PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.788.296
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

Powerline adapteri trebaju novije instalacije, mora biti obavezno na istoj fazi, po mogućnosti i na istom osiguraču spojeno. Ja sam to imao i iskreno, ne vrijedi to novaca, bar kod mene. Ali kao i kod svakog proizvoda, your mileage may vary. Ja samo znam da sam bacio u vjetar 300 kn, da bi mi na kraju stajali doma u ormaru i skupljali prašinu. 

Moj PC  
1 0 hvala 3
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

hvala svima na savjetima al koji sam ja lik :D

 

tek mi naumpalo da imam mrezni kabal od glavnog modema koji ide na TV resiver, samo prebacio kabal u glavnom modemu na port od interneta i spojio gore na PS4 i sad imam punih 50 download :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Ja ljetos kupio tp linkove ( oko 520 kn )propusnost do 1000Mb. Imam vip i optiku u zgradi. Na zicu brzina 506Mb a bezicno do 90Mb. U hodniku mi ruter. Brzina preko tp linkovih adaptera na tv-u PUS6501 i plejki 180Mb u jednoj prostoriji. Na acer predatoru 215Mb u drugoj prostoriji, na klincovom kompu zbog cega sam ih i uzeo najvise, 118Mb u trecoj prostoriji. A bezicna veza u stanu mi je oko 90Mb svuda tako da sam ih vratio u hgspot i vratili mi novce za 15tak dana. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Možda si nešto krivo spojio, mora biti solo spojen na utičnici, taj s AV2 bi trebao biti sasvim ok, pošto oni koriste i uzemljenje. Tehnologija ta je dosta osjetljiva na smetnje, i to što ti piše 1000 ti je u biti pola od toga, samo retardirani marketing. 

 

Ja sam dosta kod sebe vremena potrošio dok sam skužio što sam krivo napravio, baš nedavno sam se zezao s gforce now i ps now, suludi gubitci paketa oscilacije brzine, kad je proradilo kako treba je odlično. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Razmišljam o kupnji ps4 konzole pa me zanima koju verziju uzeti? Hoće li ps4 pro kako grafika bude napredovala, bolje izvoditi igre, a obični ps4 lošije. Najviše me zanima zbog RDR2 i TLOU2, da ne bi ispalo 25 fps na slim konzoli. Imam full hd tv

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bendo kaže...

Razmišljam o kupnji ps4 konzole pa me zanima koju verziju uzeti? Hoće li ps4 pro kako grafika bude napredovala, bolje izvoditi igre, a obični ps4 lošije. Najviše me zanima zbog RDR2 i TLOU2, da ne bi ispalo 25 fps na slim konzoli. Imam full hd tv

 ja osobno da sad kupujem bi odmah uletio u ps4 pro, u biti to sam i napravio prije tjedan dana. meni je logično uzet nešto jače ako je već na tržištu, pogotovo što nije sad neka ogromna razlika u cijeni. na infomarku imaš ps4 pro za 2750 kn. s druge strane netko će uzeti običan ps4 i igrati sve i biti sretan ko malo dijete. moraš si to sam odlučiti. u svakom slučaju moći ćeš iskoristiti ps4 pro i na full hd tvu jer ćeš imati bolji/stabilniji frame rate

12 godina
offline
PlayStation 4

Ako nađeš brutalno povoljan ps4 (kao što sam ja za 1.600kn novoga), onda radije ps4. 

Vjeruj mi - sve radi i više nego odlično. Tiho, brzo, nema ni t od trzanja.

I to još vozim na 4k tv.u

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
guls kaže...

Ako nađeš brutalno povoljan ps4 (kao što sam ja za 1.600kn novoga), onda radije ps4. 

Vjeruj mi - sve radi i više nego odlično. Tiho, brzo, nema ni t od trzanja.

I to još vozim na 4k tv.u

 

Nemoj baš tako bezobrazno lagati čovjeku u facu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Ne znam momci kako je kod vas, ali kod mene zbilja ne trza 

Know your limits.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Plus Pro ima boost mode za one koji ne igraju u 4k rezoluciji za igre bez pro patcheva šta stvarno poboljšava izvođenje igre

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam nedavno prek njuškala od jedne cure koja je više na PC-iu neg na konzoli bila tako mi je bar rekla otkupio PS4 Pro za 2000kn i nisam nimalo zažalio odlično uščuvana konzola evo već sam par tjedana na njoj i sve šljaka kak bog zapovjeda čak i to puhanje nije prestrašno ono umjereno a pokrećao sam ovaj wildlans tom clancy i onaj lost legacy jer to nisam odigrao još i savršeno dobro to izgleda i radi na Fhd TV nemam ni ja 4K još. Ali nisam ni sekund dvojio koju konzolu da uzmem PS4 obični ili slim ili Ps4 Pro pa naravno uzimaš jače ako je cijena povoljna ili tu negdje slična nisam lud uzimat nešto slabije.

Da naravno uključio sam taj boost mode u postavkama konzole :)

I sad sam itekako spreman za RDR2 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 9:40 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Eh moram da se pohvalim u vezi svog PS4 Pro. Iako imam samo bezvezni FHD TV ipak se isplatio prelazak a to tek vidim. Nabavio sam spiderman i shadow of the tomb raider, i prije mi nikad nije igralo ulogu koliko je FPS neka igra niti sam to mogao primjetiti na koliko je osim ako procitam.

 

Upalim sinoc Tomb Raider i nudi mi dvije opcije, bolja rezolucija (4K) sa nizim fps (30) i manja rezolucija (FHD) sa vecim fps (60). Posto nemam 4K TV stavim odmah ovo da je sa vecim fps i igrao neko vrijeme... Kasnije mi pade na pamet reko da promijenim na drugu postavku da vidim razliku i bum. Nisam mogao da vjerujem, nakon sto sam igrao sa vise fps pa se vratio na 30 tek sam uocio kolika je razlika i tek sam sada shvatio toliko zaljenje i kukanje bitange kojeg do sada nisam mogao razumjeti :D

 

Sada bi mi stvarno dosta teze palo igrati igru na 30 kada sam je igrao na 60 i zbog toga mi je drago sto sada imam pro jer vecinu igara "gura" bolje od obicnog.

 

Dodatni info, na spiderman i novom tomb raider konzola bude dosta bucna, ali nista previse i ne toliko da bi mi zasmetalo.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 9:56 (arnes_king).
Moj PC  
4 0 hvala 1
6 godina
offline
PlayStation 4

Ti si bitangin sin, priznaj! 

 
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Eh moram da se pohvalim u vezi svog PS4 Pro. Iako imam samo bezvezni FHD TV ipak se isplatio prelazak a to tek vidim. Nabavio sam spiderman i shadow of the tomb raider, i prije mi nikad nije igralo ulogu koliko je FPS neka igra niti sam to mogao primjetiti na koliko je osim ako procitam.

 

Upalim sinoc Tomb Raider i nudi mi dvije opcije, bolja rezolucija (4K) sa nizim fps (30) i manja rezolucija (FHD) sa vecim fps (60). Posto nemam 4K TV stavim odmah ovo da je sa vecim fps i igrao neko vrijeme... Kasnije mi pade na pamet reko da promijenim na drugu postavku da vidim razliku i bum. Nisam mogao da vjerujem, nakon sto sam igrao sa vise fps pa se vratio na 30 tek sam uocio kolika je razlika i tek sam sada shvatio toliko zaljenje i kukanje bitange kojeg do sada nisam mogao razumjeti :D

 

Sada bi mi stvarno dosta teze palo igrati igru na 30 kada sam je igrao na 60 i zbog toga mi je drago sto sada imam pro jer vecinu igara "gura" bolje od obicnog.

 

Dodatni info, na spiderman i novom tomb raider konzola bude dosta bucna, ali nista previse i ne toliko da bi mi zasmetalo.

 

kako nije razlika, kad neko hoće preko 60 to mi je malo preseravanje, ne znam tko to može vidjeti, ali između 30 i 60 je velika razlika, pogotovo nama koji igramo na PC već godinama. ali ako je frame rate 30 i stabilan onda mi je i to prilično dobro. ako ps5 ne bude skok na stabilnih 60 onda bolje da ga ni ne prave

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
guls kaže...

Ne znam momci kako je kod vas, ali kod mene zbilja ne trza 

 

Onda samo nisi igrao igre koje trzaju :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

pro je općentio dosta bučniji od normalne verzije i više se zagrijava(ništa posebno ali fact) , kad pokrečem neke igre ko da avion sljeće 10 metara od mene. Ali šta je tu je

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Eh moram da se pohvalim u vezi svog PS4 Pro. Iako imam samo bezvezni FHD TV ipak se isplatio prelazak a to tek vidim. Nabavio sam spiderman i shadow of the tomb raider, i prije mi nikad nije igralo ulogu koliko je FPS neka igra niti sam to mogao primjetiti na koliko je osim ako procitam.

 

Upalim sinoc Tomb Raider i nudi mi dvije opcije, bolja rezolucija (4K) sa nizim fps (30) i manja rezolucija (FHD) sa vecim fps (60). Posto nemam 4K TV stavim odmah ovo da je sa vecim fps i igrao neko vrijeme... Kasnije mi pade na pamet reko da promijenim na drugu postavku da vidim razliku i bum. Nisam mogao da vjerujem, nakon sto sam igrao sa vise fps pa se vratio na 30 tek sam uocio kolika je razlika i tek sam sada shvatio toliko zaljenje i kukanje bitange kojeg do sada nisam mogao razumjeti :D

 

Sada bi mi stvarno dosta teze palo igrati igru na 30 kada sam je igrao na 60 i zbog toga mi je drago sto sada imam pro jer vecinu igara "gura" bolje od obicnog.

 

Dodatni info, na spiderman i novom tomb raider konzola bude dosta bucna, ali nista previse i ne toliko da bi mi zasmetalo.

 

Hvala arnes_king, to ja pričam već brat bratu 4 godine

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 11:07 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...

pro je općentio dosta bučniji od normalne verzije i više se zagrijava(ništa posebno ali fact) , kad pokrečem neke igre ko da avion sljeće 10 metara od mene. Ali šta je tu je

 meni bude bučan kad se instalira sa cda i kad pokrenem igru, ali kad krene igra ne čuje se ništa. znači igrao sam god of war na 4k i hdr upalio i nisam ništa čuo. vidit ću šta će biti sad za vikend kad budem igrao 2-3-4 sata u komadu. ali sve što sam dosada igrao ps4 pro mi je bio nečujan dok igram

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ma ja nikada nisam bio PC gejmer, jesam igrao nekada na PC al ono jedva pa ako dobijes 20 fps budes sretan a od ps one igram na konzoli svake generacije. Tek mi je sada sve to jasno iako sam mislio da je sve preseravanje, ali stvarno puno ljepse izgleda i igrati kada je na 60.

 

Samo jos moram TV da mijenjam jer mi je ovaj bas tesko sranje. Igre pogledam na Youtube prije kupovine i kod mene to ne izgleda ni blizu tako, iznenadio sam se da je bas tolika razlika sa boljim TV.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
TKScump kaže...

pro je općentio dosta bučniji od normalne verzije i više se zagrijava(ništa posebno ali fact) , kad pokrečem neke igre ko da avion sljeće 10 metara od mene. Ali šta je tu je

 Navodno izlazi sad nova revizija Pro konzole (RDR 2 bundle će dolaziti sa novom revizijom konzole) koja je manje bučna.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Ma ja nikada nisam bio PC gejmer, jesam igrao nekada na PC al ono jedva pa ako dobijes 20 fps budes sretan a od ps one igram na konzoli svake generacije. Tek mi je sada sve to jasno iako sam mislio da je sve preseravanje, ali stvarno puno ljepse izgleda i igrati kada je na 60.

 

Samo jos moram TV da mijenjam jer mi je ovaj bas tesko sranje. Igre pogledam na Youtube prije kupovine i kod mene to ne izgleda ni blizu tako, iznenadio sam se da je bas tolika razlika sa boljim TV.

 Imam i ja problem sa slikom na tv-u.Mozda ce zvucat cudno,tj ne znam kako bih vam opisao,ali najvise se vidi kod ograda.Evo sad primjera radi igram wildlands i kad mičem pogled sa desnom gljivom ograda se skroz zatamni a kad stacioniram pogled(znaci desna gljiva miruje) ograda je puno puno svjetlija i blještavija.Ista stvar je i sa travom i biljkama,kad se miče gljiva trava je više tamno zelena a kad gljiva miruje trava je više svjetlo zelena.Probao sam izmijeniti svakakve postavke(dinamicki kontrast,naglasavanje boja,itd) i opet isto.Tv je phillips 32 hd ready.Vjerovatno je to do tva ali opet da je bas tako lose..Dok recimo u fifi je sve normalno a u tako igrama poput wildlans,batman arkham knight,ac syndicate je gore opisana situacija.Baš mi je počelo jako smetat...

Ima tko kakvu sugestiju?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
arnes_king kaže...

Ma ja nikada nisam bio PC gejmer, jesam igrao nekada na PC al ono jedva pa ako dobijes 20 fps budes sretan a od ps one igram na konzoli svake generacije. Tek mi je sada sve to jasno iako sam mislio da je sve preseravanje, ali stvarno puno ljepse izgleda i igrati kada je na 60.

 

Samo jos moram TV da mijenjam jer mi je ovaj bas tesko sranje. Igre pogledam na Youtube prije kupovine i kod mene to ne izgleda ni blizu tako, iznenadio sam se da je bas tolika razlika sa boljim TV.

 Imam i ja problem sa slikom na tv-u.Mozda ce zvucat cudno,tj ne znam kako bih vam opisao,ali najvise se vidi kod ograda.Evo sad primjera radi igram wildlands i kad mičem pogled sa desnom gljivom ograda se skroz zatamni a kad stacioniram pogled(znaci desna gljiva miruje) ograda je puno puno svjetlija i blještavija.Ista stvar je i sa travom i biljkama,kad se miče gljiva trava je više tamno zelena a kad gljiva miruje trava je više svjetlo zelena.Probao sam izmijeniti svakakve postavke(dinamicki kontrast,naglasavanje boja,itd) i opet isto.Tv je phillips 32 hd ready.Vjerovatno je to do tva ali opet da je bas tako lose..Dok recimo u fifi je sve normalno a u tako igrama poput wildlans,batman arkham knight,ac syndicate je gore opisana situacija.Baš mi je počelo jako smetat...

Ima tko kakvu sugestiju?

 

Vjerojatno ghosting, ili imaš previše postprocessing efekata upaljenih ili je panel jednostavno loš.

Probaj pogasiti sve postprocessinge, upalit game mode i sl. Sve te dinamčke pizdarije pogasi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
God of War 300kn.... Jadan moj novčanik :(
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo nesta tipa ovaj video dolje je samo puno izrazenije.

Probat cu snimit da se vidi bas.Na koliko je vama postavljena ostrina u postavkama tva?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ovo preko 60 ti je bitno ako imaš monitor sa višim refresh ratom i free sync ili g sync sve ti je fluidnije i brže reagira,  ja sam probao cs go na 144hz i baš je razlika ali za normalne ljude je 60hz i 60fps sasvim dovoljno i super igrivo dok tko stvarno igra competativ ili jednostavno voli imati najbolje kupi bolju opremu, meni osobno ne smeta igrati na 30fps ako je neka sporije igra dok kod brzih je 60 minimum. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Problem rijesen

Osjecam se kao da sam.dobio novi tv haha,jos mi je cudno sto je full hd tv a tako je los prikaz bio...Naime cijelo vrijeme mi je.bio ukljucen kao game mode ako se moze tako nazvati sto sam.mislio da je logicno koristit za ps4...Nikad nisam ni probao prebacit na ovaj prikaz računalo(vidi sliku).Dakle onaj gore problem sto sam gore napisao je nestao u potpunosti te imam dojam da igra fluidnije radi...Neznam.koliko se vidi sa slika ali meni je razlika drasticna...
Ne da mi uploadat slike preko 5 mb pa cu poslije sa laptopa da vidite koliko je to lose. Izgledalo
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo slike.Nadam se da se vidi.Moram se jos malo poigrat sa bojom,malkice mi je prezeleno.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Igre za 11. mjesec Bulletstorm i Yakuza Kiwami. 

PSN - brdjanin85
 
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

Igre za 11. mjesec Bulletstorm i Yakuza Kiwami. 

 lol to opet neki neslužbeni info...pa iskustvu praktički nikad nisu igre pogođene prije nego sony izda javno.

 

Ako i uzmemo logiku čemu da daju free kiwawi ako je zero "stariji" i jeftiniji? Nema teoretske šanse.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Postao sam nestrpljiv....kad će više Black Friday... da kupim ps4pro:)
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice