PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.773.315
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
FiCoO kaže...
kbenzema kaže...
Kontroleri po 299 kn

 Ulovio zadnjeg sunset orange, napokon je moj! 😎

Ja sam ga imao u kosarici od 9 ujutro, cekao da zena jos nesto uzme i na kraju kurac :)

Jbg, sad cu morati uzeti crveni.

16 godina
offline
PlayStation 4

nemojte zuriti sancta ce isto imati popuste na kontrolere...

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

nemojte zuriti sancta ce isto imati popuste na kontrolere...

 brijes da ce biti ispod 300 kn? 

mislim nije mi neka zurba, posto imam samo jedan uzet cu ga prije ili kasnije..

 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Ludnica...

 

Npr Detroit vas moze izaci 99kn sa besplatnom dostavom samo si nabavite kod 50kn popusta shake anand take coca cola.

 

Ugrabio 5 igara po 99kn. :D

 

Koliko teško je "nabaviti" taj kod? :D

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Ludnica...

 

Npr Detroit vas moze izaci 99kn sa besplatnom dostavom samo si nabavite kod 50kn popusta shake anand take coca cola.

 

Ugrabio 5 igara po 99kn. :D

 Gdje to 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
C3c1l kaže...
amd freak kaže...

nemojte zuriti sancta ce isto imati popuste na kontrolere...

 brijes da ce biti ispod 300 kn? 

mislim nije mi neka zurba, posto imam samo jedan uzet cu ga prije ili kasnije..

 

 Moja pretpostavka je da ce bit 249-299 sa besplatnom dostavom.

 

Ali nemojte zaboraviti na kodove od 15 posto popusta.

 

Prosle godine je bio 250kn.

 

 

Sto se kodova tice ima ekipa na faceu grupa Ps4 prodaja...meni je par likova dalo..

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...
amd freak kaže...

Ludnica...

 

Npr Detroit vas moze izaci 99kn sa besplatnom dostavom samo si nabavite kod 50kn popusta shake anand take coca cola.

 

Ugrabio 5 igara po 99kn. :D

 Gdje to 

 Evo primjer slika

15 godina
offline
PlayStation 4

Šta je opsjednutost kontrolerima... Mlađi klinac (8 godina) za rođendan dobio 500kn Muller poklon bon i odemo da si nešto izabere, i odmah za plavi/prozirni DS4 kontroler. I to oće i oće, a imamo već 3 kontrolera.

Na kraju sam ga nagovorio da ipak uzme najjebeniji Nerf gun u dućanu :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovaj kod jos uvijek radi Tele2a4KP i ubo GoW u Santci za 211kn
PSN:Dacho_223
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, kod radi, i definitivno se najviše isplati za sve koji imaju HR racun uzeti ps+ pretplatu, ispadne 20 kn jeftinija nego trenutna black friday ponuda na ps storeu.
PSN: Carlikaa
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Razer1911 ako imas jailbreakanu konzolu,onda mozes, u svakom drugom slucaju ne mozes, bluray mora biti u driveu kod pokretanja i dok god si u igri.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dacho223 kaže...
Ovaj kod jos uvijek radi Tele2a4KP i ubo GoW u Santci za 211kn

 

FiCoO kaže...
Da, kod radi, i definitivno se najviše isplati za sve koji imaju HR racun uzeti ps+ pretplatu, ispadne 20 kn jeftinija nego trenutna black friday ponuda na ps storeu.

 Da barem jučer nisam uzeo pretplatu na storeu....

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam uzeo bas jučer u sancti preko webshopa, sad nemam pojma jel mi pošalju samo kod ili bude taj papir, stavio sam preuzimanje u poslovnici kad ionako radim u centru gdje su i oni. U svakom slučaju nisam nigdje vidio nizu cijenu od 330kn
PSN: Carlikaa
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Trenutno na US storu jos i najisplativiji. Tamo mi uzeli 265kn za 12mj.
PSN:Dacho_223
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Ma dobro, nije ni 350 sa stroea strašno, sad neka razlika. Tih 20 kn me nebude ubilo.

 

Čeka se blek frajdej i pikiram HZD i GoW.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
FiCoO kaže...
Ja sam uzeo bas jučer u sancti preko webshopa, sad nemam pojma jel mi pošalju samo kod ili bude taj papir, stavio sam preuzimanje u poslovnici kad ionako radim u centru gdje su i oni. U svakom slučaju nisam nigdje vidio nizu cijenu od 330kn

 Evo i ja uzeo isto sa onim Tele2 kodom. Ali meni se neda do trgovine nego sam odabrao da mi besplatno dostave na adresu :)

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Karlek_19 kaže...

Ma dobro, nije ni 350 sa stroea strašno, sad neka razlika. Tih 20 kn me nebude ubilo.

 

Čeka se blek frajdej i pikiram HZD i GoW.

 

Koliko vidim Sancta Domenica je već počela sa BF na igre i gaming opremu. GOW 249.00 kn, HZD 149.00 kn. 

 

Nisam nikada pratio strane webshopove tipa game.co.uk, zavvi i sl. Imaju li oni veće popuste ili su tu negdje? 

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Igram neki dan fifu i odjedanput mi otkazale tipke na kontroleru i ne želi se niti puniti niti mi rade (l1,l2,r1,r2) dal je to do matične od kontrolera ili? Vidim sad da će kontroleri po 250/300kn pa me zanima da li netko zna koji je kvar i dal se isplati popravljat..

Btw. Fifa 19 u Informarku je 350kuna..

 

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

SD dalje kodove na mail, javite im se na chat

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
jaZey kaže...

SD dalje kodove na mail, javite im se na chat

 Kakve kodove, na koji način im se obratit, dajte malo detaljnije o tim kodovima ?

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
zabranjeniples kaže...
jaZey kaže...

SD dalje kodove na mail, javite im se na chat

 Kakve kodove, na koji način im se obratit, dajte malo detaljnije o tim kodovima ?

Prijaviš mail na newsleter i dobiješ 10% poposta na kopovinu kod jednokratnog plaćanja. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
14 godina
offline
PlayStation 4

Za tih 10% znam, ali me zanimaju ovi kodovi za veće popuste.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
zabranjeniples kaže...
jaZey kaže...

SD dalje kodove na mail, javite im se na chat

 Kakve kodove, na koji način im se obratit, dajte malo detaljnije o tim kodovima ?

 Ma kodove za PS plus, ne trebate ic po njih u trgovinu ili cekat dostavu, na to sam mislio

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
jaZey kaže...
zabranjeniples kaže...
jaZey kaže...

SD dalje kodove na mail, javite im se na chat

 Kakve kodove, na koji način im se obratit, dajte malo detaljnije o tim kodovima ?

 Ma kodove za PS plus, ne trebate ic po njih u trgovinu ili cekat dostavu, na to sam mislio

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
PlayStation 4

lol 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam im se javio pa ćemo vidjet sto kažu
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...

Može još jedna pomoć u dilemi sam da li kupiti još FAR CRY 5 ili Vampyr

Potpuno razlicite igre.

 

Vampyr ima svojih dobrih, ali i losih strana.

Dobra mi je atmosfera, cak i prica nije prenaivna. Borba malo vuce na Dark Souls, gdje trebas paziti na staminu i sl. Umirao sam dosta zbog svoje neopreznosti.

Dobro je rijeseno kako tvoje odluke utjecu na ostatak igre. 

Ima trapav sustav napredovanja i otkljucavanja skillova, na koji se treba naviknuti. I na sam stil borbe se treba naviknuti, ali je zadovoljavajuci osjecaj kad udes u ritam igre i uspijes nadvladati neprijatelje +5lvl iznad sebe.

Skaliranje neprijatelja je dobro odradeno, uvijek su oko tvog levela pa moras biti stalno na oprezu.

S tehnicke strane na nekim dijelovima mi se znala smrznuti, pa moras cekati par minuta da krene i to je definitivno najiritantnija stvar.

 

FC5 se tek spremam odigrati. Ali znam da je kao prosli. Pucanje, osvajanje teritorija i sl. Znaci FPS, a ne avantura iz 3. lica kao Vampyr.

 

Tako da su mi neusporedivi jedan s drugim.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Uzea bi uz konzolu i 12mj(ili 3 vidit ću još) PS+ pretplate,samo me malo muci sta iman 4mbps internet brzinu(skidanje 450kb/s) i 50 ping,dali cu moci uopce igrat online igre tipa COD MP,Red Dead Online sad kad stigne....??

znan da san prije 7-8g na xbox360 igra COD MW2 online sa istom brzinom i sve je bilo glatko

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Prvi konkretniji PS5 leak

 

 

nije se baš komentiralo ovo, moram reći da ako su leakovi točni stvarno će biti zvijer. 11.2 TFlops zvuči zadovoljavajuće. za usporedbu ps4 pro ima 4.2. eh kada bi se prebacili na stabilnih 60 fpsa, ili barem vrlo stabilnih 30 FPS to bi bio posao. tko zna kakve nas sve igretine čekaju

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Gajotres kaže...

Može još jedna pomoć u dilemi sam da li kupiti još FAR CRY 5 ili Vampyr

Potpuno razlicite igre.

 

 

 

Tako da su mi neusporedivi jedan s drugim.

Dilema je dosta banalne prirode jedan je 25$ i koji cent a drugi 26$ i nešto sitno i taman mi fali 80 centi za FC5 a htio bih jednu i drugu odigrati. Za  Vampyr mi je onda dosta samo bon od 25$, ali baš bih htio igrati FC5. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 15:16 (Gajotres).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice