Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.181.038
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Da ali konzolu ne mogu spojit na net kužiš to i je problem, probo sam kod cure se spojit i kaže mi da ne može na IP adresu, a sve je na automatic. Kod mene doma je druga priča. Spoji mi se na ruter ali kada se treba spojit na mrežu kaže da ne može nač DNS server.

Roll it up and smoke it up
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
atiHD kaže...

Da ali konzolu ne mogu spojit na net kužiš to i je problem, probo sam kod cure se spojit i kaže mi da ne može na IP adresu, a sve je na automatic. Kod mene doma je druga priča. Spoji mi se na ruter ali kada se treba spojit na mrežu kaže da ne može nač DNS server.

DNS problem je zbog liveblocka, internet bi trebao raditi.

Ako ne radi onda odi u system settings i napravi reset.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Hvala svima na pomoći i savjetima, ipak je bio problem do operatera. Hebali majku svoju oni i njihov hebeni internet. 

Roll it up and smoke it up
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav, susjedov mali je dobio xbox 360 za poklon, ali kako to obično biva igre su mu preskupe i sad mene zanima dal ja mogu njemu nekak složiti da igra igre tipa za komp World of Tanks, War thunder ili nešto slično kaj postoji besplatno? Jel to treba skinuti s tog nekog storea ili? Znači zanima me dal postoje besplatne igre za xbox360 ekvivalentne War thunderu za PC :)

 

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2014.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

ima na liveu one XBLA igre, besplatne su ali nisam siguran jel mora imat live racun, ili kako se vec kaze, ono sta se placa :D

Som la gent blaugrana
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Diplomirani pješak kaže...

Pozdrav, susjedov mali je dobio xbox 360 za poklon, ali kako to obično biva igre su mu preskupe i sad mene zanima dal ja mogu njemu nekak složiti da igra igre tipa za komp World of Tanks, War thunder ili nešto slično kaj postoji besplatno? Jel to treba skinuti s tog nekog storea ili? Znači zanima me dal postoje besplatne igre za xbox360 ekvivalentne War thunderu za PC :)

 

WoT ima za Xbox, ali da bi se mogao igrati treba imati Gold preplatu, WT mislm da ni nema za konzole. A na storeu imaju igre no treba se spojit naravno na net i skinuti, e sad neke možda i jesu besplatne, većina nije. Ono što je besplatno su uglavnom demo igre, a koje su XBLA besplatne ne ne znam. Isto tako ako je taj X360 onaj 4GB model bez HDDa čak možda ni nečeš moći skinuti igre jer fali prostora.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2014 18:43 (St0ka).
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Diplomirani pješak kaže...

Pozdrav, susjedov mali je dobio xbox 360 za poklon, ali kako to obično biva igre su mu preskupe i sad mene zanima dal ja mogu njemu nekak složiti da igra igre tipa za komp World of Tanks, War thunder ili nešto slično kaj postoji besplatno? Jel to treba skinuti s tog nekog storea ili? Znači zanima me dal postoje besplatne igre za xbox360 ekvivalentne War thunderu za PC :)

 

U tom slučaju najbolje ti je napraviti RGH, ne treba ti ni DVD, a ako nema HDD unutra možeš staviti bilo koji 2.5" (ja imam ladicu za HDD za XBox), javi mi se u PP ako si zainteresiran.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ma neću ništa mama njegova me objesi oni su tak više nešt mu na kompu instaliram i onda sam za godinu dana ja kriv znate već kako je to sa starijim ljudima i kompovima.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2014.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav,

 

danas sam dobio xbox360 pro sa 20gb hard diskom cini mi se. Rijec je o falconu.

 

Sa njim je došlo nekoliko igara , sve sprzene "za backup". Sa philipsovih dvdova mi ne ocitava niti jednu dok mi sa verbatim ocitava. Tako da mislim da mi je xbox360 modan. Zanima me što moram napraviti da igram gtaV (izgubio sam original dvd pa bi skinuo backup :) ) . Mogu li nekako skinuti igru i staviti je na usb stick od 64GB te tako pokrenuti? Dali mi je modana konzola ili još nešto moram napraviti?

 

 

 

evo slika 

 

 

EDIT: probao sam staviti xexMenu 1.2 i pise mi corupted file. Kada palim konzolu preko eject tipke ne bude mi blue screen. Izgleda kao da mi konzola nije Jtagana. No , zasto mogu pokretati przene dvdove?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 21:34 (Cpt Jack).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Gledo sam po googleu i youtubeu i vidio da se i sa modificiranom konzolom moze na net... Pretpostavljam da ovisi o nacinu modifikacije / vrsti chipa? Sta moram imat da bi mogo na xbox live?

 

Ima li nacina za igrat "arcade" igre (sto se DLaju sa xboxlivea) offline? odnosno moze li se takva igra skinut / kupit na kompu pa sprzit na dvd?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Cpt Jack kaže...

Pozdrav,

 

danas sam dobio xbox360 pro sa 20gb hard diskom cini mi se. Rijec je o falconu.

 

Sa njim je došlo nekoliko igara , sve sprzene "za backup". Sa philipsovih dvdova mi ne ocitava niti jednu dok mi sa verbatim ocitava. Tako da mislim da mi je xbox360 modan. Zanima me što moram napraviti da igram gtaV (izgubio sam original dvd pa bi skinuo backup :) ) . Mogu li nekako skinuti igru i staviti je na usb stick od 64GB te tako pokrenuti? Dali mi je modana konzola ili još nešto moram napraviti?

 

 

 

evo slika 

 

 

EDIT: probao sam staviti xexMenu 1.2 i pise mi corupted file. Kada palim konzolu preko eject tipke ne bude mi blue screen. Izgleda kao da mi konzola nije Jtagana. No , zasto mogu pokretati przene dvdove?

Postoje dvije vrste modifikacije, LT+ za spržene DVD-e i RGH (nekad JTAG) za pokretanje homebrewa.

 

 

Bojan1983 kaže...

Gledo sam po googleu i youtubeu i vidio da se i sa modificiranom konzolom moze na net... Pretpostavljam da ovisi o nacinu modifikacije / vrsti chipa? Sta moram imat da bi mogo na xbox live?

 

Ima li nacina za igrat "arcade" igre (sto se DLaju sa xboxlivea) offline? odnosno moze li se takva igra skinut / kupit na kompu pa sprzit na dvd?

Jedino ako je LT, ako je RGH onda ne može online. XBLA možeš skinuti pa igrati na konzoli jedino ako imaš RGH.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
blagus kaže...
Cpt Jack kaže...

Pozdrav,

 

danas sam dobio xbox360 pro sa 20gb hard diskom cini mi se. Rijec je o falconu.

 

Sa njim je došlo nekoliko igara , sve sprzene "za backup". Sa philipsovih dvdova mi ne ocitava niti jednu dok mi sa verbatim ocitava. Tako da mislim da mi je xbox360 modan. Zanima me što moram napraviti da igram gtaV (izgubio sam original dvd pa bi skinuo backup :) ) . Mogu li nekako skinuti igru i staviti je na usb stick od 64GB te tako pokrenuti? Dali mi je modana konzola ili još nešto moram napraviti?

 

 

 

evo slika 

 

 

EDIT: probao sam staviti xexMenu 1.2 i pise mi corupted file. Kada palim konzolu preko eject tipke ne bude mi blue screen. Izgleda kao da mi konzola nije Jtagana. No , zasto mogu pokretati przene dvdove?

Postoje dvije vrste modifikacije, LT+ za spržene DVD-e i RGH (nekad JTAG) za pokretanje homebrewa.

Zahvaljujem, mogu li sa LT modifikacijom igrati igre sa usb/hdd?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 23:48 (Cpt Jack).
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

ne, samo sa dvda

Som la gent blaugrana
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Cpt Jack kaže...

Zahvaljujem, mogu li sa LT modifikacijom igrati igre sa usb/hdd?

Samo sa DVD-a pravilno spržene igre, bez homebrewa. Za to trebaš RGH, ako ćeš htjeti, javi mi se na PP.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Bojan1983 kaže...

Gledo sam po googleu i youtubeu i vidio da se i sa modificiranom konzolom moze na net... Pretpostavljam da ovisi o nacinu modifikacije / vrsti chipa? Sta moram imat da bi mogo na xbox live?

 

Ima li nacina za igrat "arcade" igre (sto se DLaju sa xboxlivea) offline? odnosno moze li se takva igra skinut / kupit na kompu pa sprzit na dvd?

Kliko ja znam sa modificiranim konzolama se ne može na net, mislim xbox live jer češ pobrat ban. Ako imaš rgh modifikaciju ili Jtag, možeš konzolu spojit na net ali imaš onda druge mogučnosti, skidanje updatea, FTP konekcija, i tako, ali točno spajanje na live nije moguče. Ako imaš LT modifikaciju možeš se spojit na live ali velika je vrjeovatnost ban.

Roll it up and smoke it up
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Moze preporuka za xbox 360 volan ? Raspolazem sa cca 400 - 600 kn i volio bih izvuc maksimalno za te novce, novo ili polovno. Moze prijedlog i za dobar sajt gdje mogu naci best buyeve.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
BorgMater kaže...

Moze preporuka za xbox 360 volan ? Raspolazem sa cca 400 - 600 kn i volio bih izvuc maksimalno za te novce, novo ili polovno. Moze prijedlog i za dobar sajt gdje mogu naci best buyeve.

Xbox 360 i ne podržava puno volana, osim onog originalnog M$ volana koji je go*no, jedino što zapravo valja su Fanatec volani, iako ne podržavaju svi Fanatecovi X360. No Fanatec je izrazito skup. Osim tih ni ne znam jel ima više neki imalo pristojan volan za te novce a da zapravo radi na X360.

14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
atiHD kaže...

Kliko ja znam sa modificiranim konzolama se ne može na net, mislim xbox live jer češ pobrat ban. Ako imaš rgh modifikaciju ili Jtag, možeš konzolu spojit na net ali imaš onda druge mogučnosti, skidanje updatea, FTP konekcija, i tako, ali točno spajanje na live nije moguče. Ako imaš LT modifikaciju možeš se spojit na live ali velika je vrjeovatnost ban.

Krivo, kod RGH se dobije ban u roku 10 minuta do par sati, a sa LT+ 3.0 i ispravno sprženim DVD-ima se može na Live. Od verzije 2.0 nitko tko ispravno prži DVD-e i ne igra leakane igre prije izlaska nije dobio ban zbog LT modifikacije.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

xbox 360, 4 gb, novo, modifikacija ltu2 za 1400 kuna. Isplati li se uzeti? Igram samo nogomet pa me zanima da li bi mogao skidati transfere nove i update za fifu bez tog xbox live koji se placa? Mogu li uopce na internet sa tom konzolom, a da ne moram placati pretplatu?

Isti covjek na njuskalu prodaje xbox360, 4 gb i sa tom drugom modifikacijom pa ne znam za sta da se odlucim.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 19:32 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
mariclius kaže...

xbox 360, 4 gb, novo, modifikacija ltu2 za 1400 kuna. Isplati li se uzeti? Igram samo nogomet pa me zanima da li bi mogao skidati transfere nove i update za fifu bez tog xbox live koji se placa? Mogu li uopce na internet sa tom konzolom, a da ne moram placati pretplatu?

Isti covjek na njuskalu prodaje xbox360, 4 gb i sa tom drugom modifikacijom pa ne znam za sta da se odlucim.

Nikako ne možeš na XBL Gold a da ne plaćaš pretplatu. Možeš imati XBL Silver, ali ne znam koja je fora s tim DLC-om, jel treba Gold ili ne.

LT modifikacija je samo za spržene DVD-e. Ako uzmeš RGH onda možeš skinuti DLC preko PC-a pa prebaciti na konzolu.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Puno hvala na javljanju{#} Ma nakon plejke htio bi imati i xbox da mogu lakse skidati igre. Frend bi mi stavio veci hard disk u xbox, a jedino ostaje pitanje da li cu skuziti kako sa tom drugom modifikacijom igrati igre. Odlucio sam se za taj drugi xbox. Ne treba mi online igranje. To mogu na play station.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
mariclius kaže...

Puno hvala na javljanju{#} Ma nakon plejke htio bi imati i xbox da mogu lakse skidati igre. Frend bi mi stavio veci hard disk u xbox, a jedino ostaje pitanje da li cu skuziti kako sa tom drugom modifikacijom igrati igre. Odlucio sam se za taj drugi xbox. Ne treba mi online igranje. To mogu na play station.

HDD, inače, može bilo koji 2.5", ne mora biti onaj od Microsofta, jer RGH miče zaštitu.

 

Nije nikakav problem, FSD automatski učita igre kad se prebace s USB-a ili preko FTP-a (ako je onaj tko je radio modifikaciju to napravio kak spada).

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
mariclius kaže...

Puno hvala na javljanju{#} Ma nakon plejke htio bi imati i xbox da mogu lakse skidati igre. Frend bi mi stavio veci hard disk u xbox, a jedino ostaje pitanje da li cu skuziti kako sa tom drugom modifikacijom igrati igre. Odlucio sam se za taj drugi xbox. Ne treba mi online igranje. To mogu na play station.

Evo pogledaj na youtebeu https://www.youtube.com/user/xXModdedWarfareXx njegov kanal ti ima odlične tuttoriale baš što se tiče RGH modifikacije, kako prebacit , šta ti treba od programa, ma sve. Meni je pomoglo :).

Roll it up and smoke it up
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav,evo uskoro planiram modificirat xbox(RGH modifikacija) pa se pitam:

1.Dali mogu nakon te modifikacije igrat multiplayer igre?( sa goldom)

2.Možete preporučit koju trgovinu pošto u infomarku dođe dosta tj. 890kn :(

Hvala na odgovoru!

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
funky boy kaže...

Pozdrav,evo uskoro planiram modificirat xbox(RGH modifikacija) pa se pitam:

1.Dali mogu nakon te modifikacije igrat multiplayer igre?( sa goldom)

2.Možete preporučit koju trgovinu pošto u infomarku dođe dosta tj. 890kn :(

Hvala na odgovoru!

1. Lokalni multiplayer da. Igranje online na XBL sa RGH modifikacijom zaboravi. Dobit češ ban unutar 1h od trenutka kada spojiš RGH konzollu na XBL. Jedino ako ti ugrade Demona koji ima dual NAND. Ali to je skuplje, logično.

2. RGH sam si sam radio tako da će ti to morati netko drugi reći.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.5.2014 17:04 (St0ka).
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
funky boy kaže...
2.Možete preporučit koju trgovinu pošto u infomarku dođe dosta tj. 890kn :(

VM Servis u zg, mene je izaslo 550 kn + dostava

Som la gent blaugrana
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.5.2014 18:58 (rookica19).
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Reko mi je covjek da uz freestyle dash cu moc preko system linka igrat mp....Samo gledam malo po internetu i kolko sam skuzio taj freestyle je jako siromasan sto se tice mp...Malo igraca uglavnom....Se varam mozda?

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
funky boy kaže...

Reko mi je covjek da uz freestyle dash cu moc preko system linka igrat mp....Samo gledam malo po internetu i kolko sam skuzio taj freestyle je jako siromasan sto se tice mp...Malo igraca uglavnom....Se varam mozda?

Točno. LiNK baš i nema puno igrača. A ni ne podržavaju ga sve igre. Tako da ako ti je multi bitniji od SP, onda bolje niš neradi nego uzmi gold i igraj online.

11 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Mislim da vam se u današnje vrijeme ne isplati plaćati te modifikacije i zafrkavati se sa prženjem igara, kada se za 5 funti na npr. Game.co.uk. mogu naći odlične rabljene igre za multiplayer kao što je BF3 i mnoge druge.

Ne kažem da ja to nisam nikad radio, ali vremena su se promijenila i tržište rabljenih igara je stvarno odlično, a multiplayer je dosta bitna komponenta igre koje se modifikacijom odričete.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.5.2014 22:26 (DeniZg).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
DeniZg kaže...

multiplayer je dosta bitna komponenta igre koje se modifikacijom odričete.

 

To nije istina. S iXtreme modifikacijom najnormalnije mozes konzolu koristiti online, u multiplayeru. Jos od 2009. nije bilo banniranja od strane Microsofta zbog igranja kopija jednostavno zato sto su modifikacije postale toliko sofisticirane da ih Microsoft vise ne moze sa 100% sigurnoscu detektirati.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice