PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.783.180
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...
big_guy kaže...

RDR2 je 349 kn na storeu.Navali narode

 Od sutra i fizička kopija 399 kn ko više preferira.

Di to?

7 godina
offline
Re: PlayStation 4

Sancta i ostali partneri koji imaju gaming u ponudi, Take2 poslao dopis.

16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Baš naručio na e kupi...odustao od čekanja PC verzije.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Baš naručio na e kupi...odustao od čekanja PC verzije.

 Malo su se požurili s objavom, da i sam ne odajem poslovne tajne na forumu, točno bi ih prijavio 😀 Akcija je inače do 21.02. pa se vraća na punu cijenu.

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ako će na sancti bit 400 kn, onda će ići za 340 kn jer tele 2 kod i dalje vrijedi.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
A koja je šema sa tele2 kodom ? Mogu svi iskoristit ili?

Ima li neka stranica gdje se online može kupiti ps+ pretplatu ili bonove za wallet za Hr PSN , zna neko?
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2019 23:15 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
error_666 kaže...
A koja je šema sa tele2 kodom ? Mogu svi iskoristit ili?

Ima li neka stranica gdje se online može kupiti ps+ pretplatu ili bonove za wallet za Hr PSN , zna neko?

 Može se kupiti pretplata najeftinije na PS Storu kad su akcije , a svako malo su. Ovaj Tele2 kod ti vrijedi samo na staroj HR stranici  sancta-domenica.hr.

14 godina
offline
PlayStation 4

Vidio sam da je AC Odyssey Deluxe na popustu u storu, igram trenutno Origins i odlican je, osobno sam odusevljen. Preporuca li ko Odyssey nakon Originsa kupiti? I u kojoj je mjeri RPG, nisam fan role-playa, a ne znam tocno do koje mjere je RPG. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Applovac kaže...

Vidio sam da je AC Odyssey Deluxe na popustu u storu, igram trenutno Origins i odlican je, osobno sam odusevljen. Preporuca li ko Odyssey nakon Originsa kupiti? I u kojoj je mjeri RPG, nisam fan role-playa, a ne znam tocno do koje mjere je RPG. 

 

Odyssey je bar duplo bolji od Originsa koji je odličan. Ali ako si igrao sad Origins, pričekaj. Poludit ćeš od novog open worlda, ima vremena. Stalno su na na nekoj akciji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Applovac kaže...

Vidio sam da je AC Odyssey Deluxe na popustu u storu, igram trenutno Origins i odlican je, osobno sam odusevljen. Preporuca li ko Odyssey nakon Originsa kupiti? I u kojoj je mjeri RPG, nisam fan role-playa, a ne znam tocno do koje mjere je RPG. 

 

Odyssey je bar duplo bolji od Originsa koji je odličan. Ali ako si igrao sad Origins, pričekaj. Poludit ćeš od novog open worlda, ima vremena. Stalno su na na nekoj akciji.

 Tako sam i mislio, Origins me odusevio svijetom, grafikom. Mozda bolje pricekati, tako i tako sam tek 28 lvl, a price nisam jos 1/3 odigrao, odvlace me side questovi... Hvala :)

na svadbi zovu me Svemirko
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Applovac kaže...
Bitanga kaže...
.

 Tako sam i mislio, Origins me odusevio svijetom, grafikom. Mozda bolje pricekati, tako i tako sam tek 28 lvl, a price nisam jos 1/3 odigrao, odvlace me side questovi... Hvala :)

 Onaj osjecaj kada ti se nakon samo 5 sati uzastopnog igranja originsa isprazni baterija na joysticku i onda shvatis kolko je proslo.

MadeInCroatia
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Stigla ekspresno i instalira se...sad barem dva mjeseca lutanja po divljem zapadu

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ekipa, jel netko kupovao ps wallet u SD, a da su mu javili na mail, da nemoram čekat dostavu ili ići po njega....mislim, ak na mail pošalju odmah?

treba bit neka određena banka il kaj, da oni vide uplatu?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Stigla ekspresno i instalira se...sad barem dva mjeseca lutanja po divljem zapadu

 Nadan se da ce ti stvarno bit tako. Ja san prednarucija igru odigra 2 ure i jednostavno se ne mogu natirat igrat je. Evo bas zadnja 2 dana pokusavan provest vise od ure igranja u komadu, al trenutno ne ide.. probat cu se fokusirat samo na story pa mozda krene

PSN - ediholic
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ako moze mala pomoc.  Znaci sinoc sam normalno koristio ps4 i danas ga upalim i ne zeli mi uci u igre, ne zeli mi se spojit na internet, izbacuje mi error CE-37812-1, zatim kad se probam spojit na internet napise DNS server cannot be used.  Ako netko zna sto bih trebao napravit, bio bih zahvalan :D 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
tictactoe kaže...

Ako moze mala pomoc.  Znaci sinoc sam normalno koristio ps4 i danas ga upalim i ne zeli mi uci u igre, ne zeli mi se spojit na internet, izbacuje mi error CE-37812-1, zatim kad se probam spojit na internet napise DNS server cannot be used.  Ako netko zna sto bih trebao napravit, bio bih zahvalan :D 

 probao?

 

 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...
tictactoe kaže...

Ako moze mala pomoc.  Znaci sinoc sam normalno koristio ps4 i danas ga upalim i ne zeli mi uci u igre, ne zeli mi se spojit na internet, izbacuje mi error CE-37812-1, zatim kad se probam spojit na internet napise DNS server cannot be used.  Ako netko zna sto bih trebao napravit, bio bih zahvalan :D 

 probao?

 

 

 e taman sam to i ja otvorio sad, probat cu, zahvaljujem :)

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Applovac kaže...

Vidio sam da je AC Odyssey Deluxe na popustu u storu, igram trenutno Origins i odlican je, osobno sam odusevljen. Preporuca li ko Odyssey nakon Originsa kupiti? I u kojoj je mjeri RPG, nisam fan role-playa, a ne znam tocno do koje mjere je RPG. 

 Od ponedjeljka 11.02. i fizička kopija 269 kn ko više preferira.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Narucen šareni Far Cry New Dawn :)
Izlazi za tocno tjedan dana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Activision, Blizzard, Ubisoft (11-24.02.) i EA (11.02.-03.03.) na akciji od 20-50%. Izdavači na koje je izvršen najveći pritisak i negodovanje od strane gamerske zajednice. Možda slučajno, a možda glas malog čovjeka ipak nešto vrijedi kad se skupi određena kritična masa. 

Izdvojio bih:

Crash trilogija, Spyro trilogija - 199kn

AC Odyssey Omega Deluxe i Standard - 269kn

FIFA 19 - 349kn

TC GR Wildlands, Rainbow Six, Crew 2 - 149kn

Pa ako još pali TELE2...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...

Activision, Blizzard, Ubisoft (11-24.02.) i EA (11.02.-03.03.) na akciji od 20-50%. Izdavači na koje je izvršen najveći pritisak i negodovanje od strane gamerske zajednice. Možda slučajno, a možda glas malog čovjeka ipak nešto vrijedi kad se skupi određena kritična masa. 

Izdvojio bih:

Crash trilogija, Spyro trilogija - 199kn

AC Odyssey Omega Deluxe i Standard - 269kn

FIFA 19 - 349kn

TC GR Wildlands, Rainbow Six, Crew 2 - 149kn

Pa ako još pali TELE2...

 

Oduvijek imaju redovite popuste kad rade štancaju nove igre iz istih serijala svake godine, pa stare gube vrijednost.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Nakon nekoliko sati u RDR2 i igra je remek djelo....atmosfera, priča, grafika, napucavanje...10/10

 

i dalje me oduševljava kaj može ova HD 7850. GT sport i glatkih 60 fpsa uz jako dobru grafiku, GOW izvleda jako dobro ali RDR 2 izgleda bolesno dobro a 30 fpsa ni ne kužim koliko su glatki.

 

Ponovno oduševljen.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 0:13 (XXX).
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

uf...kupim pušku, optiku, municiju, sredim ju...odem na kupanje i puške nema. Koji iritantni bug da im hebeš sve po spisku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Eto, još jedan razlog protiv kupanja.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ja moram ovo rec, kako je AC Origins je*eno dobar. 

 

Uz sve sto igra nudi, kada sam lutajuci pustinjom shvatio da mi se dogadja fata morgana imao sam out of body experience.

MadeInCroatia
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

uf...kupim pušku, optiku, municiju, sredim ju...odem na kupanje i puške nema. Koji iritantni bug da im hebeš sve po spisku.

 

Ma nije, super je igra :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

uf...kupim pušku, optiku, municiju, sredim ju...odem na kupanje i puške nema. Koji iritantni bug da im hebeš sve po spisku.

 Svasta, citao sam na rdr2 temi da se to raji desava a ja je presao i nikada mi nisu nestale, ili nisam primjetio ali skontao bih valjda :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Eto, još jedan razlog protiv kupanja.

 samo se nedjeljom kupa

10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

Ja moram ovo rec, kako je AC Origins je*eno dobar. 

 

Uz sve sto igra nudi, kada sam lutajuci pustinjom shvatio da mi se dogadja fata morgana imao sam out of body experience.

 Slažem se,ja imam 52h igre,pri kraju san imam osjećaj,iman još nekoliko main questova

 

Prvih 10-ak sati me nije baš skroz uvukla u svoj svijet,ali sad guštan svaku minutu,gušt je kompletirat one sve upitnike i lokacije.

Nema stajanja dok se platinum trofej ne osvoji,zadnji će mi bit valjda onaj "complete all locations" :)

PSN: CrasherLuka
13 godina
offline
PlayStation 4

Tele2 kod u Sancta Domenici za 15% popusta još uvijek vrijedi Tele2a4KP .

Red Dead Redemption 2 PS4 sa kodom 339,00 Kn

 

https://www.sancta-domenica.hr/red-dead-redemption-2-ps4-preorder.aspx

Moj PC  
3 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice