PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.783.943
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Trials ko i svaki drugi.Igrao sam još pred 2 mjeseca Closed Beta.U početku lagane staze a kasnije živi užas.Trials Evolution mi je bio preodličan a ovaj zadnji Fusion malo prenaporan.Odigra se tu i tam i Trials Frontier na mobitelu.
Uglavnom sigurno se kupuje ali ne Day One.
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pozz svima
Da li je tko igrao asseto corsa?Sad je na storu na popustu za nekih 80 kuna.
Kakva je igra u odnosu na ostale iz žanra,osobno gt sport i driveclub mi odgovaraju,dok project cars2,crew2 i svi NFS baš i ne.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Dali netko narucuje igre sa base.com dali je sve uredu sa tom trgovinom, jednom davno sam narucivao odnjih sve dok mi dva zaredom puta igre nisu dosle onda sam se prebacio na druge prodavace,

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Naručio par puta i nije bilo problema. Jedino kaj u prosjeku treba oko 2-3 tjedna da stigne, dok s game collectiona stiže za 5-6 dana.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koliko kosta dostava na base com
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Malo manje od 2 funte, da sa the gamecolection stvarno brzo dode
6 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Stvarno ne postoji opcija na PS Storeu da dobiješ email obavijest kada je neka igra sa wishliste na popustu?

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

Stvarno ne postoji opcija na PS Storeu da dobiješ email obavijest kada je neka igra sa wishliste na popustu?

 Koliko znam nema, ali pretpostavljam da ima neka third party stranica koja ti može to odraditi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ima li takva stranica?
15 godina
offline
PlayStation 4

https://psprices.com/region-gb/index?platform=PS4  probaj s ovom stranicom, nema Hrvatske, al nema veze jer ak je na Njemačkom ili Engleskom neki popust on je i kod nas..e sad ja se nisam registrirao al moguće je da u tom slučaju na mail dolaze obavijesti o novim popustima

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 16:20 (ZgGost).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel u redu cijena od 300kn za polovni RDR2? Danas idem po njega,dobro šta nemoram plaćat poštarinu jer je čovjek od kojeg uzimam iz istog grada.

 

To mi je šlag na kraju nakon odigranih svih igara koje san zacrta otkad san kupia PS4 prije 3mj.

Odigra san sve koje san tia odigrat : Spiderman,HZD,God of war,Assassins Creed Origins,Uncharted sve dijelove,i sad sam na polovici Last Of Us :)

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Novi u SD s Tele2 kodom je 319 kn, pa ti vidi.
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Možda nekad bilo, sad je cijena 549 kn.

I bilo je vjerojatno 400 manje 15% = 340 kn.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 17:37 (kbenzema).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Jel u redu cijena od 300kn za polovni RDR2? Danas idem po njega,dobro šta nemoram plaćat poštarinu jer je čovjek od kojeg uzimam iz istog grada.

 

To mi je šlag na kraju nakon odigranih svih igara koje san zacrta otkad san kupia PS4 prije 3mj.

Odigra san sve koje san tia odigrat : Spiderman,HZD,God of war,Assassins Creed Origins,Uncharted sve dijelove,i sad sam na polovici Last Of Us :)

 Jesi li šta spava ova tri miseca? 

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hahaha....ima san na bacanje slobodnog vrimena,pa san moga igrat...pa nije 3mj malo vrimena za odigrat te igre

 

Još do lita samo RDR2 i to je to za ovu god. Najesen eventualno nabavim Days Gone jer volim takav đir igara(naravno ako ispadne dobar,vidit ćemo sad za 2mj)

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Imat će prilike spavati dok bude jahao u RDR2.

Meni se desilo par puta, bez za.ebancije.

 

PSN - DeniZg80
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Imat će prilike spavati dok bude jahao u RDR2.

Meni se desilo par puta, bez za.ebancije.

 

 

Ne smiješ zaspati jer moraš konja nahraniti da ne umre.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Ja sam na 3. chapteru, pljačka banke, kočije, krađa alkohola pa besplatno napijanje cijelog grada, zarada pa trošenje u guns shopu, optika na sve kaj može...gušti

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Ja sam na 3. chapteru, pljačka banke, kočije, krađa alkohola pa besplatno napijanje cijelog grada, zarada pa trošenje u guns shopu, optika na sve kaj može...gušti

 Moja je u kutiji neda mi se.

16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Meni je puna bolja od GTA V, a GTA V mi je odlična.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
XXX kaže...

Ja sam na 3. chapteru, pljačka banke, kočije, krađa alkohola pa besplatno napijanje cijelog grada, zarada pa trošenje u guns shopu, optika na sve kaj može...gušti

 Moja je u kutiji neda mi se.

 ursusc355 zabij si taj TD u guzicu.

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Igra li tko Apex na ps4?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da evo upravo ga jutros instalirao i odigrao jedan meč. Ne mogu reci još nešto previše, ali mi se čini okej igra, onaj zip line mi se sviđa 😁
PSN: Carlikaa
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam u 2-3 dana na 18 level.
Igra je baš zarazna.
Ako je neko za igru add me: saraffff001
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2019 12:45 (Garac24).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

24lvl, preko 15 winova... NuclearDisaster5 je nick. Samo dodaje pa se skupimo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Idešššš kak je dobra igra, ona zadnja misja na chapeteru 3, imal sam filmg da sam Bill Munny

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koristi tko remote play opciju?
Nasao sam je korisnom buduci da sam malo u jednom gradu, malo u drugom, pa mi je potreban samo DS4 i USB kabel.
Medutim koliko god net bio dobar, osjeti se lag (200/100 i 115/15 test).
Takoder, velika je razlika da ps4 slim moze remote play streamat u samo 720p. Bas se vidi koliko je "ruznije" to sve.
Ali za nekad odigrati nesto na brzinu i na daljinu je sasvim ok!

Zanima me samo, koliko PS4 trosi onda tako ostavljen u nekom deep sleepu?
Mislim, to je moja pretpostavka da nije 100% ugasen, jer kako bi se inace preko WiFia dao upaliti?
Dali mu to steti mozda?
Ne znam dali taj remote bi se poboljsao da je mozda povezan LAN kablom.
Ne znam kako bi to uopce utjecalo kad sam skroz u drugom gradu, dali igra samo brzina neta na PCu na kojem sam spojen ili igra i ona na koji je PS4 spojen?
Svakako zanimljiva funkcija!
15 godina
online
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Koristi tko remote play opciju?
Nasao sam je korisnom buduci da sam malo u jednom gradu, malo u drugom, pa mi je potreban samo DS4 i USB kabel.
Medutim koliko god net bio dobar, osjeti se lag (200/100 i 115/15 test).
Takoder, velika je razlika da ps4 slim moze remote play streamat u samo 720p. Bas se vidi koliko je "ruznije" to sve.
Ali za nekad odigrati nesto na brzinu i na daljinu je sasvim ok!

Zanima me samo, koliko PS4 trosi onda tako ostavljen u nekom deep sleepu?
Mislim, to je moja pretpostavka da nije 100% ugasen, jer kako bi se inace preko WiFia dao upaliti?
Dali mu to steti mozda?
Ne znam dali taj remote bi se poboljsao da je mozda povezan LAN kablom.
Ne znam kako bi to uopce utjecalo kad sam skroz u drugom gradu, dali igra samo brzina neta na PCu na kojem sam spojen ili igra i ona na koji je PS4 spojen?
Svakako zanimljiva funkcija!

 

Nikad nisam uspio upogonit RemotePlay preko interneta uz neke normalne postavke rutera. Jednostavno nikad nije pronalazio playku. A i nisam našao nijedan case kad bih to koristio preko interneta pa mi se nije dalo ni podešavati.

Unutar LANa je radilo ok, al za neke sporije igre tipe Telltale i sl. Brijem da GT Sport ili F1 ne bi bila neka sreća.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2019 1:10 (Bitanga).
12 godina
offline
PlayStation 4

Ima netko PS4 Wireless Stereo Headset 2.0 Boxed White da mi malo kaze o njima. Imam Sharkoon SKiller SGH1 za sada, ali bi njih prodao i uzeo si original od PSa. Da li vrijede tih novaca? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Par W-ata troši, malo više ako nakog resta imaš stavljen kontroler na punjenju. Platiš na godinu dana možda 5-10 kn više. Taman došao obraćun struje a držim ga sada barem 5-6 mjeseci u restu. Kompenziraj to tako da puniš mobitel na poslu :D 

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice