Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.181.162
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Imam jedno pitanje,imam rgh i skinio sam cod aw,kako se igra system link,može li mi netko pojasniti sve to sa system linkom.

Hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
mrba kaže...

Imam jedno pitanje,imam rgh i skinio sam cod aw,kako se igra system link,može li mi netko pojasniti sve to sa system linkom.

Hvala.

 

moraš imati FSD ili Aurora dash, preporučujem Auroru zbog podrške i novih stvari...

 

prvo u DashLaunch podesiš Network opcije Pingpatch ON, Signnotice ON, Liveblock ON, xhttp ON, nonetstore ON, fake live ON (one koje nisam spominjao su OFF).. obavezno snimi postavke

namjestiš mrežu na XBOX-u da ti je uvijek ista lokalna IP adresa XBOX-a (u postavkama XBOXa ili routera)

u routeru otvoriš TCP i UDP portove 3071 i 3072 i dodjeliš ih XBOX-u

u routeru uključiš uPNP opciju (obavezno router mora podržavati tu opciju)

u Aurori provjeriš da li su ti FTP i WebUI opcija uključene

logiraj se na Unity u Aurori, ako nisi registriran prija vi se ovdje: http://xboxunity.net/

pod pluginima u Aurori provjeri da li je LiNK uključen i tu imaš Verify opciju s kojom provjeriš da li je sve u redu....

 

da bi igrao online, obavezno pazi da imaš odgovarajući TU (title update za igru), lako skineš sa Aurorom, dok obilježiš igru pritisneš Y i onda na odeš na provjeru TU. kad skineš TU moraš ga i obilježiti i sa A aktivirati

eventualno možeš imati i dodatne DLC dodatke za igru

pokreneš igru i u igri pritisneš XBOX tipku (ona za paljenje na upravljaču) i izabereš LiNK da otvori...

 

detaljnije i sa slikama imaš na engleskom forumu, tu možeš i tražiti pomoć ako gdje zapneš

http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/3848-tuthow-to-setup-aurora-with-system-link/

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2015 22:39 (dadn).
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav društvo, namjeravam kupiti xboxb360, pa me zanima jel to još uvijekdobra konzola, mogu li se igre kupovati online iz hrvatske. I ako imate još kakve informacije koje mi mogu pomoći?

Hvala!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Zašto mi nema dashlaunch mape u hdd1?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
mrba kaže...

Zašto mi nema dashlaunch mape u hdd1?

 

da si ne kopaš po memoriji, skini si Dashlaunch, stavi ga na HDD1 i pokreni ga iz Installer foldera...

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2015 11:30 (dadn).
11 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

jel ovo prolazi za igranje preko linka ili mora sve proci?

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2015 17:35 (greathander).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

isto je i kod mene (imam VIP-ov router) i LiNK radi, može se igrati...

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2015 19:39 (dadn).
11 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

zahvaljujem se :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Moze pomoc,u routeru ne mogu pronaći upnp i dhcp,t com.

 

 

Evo našao sam,piše mi failed kod broadcast i data(zadnja 2)

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 15:34 (mrba).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
mrba kaže...

Moze pomoc,u routeru ne mogu pronaći upnp i dhcp,t com.

 

 

Evo našao sam,piše mi failed kod broadcast i data(zadnja 2)

 

upnp ti je pod games and aplications (tamo gdje portove unosiš)

 

a dhcp ti je pod devices... tamo gdje ti pokazuje koji je uređaj spojen i koju IP adresu ima... no ne moraš DHCP isključivat... samo XBOX postavi da uvijek ima istu IP adresu

 

jesi li dobro postavio portove? restartaj i router (ugasi i upali), možda treba portove dignuti...

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 17:15 (dadn).
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Trebam li staviti tcp ili udp?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
mrba kaže...

Trebam li staviti tcp ili udp?

 

oba moraš... i TCP i UDP...

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Evo uspio sam,ali kad uđem u cod aw traži mi neki update preko xbox live-a??

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

jesi li podesio DashLaunch kao u uputama?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 23:47 (dadn).
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Evo sad sam stavio i kad uđem piše mi da se skida,gdje mogu vidjeti da se skida,jel moram samo čekati ili?

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 12:50 (mrba).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

gdje ti piše da se skida? kad ulaziš u igru ili kad ulaziš u LINK?

 

imaš li RGH modifikaciju? (pretpostavljam da imaš)

jesi li nadogradio Dashboard? trenutna verzija je 2.0.17349.0

jesi li skinuo TU (title update) za igricu, za COD AW za LINK trebaš TU13

 

e da, za COD AW trebaš i DLC koji se zovu compatibility pack, mislim da ih ima 4... za Exo Zombie tebaš DLC  Ascendance

pogledaj malo na ovom forumu... tu imaš sve i svašta..

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 17:35 (dadn).
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Piše mi da se skida tek kad uđem u igru pa mp ili zombie,TU mi je 13,dash nisam siguran(pogledati ću sutra).Može li link od tih dlc-eva compatibility packs?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

samo otvori link na forum iz mojeg prethodnog posta, registriraj se na njemu. da bi vidio linkove moraš zahvalit (thanks) 

 

 

http://www.xyzmods.com/index.php/topic/4830-ultimate-xbox-360-a-z-dlc-thread/

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 23:47 (dadn).
11 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

imam jedan problem. Azurirao sam dashboard na 17349 i nakon toga sam nesto prckao i sad mi u ms dashu pod my games nema vise xex menu, krug se vrti i load-a cijelo vrijeme, a i kad odem u system settings i storage, ne zeli mi naci ni harda ni memorijsku, isto se vrti onaj krug koji load-a i tako u nedogled, a kad izvadim hard i odem u storage, onda mi memorijsku odmah pronađe. Ako ima koja dobra dusa koja bi mi rijesila problem, bio bih mu zahvalan.  :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
greathander kaže...

imam jedan problem. Azurirao sam dashboard na 17349 i nakon toga sam nesto prckao i sad mi u ms dashu pod my games nema vise xex menu, krug se vrti i load-a cijelo vrijeme, a i kad odem u system settings i storage, ne zeli mi naci ni harda ni memorijsku, isto se vrti onaj krug koji load-a i tako u nedogled, a kad izvadim hard i odem u storage, onda mi memorijsku odmah pronađe. Ako ima koja dobra dusa koja bi mi rijesila problem, bio bih mu zahvalan.  :D

 

pogledaj pod OnBoardMU\Content\0000000000000000\C0DE9999\00080000\ i tu bi trebala biti fajla C0DE99990F586558

 

imaš ovdje za skinuti http://www.homebrew-connection.org/files/xbox/dashboards/dl_XeXMenu_V1.1-LIVE.rar

 

ne znam što si dirao, pa si pogledaj i na HDD1\Content\0000000000000000\ što imaš tamo (ako možeš).. sad je pitanje što si zbrljao...

ako radi bez harda dobro sve onda si nešto napravio s hard diskom...

 

ne znam što bih ti savjetovao jer nisam imao takvih problema.... jedino što bi mi palo na pamet je da sve ispočetka napraviš samo onda gubiš sve... ili da npr spojiš hard na kompjuter pa sa FATX npr si skineš sa harda igre i što ne želiš izgubiti pa onda ispočetka.. možda netko dade bolji savjet... ili ako znaš engleski idi na homebrew connection forum.. tamo će ti pomoći

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 14:52 (dadn).
11 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
dadn kaže...
greathander kaže...

imam jedan problem. Azurirao sam dashboard na 17349 i nakon toga sam nesto prckao i sad mi u ms dashu pod my games nema vise xex menu, krug se vrti i load-a cijelo vrijeme, a i kad odem u system settings i storage, ne zeli mi naci ni harda ni memorijsku, isto se vrti onaj krug koji load-a i tako u nedogled, a kad izvadim hard i odem u storage, onda mi memorijsku odmah pronađe. Ako ima koja dobra dusa koja bi mi rijesila problem, bio bih mu zahvalan.  :D

 

pogledaj pod OnBoardMU\Content\0000000000000000\C0DE9999\00080000\ i tu bi trebala biti fajla C0DE99990F586558

 

imaš ovdje za skinuti http://www.homebrew-connection.org/files/xbox/dashboards/dl_XeXMenu_V1.1-LIVE.rar

 

ne znam što si dirao, pa si pogledaj i na HDD1\Content\0000000000000000\ što imaš tamo (ako možeš).. sad je pitanje što si zbrljao...

ako radi bez harda dobro sve onda si nešto napravio s hard diskom...

 

ne znam što bih ti savjetovao jer nisam imao takvih problema.... jedino što bi mi palo na pamet je da sve ispočetka napraviš samo onda gubiš sve... ili da npr spojiš hard na kompjuter pa sa FATX npr si skineš sa harda igre i što ne želiš izgubiti pa onda ispočetka.. možda netko dade bolji savjet... ili ako znaš engleski idi na homebrew connection forum.. tamo će ti pomoći

 

Nasao sam xex menu u HDD1\Content\0000000000000000\. Je li moguce da mi je xbox live ucinio nesto s hardom posto dok sam bio azurirao, bio sam iskljucio konzolu iz struje, izvadio hard i ostale kablove na 2 min kako je bilo pisalo u tutorialu, ali sad se ne sjecam jesam li ustekao i harda nakon tih 2 min i mozda mi se dok sam ga prvi put upalio, on se odmah spojio na xbox live (posto nije bio hard ustekan, a na hardu je dashlaunch i postavke da blokira live) i sredio hard tako da ga u ms dash-u ne mogu vidjeti?

 

Hvala  :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

ne... mislim da tu Live ništa nije mogao napraviti... gle, ja nikada ne vadim kablove ni hard kod nadogradnje dashboarda.... niti čekam 2 minute... i nikad problema nisam imao...

 

ne znam.. probaj sa USB složiti avatar nadogradnju za 17349 (sa xebuild gui)

samo $SystemUpdate folder preimenuj u $$ystemUpdate pa napravi nadogradnju... možda proradi...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 17:00 (dadn).
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav svima ovako imam jedno pitanje u vezi xbox interneta,naime uzeo sam konzolu prije par mj i preso sve igrice(sp) i sada zelim uzeti xbox live gold 12 mjeseci...pa me zanima ako neko zna gdje je jeftinije i kako to napraviti radi jel sam citao na nekim forumima da treba nesto account na UK i tako..

Hvala unaprijed na odgovoru :)

"Ses"
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
mad9dog kaže...

Pozdrav svima ovako imam jedno pitanje u vezi xbox interneta,naime uzeo sam konzolu prije par mj i preso sve igrice(sp) i sada zelim uzeti xbox live gold 12 mjeseci...pa me zanima ako neko zna gdje je jeftinije i kako to napraviti radi jel sam citao na nekim forumima da treba nesto account na UK i tako..

Hvala unaprijed na odgovoru :)

 ne znam koliko ti mogu oko toga pomoći jer imam modificiranu konzolu pa neka me isprave drugi ako griješim...

 

prvo pazi da nemaš modificiranu (RGH) konzolu

zatim se prijavi na XBOX http://www.xbox.com/en-gb

ako već imaš neki od microsoftovih live računa (hotmail, live, msn) možeš ih koristiti ili se registriraj s novim

ako ti je regija podešena na nekoj drugoj, promjeni je ovdje https://live.xbox.com/AccountMigration

 

igre možeš npr kupovati i sa gold pointima http://www.xbox.com/en-GB/live/games-with-gold?xr=shellnav

11 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

ja sam bio azurirao avatar, ali nisam bio preimenovao $system update u $$system update i mislim da je tu problem. kada uđem u ms dash i stavim unutra usb sa update-om $$systemupdate, pise mi refreshing mounted drives i onda mi ocitava i harda i xexmenu. sad me zanima mogu li kako ponistiti avatar update koji sam stavio prvi puta ($system update) i onda ponovno azurirati iz foldera $$systemupdate?

 

Hvala :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
greathander kaže...

ja sam bio azurirao avatar, ali nisam bio preimenovao $system update u $$system update i mislim da je tu problem. kada uđem u ms dash i stavim unutra usb sa update-om $$systemupdate, pise mi refreshing mounted drives i onda mi ocitava i harda i xexmenu. sad me zanima mogu li kako ponistiti avatar update koji sam stavio prvi puta ($system update) i onda ponovno azurirati iz foldera $$systemupdate?

 

Hvala :D

 

 

ovo $$ystemUpdate se samo odnosi na blokadu automatskog ažuriranja, odnosno kad je u DashLaunch blokirano da radi nadogradnju iz $SystemUpdate onda se preimenuje u $$ystemUpdate da bi napravio nadogradnju.. ako napraviš nadogradnju poništio si prethodni fleš (nadogradnju)... možda ne bi bilo loše ponovno da fleširash dash i onda samo napravi upgrade avatara... i to je to..

11 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
dadn kaže...
greathander kaže...

ja sam bio azurirao avatar, ali nisam bio preimenovao $system update u $$system update i mislim da je tu problem. kada uđem u ms dash i stavim unutra usb sa update-om $$systemupdate, pise mi refreshing mounted drives i onda mi ocitava i harda i xexmenu. sad me zanima mogu li kako ponistiti avatar update koji sam stavio prvi puta ($system update) i onda ponovno azurirati iz foldera $$systemupdate?

 

Hvala :D

 

 

ovo $$ystemUpdate se samo odnosi na blokadu automatskog ažuriranja, odnosno kad je u DashLaunch blokirano da radi nadogradnju iz $SystemUpdate onda se preimenuje u $$ystemUpdate da bi napravio nadogradnju.. ako napraviš nadogradnju poništio si prethodni fleš (nadogradnju)... možda ne bi bilo loše ponovno da fleširash dash i onda samo napravi upgrade avatara... i to je to..

 

ok, hvala :D

11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav,kupio sam xbox360,i spojim kablom xbox i tve,ali nikako da se pojavi slika,probao sam dvije igre,ali na tv-u piše nema signala,sutra cu još probati s hdmi kablom,ako ne uspije ne znam šta bi moglo biti.Ima ko prijedlog?

hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Znalac111 kaže...

Pozdrav,kupio sam xbox360,i spojim kablom xbox i tve,ali nikako da se pojavi slika,probao sam dvije igre,ali na tv-u piše nema signala,sutra cu još probati s hdmi kablom,ako ne uspije ne znam šta bi moglo biti.Ima ko prijedlog?

hvala

 

ovdje ima savjeta o spajanju XBOX-a sa TV-om http://support.xbox.com/en-us/xbox-360/system/connect-xbox-360-console-tv

 

sve ovisi o načinu na koji spajaš, XBOX bi trebao automatski detektirati način na koji si spojio i prilagoditi prikaz... sad samo treba skužiti u čemu je problem... možeš li opisati kako si sve spojio... možda da uslikaš i slike?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
dadn kaže...
Znalac111 kaže...

Pozdrav,kupio sam xbox360,i spojim kablom xbox i tve,ali nikako da se pojavi slika,probao sam dvije igre,ali na tv-u piše nema signala,sutra cu još probati s hdmi kablom,ako ne uspije ne znam šta bi moglo biti.Ima ko prijedlog?

hvala

 

ovdje ima savjeta o spajanju XBOX-a sa TV-om http://support.xbox.com/en-us/xbox-360/system/connect-xbox-360-console-tv

 

sve ovisi o načinu na koji spajaš, XBOX bi trebao automatski detektirati način na koji si spojio i prilagoditi prikaz... sad samo treba skužiti u čemu je problem... možeš li opisati kako si sve spojio... možda da uslikaš i slike?

 Pogleat cu link,trenutno sam na poslu pa ne mogu,ubiti imao sam adapter,na HDMI ulaz i VGA izlaz,spojio sam s Vga tv i xbox,ali nikako da slika dođe,pa sam probao i na monitor,i opet ništa,i dok sam čačkao po adapteru slomio sam ga.U 5 mi dolazi HDMI kabel,pa ako s njim ne uspijem onda ne znam šta bi napravio,niti do čega je to.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice