 

Thanx unaprijed...

 Meni se to dogodilo na Xbox One kontroleru i nije se dalo popraviti, morao sam ga baciti. Bila je prošla garancija pa ga nije bilo moguće zamijeniti, a mijenjati senzor gljivice je bilo nemoguće jer bi se odlotavanjem spržili neki SMD-ovi na drugoj strani. Kako je točno na DS4 ne znam.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Dobar je ovaj BF V ali respawn je tesko sranje kak je vec i napisano. Jucer me neki lik (50 rank) izbusio nekih 7-8 puta u jednoj partiji, ja nisam mogao vjerovati.  Ali sve u svemu posto je ovo beza igra se cini solidna i zabavna tak da cu napraviti preorder i ko ga jebe 😊

 Ja cu uzet al za pc nekako mi je zabavnije na pcu igrat

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav. Jel iko probal pre orderat FIFU 19 preko FIFE 18 za onaj 10% popust. Kod mene na PS mi baca neki error i ne zeli. Neko slican problem i rjesenje?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Hazar kaže...

Ne znam da li se pisalo o tome. Ali da imate ps4 vec dugo, od izlaska prakticki, biste li sada cekali ps5 ili upgrejdali na ps4 pro. Čitao sam prognoze ali nitko ne zna kada ce izaci, koliko sam uspio zakljuciti iz procitanog cca 2 godine.

Ja imam isti PS4 od launcha u Hrvatskoj, pamtim čak i datum: 29.1.2014. I nemam namjeru mijenjati do PS5, bio bi previše u iskušenju kupiti 4K TV, a ovako mi je dobar i FHD. 

 Zato i služi ps i najbolje ga je uzeti kada izadje, igraš 6-7 godina do izlaska novog. Platiš jednom u 6 godina igraš igre kao što su na pcu, imaš dobar multi, dobar sp, ne misliš se o nadogradjivanju graficke itd. Meni je moj tako poslužio. Jebiga za naše balkanske drzavice najisplativiji je.

 

Rijetko ko može priuštiti taj sport od plaće 350-400 eura da kupuje gtx980 pa onda gtx1080 kako kad koja izlazi. Zato je konzola najbolja na balkanu po meni i po mojim primanjima.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
11 godina
offline
PlayStation 4

PS5 dolazi najkasnije za 2 godine (jesen/zima 2020).

Što se duže čeka, manje ima smisla kupovati PS4 ili nadograđivati na PS4 Pro, jer će PS5 vjerojatno biti retro-kompatibilan.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

PS5 dolazi najkasnije za 2 godine (jesen/zima 2020).

Što se duže čeka, manje ima smisla kupovati PS4 ili nadograđivati na PS4 Pro, jer će PS5 vjerojatno biti retro-kompatibilan.

 Pa dobro, ako se ima dobra ponuda da se sa PS4 obicnog nadogradi na Pro a nema se u planu odmah po izlasku kupovati PS5 onda mislim da ima smisla nadogradnja. Bar ce pro moci gurati bolje nove igre koje izlaze i pruzati koliko-toliko bolju grafiku i performanse.

 

Ja imam slim koji me extra slusa, nisam ga planirao prodavati, ali sam dobio tako dobru ponudu za njega (5.05 sa exploitom) tako da cu ga prodati i kupiti za te pare nov Pro. (iako mi je samo FHD TV)

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 10:16 (arnes_king).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

 Pa dobro, ako se ima dobra ponuda da se sa PS4 obicnog nadogradi na Pro a nema se u planu odmah po izlasku kupovati PS5 onda mislim da ima smisla nadogradnja. Bar ce pro moci gurati bolje nove igre koje izlaze i pruzati koliko-toliko bolju grafiku i performanse.

 

Ja imam slim koji me extra slusa, nisam ga planirao prodavati, ali sam dobio tako dobru ponudu za njega (5.05 sa exploitom) tako da cu ga prodati i kupiti za te pare nov Pro. (iako mi je samo FHD TV)

 Ja sam takodjer naletio na dobar deal kod nas na piku ps4 pro sa 8mj garancije u SD,a konzola nije koristena ni mj dana.2 rucke,od toga 1 zapakirana nova,fifa 18,jos 2 nastavka call of dutya sve za 650km.Normaln oda necu cekat 2g da izadje ps5.Ko zna di cu bit za 10 dana kamoli za 2g.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
arnes_king kaže...

 Pa dobro, ako se ima dobra ponuda da se sa PS4 obicnog nadogradi na Pro a nema se u planu odmah po izlasku kupovati PS5 onda mislim da ima smisla nadogradnja. Bar ce pro moci gurati bolje nove igre koje izlaze i pruzati koliko-toliko bolju grafiku i performanse.

 

Ja imam slim koji me extra slusa, nisam ga planirao prodavati, ali sam dobio tako dobru ponudu za njega (5.05 sa exploitom) tako da cu ga prodati i kupiti za te pare nov Pro. (iako mi je samo FHD TV)

 Ja sam takodjer naletio na dobar deal kod nas na piku ps4 pro sa 8mj garancije u SD,a konzola nije koristena ni mj dana.2 rucke,od toga 1 zapakirana nova,fifa 18,jos 2 nastavka call of dutya sve za 650km.Normaln oda necu cekat 2g da izadje ps5.Ko zna di cu bit za 10 dana kamoli za 2g.

 Ne razumiju nas ove nase komsije iz Hrvatske, oni samo kupuju sta god najnovije izadje :D kod nas to nije bas tako lahko hahah

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

 Zato i služi ps i najbolje ga je uzeti kada izadje, igraš 6-7 godina do izlaska novog. Platiš jednom u 6 godina igraš igre kao što su na pcu, imaš dobar multi, dobar sp, ne misliš se o nadogradjivanju graficke itd. Meni je moj tako poslužio. Jebiga za naše balkanske drzavice najisplativiji je.

 

Rijetko ko može priuštiti taj sport od plaće 350-400 eura da kupuje gtx980 pa onda gtx1080 kako kad koja izlazi. Zato je konzola najbolja na balkanu po meni i po mojim primanjima.

Tako sam i ja nekako računao. Zato sam i preorderao četvorku, očekujući da sam miran barem 6 godina. I lijepo me služi, baš sam zadovoljan, usprkos Prou i HDR-u. Što se mene tiče, već se kompletno isplatila.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ma kupio bi i ja da imas mogucnost ko oni...kod nas nemas trgovina ni izbora kao u hrvatskoj.

Sto je najgore sve je skuplje i to ne za 20kn nego neke stvari su skuplje za 500 i vise kuna.I dosta njih uzima novije i preko kartice,a starije proda itd...a tebi ostaje pik.ba da uzmes nesto koliko toliko normalnijoj cijeni.

Primjer tv.koji sam uzeo u hrv na akciji se mogao uvatit po 6500kn sa kodom itd...a kod nas 2000km sto je bio najjeftiniji eto samo jedna od usporedba.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 10:41 (hrka11).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
nidjoPro kaže...
Pozdrav. Jel iko probal pre orderat FIFU 19 preko FIFE 18 za onaj 10% popust. Kod mene na PS mi baca neki error i ne zeli. Neko slican problem i rjesenje?

 ovo vazi samo ako se uzima Fifa 19 Ultimate Edition?

PSN Tokioplastic292
10 godina
offline
PlayStation 4

Ovo sam napisao u fifi19 temi slucajno,vise odgovara pitanj ovdje.

 

Nemam nikakvu igru trenutno vezanu za acc sve su na cdu,dali se stvarno ispalti imati US acc.jer bi mogao napraviti na drugom mailu us acc?

Npr. ja iz bih ne mogu platit ps plus jer je to hrv store i idje mi na k...to,ali ok trebnam imat hrv karticu.

 

Zanima me dali mozda za US mogu platit karticom ako mi bude njihov acc?kontam opet US je puno vece trziste itd.mozda vrijede drukcija pravila?

Sto se tice igrica i kupovanja opcenito nebi trebalo bit problem?

 

Igranje npr.fife online nebi me spajalo tamo s nekim iz amerike i to,nego vamo europa?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...

Ma kupio bi i ja da imas mogucnost ko oni...kod nas nemas trgovina ni izbora kao u hrvatskoj.

Sto je najgore sve je skuplje i to ne za 20kn nego neke stvari su skuplje za 500 i vise kuna.I dosta njih uzima novije i preko kartice,a starije proda itd...a tebi ostaje pik.ba da uzmes nesto koliko toliko normalnijoj cijeni.

Primjer tv.koji sam uzeo u hrv na akciji se mogao uvatit po 6500kn sa kodom itd...a kod nas 2000km sto je bio najjeftiniji eto samo jedna od usporedba.

 ne trebaš mi ništa govoriti, pa ja sam 450 eura platio 1060 6gb ali 2017te u ludilu cijena ali šta je previše previše je

Hrvatska je najbolja na balkanu i ima priznate prodavnice kao links, adm, instar, hgshop. Kod nas je svaka isti drek.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice