Wii softmod

poruka: 27
|
čitano: 31.540
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Wii softmod

Frend mi ima wii pa ga zanimaju neke stvari.
1) Da li je bolji čip ili softmod i koje su im prednosti i mane?

2)Da li šta može poći po krivu kod softmodanja tj dal može se neš pokvariti?

3)Dal onda može igrati sve igre?

4)Jel treba baš sd kartica ili može i preko usba?

Našao sam na internetu tutorial za softmode pa ak imate još neke informacije, savjete samo recite.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2011 15:04 (Matoje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wii softmod
Šta nitko nema wii pa da mi odgovori ili?
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Wii softmod

Bok

1.Bolji je softmode zato što je besplatan,možeš igrati igre sa harda.Ako je softver 4.3 onda je malo teže moraš imati originalnu igru za softmode.

2.Može poći po krivu, ali ako se držiš uputa neće nije tako teško.

3.Da možeš igrati sve igre.Možeš igrati i online sa backup igrama naravno sa onima koje podržavaju online Nogomet, utrke itd.

4.Treba kartica 2 GB SD ali se može nariktati i sa USB-om poslije{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Wii softmod
hummer0 kaže...

Bok

1.Bolji je softmode zato što je besplatan,možeš igrati igre sa harda.Ako je softver 4.3 onda je malo teže moraš imati originalnu igru za softmode.

2.Može poći po krivu, ali ako se držiš uputa neće nije tako teško.

3.Da možeš igrati sve igre.Možeš igrati i online sa backup igrama naravno sa onima koje podržavaju online Nogomet, utrke itd.

4.Treba kartica 2 GB SD ali se može nariktati i sa USB-om poslije{#}

  Jednom sam radio softmod wii-a. I jedina nada mu je bila original igra pa sam ga uspio updateati na 4.2 mislim i onda je bilo jednostavno :)

 

ugl. može poći po zlu, ali kada sam ja radio prije tog riskantnog djela pita te hoćeš li izraditi NAND backup. Tako da ne bi smjelo poći po zlu ništa :)

13 godina
offline
Re: Wii softmod

Ne razumijem Wii je bio na 4.3 pa si spuštao na 4.2 ili što?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Wii softmod
hummer0 kaže...

Ne razumijem Wii je bio na 4.3 pa si spuštao na 4.2 ili što?

  bio je na još manjem fwu

15 godina
offline
Wii softmod
Šta se sve može loše dogoditi kod softmodanja? Jel wii ima ugrađen hard ili moraš prek vanjskog harda, to mi baš nije jasno??
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Wii softmod

Nema ugrađen nego prikopčaš na USB ulaz gornji ili kada je polegnuta gornji softmoda se sa SD kartice 2GB

 

Evo ti link http://www.wiihacks.com/recommended-faqs-guides-tutorials-only/60921-guide-softmod-any-wii.html

 

Ali prvo pročitaj ovo: što sve ne smiješ napraviti da ne zbrikaš konzolu 

 

http://www.wiihacks.com/wiihacks-newbie-discussions-forum/39503-brick-prevention-things-you-should-never-do.html

 

{#} pazi što radiš!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Wii softmod
Matoje kaže...
Šta se sve može loše dogoditi kod softmodanja? Jel wii ima ugrađen hard ili moraš prek vanjskog harda, to mi baš nije jasno??

  Treba ti ext hard i SD kartica

na sd karticu idu te datoteke za softmod, a na HDD igre. Možeš ti i prižiti igre na DVD pa igrati, ali mi je puno lakše i bolje preko HDD-a

13 godina
neaktivan
offline
Wii softmod

jesi koristio igricu ja sam uspio instalirati homebrew na NTSC wii-u sa Super Smash Bros Brawl igriciom a exploit se zove Super Smash Stack treba mi igrica za moj PAL wii pa ak neko zna di mogu jeftino nabaviti lego batman lego star wars ili indiana jones nek mi kaže.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Wii softmod
u malim oglasima BUG.
13 godina
offline
Wii softmod

Ja ti imam softmodan wii i jako sam zadovoljan. Nemam HDD ali zato przim na dvd igre samo pazi jer moras prziti pri brzini od 2,4 to ti ja preporucam(bar ja tako radim) i takoder koristim USB i sve je super i radi besprijekorno i ustedio sam par tisuca kuna

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Wii softmod
FiCoO kaže...

Ja ti imam softmodan wii i jako sam zadovoljan. Nemam HDD ali zato przim na dvd igre samo pazi jer moras prziti pri brzini od 2,4 to ti ja preporucam(bar ja tako radim) i takoder koristim USB i sve je super i radi besprijekorno i ustedio sam par tisuca kuna

nema na čemu {#}

 

ako netko ima problema sa softmodom neka mi se samo javi {#}

Skype: antonio.andelic96
13 godina
offline
Re: Wii softmod
tonihrvat kaže...
FiCoO kaže...

Ja ti imam softmodan wii i jako sam zadovoljan. Nemam HDD ali zato przim na dvd igre samo pazi jer moras prziti pri brzini od 2,4 to ti ja preporucam(bar ja tako radim) i takoder koristim USB i sve je super i radi besprijekorno i ustedio sam par tisuca kuna

nema na čemu {#}

 

ako netko ima problema sa softmodom neka mi se samo javi {#}

naravno moram se zahvaliti @tonihrvat sto mi je to i napravio{#}

Gamers Don't Die, They Respawn.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Wii softmod
Bog ljudi...e ovako...imam novi nintendo wii black edition...4.3E...i napravio sam softmod...dobio homebrew chanel...game cube nest...usbloader i neogama....i sad glavno pitanje je...Sta dalje??? Kako da igram igrice sa sd kartice ili usba....i da naglasim...neam para za hdd tako da...ne spominijte ga...:) hvala...
13 godina
offline
Re: Wii softmod
goran___1992 kaže...
Bog ljudi...e ovako...imam novi nintendo wii black edition...4.3E...i napravio sam softmod...dobio homebrew chanel...game cube nest...usbloader i neogama....i sad glavno pitanje je...Sta dalje??? Kako da igram igrice sa sd kartice ili usba....i da naglasim...neam para za hdd tako da...ne spominijte ga...:) hvala...

 Umjesto harda možeš koristiti USB memoriju, koristiš WBFS manager da prebaciš igru na stick,

večina igara ima manje od 4 GB, uštekaš i igraš preko usbloadera....

12 godina
neaktivan
offline
Wii softmod

Ej, bok ljudi.

Imam pitanje vezano za igranje igara s HDD-a.

Imam FAT32 HDD na kojem imam hrpu stvari, ali dovoljno mjesta za par Wii igara.

Mene zanimaju dvije stvari:

Prvo: ima li kakva mogućnost da igram Wii igre s tog HDD bez da ga formatiram i izgubim sve na njemu? I što sve moram na njemu imati instalirano?

Drugo: Kako prebaciti Wii igre na moj HDD kada je većina Wii igara veća od 4 GB? Čitaos am da je moguće konvertirati ISO u WFSB i tako prepoloviti fajl al točna metoda i što je sve potrebno mi nije jasno.

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wii softmod

Koju stranicu (može engleski i njemački) preporučate za što jednostavniji mod, a siguran postupak?

 

ili neka druga stranica..., koja?

4 wiihacks
0 instructables
0 softmodmywii
0 softwii.de
0 sites.g*le.com/..hacking-guide
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Wii softmod

ArenaWii

From all the things I lost, I miss my mind the most...
15 godina
offline
Wii softmod

A kako da znam gdje/od kuda da skinem datoteke (koje su datoteke najnovije - najnovije verzije), jer ovaj tutorijal na ArenaWii je od 02.2010.?

Sigurno je u međuvremenu mnogo toga napravljeno, ispravljeno i popravljeno tj. izašle su nove verzije.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Wii softmod

Datoteke sa WiiHacks.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
neaktivan
offline
Wii softmod

pozdrav ljudi,

 

imam problem sa softmodom.

 

kupio novi wii crni 4.3e pokrenio softmod instalirao homebrew i bootmii, pokrenem IOS236 installer v5 MOD, na kraju prozora počne instalacija

i nakon par sekundi prebaci se na homebrew prozor (po uputama bi nakon instalacije trebalo pisat 'IOS installation is completed',

pa bi se onda trebao prebacit na homebrew prozor), tako da neznam je li to uspilo.

Istaliram Priiloader pa pokrenem MMM i ne mogu dalje, ne mogu se kretat po izborniku, remote jednostano ne reagira- ugasi se.

Pokušam IOS236 instalirat preko IOS Patchera, isti problem remote ne reagira.

 

Problem drugi

pokrenem bootmii, odem na restor nand, piše

checking boot2...

BootMii not found, too dangerous to continue ..............itd

koji god botun na wii-u pritisnem izađe 'Try harder Hashimoto-san!

Moram držat power botun da bi moga izać.

 

Napravio sam format Wii system Memory, pa sve ispočetka, i opet isto

 

Ima li neko ideju šta radim krivo i zašto mi remote ne reagira u MMM-u i Patcheru.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Wii softmod

Koristiš prestare mod datoteke.

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
14 godina
neaktivan
offline
Wii softmod

Ima li netko u Zagrebu za posuditi jednu od ovih igara za Wii na par dana sad kad budu praznici skolski?

Super Smash Bros. Brawl

LEGO Star Wars - The Complete Saga

LEGO Indiana Jones - The Original Adventure

Treba mi za softmod vWii-a. Igra mora biti PAL verzija i naravno original.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Wii softmod

to ti više netreba za softmod

14 godina
neaktivan
offline
Wii softmod

Treba za vWii. Trenutno ne postoji nikakav nacin za softmod vWii-a bez neke od tih igara. Obican Wii se moze bez igre softmodati pomocu letterbomba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Wii softmod
Jakic007 kaže...

Ima li netko u Zagrebu za posuditi jednu od ovih igara za Wii na par dana sad kad budu praznici skolski?

Super Smash Bros. Brawl

LEGO Star Wars - The Complete Saga

LEGO Indiana Jones - The Original Adventure

Treba mi za softmod vWii-a. Igra mora biti PAL verzija i naravno original.

Bump!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice