PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.194.292
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
KrunoK1982 kaže...

pozdrav svima. Novi sam ovdje i imam samo jedno pitanje !

Imao sam 3.55 cfw  i grao puno igara do na žalost neki dan. Išao sam skinut 4.21 cfw (ne znam šta mi je došlo) i skinem 4.21 ali bio je fake. Originalni update fw. Sad imam 4.21 fw i zanima me slijedeće: Znam da je za sad jedino mogući downgrade putem e3 flashera, ali zanima me ako bi zamijenio interni hdd (80gb) i stavio novi, recimo 320gb da li će mi ostati taj 4.21 fw koji sam update napravio ili će mi se vratiti fw na onaj koji sam imao kad sam kupio PS3 ?

vidio sam na you tube neke natpise da se 4.21 može spustiti i putem softwarea a ne samo e3 flashera

 

KrunoK1982 kaže...

To i mene zanima. Downgrade sa e3 flasherom je pre skup. Meni treba sa 4.21 fw na 3.55 fw da mogu onda cfw. Pa je možda jeftinije kupit veći hdd i zamijenit ga. Ili će mi ostat 4.21 fw {#}

e kada bi to bilo tako jednostavno zar ne mislite da se toga nebi nitko ranije sjetio i izvadis hard iz ps3,formatiraš i staviš imaš onda onaj orginal s kojim je došao{#}

postoje dvije vrste ps3,laićki starije,tj prve debele konzole su imale 256mb nor memorije na kojoj je bio spremljen firmwer,i novije (dio debelih novijih i svi slimovi) koji imaju 16mb nand memorije na koju se sprema dio firmwera a ostalo ide na hard,tako da ps3 uvijek pamti koji

je zadnji firmwer instaliran na konzolu,tako da izvadiš hdd i stavis drugi i on ti opet zahtjeva taj zadnji koji si imao

opet i opet i opet

imate par postova niže(a i na svakoj 3 stranici) jedine(JEDINE) trenutne mogućnosti

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

za sad sam našao najjeftiniji downgrade za 400kn. Je puno zbog moje gluposti ali ipak toliko košta jedna original igrica

12 godina
neaktivan
offline
11 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

i sta onda kad mi on to samo downgrade-a bude mi sve isto samo na 3.55 verziji i onda mogu sam jailbreakat? ako je tako, onda se isplati za 250 kn posto je samo jedna igra skuplja od toga a ovak mogu igrat koju god hocu :)

13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
tony008 kaže...

i sta onda kad mi on to samo downgrade-a bude mi sve isto samo na 3.55 verziji i onda mogu sam jailbreakat? ako je tako, onda se isplati za 250 kn posto je samo jedna igra skuplja od toga a ovak mogu igrat koju god hocu :)

Kad ti netko spusti konzolu natrag na 3.55 onda napravišovo.

Pročitaj par puta ako treba, da nebi bilo nisam znao! {#}

DM
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Se može sa 4.21 na 3.55..

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

pozdrav

htjeo bi te nest pitati,nekontam se bas u te modifikacije i konzolu sam slao u zagreb da mi odrade downgrade na 3.55

i sada me zanima sta treba napraviti da se mogu igrati igre od cfw 4.21..ja sam stavio taj 4.21 na konzolu

ali mi nije onda radio Multiman niti mi je eksterni citao,ako ikako mozes pomoc stvarno neam pojma sta radit

ako nista drugo jel se bar moze vratit nekako na 3.55 pa da bar igram one koje sam imo ....

hvala  ;)

16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ja sam odradio direktno s 3.55 CFM na 4.30 rogero,s tima da nisam odradio na korak s kombinacijom tipki L1-L2-R1-R1-R2 i svejedno je proslo sve ok. Sad igram sve igre koje zahtjevaju Fm do 4.30 bez ikakvih eboota i fixeva i sve odlicno radi.Ima na ps3hax noob tutorial s kojega mozete vidjet kako snimit taj novi rogero i stvarno je jednostavno.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ipak sam se odlucio na kupnju novog PS3 imate li neku preporuku gjde kupiti mislio sam kupiti u Linksu ovaj model http://www.links.hr/?naziv=igraca-konzola-sony-playstation-3-slim-320gb&option=artikl&id_kategorija=650102&id_artikl=650.102.029 koliko vidim nema ga jeftinije ?

Soccer <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
GTR bs kaže...

Ipak sam se odlucio na kupnju novog PS3 imate li neku preporuku gjde kupiti mislio sam kupiti u Linksu ovaj model http://www.links.hr/?naziv=igraca-konzola-sony-playstation-3-slim-320gb&option=artikl&id_kategorija=650102&id_artikl=650.102.029 koliko vidim nema ga jeftinije ?

 

 

imaš u svijet igra

 

PS3 Super Slim 500 GB + Uncharted 3 + Gran Turismo 5 Academy Ed.
2 599.00 Kn

16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

koji si 4.21 stavio?ako si slijedio upute trebalo bi radit.Odi na ps3 hax net,imas tutorial za rogero 4.30.Taj provjereno radi.A za ovo sto ti ne radi multiman,jesi stavio najnoviju verziju?jer meni kad sam stavio taj novi rogero 4.30 multiman isto nije radio,samo sam snimio novu verziju i sve 5.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

ja sam skinuo i napravio update na 4.21 ali ne cfw nego ofw (greškom) tako da sad nemam ni opciju install pakage files i još onu drugu games app. U biti moram prvo napraviti downgrade na 3.55

13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
KrunoK1982 kaže...

ja sam skinuo i napravio update na 4.21 ali ne cfw nego ofw (greškom) tako da sad nemam ni opciju install pakage files i još onu drugu games app. U biti moram prvo napraviti downgrade na 3.55

neznam sta da ti kazem na to.

offical stranica od rogera

http://tortuga-cove.com/forums/

tu skidaj cfw a ne sa youtubea

12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

sta jel se moze njima vjerovat? Ja planiram napravit downgrade, al nemam bas povjerenja.

14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

tortuxa, ps3hax, ps3 hack, ps3 news, ima ih dosta, obavezno čitak i komentare da vidiš reakcije korisnika, zasad flasher , pa tortuga za 4.30

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

poZz zanima me dali je moguce ikako izbrisati patch igrice koji si instalirao naime instalirao sam fight night championov patch a sad bi ga htio maknut ako je moguce pa sad ako mi netko moze objasnit kako se to ukratko radi ili neki filmic na yt bio bih zahvalan..:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

U Game stupcu imas Game Data, tamo su ti instalacije i patchevi.

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ovako posto sada mislim kupiti PS3 zanima me koja je mogucnost da mi se pojavi ono zuto svjetlo zvano YOLD?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
oo7 kaže...

Ovako posto sada mislim kupiti PS3 zanima me koja je mogucnost da mi se pojavi ono zuto svjetlo zvano YOLD?

ako kupiš slim ili ovaj novi mislim minimalne,inaće pratim malo scenu i iskreno još nisam ćuo za yold na slimovim

inace moj je već skoro 3 godine star,ima custum firmwer(znaći da je svaki dan minimalno u pogonu 3-4 sata{#}) i za sada nikakvih problema

kupi slim i ne brini!

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2012 12:44 (dart_tom).
13 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

jedno pitanje. Razmišljam o kupnji konzole i svjestan sam da vjerojatno neću naći neku sa 3.55 firmwareom. E sad, di se kod nas može obaviti downgrade na 3.55 i koliko to košta ako je moguće uopće?

Hvala.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2012 20:23 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ovaj lik oce 400 kn za spuštanje sa 4.x na 3.55+jailbreak http://www.njuskalo.hr/servis-uredjaja/playstation-3-ylod-konzole-trajno-popravljamo-rrod-reball-oglas-3205801 meni je samo stavio na 3.55 to sam platio 300kn a jailbreak sam si sam složio

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

300 kn dobra cijena za downgrade, poslije samo na stik staviš rogero 4.30 i instaliraš ga.

 

još bi bolje bilo da je 200 kn,

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Slažem se 400 kn je prviše najbolje da je 200 kn

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ja to odradim za 200 kuna i odma postavim 4.30 i gratis dvije igre;)

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: &amp
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Odakle ste? Zainteresiran sam za jailbreak 4.30
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Blazen22 kaže...
Odakle ste? Zainteresiran sam za jailbreak 4.30

Predaleko da bi mogao pomoc., iz bosne sam tocnije blizu bihaca...ali i ovdje svako drugi treci dan netko donosi rade ljudi downgrade neda im se kupovat polovnjake:D

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: &amp
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav,

 

Skinuo sam file  SilentHill Downpour Afd BLUS30565 Install Rus pkg 

Ubacio u PS3 i sad ne mogu da ga obrisem uopste kad pokušam izađe: "Options cannot be changed or title is locked"

 

Pokusao sam da ga nađem u File Manager i izbrisao sam BLUS30565 ali i dalje vidim sliku igrice i ne mogu da je pokrenem. 

pi
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

ako na polovnom ps3 koji sam kupio nađem save game data sa datumom 03.12.2010 dali to znači da je ps3 star 2 godine ?

 

jer lik od kojeg sam kupio mi je rekao da je ps3 star 6 mjeseci ...

 

model cech 2504b ... 320 gb verzija

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
ursusc355 kaže...

ako na polovnom ps3 koji sam kupio nađem save game data sa datumom 03.12.2010 dali to znači da je ps3 star 2 godine ?

 

jer lik od kojeg sam kupio mi je rekao da je ps3 star 6 mjeseci ...

 

model cech 2504b ... 320 gb verzija

nemora biti

samo je save toliko star

ali cech2504b bi i mogao biti star preko tri godine

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

ukratko lik me slago {#}

 

ako sam dobro shvatio ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice