PS4 iz HT

poruka: 6
|
čitano: 3.387
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
PS4 iz HT
Pozdrav,

Gledao sam ponudu iz HT za PS4 i Fifu 18. Primjetio sam da pise da je to PS4TM i da na dnu stranice pise da ne podrzava sve softverske naslove i videousluge dostupne na PS4. Jel je to neka posebna verzija PS4 i je li mogu kupiti PS4 zasebno ili moram uzeti tarifu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PS4 iz HT
Leon 1403 kaže...
Pozdrav,

Gledao sam ponudu iz HT za PS4 i Fifu 18. Primjetio sam da pise da je to PS4TM i da na dnu stranice pise da ne podrzava sve softverske naslove i videousluge dostupne na PS4. Jel je to neka posebna verzija PS4 i je li mogu kupiti PS4 zasebno ili moram uzeti tarifu?

 Radi se o klasičnom Slim modelu, dakle "normalan" ps4,a ovako napamet ovaj TM bi rekao da im je štamparska greška, da su htjeli napisat onaj ''Trademark'', dva mala TM slova koja se pišu u potenciju, ako mogu to tak reć...

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: PS4 iz HT
Hvala na odgovoru. I dalje mi nije jasno zasto pise da je potreban 4k TV i da nema sve softverske naslove i videousluge dostupne na PS4.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS4 iz HT
Leon 1403 kaže...
Hvala na odgovoru. I dalje mi nije jasno zasto pise da je potreban 4k TV i da nema sve softverske naslove i videousluge dostupne na PS4.

 Sony jednostavno koristi sitni tekst da bi se ogradio od ovog PR bullshita koji piše u opisu konzole. U tekstu napišu da PS4 PRO nudi najveću razinu detalja i onda u sitnom tekstu piše da treba 4K TV da bi stvarno vidio tu razinu detalja. S ovim da nema sve softverske naslove ti žele reći da nisu sve igre dostupne na plejki, a ovo za video usluge se valjda odnosi na stvari tipa Netflix da se ne dogodi da netko misli da ne treba Netflix account da bi koristio uslugu.

 

Long story short, ko što je kolega rekao, to je identična konzola ko iz bilo kojeg dućana. Kupi bez brige.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
PS4 iz HT

To je onda PS4 Pro ako je za 4K.

Ja sam uzeo i sasvim identična konzola onoj u trgovini sve što radi na konzoli iz trgovine radi i na mojoj.

Tako da razlike nema iz prve ruke.

Moj je 1tb i nije slim jedino :) 

Vršim usluge: SMD, BGA, Rework / Reball / Reflow / IC repair: laptop MBO/PCB ; mobiteli MBO/PCB evilmage007@gmail.com 099 324 13 22
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS4 iz HT
Hvala na odgovorima!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice