PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.194.902
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Performanse su iste kod sve 3 serije konzole, samo ovaj ultra slim troši manje struje ja mislim. Sve igre se vrte isto na svima. To i je smisao konzole :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Mozes ja to koristim i radi bez greske...

10 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav,

Bluray mi nece uvuci cd kako to popraviti drage volje cu pogledati prijedloge video nemogu staviti ako imate viber ili whats app poslat cu vam 

LP

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ovako, razmišljao sam prodati svoj Xbox 360 slim 250 GB i uzeti za mozda 100 kn vise ps3 slim ili ultra slim, e sada posto mi je 12GB malo a za 500 GB trebam nadoplatit par stotina kuna, zanima me isplati li se kupiti ovaj obicni slim od nekoliko stotina gigi jer sam gledao oglase, ista je cijena kao za 12GB verziju, a dolazi sa jos par igrica i npr. 2 kontrolera.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Slim. Pogotovo ako dobijes igara i 2. kontroler.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

1. Ako se PS3 chipira da se mogu igrat neoriginalne igrice onda se ne može igrati online?

2. Koliko znači veličina onog Hard diska tako zvanog na PS3? Npr. jel ja te neoriginalne igre moram instalirati ili mogu preko cd-a normalno?

3. Ako je ovo 2 kako je, znači ja mogu uzeti onaj PS sa 8 GB i stvljati igre na CD-ove i igrati normalno bez obzira na veličinu hard diska?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
bijeliluk kaže...

1. Ako se PS3 chipira da se mogu igrat neoriginalne igrice onda se ne može igrati online?

2. Koliko znači veličina onog Hard diska tako zvanog na PS3? Npr. jel ja te neoriginalne igre moram instalirati ili mogu preko cd-a normalno?

3. Ako je ovo 2 kako je, znači ja mogu uzeti onaj PS sa 8 GB i stvljati igre na CD-ove i igrati normalno bez obzira na veličinu hard diska?

 

1. Možeš igrati online ali na svoj rizik jer ti mogu bannat account

2. Na njega snimaš igrice ali ako ga čipiraš vjerujem CobraOde onda moraš ih pokretat sa vanjskoh hard diska

3. Ne možeš igricu stavit na cd i igrati jer cf ima 700 mb igrice po 20-30Gb a i tako ne funkcionira PS3 kao PS2

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

1. Znači trebalo bi naći neki hard sa dosta GB-a?

2. Koliko sam te shvatio onda ne mogu s onog hard diska koji je unutra igrat neoriginalne igre? Meni online nije bitan te ga ne mislim igrati. 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
bijeliluk kaže...

1. Znači trebalo bi naći neki hard sa dosta GB-a?

2. Koliko sam te shvatio onda ne mogu s onog hard diska koji je unutra igrat neoriginalne igre? Meni online nije bitan te ga ne mislim igrati. 

 

1. Pa uzmeš neki externi hdd od 500gb su ti sada po 370kn pa na dalje.

2. Na njega se samo seve-a gameplay. 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Onda još jedno pitanje. :D

 

Uzmem PS sa 8GB samo za save-ove, a externi od 500 gb uzmem za igre?

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
bijeliluk kaže...

Onda još jedno pitanje. :D

 

Uzmem PS sa 8GB samo za save-ove, a externi od 500 gb uzmem za igre?

Pa ne baš bar ja mislim nisam siguran, pričekaj da ti još netko da odgovor. Ali mi je nepoznat taj model PS3 od 8GB. Super Slim ima od 12gb to je mislim najmanji HDD na PS3.

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

ja sam malo krivo rekao,  nebitno sada, 8 ili 12

 

dobro, uzmem taj sa 12gb i ovaj externi i to je to?

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Još jedno pitanje.

 

Može li se npr. uzeti već čipirani ps3 sa 500 GB hdd-om i preko interneta direktno "kupovati" igre?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ajde netko...

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Koristi EDIT !!

Kupi PS3 slim od 12gb i kupi hard disk 2,5' od 500gb i stavi unutra. Cipiraj ga kod nas ili nadi na njuskalu cipiranog i kupi. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Posto sam novi u svijetu ps-a,ustvari u svijetu igara imam par pitanja....imam ps3 60gb fat kojeg sam kupio danas pa mi je pomalo dosta stvari nejasno....najveci su mi problem igre jer imam samo dvije pa me zanima kako da igram igre preko eksternog hard diska koji mi samo bezveze stoji neiskoristen.....zanima me također da li postoji kakva zastita za ps3 jer se nesto bojim da mi se ne pokvari

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Trebam malu pomoć. Jučer ubacim igru u ps3 i cujem zvuk kao da izbaci cd al ostaje unutar i neće da ga očita. Neki su mi rekli da bih trebao obrisati lens, sad me zanima jel mogu da koristim domaću rakiju šljivovicu ili mozda aceton?

Be Water My Friend
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 18:11 (bruslii).
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
bruslii kaže...

... sad me zanima jel mogu da koristim domaću rakiju šljivovicu ili mozda aceton?

Znaci rastaviti ces PS3 i pocistiti lecu?

Ako vec dode do toga, onda radije koristi alkohol iz apoteke, jer je cisci i brze isparava.

Aceton nikako, jer je agresivan. Sljivovica moze posluziti, ali ipak ima odredeni postotak secera u sebi, pa bih ja isao radije s kupovnim alkoholom.

 

Inace ti je jednostavnije kupiti CD za ciscenje. Pa ne moras nista rastavljati.

 

Da li ne ucitava samo jednu igru ili sve igre?

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
bruslii kaže...

Trebam malu pomoć. Jučer ubacim igru u ps3 i cujem zvuk kao da izbaci cd al ostaje unutar i neće da ga očita. Neki su mi rekli da bih trebao obrisati lens, sad me zanima jel mogu da koristim domaću rakiju šljivovicu ili mozda aceton?

Alkoholom........ ACETON nikako ni u mislima!!!

Ja takve stvari čistim isključivo suhim vatenim štapićem i posle lagano ispuhati ...

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 12:10 (Voicee).
14 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozz imam par pitanja, planiram uzeti PS3 i sad malo gledam cijene po netu, i vidim da kod ovih dvoje su u pravilu cijene niže za 400-500 kn u odnosu na druge, pa mi to izgleda malo sumljivo. Ima netko iskustva s njima? joystick dualsochk kod njih je 250-300 kuna a ostali imaju iznad 400 kn.

 

http://playgame.com.hr/playstation-3-igracka-konzola    http://www.game-electronic.hr/

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
stjepan01 kaže...

Pozz imam par pitanja, planiram uzeti PS3 i sad malo gledam cijene po netu, i vidim da kod ovih dvoje su u pravilu cijene niže za 400-500 kn u odnosu na druge, pa mi to izgleda malo sumljivo. Ima netko iskustva s njima? joystick dualsochk kod njih je 250-300 kuna a ostali imaju iznad 400 kn.

 

http://playgame.com.hr/playstation-3-igracka-konzola  http://www.game-electronic.hr/

Ja sam kupio prije par mjeseci PS3 u game electronic i za sad je sve okej ima garanciju godinu il dvije. Sada je dosla nova verzija modifikacije Cobra Ode koja je jeftinija i to podosta sutra nosim kod njih PS3 da mi ugrade to i sve za 350kn. 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
13 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ima li netko iskustva sa kupovinom preowned konzola sa GAME CO UK ? PS3 slim 250 gb dode manje od 1000 kn i to mi se čini kao prihvatljiva cijena. Riječ je o ovoj stranici: KLIK

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Jel prodava ko tu plejku,staru fat,bez kontrolera i igrara za sitne novce :3

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 15:14 (funky boy).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

jel moze neko objasnit kako da promjenim sat na ps3 ako je sad 21h na ps-u je 20h i probo sam sve promjenim i kad ponovo upalim opet isto jer zbog turnira na pesu me zeza..hvala :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Alen22 kaže...

jel moze neko objasnit kako da promjenim sat na ps3 ako je sad 21h na ps-u je 20h i probo sam sve promjenim i kad ponovo upalim opet isto jer zbog turnira na pesu me zeza..hvala :)

Jel ti spojen na PSN? Jesi probao sinkronizirat preko Interneta? Jel ti namješten na ljetno vrijeme?

What did the green grape say to the purple grape? Breathe, you idiot!
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

ma je cim upalim odma se automatski povezuje i prijavljuje sve a stalno satvremena manje pokazuje... pa neznam kako da namjestim ljetno vrijeme ?

16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Alen22 kaže...

ma je cim upalim odma se automatski povezuje i prijavljuje sve a stalno satvremena manje pokazuje... pa neznam kako da namjestim ljetno vrijeme ?

Settings - Date and Time Settings - Time Zone: tu provjeri da li je odabrano "Croatia".

Settings - Date and Time Settings - Daylight Saving: tu provjeri da li je odabrano "Daylight Saving".

What did the green grape say to the purple grape? Breathe, you idiot!
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

rijeseno daylight saving.. hvala :)

13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
A mene zanima, kad je već riječ o vremenu, zašto sat na PS3 konzoli brza? Kad ga namjestim da je točan nakon pola godine on već brza i do 10 minuta.
Be Water My Friend
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice