PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

poruka: 1.997
|
čitano: 649.017
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
tigar81 kaže...

A kad ce jailbreak za PS4? :)

 To je nemoguče znati, ali prema pretpostavkama još najmanje 2 godine, znači pri samom kraju trenutne generacije. A možda i nikad.

7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
pqweasdyxc kaže...
tigar81 kaže...

A kad ce jailbreak za PS4? :)

 To je nemoguče znati, ali prema pretpostavkama još najmanje 2 godine, znači pri samom kraju trenutne generacije. A možda i nikad.

 Koji model PS4 kad ga non stop mijenjaju? Na kraju će ispasti ništ koristi kao i PS Vita..

14 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Hahaha!   hohoho! hihihi!  Jailbrejko sam satariji ps3 slim sa 4.82 ofw na 4.82 cfw rebug i instalirao multiman. Par minuta posla . Tko bi rekao da se to može učiniti preko običnog web browsera

shit happens too often
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Moze li mi neko reci kako se moze provjeriti da li je PS3 jailbreak-an?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Wox kaže...

Hahaha!   hohoho! hihihi!  Jailbrejko sam satariji ps3 slim sa 4.82 ofw na 4.82 cfw rebug i instalirao multiman. Par minuta posla . Tko bi rekao da se to može učiniti preko običnog web browsera

 evo i ja sam modao svoj ps3 super slim 12gb i radi

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
eagle05 kaže...

Moze li mi neko reci kako se moze provjeriti da li je PS3 jailbreak-an?

 formatiraj usb stick i direktno na njega prebaci bilo koji .pkg files (recimo skini multiman.pkg) - uštekaj u usb port i pod GAMES potraži direktorij za instaliranje fajla - ako ima modan je, ako nema nije

6 godina
protjeran
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
MajstorX kaže...
Wox kaže...

Hahaha!   hohoho! hihihi!  Jailbrejko sam satariji ps3 slim sa 4.82 ofw na 4.82 cfw rebug i instalirao multiman. Par minuta posla . Tko bi rekao da se to može učiniti preko običnog web browsera

 evo i ja sam modao svoj ps3 super slim 12gb i radi

 

 Šta je superslim napokon probijen? Može link sa uputama?

13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
MajstorX kaže...

 evo i ja sam modao svoj ps3 super slim 12gb i radi

 

 Ja sam neki dan čitao na ps3 jailbreak forumu i tamo je pisalo da se super slim ne može jailbreakat, daj baci link ili neke upute kako si to napravio pliz haha :D

Roll it up and smoke it up
10 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozdrav imam PS3 slim sa 160 gb modificiran i uz njega hard od 500gb sa oko 20 igara (Tekken 6, BF3, BF4, Fifa 17, Metal gear collection. Silent Hill collection, Catherine, Twisted Metal...) . Na hardu od PS3-a je instalirana Persona 5. Moje pitanje je da li je netko voljan uz nadoplatu od 300kn mijenjati se za nemodificirani ps3 slim ili super slim nije mi bitno koliko ima harda samo da je u odličnom stanju.

 

*************

Na kraju sam ipak obrisao cfw jer je bio jako nestabilan. Ionako sam igrao samo desetak igara koje mogu superjeftino nabaviti tako da mi se nije dalo gubiti vrijeme sa popravljanjem cfw-a.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 23:43 (ecimir).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
atiHD kaže...
MajstorX kaže...

 evo i ja sam modao svoj ps3 super slim 12gb i radi

 

 Ja sam neki dan čitao na ps3 jailbreak forumu i tamo je pisalo da se super slim ne može jailbreakat, daj baci link ili neke upute kako si to napravio pliz haha :D

I mene to zanima

13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Wox kaže...

Hahaha!   hohoho! hihihi!  Jailbrejko sam satariji ps3 slim sa 4.82 ofw na 4.82 cfw rebug i instalirao multiman. Par minuta posla . Tko bi rekao da se to može učiniti preko običnog web browsera

Di ima kakva uputstva da su razmljiva ljudima koji bas i neznaju dobro engleski

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
silasara2 kaže...
Wox kaže...

Hahaha!   hohoho! hihihi!  Jailbrejko sam satariji ps3 slim sa 4.82 ofw na 4.82 cfw rebug i instalirao multiman. Par minuta posla . Tko bi rekao da se to može učiniti preko običnog web browsera

Di ima kakva uputstva da su razmljiva ljudima koji bas i neznaju dobro engleski

 Ne radi na superslim i novijim slim modelima. Jedini siguran link je onaj iz nekoliko poruka unazad. Sada već kruže lažni exploit-i koji mogu brikat konzolu ili ubacit virus u windowse.

shit happens too often
6 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Bok ljudi imam instal multimen na novo sam u ovom pa me zanima zasto mi kad ponovo pokrenem igricu ne prikaze save filove...tj da ponovo nastavim igrat gdje sam stao...npr na nekoj igri udem u load pise da nista nije sevano...a na ps3 mi kaze da postoji save...jel ga treba mozda nekud prebacit iz psa u multiman..pomoc?? Tnx

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ja sam jučer kupio PS3 Super Slim s Cobra ODE-om. Došla je s Tekken 6 igrom i swap discom od te igre. Uvijek dobijem error 80010017 bez obzira što uradim (kao popravljanje EBOOT.BIN-a i slično). Originali očitavaju bez problema.

Što bi bio problem? Ako je swap disc onda ću stvarno teško nabaviti drugi jer niti imam BD niti BD pržilicu.

Bilo kakva pomoć bi bila super.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pa Cobra ODE je dokazano loša i ne kužim  zašto ljudi rađe to kupuju nego modani PS3 Slim na kojemu sve radi bez greške....

Pitaj onoga tko ti je to uvalio

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ma lik se ne javlja. Mislim da ću prodati dalje, ali upozoriti na tu pogrešku, tj. reći ću da neka radije kupi netko tko ima iskustva s time. Ali inače konzola radi u redu, učitava originale bez problema.

6 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Wox daj prati taj link kako da i ja to uradim na moj ps3 fat CECHL04 koj e na ofw 4.82

😁😁😁😁
13 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Dobro jel neko zna jel izašo kakvi jailbreak za ps4?

Ako nije mene zanima zasto ljudi skidaju sa torrenta (privatnih sajtova) igre za ps4 ako ih nemogu igrat

malo sam trazio i naletio na partis.si slovenski torrent sajt gdje ima i za ps4 igrica, pa sam tamo našo ovo:

E sad jel to radi provjereno (nemam ps4) ali ako radi kupio bih ga

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Dobro veće..vidim da ste aktivni na ovom forumu..da li možda znate ako kupim ps3 slim modificiran a on ima hard od 120 gb i kasnije bi ga zamjenio za 500 gb jel moram ponovo modificirat ili mogu bez problema mjenjat hard a da ps3 ostane i dalje modificiran hvala.

goros
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

možeš mijenjati hard koji god želiš ali prvo trebaš pogledati koji ti je instalirani modani softwer

npr. ako je 4.81 tada prvo moraš skinuti sa interneta bilo koji modani 4.81 firmwire (recimo rebug) promjeniš mu ime u PS3UPDAT.PUP

e tada uzmeš usb stick i na njemu otvoriš direktorij PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP

staviš novi hard

ubaciš usb stick

upali ps3 i prati upute

 

zeznuti možeš jedino ako instaliraš najnoviji update

 

pozdrav

8 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Nemožeš zeznuti više nikako,više netreba otvarati konzolu da bi se modificirala i stavio zadnji REBUG 4.82 ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Izašao je exploit za ps3 superslim,ja sam vec ubacio nekih 30 igara na svoj superslim cech 4004a.

Ovdje vam je super vodič.

 

http://www.psx-place.com/threads/tutorial-the-great-ps3xploit-3-0-han-all-in-one-guide.16979/

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

A za igre u pkg formatu imate http://psndl.net

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

1. Imaju li neke stranice ... mogu i torrenti s kojih skidate igrice za ps3?

(evo skužio sam iz prvog posta program vinspc .... pa prebacujem igru pomoću njega - smije li se s njim obrisati?)

 

2. Kako se brišu igrice sa hard diska na ps3?

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2018 21:44 (tap3ah).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

jel ima kakvih novina sa ovime? jel se moze crackat ps3 super slim?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
GSP kaže...

jel ima kakvih novina sa ovime? jel se moze crackat ps3 super slim?

 Može,piše ti sve par postova iznad ...

 

Treba čitati malo ...

5 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Evo ja sam Jailbreakovao PS3 Super Slim i instalirao nekoliko igrica i dlc-ova.Radi sve osim Multimana, nemoze se nesto instalirat, pokusavam jos naci resenje.

 

----- https://www.youtube.com/channel/UCtIt88Bn9laXjCmUFwmqK9w

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Ne razumijem se puno u slim i fat modele, ali me zanima može li cech 3003a jb?
Optimizam je nedostatak iskustva.
8 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
pqweasdyxc kaže...
tigar81 kaže...

A kad ce jailbreak za PS4? :)

 To je nemoguče znati, ali prema pretpostavkama još najmanje 2 godine, znači pri samom kraju trenutne generacije. A možda i nikad.

 Riješili su i to,rade igre na PS4 ...

9 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
nbdy32 kaže...
pqweasdyxc kaže...
tigar81 kaže...

A kad ce jailbreak za PS4? :)

 To je nemoguče znati, ali prema pretpostavkama još najmanje 2 godine, znači pri samom kraju trenutne generacije. A možda i nikad.

 Riješili su i to,rade igre na PS4 ...

 Kako su se stvari promjenile u pola godine hahah

Sad samo treba čekati CFW

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice