PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.197.135
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Jel mo mozete reci da li se sa PS3 prikljucenog na plazmu moze gledati film na "filmoviziji,filmovixu itd ..." ? Udjem npr u filmovix i sve bude kao na racunaru samo video nikako da se pokrene, sta bih trebala uraditi? poz
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Znaci,ja imam ps3 super slim 500gb,i sad u storeu imam za skinut (kupit)neke ps2 igrice ,jel kad ja njih skinem mogu igrst il cu bacit novac u vjetar
hačoman
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
vid_speed kaže...
Znaci,ja imam ps3 super slim 500gb,i sad u storeu imam za skinut (kupit)neke ps2 igrice ,jel kad ja njih skinem mogu igrst il cu bacit novac u vjetar

 Ako misliš na ps2 classic igre...možeš ih igrat bez problema ali grafika ti je ista kao na ps2 i trophy nisu podržani na takvim igrama (ako ti nešto znače)

7 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav. Jedno pitanje. Ps3 ultra slim 12gb je kupljen 26.12.2015 ga u tele 2 u paketu sa mobitelom. Dali bi trebao imati garanciju 1 ili 2 godine. Garancija je Santa domenica a na njoj  pise 12 mjeseci.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

poz ljudi, nov sam u ovom. imam ps3 i fifu 17 i igrao bih preko interneta i vidim da ima free trial 14 dana,1mj 3mj itd. napravio sam acc preko racunala i kako da aktiviram sad tu trial verziju od 14 dana pa da pocnem fifu online? moram li se logirat preko ps3 ili mogu aktivirat tu trial verziju? oprostite ako je smijesno ali nisam neki ajmo reci tehnolog :) lp svima

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
rondovkci kaže...

poz ljudi, nov sam u ovom. imam ps3 i fifu 17 i igrao bih preko interneta i vidim da ima free trial 14 dana,1mj 3mj itd. napravio sam acc preko racunala i kako da aktiviram sad tu trial verziju od 14 dana pa da pocnem fifu online? moram li se logirat preko ps3 ili mogu aktivirat tu trial verziju? oprostite ako je smijesno ali nisam neki ajmo reci tehnolog :) lp svima

 Za online igranje na ps3 ti netreba nikakva pretplata

7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Pozdrav svima! Novi sam ovdje i zanima me vase misljenje! Naime odlucio sam kupiti si neku konzolu do 2000 kn. Dvoumim se izmedju ps3 i ps4! Znam da cu na ps3 za 2000 kn moci odigrati 100 igrica a na ps4 mozda 2 ili 3. Nekako me vise vuce taj ps4 jer na yt grafika izgleda puno boljee! Molim vas vase misljene i preporuke!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
I da jos nesto, koji bi mi tv preporucili a da nije preko 1600 kn jer sada imam onaj stari na kojemu sam igrao samo ps2, a kako citam skuzio sam da treba neka plazma ili LCD jer bez toga je ps beskoristan!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Planiram prelazak s ps3 na ps4 pa me zamima ima li način da se pojedinačno prodaju digitalne verzije igara koje su na boxu ili da idu uz box, ali bez mog accounta?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav, kupio sam nedavno preko njuskala ps3 super slim sa 7 original igri na cdu i na samom hardu su jos dve digitalne igre minecraft i jos neka move igra, covjek dok je prodavao konzolu nije naveo da ce to prodat i htio je formatirat disk ali dok sam dosao do njega odustao je od toga i kaze ma nek ti klinac samo igra, ja sam napravio novi racun i skinuo vec need for speed a minecraft je i dalje tu, mene zanima dal ce taj minecraft stalno biti tu ? imam na plejki 4 profila jedam moj jedan njegov od koga sam ga kupio i jos dva od prije od nekih gejmera od kojih je on kupio konzolu, dal ako izbrisem sve profile osim mog dal cu izgubiti i minecraft ? htio bi si ga ostaviti ali me malo iritita toliko profila na plejki. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Bok, kupujem PS3 za max 700kn pa ako netko prodaje nek se javi pp.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav! Zna li netko gdje bi mogao preuzeti najnoviji YouTube 3.01 app sa no psn patch-om? Ili neke upute kako napraviti taj patch?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Zdravo,imam cipovani ps3 i na njemu gta 5.Zanima me ima li ikakve sanse da mogu igrati ONLINE ??
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav, riknuo mi je ps3 gamepad pa zanima jeftina bezicna alternativa?

Da li netko zna gdje kupiti jeftine igre? Probao sam njuskalo, amazon i ebay. Ima li neka specijalizirana stranica a da je jeftina?

Hvala unaprijed

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Koji PS3 kupiti, slim ili super slim? Fizikalna veličina same konzole mi ne igra ulogu, ali da znam koji se više, odnosno manje kvari ili nešto tako? Imam dvije ponude koje su mi se svidjele, jedna je PS3 Slim 160Gb, a druga je PS3 Super Slim 500Gb, razlika u cijeni je 100kn. Što bi vi odabrali i zašto? 

I See Offline People !
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Da bi restartiro play station 3 sta treba i kako ispocetka napravit da mogu online igrat NEKA MI NEKO POMOGNE
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Da bi restartiro play station 3 sta treba i kako ispocetka napravit da mogu online igrat
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Kakav je PS3 kao media player?

Podržava li tilove u .srt formatu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Za puštanje medie je dobar ali ne čita titlove. Alternativa je na PC-u (koji mora biti upaljen dok stremaš mediu, obviously) podići media server (program se zove PS3 media server) ili Plex... na taj način možeš na PS3 streamat svu mediu sa tih servera i prikazuju se titlovi.

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
9 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Kako izgledaju igre kao RDR, TLOU, Uncharted 1,2,3, GT6 i sl. igre na 1080p monitoru?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Ko severinin filmic :P
Mutno Al uživaš ;)))
12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Pozdrav. Kolega ima ps3 od 12 gb. Ima igru splinter cel kako se već zove i kad je probao pokrenuti pisalo je da fali 4 gb slobodnog prostora. Napravili smo reset ps3 i pokazuje da ima 9.1 free space od 12 gb i svejedno kad pokrene igru sada pokazuje da fali nekih 500 mb da bi se igra instalirala. Je li moguće da on ne može igrati tu igru na tom ps3 jer ima samo 12 gb? Čitam da ne može ubaciti novi hdd jer je tih 12 gb SSD. Ako sam ja to dobro shvatio. Znaći njemu ne pomaže ništa? Usb ili hdd da spoji kablom to nema koristi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
mariclius kaže...
Pozdrav. Kolega ima ps3 od 12 gb. Ima igru splinter cel kako se već zove i kad je probao pokrenuti pisalo je da fali 4 gb slobodnog prostora. Napravili smo reset ps3 i pokazuje da ima 9.1 free space od 12 gb i svejedno kad pokrene igru sada pokazuje da fali nekih 500 mb da bi se igra instalirala. Je li moguće da on ne može igrati tu igru na tom ps3 jer ima samo 12 gb? Čitam da ne može ubaciti novi hdd jer je tih 12 gb SSD. Ako sam ja to dobro shvatio. Znaći njemu ne pomaže ništa? Usb ili hdd da spoji kablom to nema koristi?

 Naravno da može ubaciti HDD/SDD. 12GB je nedovoljno za ozbiljno igranje. Naravno tih 12GB se ne može izvaditi, na njemu je operacijski sustav. Dodaj neki HDD od 7200 RPM jer PS3 nema neke koristi od SSDa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 10:14 (Paolo Maldini).
12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Očito sam čitao temu staru koju godinu:) Raspitati ću se za neki manji ssd ili hdd. Penzioner je pa ne može puno potrošiti, a voli gejmati:) Hvala puno!
6 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Bok ljudi moze pomoc ako se netko razumije...imam buzz bezicne kontrolere no medutim nemam usb , jedan servis mi je rekao da ne postoji samo usb za kupit posto navodno drugi usb-i nisu kompatibilni sa kontrolerima , zna netko nekakvo rjesenje il ih jednostavno mogu bacit u smece. Unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Paolo Maldini kaže...
mariclius kaže...
Pozdrav. Kolega ima ps3 od 12 gb. Ima igru splinter cel kako se već zove i kad je probao pokrenuti pisalo je da fali 4 gb slobodnog prostora. Napravili smo reset ps3 i pokazuje da ima 9.1 free space od 12 gb i svejedno kad pokrene igru sada pokazuje da fali nekih 500 mb da bi se igra instalirala. Je li moguće da on ne može igrati tu igru na tom ps3 jer ima samo 12 gb? Čitam da ne može ubaciti novi hdd jer je tih 12 gb SSD. Ako sam ja to dobro shvatio. Znaći njemu ne pomaže ništa? Usb ili hdd da spoji kablom to nema koristi?

 Naravno da može ubaciti HDD/SDD. 12GB je nedovoljno za ozbiljno igranje. Naravno tih 12GB se ne može izvaditi, na njemu je operacijski sustav. Dodaj neki HDD od 7200 RPM jer PS3 nema neke koristi od SSDa.

Pozdrav. Kolega nabavio hdd od 160 GB. Nema ladice i kučišta pa sam skinuo svoje kučište i spojio taj hdd na pc da ga formatiram. Jedine opcije su exFat i NTFS. Čitam da taj NTFS ne paše za PS3 već treba fat32, a tu mi opciju ne nudi kad idem formatirati. Još je tih 160 GB na dve particije kako se to već zove. Da stavim taj exFat? HDD je sa 5400 rpm. Nismo našli od 7200, a njemu je bitno samo da igra makar sporije učitavalo igre. Sad će morati kupiti ladicu, a tu kod nas je 120 kn pa ćemo probati negdje drugdje naći za manje. Kolega 55 god, penzija invalidska i veliki gejmer:)

6 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Prilično sam siguran da kad sam kupio PS3 Slim dobio HDD ladicu.
Što se tiče ovog drugog PS3 radi samo s FAT32. Na kompu spoji particije u jednu, formatiraj u NTFS i kada ga ugradiš u PS3 samo će ti ponudit da ga formatira u FAT32, nemaš brige što se toga tiče.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 13:28 (Paolo Maldini).
12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Super, hvala ti puno :) Kolega kaže da ima nešto kao ladica u ps3 pa ću večeras do njega da to isprobamo. Formatirao jesam, ali nisam uspio spojiti u jednu particiju. Ne ide mi to baš:) Evo zezam se sa time cijelo vrijeme:)
6 godina
protjeran
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
mariclius kaže...
Super, hvala ti puno :) Kolega kaže da ima nešto kao ladica u ps3 pa ću večeras do njega da to isprobamo. Formatirao jesam, ali nisam uspio spojiti u jednu particiju. Ne ide mi to baš:) Evo zezam se sa time cijelo vrijeme:)

 Vrlo jednostavno

12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
A jesi car hvala ti puno :) Ja se slomio gledajući neka videa, a ovo 10 sec i sve gotovo. Javim ti se kako je prošlo ubacivanje u ps3. Penzioner je prenapet jer ima par igri koje traže više memorije od tih 12gb šta ima:) Sad bi mu mogao i preko ps store možda koju igru uzeti kad ima 160 gb. Hvala puno na svim korisnim i brzim odgovorina!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice