PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.783.564
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
online
Re: PlayStation 4
Prodaje li možda netko slučajno Gran Turismo?
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Praetorian1 kaže...
Purger155 kaže...
Zanimljivo,od danas je moguce skinuti igre sa PS Now..Ako je netko slucajno pretplacen na Now, te mu nije problem, nek proba skinuti Red Dead Redemption..
Mozda bi se sad i pretplatio..


https://www.dualshockers.com/playstation-now-download-ps4-ps2-games/

 Ovo je super bas bi skinuo RDR, ali ne mogu nigdje nac na PS4 storeu Ps now ?

 Mislim da nije dostupan u RH. Treba UK ili US account. Recimo baš RDR je primjer onoga što mi nije jasno kak bi moglo raditi u offline modu kad nije rađen nikakav remaster toga.

 Ja kužim da ljudi ne čitaju članak, ali već u linku piše da se mogu skinuti PS2 i PS4 igre.

Kako onda Red Dead Redemption ulazi u tu priču kad je to PS3 igra? 

 

Ni jedna PS3 igra neće biti u offline modu, jer PS4 ne može emulirati PS3.

PSN - DeniZg80
7 godina
offline
PlayStation 4

Moguce igre za PS+ za listopad:

 

This report is purely a rumor at the moment as the leak could very well be false. However, if the leak does prove to be true, gamers on the PlayStation 4 will receive Nioh and Diablo 3: Eternal Collection.  

 

Ako je istina, ja prezadovoljan. Obe igre se vec dugo mislin kupit, al stalno odgadan. Na Diablo II san utuka tisuce sati.

 

https://gameranx.com/updates/id/162180/article/supposed-playstation-plus-leaks-reveals-october-2018-video-games/

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 1:05 (Tututuru).
 
9 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Igrao sam probno taj PS Now (imam UK račun) i bez internet veze od stabilnih 30+Mbps nema ništa.Kontrole kasne,zvuk također,grafika je kockasta,uglavnom streaming igara možda za 10 god.
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ljudi dali se isplati sad iz "zajebancije" i za zajebanciju kupit sad ovu: Tom Clancy"s Ghost Recon Wildlands igru jer je sad na PSN Storeu snižena ova Standard edition za 72% znači sa 549kn spušteno na 149kn!

Ja sam je već jučer skinuo jer su je dali 4 dana sad prek vikenda free i igram je već,meni je igra onako ok za malo zezanja.

Čitam malo razna iskustva i recenzije o igri i sad dosta njih je hvali a dosta njih kaže da im brzo dosadi jer je sve na istu foru svaka misija bilo glavna ili ove sporedne da se sve ponavlja na isti kalup.

Ja ovo šta sam dosad igrao zabavlja me dosta tako da za 149kn koliko sad košta igra ako mi i dosadi nije velika šteta ianako nikad nebi za ovo dao skoro 600kn al ajde 149kn može proć šta vi mislite zanima me vaše mišljenje? 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Za cijenu od 149.00 kn ne možeš pogriješiti. Da, igra je repetativna u pravom Ubisoft stilu, ali mene to nije spriječilo da natučem 40+ sati. Veliki predivni open world, izvrstan osjećaj pucanja i dobra mogućnost taktiziranja čine sve ono zbog čega se isplati kupiti ovu igru - pogotovo za tu cijenu. 

 

Ako imaš PS+ možeš igrati i 4vs4 mode. Meni jedan od dražih multiplayera. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Moguce igre za PS+ za listopad:

 

This report is purely a rumor at the moment as the leak could very well be false. However, if the leak does prove to be true, gamers on the PlayStation 4 will receive Nioh and Diablo 3: Eternal Collection.  

 

Ako je istina, ja prezadovoljan. Obe igre se vec dugo mislin kupit, al stalno odgadan. Na Diablo II san utuka tisuce sati.

 

https://gameranx.com/updates/id/162180/article/supposed-playstation-plus-leaks-reveals-october-2018-video-games/

 Nekako sumnjam da ce se ovo dogoditi, jednostavno je predobro da bude istinito.. obje igre su AAA naslovi kakvi inace predvode mjesecnu ponudu, pa ne vidim da bi ih dali zajedno. Moguce da sam u krivu, ali bolje da se ugodno iznenadim nego razocaram.

Why so serious???
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Za cijenu od 149.00 kn ne možeš pogriješiti. Da, igra je repetativna u pravom Ubisoft stilu, ali mene to nije spriječilo da natučem 40+ sati. Veliki predivni open world, izvrstan osjećaj pucanja i dobra mogućnost taktiziranja čine sve ono zbog čega se isplati kupiti ovu igru - pogotovo za tu cijenu. 

 

Ako imaš PS+ možeš igrati i 4vs4 mode. Meni jedan od dražih multiplayera. 

 Planiram sad oko Božića tj. i malo prije uzet PS+ al  golica me da uzmem danas ovo za 149kn jer i to šta kažeš takvu preljepu open world igru treba ugrabit po toj cijeni jer če takva cijena ostat samo kratko ograničeno vrijeme mislim da je već za tjedan dana opet vračaju na staru cijenu ali sigurno ne ovako 72% nisku. Ma uzet ću je kud puklo da puklo nek se nađe 

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Je, ja sam malo zabrijao, odnosno polakomio se za RDR i PS Now... :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 9:33 (Purger155).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
FiCoO kaže...
Prodaje li možda netko slučajno Gran Turismo?

 Šteta što si zakasnio, jer je do prije 5-6 dana u Sancta Domenici bio na akciji (149 kn standardna verzija, 200 kn steelbook)

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Purger155 kaže...
FiCoO kaže...
Prodaje li možda netko slučajno Gran Turismo?

 Šteta što si zakasnio, jer je do prije 5-6 dana u Sancta Domenici bio na akciji (149 kn standardna verzija, 200 kn steelbook)

Nek se strpi, bit ce opet.

Em uskoro ide i Infogamer gdje ce vjerojatno biti ista cijena. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozz!

Ako stavim PSN na US, kazu neki da ce biti dosta jeftinije na PS storu, nego kad je na HR ? Dali je to tako !? Dali cu imati kakvih problema prelaskom na US ? Jer je to ipak varanje, sta ne. ?
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
veseli007 kaže...
Pozz!

Ako stavim PSN na US, kazu neki da ce biti dosta jeftinije na PS storu, nego kad je na HR ? Dali je to tako !? Dali cu imati kakvih problema prelaskom na US ? Jer je to ipak varanje, sta ne. ?

 Ja sam lagano kreirao (imaju uputstva na net-u kako)  US rn. prije koju godinu kad sam imao ps4 sad kad sam nabavio ps4 pro neradim više tako sad čekam samo velika sniženja na ps storeu kao šta sam danas kupio ovog tom clancy wildlandsa za 149kn a dođe inače oko 550kn tako sad radim a tako ću i ubuduče isplativije nego da otvaram ponovo US rn.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 12:52 (Seki001).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
veseli007 kaže...
Pozz!

Ako stavim PSN na US, kazu neki da ce biti dosta jeftinije na PS storu, nego kad je na HR ? Dali je to tako !? Dali cu imati kakvih problema prelaskom na US ? Jer je to ipak varanje, sta ne. ?

 Ma normalno koristiš jedan i drugi store ovisi u koji se logiraš, a na PS4 imaš 2 zasebna acc. Kao da su 2 hrvatska.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Battlefront 2 na US Storeu 10 dolara. Ima li ko kakva iskustva sa ovom igrom, zanima me iskljucivo MP.
PSN Tokioplastic292
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 23:35 (LordSnow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Na Hr trgovini.
Dobra cijena ako neko nije do sada igrao.
Moj PC  
6 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da li postoji način kako da aktiviram PS Now trail? Imam Američki account, no nažalost Hrvatske kartice ne prolaze :(

SpyGi je mato.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Bokte što je ovaj Shadow of Colossus ponekad iritantan sa svojim kontrolama. Baš se treba psihički pripremiti za igranje. Mislio sam da ne može gore od Heavy Raina gdje sam 20h igre utrošio na prolaženje s likovima kroz vrata.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

https://www.thegamecollection.net/ps4-500gb-fifa-19-console-bundle-with-fifa-19-ultimate-team-icons-and-rare-player-pack/

 

Sad naišao na ovo, 265 funti što ispada 2250 kn. Po meni dobra ponuda s obzirom da je novu plejku kod nas (a i vani) nemoguće naći za manje od 2000 kn. E sad jedino ne znam kakva je situacija s kablom za struju da nebi poslali onaj njihov

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 18:58 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Dobit ces sigurno kabel za britanske uticnice. Ali imas adaptere za kupiti, koliko je to sigurno je pak jedan novi problem.🤔
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Zašto ne bi bilo sigurno? Nisam baš upućen. 

Ali ponuda je inače dobra? :D 

 

 

btw poslao sam im upit u vezi kabla

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 20:54 (kbenzema).
9 godina
online
Re: PlayStation 4
Ekipa jedno pitanje, kupio sam TV i koristim ga sad primarno za ps4, i sve mi je super. Tv je je 4k qled samsung q6fn 55", stvarno sve dobro izgleda, al sad mi jedan dobar prijatelj prodaje ps4 pro, ja znam u kakvom je stanju (ko novi) i ima još 4 mjeseca garancije i on bi ga sad meni prodao za stvarno dobru cijenu, čovjeku se promijenili prioriteti u životu.
E sad ja bi samo htio provjeriti, znači ja bi mogao ove nove igre pičiti onda u 4K rezi jel tako? Mislim ono, to bi stvarno bio pristojan napredak? A i dalje bi udarao na 30 fps kao i dosada na običnom ps4 jel tako?
Djeluje mi da bi mi bilo ok se prebaciti na pro, pogotovo jer vjerujem da bi ovaj svoj mogao utopiti za barem 1300 kn, al najviše me zanima hoću li stvarno osjetiti razliku između običnog ps4 i pro
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 2:24 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Hoces, igre izgledaju bolje i rade bolje neke na 60fps. Nemaju sve 4k rezoluciju ali opet izgleda bolje nego na obicnom. Dali se isplati moras sam procjeniti. I ps4 pro je dosta tisi od obicnog ako ti je to bitno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ma je vraga tiši.Najbučnija konzola koju sam ikada imao.Kad igram God of War ko da mi mlažnjak leti kraj kuće.Stavili su premaleni ventilator i zato je PS4 Pro bučan.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Možda defektan primjerak?
Ja nemam problema s tim.
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Slažem se, jedan od razloga zašto nisam puno igrao AC Origins. Strašno se čuje i zagrijava, bilo mi žao konzole pa nisam htio ni igrati.
9 godina
online
PlayStation 4

A majke ti, ovo su baš oprečna mišljenja. dvojica kažu da je tiša konzola a dvojica da je bučnija i da se više zagrijava. što iz toga zaključiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

I moj ps4 star 1.5 g. je preglasan još od prvog dana. A razlog je to što je ventilator od
tvrtke Delta. Sony ima 2 dobavljača ventilatora: Nidec i Delata. Ovi od Nideca su tihi , a
od Delte glasni .  Koji će se naći u konzoli je čista lutrija. Mislio sam da se to već zna. Ja
sam smanjio buku na 50% tako što imam poklopac malo podignut i malo pomaknut prema
naprijed . Plus komadić plastike i malo ljepljive trake za zavoje na jednome mjestu koji
poništava piskavi zvuk kao od ususavača . Rekao bih da ga neutralizira. To sam slučajno
otkrio i tako radi preko godinu dana.

shit happens too often
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 11:04 (Wox).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
CroVandal kaže...

Hoces, igre izgledaju bolje i rade bolje neke na 60fps. Nemaju sve 4k rezoluciju ali opet izgleda bolje nego na obicnom. Dali se isplati moras sam procjeniti. I ps4 pro je dosta tisi od obicnog ako ti je to bitno

 Ja sam nedavno presao sa slim na pro, trenutno nemam 4K TV pa da mogu biti relevantan, ali gledajuci po youtube poredjenja npr spiderman novi na PS4 i PS4 pro ja stvarno ne primjetim razliku osim minimalne stvari i to kad se zaustavi slika pa zumira.

 

Sve se kontam da sam bezveze radio ovaj prelaz i da i kada nabavim 4K TV ali me brine da ne budem razocaran :D

 

Kontam, da ce kako vrijeme prolazi sve nove igre imati vecu razliku.

 

 

Sto se tice buke, obicni PS4 mi je bio najglasniji a za sada izmedju slim i pro nisam primjetio razliku, al trenutno igram samo The Last of Us, pa vidjet cemo da li ce ostati tih i na drugim, novijim igrama.

 

Najvise me iritira zvuk BluRay citaca, kako je lijepo kada je konzola sa exploitom pa ide sve sa HDD, tad je najtisa. Sad mi cini mi se najvise zvuk taj citac proizvodi kad "zalaufa" disk haha

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 11:08 (arnes_king).
7 godina
offline
PlayStation 4

Meni je GOW prva igra di san primjetija da konzola vise buci,isto iman pro. Vecinon san igra sa slusalicama, al kad bi igra bez, stvarno se cuje. 

 

Evo taman san dosa do kraja price, obavlja san dosta sporednih stvari i mozda nakon 40 50 sati san dosa do kraja (igra san na hardu, i to je jedan od razloga zasto je toliko tribalo al ne zalin ni minute potrosene). Prica je bolesna, gameplay meni osobno odlican, iman neke zamjerke ali ne zelin drugima spoilat. Nadan se da ce izbacit neki DLC. Za sad san misljenja da cu krenit na platinu jer za razliku od trojke ne triba igru pric na razlicitin tezinama.

 

Ako RDR2 ne ispuni ocekivanja, ovo je sigurni GOTY.

 
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice