Wii i Homebrew

poruka: 11
|
čitano: 10.448
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Wii i Homebrew

Zanima ma me kada instaliram Homebrew na Wii da li ću moći igrat igre koje su skinute s torrenta ili samo backupove?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Wii i Homebrew

Moci ces igrati igre sa torrenta, ako uspijes instalirati homebrew.

Naravno za to postoji procedura koja i nije bas jednostavna, a nemoj zaboraviti da imas i posebnu proceduru za snimanje dvd-a sa torrenta da bi ti radili na wii-u.

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Wii i Homebrew

Za instaliranje Homebrewa sam našao na Areniwii. A to za prženje dvd-ova skinutih s torrenta kakva je to procedura? Jel bi mogo malo to pojasnit.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Wii i Homebrew

Vrlo je jednostavno:

Treba ti image burn.

Kad skines otvoris tu sliku sa image burnom.

Ovo je najvaznije trebas dvd - (minus) medije, i moras prziti na 3x brzini.

To je to, sad bi trebalo raditi.

 
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Wii i Homebrew

Znači to je tako jednostavno?

 

Hvala ti na informacijama.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wii i Homebrew

 

Bok svima,

 

Nabavio sam novi crni Wii koji dolazi sa 4.1E verzijom, ali sam ga upgradeao na 4.2E jer sam prije na netu pronasao uputstva kako sve to instalirati na 4.2 (greška)

...ali sam se zeznuo stoga ne preporučujem...uspio sam instalirati Homebrew Channel, ali kod ostatka procedure (Trunch) sustav se rusio na 2. koraku...

 

Zatim se originali nisu mogli pokrenuti bez novog system updatea koji bi ponovno izbrisao sve na Homebrew channelu.

 

Stoga sad razmišljam ipak o chipu radije nego o softmodeu, ali još nisam našao info da li wiikey2 radi na 4.2...

 

To je moje iskustvo s homebrew...za sada ne preporucujem dizanje na 4.2. osim netko ima jasan i provjeren tutorial.

 

LP,

Российская Федерация
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wii i Homebrew

Eh imam još jedno pitanje. Mogu li se Gamecube igre igrat na Wii-u bez chipa. Samo sa Homebrewom?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Wii i Homebrew

ti nisi normalan zast si instaliro novi sistem kad jednostavno instaliras wii homebrew chanel na 4.1 bez problema i onda instaliras cIOS installer i onda WAD manager i on ce ti instalirat backup launcher gamma 0.3 i igras preprzene wii igre ko ja...jel kuzis...ak te jos sta zanima sam mi pisi zato jer vidim da nemas iskustva...bez uvrede

14 godina
neaktivan
offline
Wii i Homebrew

ovo ti je moj tut za wii homebrew: 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wii i Homebrew

eeeljudi...imam black wii 4.2...instaliro sam ovaj homebrew chanell.....ali neznam dalje sta da radim...nesto se spominje usb loader....neogamer...molim vas pomozite mi...hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Wii i Homebrew

ako treba nekom lego batman(CIJENA 300KN može i niže al čisto sumnjam) za softmod!!!prodajem!! ovaj neogamma i too skikni sa wiibrew. igrice sa wiiiso.com ili pirate bay. wiiflow ti je najbolji usb loader.(radi sam sa hdd-om ali mozes skidati igrice s njega kao npr doctor mario ) moj wii odlicno radi sa hombrewom  imam ios 249 sa priiloader nema straha od brickanja ako zelite softmodat morate biti sto posto sigurni a kad instalirate wad-ove nema povratka (osim format) ako imate pitanja u vezi aplikacija pitajte

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice