PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.783.254
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...

 ETF Osijek, studirali zajedno, ako se ne varam generacija 2002, trenutno radiš kao vanjski u **, ne surađujemo poslovno ali nismo daleko od toga.

 

Nope, zamijenio si me s nekim. Ja sam studirao u ZG. Al svejedno sam legenda :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
PlayStation 4

Evo dotao te na linkedinu pa ti vidi, makar možda sam i pogriešio, vidim sad da vas ima dvojca. Ako si DB onda si legenda ako nisi onda si fejk Bitanga

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 10:29 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...

Evo dotao te na linkedinu pa ti vidi, makar možda sam i pogriešio, vidim sad da vas ima dvojca. Ako si DB onda si legenda ako nisi onda si fejk Bitanga

 

Pa nije mi nick prezime :-D Iako brijem da osobno poznam tog Bitangu iz Osijeka s kojim si studirao. No nema veze s mojim nickom, osim slučajnosti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 12:12 (Bitanga).
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

STFU,ajte se muvat na privatne poruke....

PSN: CrasherLuka
 
1 6 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Može samo mala pomoć na temi: https://www.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/ps4-headset-snimanje/265040.aspx . Hvala. :) Hitno je. ;)

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Moze mi neko pomoci ko se razumije oko ove postavke na TVu mislim da se zove motion smoothing. Nedavno sam tek nabavio novi TV, na starom toga nije bilo. Kada sam tek upalio RDR2 na novom TV-u zacudio sam se jer mi je izgledalo kao 60fps. Citao sam ranije o tome ovdje na forumu pa sam skontao odmah da se radi o toj postavki. 

 

Ali Kada je to upaljeno desava mi se kao da igra steka/sjecka, takodjer nekada vidim i da ostaje trag slike. Da li vi to koristite i ako koristite kako ga je onda najbolje podesitit? Vidim da ima mogucnost ali se ne razumijem pa je bolje upitati.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Moze mi neko pomoci ko se razumije oko ove postavke na TVu mislim da se zove motion smoothing. Nedavno sam tek nabavio novi TV, na starom toga nije bilo. Kada sam tek upalio RDR2 na novom TV-u zacudio sam se jer mi je izgledalo kao 60fps. Citao sam ranije o tome ovdje na forumu pa sam skontao odmah da se radi o toj postavki. 

 

Ali Kada je to upaljeno desava mi se kao da igra steka/sjecka, takodjer nekada vidim i da ostaje trag slike. Da li vi to koristite i ako koristite kako ga je onda najbolje podesitit? Vidim da ima mogucnost ali se ne razumijem pa je bolje upitati.

 

Ovisi o TVu i kako to ima dobro napravljeno. Ali da, češto ćeš vidjeti artefakte kod brzih pomaka i trzanja kod FPS dropova. Najbolje radi kada je FPS lockan na 30. No mene ne smeta previše ako mi je cijelokupni dojam bolji.

I moram to ugasiti naprimjer dok gledam HBO GO preko playke, jer iako je to vrhunska stvar za video iz nekog razloga ne radi dobro u HBO GO aplikaciji na playki.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Da, šteka i sjecka zato jer RDR2 ne radi na stabilnih 30 FPS.

Probaj neku bolje optimiziranu igru npr. Horizon Zero Dawn i sigurno će bolje raditi.

 

Meni nikad nije ostajao trag slike na Sony-u (ili ja to nisam primijetio). Vjerojato Sony to ima bolje riješeno od Samsunga.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Da, šteka i sjecka zato jer RDR2 ne radi na stabilnih 30 FPS.

Probaj neku bolje optimiziranu igru npr. Horizon Zero Dawn i sigurno će bolje raditi.

 

Meni nikad nije ostajao trag slike na Sony-u (ili ja to nisam primijetio). Vjerojato Sony to ima bolje riješeno od Samsunga.

Ja imam stariju Sony telku i ostaje mi trag. Osobito se vidi kod mračnijih scena. Isprve me strašno živciralo, ali sam se nekako pomirio s tim. Brijem da nešto treba podesiti, nešto sam i tražio, ali nikad pronašao. 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Moze mi neko pomoci ko se razumije oko ove postavke na TVu mislim da se zove motion smoothing. Nedavno sam tek nabavio novi TV, na starom toga nije bilo. Kada sam tek upalio RDR2 na novom TV-u zacudio sam se jer mi je izgledalo kao 60fps. Citao sam ranije o tome ovdje na forumu pa sam skontao odmah da se radi o toj postavki. 

 

Ali Kada je to upaljeno desava mi se kao da igra steka/sjecka, takodjer nekada vidim i da ostaje trag slike. Da li vi to koristite i ako koristite kako ga je onda najbolje podesitit? Vidim da ima mogucnost ali se ne razumijem pa je bolje upitati.

I ja sam nedavno uzeo slican TV (UE55NU7172), opcija na tim samsunzima se zove Auto Motion (plus). Po mom iskustvu, bas kao sta je i Bitanga rekao, palis/gasis kako ti pase za koju igru. 

Ja recimo na The Crew 2 imam upaljeno, Shadow of War mi je must da je upaljeno al mi tamo baca dosta artefakata. Spiderman je TOTALNO DRUGA igra s tim upaljenim, osjetis takvu brzinu kada se swingas izmedju zgrada, borba je butter smooth itd. Za Netflix, youtube obavezno gasim mislim da cak dobar dio toga TV i sam odraduje.

MadeInCroatia
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Samo da pitam u vezi snimanja PS4 s headsetom ... ako može mala pomoć

 

1. sa ovim:

https://img.dxcdn.com/productimages/sku_214920_1.jpg

Ovdje se dobije mono zvuk mikrofona? I lošija kvaliteta?

 

2. i ako koristim ovo drugo;

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61yluFW43ML._SX425_.jpg

Dobijem stereo, bolju kvalitetu i neće ništa pregorjet?

 

Hvala puno onom tko odgovori, ima pivo. ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SeethLoover kaže...

Samo da pitam u vezi snimanja PS4 s headsetom ... ako može mala pomoć

 

1. sa ovim:

https://img.dxcdn.com/productimages/sku_214920_1.jpg

Ovdje se dobije mono zvuk mikrofona? I lošija kvaliteta?

 

2. i ako koristim ovo drugo;

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61yluFW43ML._SX425_.jpg

Dobijem stereo, bolju kvalitetu i neće ništa pregorjet?

 

Hvala puno onom tko odgovori, ima pivo. ;)

 

A kako bi snimao stereo mikrofon? Naravno da je mono osim ako imaš 2 mikrofona pa mixaš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Na PCu normalno dobijem stereo iako je 1 mikrofon.

 

Da skratim ... ako stavim USB zvučnu u PS4, neće ništa pregorjet?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Sutra bi mi trebao stići PS4. 

Na što paziti prvi puta kad ga postavljam? Koju regiju odabrati?

I zar je jamstvo stvarno samo godinu dana kako piše na SD stranicama?

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SeethLoover kaže...

Na PCu normalno dobijem stereo iako je 1 mikrofon.

 

Da skratim ... ako stavim USB zvučnu u PS4, neće ništa pregorjet?

 

Zašto bi pregorilo?

A mono mikrofon se uvijek snima na oba kanala, na šta bi to ličilo da ti je samo lijevo ili desno glas.

Ne vidim gdje su ti problemi. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Okej, hvala. :) Informativno pitam. Hvala. ;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Danas sam isla u SD da vidim za ps...

Preko weba narucila ps4 500g-s popustom 1530kn sto je super cijena...medutim treba cekati da dostave...

Pitam u ducanu dali mogu naruceni ps preuzeti kod njih -ne moze...

Pitam dali migu uzeti novi -a staru narudzbu stornirati, kaze nemaju vise ps4 500gb u ducanu...

 

Na kraju se odlucim uzeti ono sto su imali

Ps4 1Tb, s 3igrice za 2099kn..

E sad koliko mi je to bolje ne znam jer se ne razumijem ali valjda ce muz biti zadovoljan...

Kupila i dodatnu igricu gta5-149kn :-D

Ps ima samo 12mj garanciju i moze se dokupiti dodatno jamstvo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
huskybucka kaže...

Danas sam isla u SD da vidim za ps...

Preko weba narucila ps4 500g-s popustom 1530kn sto je super cijena...medutim treba cekati da dostave...

Pitam u ducanu dali mogu naruceni ps preuzeti kod njih -ne moze...

Pitam dali migu uzeti novi -a staru narudzbu stornirati, kaze nemaju vise ps4 500gb u ducanu...

 

Na kraju se odlucim uzeti ono sto su imali

Ps4 1Tb, s 3igrice za 2099kn..

E sad koliko mi je to bolje ne znam jer se ne razumijem ali valjda ce muz biti zadovoljan...

Kupila i dodatnu igricu gta5-149kn :-D

Ps ima samo 12mj garanciju i moze se dokupiti dodatno jamstvo...

 Dodatna garancija https://www.sancta-domenica.hr/sd-ps4-3-godine-sigurnosti.aspx

16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Sad sam i ja mali od palube

 

Moj PC  
12 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Sad sam i ja mali od palube

 

 Čestitam i izabrao si odlične igre! Guštaj sad...

Napad je najbolja obrana :)
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Moze jos koja preporuka za dobre igre?

Znaci uz plejku sam dobila 3igre i kupila sam gta5...

Medal of honor i slicno dal ima za ps4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ima tko da je naručivao preko mall-a zadnjih tjedan-dva, a da mu je narudžba isporučena?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
huskybucka kaže...

Danas sam isla u SD da vidim za ps...

Preko weba narucila ps4 500g-s popustom 1530kn sto je super cijena...medutim treba cekati da dostave...

Pitam u ducanu dali mogu naruceni ps preuzeti kod njih -ne moze...

Pitam dali migu uzeti novi -a staru narudzbu stornirati, kaze nemaju vise ps4 500gb u ducanu...

 

Na kraju se odlucim uzeti ono sto su imali

Ps4 1Tb, s 3igrice za 2099kn..

E sad koliko mi je to bolje ne znam jer se ne razumijem ali valjda ce muz biti zadovoljan...

Kupila i dodatnu igricu gta5-149kn :-D

Ps ima samo 12mj garanciju i moze se dokupiti dodatno jamstvo...

 Može li se iskoristiti onaj tele2 kupon u trgovini (onaj za 15%)?

m77 kaže...
Ima tko da je naručivao preko mall-a zadnjih tjedan-dva, a da mu je narudžba isporučena?

 Ja sam naručio u petak ali sve me strah da to neće biti brzo i gledam da storniram i odem negdje u trgovinu.

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nazalost popusti su samo za web shop...a meni se nije cekala dostava...zato sam pleyku platila 2099kn, prek weba s popustom je manje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Možeš iskoristiti tele2 popust u poslovnici ali samo uz isprintani mail koji dobiješ od tele2 kao dokaz. Bio sam tamo i probao i tako mi rekli :)
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Ima tko da je naručivao preko mall-a zadnjih tjedan-dva, a da mu je narudžba isporučena?

Ja cekam njihovu isporuku od 27.11 

Danas sam ih zvao i kaze mi lik mrtav hladan kako su u guzvi i da ne zna ako ce uopce biti prije Bozica.

Ako ne bude sljedeci tjedan zvat cu neka mi vrate novce i nek se napuse kurca.

10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
C3c1l kaže...
m77 kaže...
Ima tko da je naručivao preko mall-a zadnjih tjedan-dva, a da mu je narudžba isporučena?

Ja cekam njihovu isporuku od 27.11 

Danas sam ih zvao i kaze mi lik mrtav hladan kako su u guzvi i da ne zna ako ce uopce biti prije Bozica.

Ako ne bude sljedeci tjedan zvat cu neka mi vrate novce i nek se napuse kurca.

 Ja sam se shebao sto sam stavio dostavu na kucnu adresu a kazu sad da nemogu to promjenit.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...

Sutra bi mi trebao stići PS4. 

Na što paziti prvi puta kad ga postavljam? Koju regiju odabrati?

I zar je jamstvo stvarno samo godinu dana kako piše na SD stranicama?

 Itko? :)

15 godina
offline
PlayStation 4

Koliko ste vi iz ZGa čekali PS4 iz Sante domenice? Jesu li vas nekako kontaktirali prije dostave ili su vam samo istovarili?

Can't find a better Jam!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Par sati od narudžbe mi je već stigao i mail i sms od gls da imaju paket za mene (4 komada, uzeo sam i igrice)... Međutim pomaknuo sam dostavu na sutra radi obaveza.
Sad ćemo vidjeti
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice