PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.792.321
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
PlayStation 4

ja imam US acc od 2014-te i sve je i dalje na njemu sto je i trebalo bit, nikad nikakvih problema...

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

ja imam US acc od 2014-te i sve je i dalje na njemu sto je i trebalo bit, nikad nikakvih problema...

 Sve je do jednom ni na ps3 nisu odmah brisali ali kad dođe ubrzo taj dan ostat ćeš bez svih tih igara na US accountu!

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 17:37 (Seki001).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...
Spike1983 kaže...

ja imam US acc od 2014-te i sve je i dalje na njemu sto je i trebalo bit, nikad nikakvih problema...

 Sve je do jednom ni na ps3 nisu odmah brisali ali kad dođe ubrzo taj dan ostat ćeš bez svih tih igara na US accountu!

LOL, ajd bas ti hvala  

8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Nema na čemu prijatelju dužnost mi je da te upozorim na opasnost.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4
Prisa AC Origins prije par dana. Jedino sta me drzalo u igri su bili Phylakii. Grinda san exp samo da bi moga se s njima borit (2 3 levela ispod njih). Dosta lose napravljen sistem levelanja u igri, prica takoder losa, bar meni. I sad kad san zavrsija sve main questove lvl san 36 ako se dobro sican, skillovi ni blizu dignuti do kraja i sad bi triba utuc jos 20ak sati u igru? Razocaran san dosta u igru i mislin da mi Odissey nece niti past na pamet kupit. Ne mogu virovat da san odgada igrat GoW na lito zato jer san ovo pocea tjedan prije.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayStation 4

Ja nikakvu adresu nisam upisivao za US account, samo grad jer sam kreirao preko weba.

Ako pobrišu RDR2 nakon par godina nikakva šteta. Kupit ću novi na akciji na HR storu i opet će me ispasti jeftinije :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
Prisa AC Origins prije par dana. Jedino sta me drzalo u igri su bili Phylakii. Grinda san exp samo da bi moga se s njima borit (2 3 levela ispod njih). Dosta lose napravljen sistem levelanja u igri, prica takoder losa, bar meni. I sad kad san zavrsija sve main questove lvl san 36 ako se dobro sican, skillovi ni blizu dignuti do kraja i sad bi triba utuc jos 20ak sati u igru? Razocaran san dosta u igru i mislin da mi Odissey nece niti past na pamet kupit. Ne mogu virovat da san odgada igrat GoW na lito zato jer san ovo pocea tjedan prije.

 

Ma svaki AC ima beskorisno leveliranje i skillove. To su trebali skroz izbacit iz igre jer nema poantu.

Kakav si ti to high level assassin ako na početku igre imaš sve skillove 0. Ono, Bayek of Siwa, Medjay, protector faraona, pa moraš levelirat skillove, nemoj me zajebavat :-D Ziher nisu zapošljavali njubare za protectore faraona.

Priča je ono što me drži u AC igrama.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 19:35 (Bitanga).
9 godina
offline
PlayStation 4

prešao sam god of war, nema se tu što puno govoriti, osobno sam oduševljen, moj mlađi brat koji je odrastao na online igricama nove ere je rekao da mu je god of war najbolja igra koju je igrao. priča, grafika, bossovi, sistem borbe, sve mi je fantastično odgovaralo i baš sam jako zadovoljan.

 

ono što bih napomenuo onima koji sad igraju ili će igrati da se kada završe glavnu priču, dakle kada izvrše glavni zadatak, vrate nazad u svoju kuću. ja sam to napravio sasvim slučajno, igra ti uopće ne da neku naznaku da bi to trebalo napraviti a osobno mislim da je to dosta bitno.

 

samo još da iskomentiram valkire, odnosno sigrun, kraljicu valkira. jako sam imao problema s njom (Give Me A Challenge težina), a bio sam s najjačom opremom i na 8 i pol levelu. jednostavno je napravljena tako da to da moraš prikupiti iskustvo sa ostalim valkirama i onda to sve primjeniti na nju. ne smiješ se žuriti, samo nju pratiti šta radi i kad imaš priliku uzvratiti. namučio sam se, ali vrlo dobar osjećaj kad ju razbiješ :) također odlično je što su stavili valkire kao side quest

 

u svakom slučaju moja ocjena za God of War je 10/10. naravno da nije igra savršena, ne znam hoće koja ikad biti, ali meni je takva igra čista desetka, zbog uloženog vremena (to se toliko vidi), novaca, i stvarno mozga i ideje, za to sve skidam kapu do poda, ovako se rade AAA igre

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Prvi put hocu da uzmem igru na disku ovdje u Njemackoj, radi se svakako od Red Dead Redemption 2. Pa da li mi moze neko odgovoriti na slijedece pitanje: Da li igra dolazi i na Engleskom jeziku, s obzirom da u opisu artikla pise da je jezik Njemacki? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
dzelo kaže...

Prvi put hocu da uzmem igru na disku ovdje u Njemackoj, radi se svakako od Red Dead Redemption 2. Pa da li mi moze neko odgovoriti na slijedece pitanje: Da li igra dolazi i na Engleskom jeziku, s obzirom da u opisu artikla pise da je jezik Njemacki? 

Siguran sam da da, ne vjerujem da imaju posebnu igru za svaki jezik. To valjda jedino Diablo3 ima (dvije verzije).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
dzelo kaže...

Prvi put hocu da uzmem igru na disku ovdje u Njemackoj, radi se svakako od Red Dead Redemption 2. Pa da li mi moze neko odgovoriti na slijedece pitanje: Da li igra dolazi i na Engleskom jeziku, s obzirom da u opisu artikla pise da je jezik Njemacki? 

Siguran sam da da, ne vjerujem da imaju posebnu igru za svaki jezik. To valjda jedino Diablo3 ima (dvije verzije).

 Nadam se i ja. A niti sam mislio da je posebna igra, reko mozda fajl Englesog jezika jednostavno nije na disku. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
dzelo kaže...
Bitanga kaže...
dzelo kaže...

Prvi put hocu da uzmem igru na disku ovdje u Njemackoj, radi se svakako od Red Dead Redemption 2. Pa da li mi moze neko odgovoriti na slijedece pitanje: Da li igra dolazi i na Engleskom jeziku, s obzirom da u opisu artikla pise da je jezik Njemacki? 

Siguran sam da da, ne vjerujem da imaju posebnu igru za svaki jezik. To valjda jedino Diablo3 ima (dvije verzije).

 Nadam se i ja. A niti sam mislio da je posebna igra, reko mozda fajl Englesog jezika jednostavno nije na disku. 

 

Siguran sam da je za cijelu EU isti disk.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

Vezano uz HDR na PS4 i ispranu sliku na TV-u, na što se dosta nas žali, izgleda da postoji rješenje.

 

Treba staviti u PS4 postavkama RGB Limited.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

PS bi trebao sam prebaciti su upali hdr na odgovarajuće postavke barem je meni tako, odnosno sve na auto. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Trebao bi, ali nije uvijek slučaj da TV to uspije skužiti.
I onda su moguće dvije krajnosti: isprana slika ili slika s prezasićenim bojama i "crushed black" efektom.
PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
mar123 kaže...

Napravio sam nekidan us acc i uzeo novi nba za 260 kn na popustu, na njuskalu nije bilo ispod 400. Sad gledam rdr 2 je oko 380 kn, mislim da nema nigdje za manje. Stvarno se isplati imat us acc. 

 

ok je to sve, samo što su meni prije par godina na ps3 pobrisali nekoliko igara koje sam kupio preko us acc i preko lažne adrese. ne znam jel se to sad događa i kakva je situacija s time, meni su to napravili milijun posto i obavijestili me mailom o čemu se radi

 Ajde molim te daj screenshot tog maila. Baš me zanima.

PSN - darklydexter
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
Cansee kaže...
mar123 kaže...

Napravio sam nekidan us acc i uzeo novi nba za 260 kn na popustu, na njuskalu nije bilo ispod 400. Sad gledam rdr 2 je oko 380 kn, mislim da nema nigdje za manje. Stvarno se isplati imat us acc. 

 

ok je to sve, samo što su meni prije par godina na ps3 pobrisali nekoliko igara koje sam kupio preko us acc i preko lažne adrese. ne znam jel se to sad događa i kakva je situacija s time, meni su to napravili milijun posto i obavijestili me mailom o čemu se radi

 Ajde molim te daj screenshot tog maila. Baš me zanima.

napravio sam email adresu samo za to. pošto sam ih napravio više tokom godina iz raznih razloga ne mogu se ni približno sjetiti o kojoj se adresi radi niti bi mogao pronaći šifru. i ne da mi se to raditi. obrisali su mi par igara među kojima je bila fight night round 4, to se baš sjećam. a sad buraz ti meni vjeruj ili nemoj, mene se to stvarno ne tiče, niti će me brinuti ako nekom obrišu igru niti sam ljut što je netko prošao jeftinije za istu igru nego ja. radite kako god mislite da je pametno

8 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam dugo imo US account i nikad problema jos iz 2008. godine do prije godinu dana. (Napravio sam drugi account radi GTsporta)

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Ezio kaže...
Cansee kaže...
mar123 kaže...

Napravio sam nekidan us acc i uzeo novi nba za 260 kn na popustu, na njuskalu nije bilo ispod 400. Sad gledam rdr 2 je oko 380 kn, mislim da nema nigdje za manje. Stvarno se isplati imat us acc. 

 

ok je to sve, samo što su meni prije par godina na ps3 pobrisali nekoliko igara koje sam kupio preko us acc i preko lažne adrese. ne znam jel se to sad događa i kakva je situacija s time, meni su to napravili milijun posto i obavijestili me mailom o čemu se radi

 Ajde molim te daj screenshot tog maila. Baš me zanima.

napravio sam email adresu samo za to. pošto sam ih napravio više tokom godina iz raznih razloga ne mogu se ni približno sjetiti o kojoj se adresi radi niti bi mogao pronaći šifru. i ne da mi se to raditi. obrisali su mi par igara među kojima je bila fight night round 4, to se baš sjećam. a sad buraz ti meni vjeruj ili nemoj, mene se to stvarno ne tiče, niti će me brinuti ako nekom obrišu igru niti sam ljut što je netko prošao jeftinije za istu igru nego ja. radite kako god mislite da je pametno

 Ne vjerujem da se to dogodilo. Vjerovao bih jedino u slučaju ako se radi o kupljenom/preprodanom/ukradenom accountu, a ne bi ni tad brisali pojedinačne igre nego bi ti vjerojatno blokirali account.

 

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Meni se slična stvar dogodila na xbox-u, regao lažni uk account i završio banan. Nisam mogao uopće do accounta gdje sam imao par igara.

Know your limits.
9 godina
offline
PlayStation 4

ja se iskreno ne sjećam jesu mi banali komplet acc, ili su mi sve pobrisali, ono što znam je da više nisam mogao koristiti igre koje sam platio preko us acc, a koje sam neko vrijeme normalno igrao. nisam siguran kako su to točno izveli, jesu mi blokali acc, jesu ga izbrisali, jesu mi brisali igre ili nešto četvrto, to se stvarno ne sjećam, al se sjećam rezultata, a to je da više nisam mogao igrati te igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Vezano uz HDR na PS4 i ispranu sliku na TV-u, na što se dosta nas žali, izgleda da postoji rješenje.

 

Treba staviti u PS4 postavkama RGB Limited.

 

Brijem da bi ovo možda moglo pomoći onima koji imaju 8-bitne HDR panele, ili 8-bitne SDR panele ili im TV krivo prijavljuje playki svoj video range.

10-bitni HDR ionako koristi YUV4** color space, jer za 10bitni RGB HDMI nema dovoljan bandwidth osim možda u 4k@30FPS što nije slučaj za PS4 jer on šljaka u 4k@60FPS.

Osim ako postoji neka veza između RGB color space range postavki i YUV color space rangea koja nije logična na prvi pogled.

Koliko sam skužio samo je bitno da oba uređaja imaju podešeno isti, svejedno da li na full ili limited (igre sigurno nisu "masterirane" za limited color space). Problem je što razni TV uređaji to drugačije nazivaju, neki TV to zovu black levels.

 

Ali pobogu, šta ne bi trebale konzole biti za amatere?

Pa o čemu mi tu sad pričamo, o color spaceovima i bojama. Pa o tome na PCu nisam nikad morao brinuti :-P

 

Ja sam kompletno odustao od HDRa bar za sada i bar sa ovim TVima koje imam (Sony XD/XE 8000 serije) jer je doživljaj "hit or miss", s tim da je više naglasak na "miss".

Nevjerojatno mi je da bi Sony TV i Sony PS4 sa defaultnim AUTO postavkama (koje su još i označene kao RECOMMENDED na PS4) zahtjevali još dodatnih podešavanja da bi slika bila ok.

 

Nisam nikad primjetio ispranost u SDR modu, ni u jednoj igri, tako da sigurno nije u problem u RGB rangeu.

Isti problem imam sa istim HDR igrama i na PCu i na PS4, tako da sto posto kod mene nije do postavki playke.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 9:53 (Bitanga).
12 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Ekipou, master race je već nabrijan do jaja, pa me zanima ima li vas tu koji planirate uzet il već jeste BF V pa da nas ima za neke squadove kad se igra?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

ja se iskreno ne sjećam jesu mi banali komplet acc, ili su mi sve pobrisali, ono što znam je da više nisam mogao koristiti igre koje sam platio preko us acc, a koje sam neko vrijeme normalno igrao. nisam siguran kako su to točno izveli, jesu mi blokali acc, jesu ga izbrisali, jesu mi brisali igre ili nešto četvrto, to se stvarno ne sjećam, al se sjećam rezultata, a to je da više nisam mogao igrati te igre.

 

Ja sam isto dugo odgađao, kao igrat ću fer. Ali sam ipak pokleknuo.

I kontam si, da žele banat ljude onda bi kao prvo zabranili kreiranje accounta iz zemalja van njihove regije, pa bi se morao patiti sa VPNom. Onda bih znao da se to prati i ne bih kreirao account.

Ili bi napravili jedan night job koji bi preskenirao sve usere u njihovoj bazi koji su se registrirali sa IP adrese van njihove regije i sve ih zalockao. To bi trajalo par sekundi sekunde vjerojatno.

Ali očito da to ne rade.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

ja se iskreno ne sjećam jesu mi banali komplet acc, ili su mi sve pobrisali, ono što znam je da više nisam mogao koristiti igre koje sam platio preko us acc, a koje sam neko vrijeme normalno igrao. nisam siguran kako su to točno izveli, jesu mi blokali acc, jesu ga izbrisali, jesu mi brisali igre ili nešto četvrto, to se stvarno ne sjećam, al se sjećam rezultata, a to je da više nisam mogao igrati te igre.

 

Ja sam isto dugo odgađao, kao igrat ću fer. Ali sam ipak pokleknuo.

I kontam si, da žele banat ljude onda bi kao prvo zabranili kreiranje accounta iz zemalja van njihove regije, pa bi se morao patiti sa VPNom. Onda bih znao da se to prati i ne bih kreirao account.

Ili bi napravili jedan night job koji bi preskenirao sve usere u njihovoj bazi koji su se registrirali sa IP adrese van njihove regije i sve ih zalockao. To bi trajalo par sekundi sekunde vjerojatno.

Ali očito da to ne rade.

 Na kraju krajeva, kupio si igru. Nisi ju piratizirao, nisi ukrao account, nisi im napravio nikakvu štetu. Brisanjem igara koje si platio oni bi tebi napravili štetu. A i sebi bi napravili veliku štetu.

PSN - darklydexter
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa dosta vas igra na 4K televizorima PS4 PRO, a što je sa 4K monitorima? Koja je razlika i jel netko od vas koristi 4K monitor, zanimaju me vaša iskustva?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Ja sam kompletno odustao od HDRa bar za sada i bar sa ovim TVima koje imam (Sony XD/XE 8000 serije) jer je doživljaj "hit or miss", s tim da je više naglasak na "miss".

Nevjerojatno mi je da bi Sony TV i Sony PS4 sa defaultnim AUTO postavkama (koje su još i označene kao RECOMMENDED na PS4) zahtjevali još dodatnih podešavanja da bi slika bila ok.

 

Nisam nikad primjetio ispranost u SDR modu, ni u jednoj igri, tako da sigurno nije u problem u RGB rangeu.

Isti problem imam sa istim HDR igrama i na PCu i na PS4, tako da sto posto kod mene nije do postavki playke.

 

Da. Jučer sam ponovbno spojio PS4 Pro na Sony TV i stvarno je najbolje kad je na "Auto".

Hebiga, lažna uzbuna, ali možda nekom pomogne da proba sa RGB Limited. Ništa ne košta.

 

HeadHunter1649 kaže...

Ekipa dosta vas igra na 4K televizorima PS4 PRO, a što je sa 4K monitorima? Koja je razlika i jel netko od vas koristi 4K monitor, zanimaju me vaša iskustva?

 

To i mene zanima. Najradije bih si kupio neki 4K HDR Monitor, ali uvidom u cijene i performanse, čini mi se da je to još uvijek jako skup sport.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
Bitanga kaže...
Cansee kaže...

ja se iskreno ne sjećam jesu mi banali komplet acc, ili su mi sve pobrisali, ono što znam je da više nisam mogao koristiti igre koje sam platio preko us acc, a koje sam neko vrijeme normalno igrao. nisam siguran kako su to točno izveli, jesu mi blokali acc, jesu ga izbrisali, jesu mi brisali igre ili nešto četvrto, to se stvarno ne sjećam, al se sjećam rezultata, a to je da više nisam mogao igrati te igre.

 

Ja sam isto dugo odgađao, kao igrat ću fer. Ali sam ipak pokleknuo.

I kontam si, da žele banat ljude onda bi kao prvo zabranili kreiranje accounta iz zemalja van njihove regije, pa bi se morao patiti sa VPNom. Onda bih znao da se to prati i ne bih kreirao account.

Ili bi napravili jedan night job koji bi preskenirao sve usere u njihovoj bazi koji su se registrirali sa IP adrese van njihove regije i sve ih zalockao. To bi trajalo par sekundi sekunde vjerojatno.

Ali očito da to ne rade.

 Na kraju krajeva, kupio si igru. Nisi ju piratizirao, nisi ukrao account, nisi im napravio nikakvu štetu. Brisanjem igara koje si platio oni bi tebi napravili štetu. A i sebi bi napravili veliku štetu.

 

A gle, realno jesam, ali nije po pravilima službe i usluge, s čim sam se složio. I nisu svi po zakonu zaradili koji su trebali. Recimo, nije zaradila Europska divizija Sonya, nisam platio porez i sl. :-) Da svi tako kupuju bilo bi sranja jel.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 

HeadHunter1649 kaže...

Ekipa dosta vas igra na 4K televizorima PS4 PRO, a što je sa 4K monitorima? Koja je razlika i jel netko od vas koristi 4K monitor, zanimaju me vaša iskustva?

 

To i mene zanima. Najradije bih si kupio neki 4K HDR Monitor, ali uvidom u cijene i performanse, čini mi se da je to još uvijek jako skup sport.

 

Da, idealno bi bilo 4K HDR monitor, koji ima mali lag i vrhunsku sliku, ali je to često kontradiktorno :-) Plus G-sync.

Zadovoljan sam svojim setupom sa 43'' 4K TVom na PCu, samo mi fali neki g-sync. Veliki gamerski 4K HDR monitori su brijem bolesno skupi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

 

HeadHunter1649 kaže...

Ekipa dosta vas igra na 4K televizorima PS4 PRO, a što je sa 4K monitorima? Koja je razlika i jel netko od vas koristi 4K monitor, zanimaju me vaša iskustva?

 

To i mene zanima. Najradije bih si kupio neki 4K HDR Monitor, ali uvidom u cijene i performanse, čini mi se da je to još uvijek jako skup sport.

 

Da, idealno bi bilo 4K HDR monitor, koji ima mali lag i vrhunsku sliku, ali je to često kontradiktorno :-) Plus G-sync.

Zadovoljan sam svojim setupom sa 43'' 4K TVom na PCu, samo mi fali neki g-sync. Veliki gamerski 4K HDR monitori su brijem bolesno skupi.

 

pa zapravo bi trebao freesync a ne gysync, pošto je u ps4 gpu od AMD-a, zar ne?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice