PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.197.034
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

KOJI DIO TU TEBI NIJE BIO JASAN??

 

 

 

Oni koji imaju OFW manji od 3.55 samo stave cfw gore 

 

-   3.55 kmeaw je najbolji izbor, ovaj 4.30 od rogera pati od nekih dječjih bolesti, moja preporuka pričekat još desetak dana.

 

 

 

 

Oni koji su imali CFW 3.55 stave novi CFW 4.30,

 

pričekat još kratko vrijeme, još je jako svježe, tri dana je malo da se dobije kompletna slika, ja čekam dok ne potvrde rad psn-a

 

 

 

 

Oni koji su imali CFW 4.21 rade downgrade iz recovery menia na PS3

 

 


 

Svi drugi koji imaju OFW iznad 3.55 rade downgrade pomoču flashera na 3.55 ofw, zatim rogero 3.55 cfw i onda rogero 4.30 cfw

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 15:58 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Wontay kaže...

KOJI DIO TU TEBI NIJE BIO JASAN??

 

 

 

Oni koji imaju OFW manji od 3.55 samo stave cfw gore 

 

-   3.55 kmeaw je najbolji izbor, ovaj 4.30 od rogera pati od nekih dječjih bolesti, moja preporuka pričekat još desetak dana.

 

 

 

 

Oni koji su imali CFW 3.55 stave novi CFW 4.30,

 

pričekat još kratko vrijeme, još je jako svježe, tri dana je malo da se dobije kompletna slika, ja čekam dok ne potvrde rad psn-a

 

 

 

 

Oni koji su imali CFW 4.21 rade downgrade iz recovery menia na PS3

 

 


 

Svi drugi koji imaju OFW iznad 3.55 rade downgrade pomoču flashera na 3.55 ofw, zatim rogero 3.55 cfw i onda rogero 4.30 cfw

potvrdujem rad PSN-a jer imam rogero 4.30cfw

14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Prije par sati objavljeni sen enabler za 3.55 i .4.30 kao i kmeaw spoofer za 3.55 i 4.30

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
R4zOR229 kaže...
ursusc355 kaže...

a šta ako kupim konzolu koja ima na sebi 3.42 system software ?

 

JEL TO UREDU ? .... oču nju moč modificirat bez flashera

 

Naravno da neces svaku konzola koja ima fw veci od 3.55 moras downgradat da mozes stavit CFW

pa zar 3.42 nije manje od 3.55 ?!?!?{#}

15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

sorry ja krivo procito :S,ako imas 3.42 samo napravis update na orginalni 3.55 i onda stavis 3.55 CFW

You got to lose to know how to win
12 godina
odjavljen
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Frend ima PS3 i u nekim novijim igrama pojavljuju mu se black borderi na ekranu.Dali bi HDMI riješio taj problem ili je do plejke odnosno tih igrica?

Trenutno je plejka konektana činčevima

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2012 13:22 (Zin8).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Zin8 kaže...

Frend ima PS3 i u nekim novijim igrama pojavljuju mu se black borderi na ekranu.Dali bi HDMI riješio taj problem ili je do plejke odnosno tih igrica?

Trenutno je plejka konektana činčevima

to je vise do televizora nego do ps3-a 
koji mu je omjer stranica ? 

http://revohd.com
12 godina
odjavljen
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Neki noviji tv ima.16:9

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Zin8 kaže...

Neki noviji tv ima.16:9

Onda obavezno neka ga spoji sa HDMI iako to i nije problem u ovom slucaju 
neka proba se igrat sa postavkama u igri
ja sam imo takav problem sa GT5 kada su mi ostale postvake od starog tv-a pa sam imo border naokrug debel 8cm  

http://revohd.com
12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Neznam dali je već postano, ali ako nekoga zanima kako gledati YouTube u HD-u na PlayStationu, neka izvoli!

 

TUTORIAL:

http://www.socialphy.com/posts/do-it-yourself/7736/How-to-watch-Youtube-HD-on-PS3.html

 

VIDEO:

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Dali da dam čovijeku 400 kn da mi sa 4.25 vrati na 3.55 i instalira jailbreak...Ili da pričekam da izađe Rogero

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Blazen22 kaže...

Dali da dam čovijeku 400 kn da mi sa 4.25 vrati na 3.55 i instalira jailbreak...Ili da pričekam da izađe Rogero

ili da pričekaš da izađe Rogero _ _ _ _ _ ?? Što? Pitaj Boga da li će uopće biti moguće bez fleshera vraćat na nižu verziju... a 400 kuna je po meni puno za takvo nešto

DM
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

http://www.njuskalo.hr/servis-uredjaja/playstation-3-ylod-konzole-trajno-popravljamo-rrod-reball-oglas-3205801

Ja mislim da je cijena fiksna...Ima ko iskusta sa ovim oglasom...Meni je bitno samo da ga spusti ostalo znam sam....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
speedy56 kaže...

Neznam dali je već postano, ali ako nekoga zanima kako gledati YouTube u HD-u na PlayStationu, neka izvoli!

 

TUTORIAL:

http://www.socialphy.com/posts/do-it-yourself/7736/How-to-watch-Youtube-HD-on-PS3.html

 

VIDEO:

 

Na US playstation storeu (a mozda na jos kojem) ima besplatna aplikacija za youtube. Ako se ne varam, prikazuje hd video. A moze se kontrolirati i pomocu iphonea/androida.
Jakovp thumbdown subscriber
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Jesu svi ovdje polupismeni????????
sve piše po treči put......................
Wontay kaže...

KOJI DIO TU TEBI NIJE BIO JASAN??

 

 

 

Oni koji imaju OFW manji od 3.55 samo stave cfw gore 

 

-   3.55 kmeaw je najbolji izbor, ovaj 4.30 od rogera pati od nekih dječjih bolesti, moja preporuka pričekat još desetak dana.

 

 

 

 

Oni koji su imali CFW 3.55 stave novi CFW 4.30,

 

pričekat još kratko vrijeme, još je jako svježe, tri dana je malo da se dobije kompletna slika, ja čekam dok ne potvrde rad psn-a

 

 

 

 

Oni koji su imali CFW 4.21 rade downgrade iz recovery menia na PS3

 

 


 

Svi drugi koji imaju OFW iznad 3.55 rade downgrade pomoču flashera na 3.55 ofw, zatim rogero 3.55 cfw i onda rogero 4.30 cfw

potvrdujem rad PSN-a jer imam rogero 4.30cfw

 

13 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Uvijek kad ja prodam plejku dođe CFW za nju {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori
pri zamjeni hard diska što se događa sa onim mojim userima i accountima?oni isto nestaju?pitam da znam trebam li si zapisat sve te lozinke i mailove prije nego zamijenim hard...isto tako,pri ponovnom downloadu tih igara hoću li možda imat problema zbog zauzimanja slotova za shareanje?iz tog razloga,trebam li prije promjene harda deaktivirati sve te accounte?
Valjda ste me razumjeli :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
zvone9489 kaže...
pri zamjeni hard diska što se događa sa onim mojim userima i accountima?oni isto nestaju?pitam da znam trebam li si zapisat sve te lozinke i mailove prije nego zamijenim hard...isto tako,pri ponovnom downloadu tih igara hoću li možda imat problema zbog zauzimanja slotova za shareanje?iz tog razloga,trebam li prije promjene harda deaktivirati sve te accounte?
Valjda ste me razumjeli :D

postoji ti backup sistem 

 

http://manuals.playstation.net/document/en/ps3/current/settings/backuputility.html

http://revohd.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
to ja sve znam,to sam proučio...znam da je moguć backup saveova,videa,slika i toga...ali ne i podataka o accountima,zato sam i tako postavio pitanje...šta se konkretno s time događa?
11 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

{#}...

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2012 7:43 (ursusc355).
11 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Blazen22 kaže...

http://www.njuskalo.hr/servis-uredjaja/playstation-3-ylod-konzole-trajno-popravljamo-rrod-reball-oglas-3205801

Ja mislim da je cijena fiksna...Ima ko iskusta sa ovim oglasom...Meni je bitno samo da ga spusti ostalo znam sam....

up

14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

takvi likovi uglavnom imaju fiksne cijene, nazovi i sve češ saznat, ja osobno nikom ne bih dao 400 kn za to, kupio bih flasher

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Wontay kaže...

takvi likovi uglavnom imaju fiksne cijene, nazovi i sve češ saznat, ja osobno nikom ne bih dao 400 kn za to, kupio bih flasher

 

Pa zar nije onda ovo jeftinije ? lik napravi za 400 kuna i doviđenja...a flasher košta 650 kuna ?!?{#}

12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
ursusc355 kaže...
Wontay kaže...

takvi likovi uglavnom imaju fiksne cijene, nazovi i sve češ saznat, ja osobno nikom ne bih dao 400 kn za to, kupio bih flasher

 

Pa zar nije onda ovo jeftinije ? lik napravi za 400 kuna i doviđenja...a flasher košta 650 kuna ?!?{#}

i onda ti drugima flashas za 100kn i nakon 6-7 puta ti se isplati kao da si ga besplatno dobio

http://revohd.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
a ovako ljudi imam malo glupo pitanje. Naime imam dva PSN accounta, jednan iz UK i jedan Hrvatski. Koji bolje da koristim i nabijam achivementse?
***Ako sam ti ikako pomogao samo pritisni HVALA!***
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
dooma kaže...
a ovako ljudi imam malo glupo pitanje. Naime imam dva PSN accounta, jednan iz UK i jedan Hrvatski. Koji bolje da koristim i nabijam achivementse?

Hrvatski :D

Potpis
12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Imam ps3 sa 3.55 cfm,takvog sam kupio prije vise od godine dana.Sad gledam izasao je za 4.30 rogero cfm,dobijam li nesto prelaskom na taj noviji cfm?I mogu li sa svojom plejkom prijavit se na PSN odnosno smijem li?(konkretno mi treba radi update-a rostera u nba2k12 jer za nba2k13 ne mogu naci eboot fix)

nine
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
bancic123 kaže...
dooma kaže...
a ovako ljudi imam malo glupo pitanje. Naime imam dva PSN accounta, jednan iz UK i jedan Hrvatski. Koji bolje da koristim i nabijam achivementse?

Hrvatski :D

kupio bih si onu PSN karticu ali ne znam gdje ima uzeti online za hrvatsku?

***Ako sam ti ikako pomogao samo pritisni HVALA!***
15 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
možeš se prijaviti na PSN, ja imam 4.30 rogero i pun gas igara koje igram online
***Ako sam ti ikako pomogao samo pritisni HVALA!***
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Na PSN možeš i sa 3.55 CFW, CFW nije donio ništa novo u odnosu na 3.55, čak kod 4.30 jedan manji dio ljudi prijavljuje probleme

 

 

Sve dosad izašle igre imaju fixeve za 3.55, možda ih nekoliko još nema no s obzirom da su sada javno objavljeni ključevi sada mogu sve potpisat sa 4.30.

 

Gotovo sve igre na 3.55, online na 3.55, nevidim potrebu za 4.30

 

 
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice