PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.784.364
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Di nalaziš vremena, ja odgrao samo pola onog što sam kupio 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2019 20:47 (Paolo Maldini).
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Tak je ispalo..palnirao sam to igrati barem godinu dana.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Gogy7 kaže...
Vjerujte mi, postoji razlog zašto nismo puno toga vidjeli o Days gone i zasto su im trajleri kratki i puni rezova. Vec se jednom odgodio izlazak igre a i radi ju studio kojem je ovo prevelik zalogaj. Puno tog skrivaju a nemaju se nicim posebnim ni pohvaliti. Zasad hajpaju igru preko marketinga ali kad dodu recenzije bit ce to puno drugacija priča.

 Tako nekako i meni izgleda. Kao da su puno ranije planirali izbaciti igru, ali je negdje zapelo. U svakom slučaju, znat ćemo sigurno za par dana. Kuda bolje za sve nas da i ova igra nastavlja ovaj Sonyev niz odličnih igara.

 

 

EDIT:

Bajdevej, ako je netko nabavio novi Mortal Kombat neka nabaci malo dojmova. Posebno o multiplayer net codeu.

 meni se uz sav gameplay ne svidja izggled glavnog lika.tipicni americki glupan s tom siltericom

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
14 godina
offline
PlayStation 4

Ovo izgleda fora.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

A ljudi moji teško nas je ponovo oduševiti sa nekom igrom kad smo sve vidjeli postali smo izbirljivi.

Sve nam brzo dosadi.

Recimo već dugo škicam Logitech volan G29 i malo mi fali da ga kupim vidim na njuškalu ima za 1600 Kn vjerojatno bi ljudi još spustili, ali znam da ću igrati tjedan dva i da će stajati u kutiji.

Igrao sam GT Sport, ali ne dugo.

Ništa me ne može dugo privući osim glupih tenkova WOT na PC-u (droga).

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Mene je sad odvukao anno 1800.nevjerojatno kolika igra sa koliko puno sadrzaja.a nisam ni na pola a igram vec danima.danas sam igrao 8 sati.ne pamtim kad sam nesto toliko igrao

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

A ljudi moji teško nas je ponovo oduševiti sa nekom igrom kad smo sve vidjeli postali smo izbirljivi.

Sve nam brzo dosadi.

Recimo već dugo škicam Logitech volan G29 i malo mi fali da ga kupim vidim na njuškalu ima za 1600 Kn vjerojatno bi ljudi još spustili, ali znam da ću igrati tjedan dva i da će stajati u kutiji.

Igrao sam GT Sport, ali ne dugo.

Ništa me ne može dugo privući osim glupih tenkova WOT na PC-u (droga).

 

 Sad ti je g29 1400kn u sancti..  to je ujedino i najniža cijena.. nikad nine išao za manje.  

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Jel ima razlike?Zombiji su zombiji.Dosadna tema u igrama i prežvakana miljun puta.
A ova nit ne izgleda punokrvna AAA ekskluziva za PS4 kao dosadašnje.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
hummer0 kaže...

A ljudi moji teško nas je ponovo oduševiti sa nekom igrom kad smo sve vidjeli postali smo izbirljivi.

Sve nam brzo dosadi.

Recimo već dugo škicam Logitech volan G29 i malo mi fali da ga kupim vidim na njuškalu ima za 1600 Kn vjerojatno bi ljudi još spustili, ali znam da ću igrati tjedan dva i da će stajati u kutiji.

Igrao sam GT Sport, ali ne dugo.

Ništa me ne može dugo privući osim glupih tenkova WOT na PC-u (droga).

 

 Sad ti je g29 1400kn u sancti..  to je ujedino i najniža cijena.. nikad nine išao za manje.  

 Da vidio sam to, ali u međuvremenu sinu krepao HDD i moram mu kupiti još jedan keks ram-a tako da volan otpada.

Ovi na njuškalu su sa mjenjačem.

Hvala ti na informaciji.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

A ljudi moji teško nas je ponovo oduševiti sa nekom igrom kad smo sve vidjeli postali smo izbirljivi.

Sve nam brzo dosadi.

Recimo već dugo škicam Logitech volan G29 i malo mi fali da ga kupim vidim na njuškalu ima za 1600 Kn vjerojatno bi ljudi još spustili, ali znam da ću igrati tjedan dva i da će stajati u kutiji.

Igrao sam GT Sport, ali ne dugo.

Ništa me ne može dugo privući osim glupih tenkova WOT na PC-u (droga).

 

 

Ma da, nezgodno je s tim volanima što troše puno mjesta, a ne da ti se stalno micati i stavljati.

Arkade ne možeš igrati s njima, a simulacije brzo dosade jer su teške. Ali F1 201X ili GT Sport / Dirt Rally u VRu s tim volanom je zakon. Samo da je veća reza u VRu.

Ja sam svoj prodao i sad igram F1 s kontrolerom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
amd freak kaže...
hummer0 kaže...

A ljudi moji teško nas je ponovo oduševiti sa nekom igrom kad smo sve vidjeli postali smo izbirljivi.

Sve nam brzo dosadi.

Recimo već dugo škicam Logitech volan G29 i malo mi fali da ga kupim vidim na njuškalu ima za 1600 Kn vjerojatno bi ljudi još spustili, ali znam da ću igrati tjedan dva i da će stajati u kutiji.

Igrao sam GT Sport, ali ne dugo.

Ništa me ne može dugo privući osim glupih tenkova WOT na PC-u (droga).

 

 Sad ti je g29 1400kn u sancti..  to je ujedino i najniža cijena.. nikad nine išao za manje.  

 Da vidio sam to, ali u međuvremenu sinu krepao HDD i moram mu kupiti još jedan keks ram-a tako da volan otpada.

Ovi na njuškalu su sa mjenjačem.

Hvala ti na informaciji.

 

Taj mjenjač ti ne treba jer imaš shiftere na volanu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav, jel radio tko prednarudžbu Days Gone u Sancti? Mene zvali pred tjedan i pol da mi jave da im je dobavljač poslao primjerke igre na turskom jeziku. Vele da bi igra trebala biti OK što se tiče jezika za voiceover i titlove, ali pošto je special edition, nisam baš siguran za kutiju i artbook dal je to isto na turskom jeziku.

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vani je Mortal Kombat 11. Hoce li ga igrati netko?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Planiram nabaviti kroz koji tjedan, ako će online dio raditi kako spada.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imperijas kaže...

Pozdrav, jel radio tko prednarudžbu Days Gone u Sancti? Mene zvali pred tjedan i pol da mi jave da im je dobavljač poslao primjerke igre na turskom jeziku. Vele da bi igra trebala biti OK što se tiče jezika za voiceover i titlove, ali pošto je special edition, nisam baš siguran za kutiju i artbook dal je to isto na turskom jeziku.

 

Pa ti nemoj gledati turske sapunice. 

 

Ja si kontam da će artbook i kutija biti na turskom. Vjerojatno neće imati i hrvatske titlove - ako ti je to bitno. 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Imperijas kaže...

Pozdrav, jel radio tko prednarudžbu Days Gone u Sancti? Mene zvali pred tjedan i pol da mi jave da im je dobavljač poslao primjerke igre na turskom jeziku. Vele da bi igra trebala biti OK što se tiče jezika za voiceover i titlove, ali pošto je special edition, nisam baš siguran za kutiju i artbook dal je to isto na turskom jeziku.

 

Pa ti nemoj gledati turske sapunice. 

 

Ja si kontam da će artbook i kutija biti na turskom. Vjerojatno neće imati i hrvatske titlove - ako ti je to bitno. 

 

Jedina bitna stavka mi je da sama igra ne bude zaključana na turski jezik (i subovi u dubovi).

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 14:32 (Imperijas).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Jel ima razlike?Zombiji su zombiji.Dosadna tema u igrama i prežvakana miljun puta.
A ova nit ne izgleda punokrvna AAA ekskluziva za PS4 kao dosadašnje.

 A koji to žanr ili tip igre nije prežvakan i već viđen 1000 puta?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Cek dajes nes vise para za taj special edition i onda ti jos ne smeta kaj ce ti to bit na turskom i nadas se da ce ti igra bit normalna eng verzija... Nova razina ljudske gluposti

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
doky_420 kaže...

Cek dajes nes vise para za taj special edition i onda ti jos ne smeta kaj ce ti to bit na turskom i nadas se da ce ti igra bit normalna eng verzija... Nova razina ljudske gluposti

 

Ako je samo kutija na turskom, nije problem. Problem bude jedino ako bude igra ekskluzivno na jednom jeziku, a da to nije engleski. Zaposlenik je rekao da bi igra morala biti uredno na engleskom, zato pitam dal je još tko prednaručio od Sancte ili eventualno imao slično iskustvo da je kutija na na nekom drugom jeziku osim engleskog, a da je prijevod unutar igre dostupan na više jezika.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Dann3R kaže...
Jel ima razlike?Zombiji su zombiji.Dosadna tema u igrama i prežvakana miljun puta.
A ova nit ne izgleda punokrvna AAA ekskluziva za PS4 kao dosadašnje.

 A koji to žanr ili tip igre nije prežvakan i već viđen 1000 puta?

 Steampunk, Cyberpunk, Viktorijansko doba, PJ Lovecraft, alternativna povijest, feudalni Japan, Kina, Indija, vampiri...

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imperijas kaže...
doky_420 kaže...

Cek dajes nes vise para za taj special edition i onda ti jos ne smeta kaj ce ti to bit na turskom i nadas se da ce ti igra bit normalna eng verzija... Nova razina ljudske gluposti

 

Ako je samo kutija na turskom, nije problem. Problem bude jedino ako bude igra ekskluzivno na jednom jeziku, a da to nije engleski. Zaposlenik je rekao da bi igra morala biti uredno na engleskom, zato pitam dal je još tko prednaručio od Sancte ili eventualno imao slično iskustvo da je kutija na na nekom drugom jeziku osim engleskog, a da je prijevod unutar igre dostupan na više jezika.

 Ako budeš prodavao igru morati ćeš dati popust neće nitko htjeti tursku verziju ( kutiju).

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 17:58 (hummer0).
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Zombiji su konstanta i ebeno dosadni pikseli u igrama.Prežvakana tema.Samo ih ovi sad nazivaju frikovima a ne zombijima.Igra je eventualno vrijedna kupnje na -50% cijene.
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

 Pa izgleda ok nije loše.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 Steampunk, Cyberpunk, Viktorijansko doba, PJ Lovecraft, alternativna povijest, feudalni Japan, Kina, Indija, vampiri...

 

Yep. I to ne samo u gaming svijetu; filmska industrija bi također mogla malo dublje zagrebati u navedena područja, pogotovo u Steampunk i Cyberpunk. Teško je prenijeti atmosferu takve okoline pa mi je jasno zašto se developeri ne bave toliko. 

16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Horizon zero dawn

 

Nekih 4-5 sati sam u igri i ako se po jutru dan poznaje onda je ova igra jako, jako dobra. Cijelo vrijeme me odbijalo ubijanje tih mehaničkih dinusaura, djelovalo mi je to priglupo.

 

Ali ovo je ipak konačno novi IP koji je napravljen sa znanjem i to velikim. Obavezno igrati.

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Htio sam kupiti novi Mortal Kombat 11 al kolko vidim krcat je mikrotranskacijama te je pravi grind fest.Kažu da Vam za otključavanje svih sadržaja i oblekica treba preko 3400 sati igranja i za kupnju svih dostupnih mikrotransakcija preko 6450$ ! Nisu normalni.Ovo je ko mobilna igra,užas.
Nema šanse ovo kupit.Radije ću i dalje igrat Tekken 7 i SoulCalibur 6.
 
3 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Horizon zero dawn

 

Nekih 4-5 sati sam u igri i ako se po jutru dan poznaje onda je ova igra jako, jako dobra. Cijelo vrijeme me odbijalo ubijanje tih mehaničkih dinusaura, djelovalo mi je to priglupo.

 

Ali ovo je ipak konačno novi IP koji je napravljen sa znanjem i to velikim. Obavezno igrati.

 

Meni je to najdraža igra trenutne generacije. Jedina igra u kojoj imam platinu. Ni u jednom trenutku mi nije dosadila. Priča je vrhunska. Jedina mana su jednolični sidequestovi. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni je ta igra bila super no mrzim mrak u igrama (los tv) a ovu igru sam igrao 70 posto u noći, kad god igram neku misiju padne noć, a igra tako sarena i lijepa
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Imperijas kaže...
doky_420 kaže...

Cek dajes nes vise para za taj special edition i onda ti jos ne smeta kaj ce ti to bit na turskom i nadas se da ce ti igra bit normalna eng verzija... Nova razina ljudske gluposti

 

Ako je samo kutija na turskom, nije problem. Problem bude jedino ako bude igra ekskluzivno na jednom jeziku, a da to nije engleski. Zaposlenik je rekao da bi igra morala biti uredno na engleskom, zato pitam dal je još tko prednaručio od Sancte ili eventualno imao slično iskustvo da je kutija na na nekom drugom jeziku osim engleskog, a da je prijevod unutar igre dostupan na više jezika.

 Naravno da ce bit na eng to si ne brini, ali cijeni svoj novac vise i uzmi od nekog drugog di ces to dobit kako treba a ne sancte koja je to nabavila ko zna od kud vjerovatno za tursko trziste da im bude jeftinija nabava, nebi iz principa tu igru sad tamo uzo a jos bi me i vrijedao turski jezik jer nema smisla u zemlji za koju cak i sony radi lokalizaciju da mi neko turska smeca podvaljuje. NHF no zbog takvih kupaca poput tebe koji tu tamo pojedu govno i imamo takve trgovce.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice