Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

poruka: 26
|
čitano: 8.682
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Dragi kolege formuši.
Pošto je izašao Project Cars 2 odlučio sam otvoriti temu za raspravu usko vezano uz inačicu PS 4 igraće konzole.
Nadam se kako ćemo ovdje razmjenjivati savijete slike te "trikove" u igri pa da se vidi tko je bolji i veći fan Project Cars 2 projekta.

Kako sam upravo danas kupio Project Cars 2 putem PS Store, jedva čekam da se dovrši preuzimanje te da zaigram istu.

Isto tako želim podijeliti članke na temu Project Cars 2 HCL.HR portala (http://www.hcl.hr/igra/project-cars-2-91859/) i nekoliko fotografija

Čekam vaš koji post i mišljenje.

 

 

 
4 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

molim da kad probaš napišeš kakva je kampanja tj. singleplayer. igro sam prvi dio i zadovoljan sam sa svime osim kampanjom...

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Ja evo narucio samo nikako stici..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]
Stjepanj kaže...

Ja evo narucio samo nikako stici..lp

 od kada ti imas ps4 ?

ovo je ps4 tema :)

12 godina
neaktivan
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

igra koristi dx9c  

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]
toxic kaže...
Stjepanj kaže...

Ja evo narucio samo nikako stici..lp

 od kada ti imas ps4 ?

ovo je ps4 tema :)

 jbga brzoplet sam..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
offline
Re: Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]
toxic kaže...
Stjepanj kaže...

Ja evo narucio samo nikako stici..lp

 od kada ti imas ps4 ?

ovo je ps4 tema :)

 ako netko želi može napraviti PC temu, pa da iste povežemo...

11 godina
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Ekipa zanima ke kakav je online naprema PC1? Na PC1 imam cca 250-300h online igranja i meni je bio vrlo dobar.

ima kakvih mana? Lobbyi su puni pretpostavljam jer na PC1 sam zadnja dva dana jedva pronasao neki normalan server.

koliko ljudi moze max voziti online trku? Jesu zadrzali 16? 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Na čemu tj s čim igrate? Volan ili pad?

 

Zadnja vožnja na konzoli kaj sam igrao je bila GT4 i tam sam mogao fino gas na joysticku preko X dozirat. 

 

Jel se može tak i sada, na ovome pošto su mi gljive stran pojam?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Ja s volanom, nedavno nabavio G29. S kontrolerom mi je bilo dosta frustrirajuće na PC1.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Vozni model je katastrofa (barem u usporedbi s drugim SIM-ovima), totalno čudna fizika u zavojima, na nekim vozilima trza volan baš očito lijevo desno dok auto stoji mirno na startu, nikakva simulacija prebacivanja mase (drifta se s 2 prsta). 
ALI kao arkadna simulacija (GRID i sl.) itekako može proći i ima svoje čari i taj neki fun factor.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Igram na PC-u i s Logitech DFGT volanom. Počeo sam Clio Cup i nikako auto naštimati, odmah prva staza i brzi zavoji stalno mi ode stražnji kraj u PM ko da vozim Mustanga od 600 KS. Ne znam koje postavke sve nisam probao i praktički uvijek isto, frustrirajuće 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 20:55 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]
vrinho kaže...

Igram na PC-u i s Logitech DFGT volanom. Počeo sam Clio Cup i nikako auto naštimati, odmah prva staza i brzi zavoji stalno mi ode stražnji kraj u PM ko da vozim Mustanga od 600 KS. Ne znam koje postavke sve nisam probao i praktički uvijek isto, frustrirajuće 

 moraš mu ući u dušu, osluškivati mu bilo , pusti malog neka ide, neka vuče 

15 godina
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Koji vrag je s onim nascar autima, kako to voziti?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Ova igra se mene iskreno nije dojmila uopce ne mogu vozit koliko mi je tesko..

prvi dio sam bar mogao igrati a ovo..

cak ne vidim za pc i neke graficka poboljsanja jedino su uveli neke druge vremenske uvjete..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]
toxic kaže...

Ova igra se mene iskreno nije dojmila uopce ne mogu vozit koliko mi je tesko..

prvi dio sam bar mogao igrati a ovo..

cak ne vidim za pc i neke graficka poboljsanja jedino su uveli neke druge vremenske uvjete..

 

 

 

S kontrolerom ili s volanom igraš?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
15 godina
offline
Re: Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]
Bitanga kaže...
toxic kaže...

Ova igra se mene iskreno nije dojmila uopce ne mogu vozit koliko mi je tesko..

prvi dio sam bar mogao igrati a ovo..

cak ne vidim za pc i neke graficka poboljsanja jedino su uveli neke druge vremenske uvjete..

 

 

 

S kontrolerom ili s volanom igraš?

 ds4 kontrolerom.

15 godina
online
Re: Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]
toxic kaže...
Bitanga kaže...
toxic kaže...

Ova igra se mene iskreno nije dojmila uopce ne mogu vozit koliko mi je tesko..

prvi dio sam bar mogao igrati a ovo..

cak ne vidim za pc i neke graficka poboljsanja jedino su uveli neke druge vremenske uvjete..

 

 

 

S kontrolerom ili s volanom igraš?

 ds4 kontrolerom.

 

A to vjerujem, i s volanom se PC1 morao pažljivo voziti, s kontrolerom brijem da izgubiš kontrolu vrlo brzo. 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
12 godina
protjeran
offline
Re: Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Igra je sto se tice fizike 5 koplja iznad pc1 dakle "skoro" kao simulacija asseto corsa/rfactor, neki auti su jako jako dobro preneseni! tako da bez volana zaboravite osim ak si popalite pomagala na kontrolerima no to vam je onda kao drek nfs..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 20:45 (Stjepanj).
14 godina
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Meni je igra super. Inace su defaultne postavke za sve dosta loše, pa sam stavio sliku kakve su kod mene postavke ako neko želi igrati sa kontrolerom, može se super voziti. Evo i par screenshotova iz odlicnog photo mode-a u igri.

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]
ursusc355 kaže...

molim da kad probaš napišeš kakva je kampanja tj. singleplayer. igro sam prvi dio i zadovoljan sam sa svime osim kampanjom...

 

13 godina
offline
Re: Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]
ursusc355 kaže...
ursusc355 kaže...

molim da kad probaš napišeš kakva je kampanja tj. singleplayer. igro sam prvi dio i zadovoljan sam sa svime osim kampanjom...

 

 radi posla odvozio sam 2 utrke i to je to ali na quick race 

14 godina
offline
Re: Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]
ursusc355 kaže...
ursusc355 kaže...

molim da kad probaš napišeš kakva je kampanja tj. singleplayer. igro sam prvi dio i zadovoljan sam sa svime osim kampanjom...

 

 Hmm, mislim da je trenutno AI malo problematican u igri. Npr. u rallycrossu je AI jako spor cak i na najvecem difficulty-u, dok se na stazama ponasa poprilicno agresivno, gdje se vise njih zna sudariti, ili malo uspore na cistom pravcu i slicno. Ali najavili su uskoro patch koji bi trebao rijesiti takve probleme.

 

Iz tog razloga jos ne igram karijeru, iako je sam koncept po meni jako fino zamisljen. Napravis vozaca i imas odredjene discipline (tipa formula rookie, rallycross), i nakon sto odaberes disciplinu, napredujes kroz sampionate. I mislim da se mogu sve discipline igrati sa istim vozacem... Ali eto, obzirom da sam ja rallycross izabrao kao pocetnu disciplinu za mog vozaca, dosta lahko pobjedjujem, pa cu radije pricekati patch koji ce rijesiti taj problem.

 

Inace staza i auta ima jako puno, pa su kombinacije skoro neiscrpne. Nisam igrao Project Cars 1, ali sa 2 sam jako zadovoljan (imam nekih 8-8.5 sati do sad), i jedini problem mi je AI, ali nadam se da ce to biti rijeseno uskoro, kako su i rekli.

14 godina
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

jel se moze kako namjestit da mi pise za vrijeme utrke koja mi je pozicija i mala karta staze negdje u kutu? toga mi nista nema, neznam jel sam ja to nekako sam maknuo ili je tako po defualtu

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Kupio i ja pc2. Ako netko igra online moze me dodati na psn. U potpisu imate moj psn id.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Project Cars 2 - PS 4 [Rasprava]

Pozdrav, uzeo sam PC2 za PS4 nedavno i planiram uskoro uzeti volan pa cu onda krenuti voziti online kad malo udjem u stos. Zanima me dal ima uopce ikakav hrvatski community ili bar par igraca koji bi htjeli da se tu i tamo odvozi par utrka?

 

Inace, za sad igram s DS4 i ne znam zasto se toliko ljudi buni. Trebalo mi je pola sata da si namjestim kontroler da mi pase (koliko kontroler moze pasati za voznju). Trenutno vozim SP Career, kart prvenstvo, i zapravo mi je jedini veliki problem samo 180° skretanja. Manje copy-paste postavki s youtubea, vise po osobnim potrebama i zeljama i sve ok.

Inace, igram na authentic drive assists i s rucnim mijenjanjem brzina, tako da od pomoci u voznjama imam samo kvacilo realno.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice