PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.785.890
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Nemam PS+ i zato sam naveo ove cijene bez njega :/

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo upravo ugrabio PS4 1TB slim + RDR2 na mallu za 1915kn. Čudno na kompu mi nije izbacivalo a na mobitelu sam slučajno naletio jer mi je ostao taj tab upaljen. Par dana sam se kopkao treba li mi taj playstation u zivotu ali ajde ako nista nek stoji kad uhvatim vremena jer cijenom se stvarno isplati.

Recite mi sad kad budem registrirao se na PSN da li da uzimam neku drugu regiju ili našu? Kako funkcionira onda matchmaking ako recimo uzmem UK regiju?

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
naPerk777 kaže...

Evo upravo ugrabio PS4 1TB slim + RDR2 na mallu za 1915kn. Čudno na kompu mi nije izbacivalo a na mobitelu sam slučajno naletio jer mi je ostao taj tab upaljen. Par dana sam se kopkao treba li mi taj playstation u zivotu ali ajde ako nista nek stoji kad uhvatim vremena jer cijenom se stvarno isplati.

Recite mi sad kad budem registrirao se na PSN da li da uzimam neku drugu regiju ili našu? Kako funkcionira onda matchmaking ako recimo uzmem UK regiju?

 Ja cekam pakete sa mall.a preko 20 dana, tako da se nemoj bas pretjerano veseliti..

10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
C3c1l kaže...
naPerk777 kaže...

Evo upravo ugrabio PS4 1TB slim + RDR2 na mallu za 1915kn. Čudno na kompu mi nije izbacivalo a na mobitelu sam slučajno naletio jer mi je ostao taj tab upaljen. Par dana sam se kopkao treba li mi taj playstation u zivotu ali ajde ako nista nek stoji kad uhvatim vremena jer cijenom se stvarno isplati.

Recite mi sad kad budem registrirao se na PSN da li da uzimam neku drugu regiju ili našu? Kako funkcionira onda matchmaking ako recimo uzmem UK regiju?

 Ja cekam pakete sa mall.a preko 20 dana, tako da se nemoj bas pretjerano veseliti..

 Ove nove narudžbe brzo stižu. Ako uzmeš preuzimanje u poslovnici, još brže. Meni DPD-om paket stigao u roku 3 dana od narudžbe. Očito su ove od Black Fridaya otpisane, predugo to traje

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pa koliko sam vidio dečkima koji su naručili prošli tjedan narudžbe su već došle. Mogu samo znati koliko ste platili na black firdayu ps?

Malo sam gledao cijene i mislim da ću se registrirati na US psn i kupovat bonove. Samo me zanima što se tiče mathmackinga neće me spajati sa amerima ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
naPerk777 kaže...

Pa koliko sam vidio dečkima koji su naručili prošli tjedan narudžbe su već došle. Mogu samo znati koliko ste platili na black firdayu ps?

Malo sam gledao cijene i mislim da ću se registrirati na US psn i kupovat bonove. Samo me zanima što se tiče mathmackinga neće me spajati sa amerima ?

 Napravi HR acc. i američki. Možeš kupiti na US. storu, a igraš na svom HR acc. euro serverima.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
naPerk777 kaže...

Pa koliko sam vidio dečkima koji su naručili prošli tjedan narudžbe su već došle. Mogu samo znati koliko ste platili na black firdayu ps?

Malo sam gledao cijene i mislim da ću se registrirati na US psn i kupovat bonove. Samo me zanima što se tiče mathmackinga neće me spajati sa amerima ?

Ma nece te spajati s amerima...nema to veze i ja sam mislio tako na pocetku.

Kod mene ti je situacija da imam UK racun koji je primarni i na kojem je aktivirana preplata,a US koristim za igranje online FIFE itd...imam i hrv na kojem igram neke igre takodjer.

Bitno ti je samo da primarni bude na koji kupis preplatu.

Origin_Steam: hrka11
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

Slaba sniženja na ovom trećem Božićnom sniženju na PSN-u Spider-Man oko 350kn puno je to čekaćemo sljedeću godinu a Crasha uopće nisu popustili tako da ću još uzet samo Tomb Raider  definitive edition za 50kn tako da sam na sniženjima kupio 6-7 vrhunskih AAA igara ove godine a potrošio samo 300-400kn ukupno na njih.

Spayro je spušten samo 20-30kn ni to neću uzimat sad.

 Ja se nadam da će biti još neko sniženje baš za Božić. Jako slabo ovo 3/3 sniženje.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
svuk kaže...
C3c1l kaže...
naPerk777 kaže...

Evo upravo ugrabio PS4 1TB slim + RDR2 na mallu za 1915kn. Čudno na kompu mi nije izbacivalo a na mobitelu sam slučajno naletio jer mi je ostao taj tab upaljen. Par dana sam se kopkao treba li mi taj playstation u zivotu ali ajde ako nista nek stoji kad uhvatim vremena jer cijenom se stvarno isplati.

Recite mi sad kad budem registrirao se na PSN da li da uzimam neku drugu regiju ili našu? Kako funkcionira onda matchmaking ako recimo uzmem UK regiju?

 Ja cekam pakete sa mall.a preko 20 dana, tako da se nemoj bas pretjerano veseliti..

 Ove nove narudžbe brzo stižu. Ako uzmeš preuzimanje u poslovnici, još brže. Meni DPD-om paket stigao u roku 3 dana od narudžbe. Očito su ove od Black Fridaya otpisane, predugo to traje

 Jel se dobiva obavijest od dpd-a na dan isporuke?...jer meni je danas trebao stići paket, ali ništa mi još nije javljeno.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Dobije se mail i SMS.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Znači onda ništa od dostave danas...

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
naPerk777 kaže...

Pa koliko sam vidio dečkima koji su naručili prošli tjedan narudžbe su već došle. Mogu samo znati koliko ste platili na black firdayu ps?

Malo sam gledao cijene i mislim da ću se registrirati na US psn i kupovat bonove. Samo me zanima što se tiče mathmackinga neće me spajati sa amerima ?

Ma nece te spajati s amerima...nema to veze i ja sam mislio tako na pocetku.

Kod mene ti je situacija da imam UK racun koji je primarni i na kojem je aktivirana preplata,a US koristim za igranje online FIFE itd...imam i hrv na kojem igram neke igre takodjer.

Bitno ti je samo da primarni bude na koji kupis preplatu.

 Ma odlično onda. Mislim čak da ću napraviti samo US račun onda i gotovo :)

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Eto upravo stigla 2 komada PS4 naručena za BF... doduše bez Spidermana ali i to bumo rešili...
Tak da nisu propale narudžbe sreća
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 12:53 (PPKrt_MS).
8 godina
offline
PlayStation 4

https://www.sancta-domenica.hr/ps-hits-komplet-2x-hits-naslova.aspx

 

Dvije igre sa liste za 250kn.

 

Ima dobrih naslova za nove ljude ovdje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Imao sam xbox i samo pritiskom jedne tipke snimi ti gameplay koji se dogodio zadnjih 30 sekundi, jel ima ta opcija na ps4?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Imao sam xbox i samo pritiskom jedne tipke snimi ti gameplay koji se dogodio zadnjih 30 sekundi, jel ima ta opcija na ps4?

 

Ima. Ali ne snima u 4K kao Xbox X. Nego u jadnoj nekoj rezoluciji i kvaliteti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
PlayStation 4

čekao sam kreša kad ono ništa

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ima s tipkom share, spremi zadnjih 15min gameplaya/mislim da je 720p
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 17:13 (Bencho2211).
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Na Playstation 4 Pro je 1080p dok je na slimu 720p :)

6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
TheFuryCro kaže...

https://www.sancta-domenica.hr/ps-hits-komplet-2x-hits-naslova.aspx

 

Dvije igre sa liste za 250kn.

 

Ima dobrih naslova za nove ljude ovdje.

Dakle to su dvije igre koja svaka pojedinačno košta 150kn a dvije idu za 250kn, tj za 50 kuna manje. Može to i niže, tj. za 100kn po igri

https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=187&jumpto=5812579&sort=asc&view=flat

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
REDDEVILS kaže...

Na Playstation 4 Pro je 1080p dok je na slimu 720p :)

 

Tako je, na Pro je 1080p, ali u 30 FPSa i manjem bitrateu. Slim i običan su 720p što je ravno katastrofi.

 

Evo za usporedbu što sam snimio na PS4, a što na PCu za F1 2017:

 

PS4 (1080p@30):

 

PC (4k@60):

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 23:38 (Bitanga).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Opet ti sa master rasom.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
De pojasni malo.
Običan PS4 snima u 720p?
Zar ne snima u rezoluciji u kojoj igraš? Znam da možeš birati snimanje u 720p/1080p.
Zar pro ne snima i u 60 fps ? Što je s igrama koje su u 60 fps, njih snima u 30 fps? Što je s GoW, čini mi se da je u 60 fps jer djeluje full glatko. Pokušat ću ga snimiti pa vidjeti fps.
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
De pojasni malo.
Običan PS4 snima u 720p?
Zar ne snima u rezoluciji u kojoj igraš? Znam da možeš birati snimanje u 720p/1080p.
Zar pro ne snima i u 60 fps ? Što je s igrama koje su u 60 fps, njih snima u 30 fps? Što je s GoW, čini mi se da je u 60 fps jer djeluje full glatko. Pokušat ću ga snimiti pa vidjeti fps.

 https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/battlefield-v/255233.aspx?page=162&jumpto=5812676&sort=asc&view=flat

 

Defaultno ps4 vulgaris snima ovako na 720p, koliko sam vidio mozes namjestiti da snima 1080p 

11 godina
offline
PlayStation 4

...

 

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 9:34 (m77).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ekipa jel igrao neko Hitman 1/2? Kakva su iskustva?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Opet ti sa master rasom.

 

To je bilo da naglasim da Xbox isto to može :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
De pojasni malo.
Običan PS4 snima u 720p?
Zar ne snima u rezoluciji u kojoj igraš? Znam da možeš birati snimanje u 720p/1080p.
Zar pro ne snima i u 60 fps ? Što je s igrama koje su u 60 fps, njih snima u 30 fps? Što je s GoW, čini mi se da je u 60 fps jer djeluje full glatko. Pokušat ću ga snimiti pa vidjeti fps.

 

Nema se šta pojasniti, PS4 snima u 720p@30, a PS4 Pro u 1080p@30.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zin8 kaže...
Ekipa jel igrao neko Hitman 1/2? Kakva su iskustva?

 

Meni se jako svidio nakon što sam probao Hitman 1 prije godinu dana.

Nedavno sam mu dao još jednu priliku i igra je vrhunska. Dvojka ima nivoe i iz jedinice dostupne kao paid DLC.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Gdje kupiti povoljno ps4?

Trazim muzu za poklon, jedino sto sam sad nasla je ps4 500gb 1700kn u harvey normanu...

Ima koji jeftiniji ducan-osobno preuzimanje..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice