Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.181.096
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Flexan22 kaže...

Imam Xbox 360 i htjela bi se spojiti na Internet. Problem mi je što je Xbox dosta udaljeni od modema/rutera i sad mi treba ona wireless antena. Slika antene je u prilogu. Zna li možda netko gdje nabaviti tu antenu u Hrvatskoj? 

 

a koji je točno model jer imaš modela koji već imaju WiFi ugrađen pa ga samo u settingsu trebaš uključiti

 

što se same antene tiče, to ćeš teško naći u HR

 

postoje i druga rješenja... ne znam koliko si puta  mijenjala operatere i slično, no ako ti je ostao koji router viška i koji ti ničemu ne služi, možeš njega iskoristiti kako repeater. jednostavno i jeftino

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
dadn kaže...

 

a koji je točno model jer imaš modela koji već imaju WiFi ugrađen pa ga samo u settingsu trebaš uključiti

 

što se same antene tiče, to ćeš teško naći u HR

 

postoje i druga rješenja... ne znam koliko si puta  mijenjala operatere i slično, no ako ti je ostao koji router viška i koji ti ničemu ne služi, možeš njega iskoristiti kako repeater. jednostavno i jeftino

Uglavnom da ne duljim... Našla sam na internet oglasniku antenu za 200kn i sad je 'ona faza dogovora' s prodavačem. U Settingsima pod Wireless Connection piše:'Please connect a Xbox 360 Wireless Network Adapter.'

Good Moaning! I was pissing by the door, when I heard two shats. You are holding in your hand a smoking goon; you are clearly the guilty potty.
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Jel netko zna tko najjeftinije radi modifikaciju xbox-a slim model da se igre mogu igrat sa vanjskog HDD-a?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
silasara2 kaže...

Jel netko zna tko najjeftinije radi modifikaciju xbox-a slim model da se igre mogu igrat sa vanjskog HDD-a?

 

postupak nije baš jeftin jer treba znanje i vještina, te čip, a najbolji su originalni Team Xecuter čipovi koji nisu baš jeftini. ljudi su imali svakakva iskustva i znalo se događati da posao bude loše obavljen ili čak su znali ugraditi kinesku kopiju čipa  i naplatili kao da su ugradili originalan ili su čak ugračivali starije verzije Team Xecuter čipova koji se sporo bootaju. ono što ti ja mogu preporučiti, nazovi u Infomark i raspitaj se da li to još uvijek rade

 

a ono što ti poslije svega toga preporučujem, ako već imaš slim verziju, ubaci hard disk unutra u konzolu. igre rade bolje i brže. a lako ih ubaciš na hard disk preko FTP ili USB sticka

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 10:33 (dadn).
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Kad ću imat vremena, snimit ću video u kojem ću dokazati (iako to već postoji) da s X360 koji ima LT 3.0 modifikaciju mogu na Live. Također može pokretati piratske igre. Bez bana 100%. Onda ću linkati video pa ga možete pogledati ako želite.

Good Moaning! I was pissing by the door, when I heard two shats. You are holding in your hand a smoking goon; you are clearly the guilty potty.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Flexan22 kaže...

Kad ću imat vremena, snimit ću video u kojem ću dokazati (iako to već postoji) da s X360 koji ima LT 3.0 modifikaciju mogu na Live. Također može pokretati piratske igre. Bez bana 100%. Onda ću linkati video pa ga možete pogledati ako želite.

 

a tko ti kaže suprotno? pa LT3.0  za to i služi.... u biti Microsoft je još prije kojih 3 godina prestao banati LT modificirane konzole... jedino čipirane konzole riskiraju ban

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 11:19 (dadn).
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

novi Dashboard 2.0.17511.0za RGH

http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/7527-xebuild-118-xebuild-gui-30-information-17511-kernel-support-added/

 

 

savjet je da još malo pričekate i ne žurite sa ovom nadogradnjom. ako trebate nadograditi, koristite posljednju stabilnu verziju 17502

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2016 10:49 (dadn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Jel se isplati uzet xbox 360 2006 bez hdda za 300kn? Posto nema Hdmi kak bi to izgledalo na ledtvu? I
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

neće ti slika biti loša ako to pitaš, samo je li modificiran ili nije, ili baš želiš originalnu konzolu bez modifikacije. i naravno za igranje starih igara i više nego dobro

 

ja da biram, birao bi kasnije modele zbog boljeg hlađenje

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Nije modificiran,a za takvu cijenu ih nema..

Kad kazes stare igre do koje godine mislis tocno? :)
Potpis
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

pa možeš sve igrati koje su izašle... samo nadogradiš sistemski dashboard na zadnju verziju da bi novije igre mogao igrati

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 fat jasper lt3.0

Pozdrav.

Evo za početak novi sam na ovom forum i svima bih htio zaželiti sretnu u

uspješnu novu 2017.g.

Kao što rekoh novi sam i imam pitanje koje se možda več povlači po forum ,

ali ču svejedno postaviti.

Klincu sam kupio rabljenu XBOX360 konzolu sa jasper pločom i lt3.0 modifikacijom ,

sada me zanima kada spjim ploču mrežnim kablom odmah mi javlja da je postoji novi

update . Na mojoj konzoli piše da je D 2.0.17349.0 i sada me zanima ako se update

odradi dali ču izgubiti modifikaciju i dali postoje još neke druge stvari koje bi mogle

dovesti do prestanka igranja prženih igara .

I naravno koje su prednosti novog update.

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 fat jasper lt3.0
frza kaže...

Pozdrav.

Evo za početak novi sam na ovom forum i svima bih htio zaželiti sretnu u

uspješnu novu 2017.g.

Kao što rekoh novi sam i imam pitanje koje se možda več povlači po forum ,

ali ču svejedno postaviti.

Klincu sam kupio rabljenu XBOX360 konzolu sa jasper pločom i lt3.0 modifikacijom ,

sada me zanima kada spjim ploču mrežnim kablom odmah mi javlja da je postoji novi

update . Na mojoj konzoli piše da je D 2.0.17349.0 i sada me zanima ako se update

odradi dali ču izgubiti modifikaciju i dali postoje još neke druge stvari koje bi mogle

dovesti do prestanka igranja prženih igara .

I naravno koje su prednosti novog update.

 

Hvala.

 

odradi to sa ovim https://digiex.net/threads/xbox-360-dashboard-system-update-2-0-17502-0-download-with-avatars.14695/

 

modifikaciju nećeš izgubiti

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2016 19:02 (dadn).
7 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozz ,  evo ovako imam veliki problem i molim za pomoc....

Kupio sam xbox 360 uz koji sam dobio hdd od 1TB , na tom hdd-u je bilo par igrica

ugl receno mi je da se piratske igrice mogu pokretat samo preko harda jer nemre citat piratske igrice preko dvd-a.

otisao sam na piratebay i skinuo forzu horizon 2 i prebacio na hdd i sve normalno radi

poslije toga sam to isto probao sa jos par igrica i svaka koju sam skinuo je u iso fileu

probao sam sa programom power iso i nakon njega sam dobio dva foldera : Audio ts i Video ts ili tako nekako

ugl igriva koju sam skinuo je sadrzavala oko 7GB a ovo sto sam dobio je bilo (audio & video) oko 50tak mb

probao sam i sa Xbox Backup Creator i  exisoGUI.....Nakon tih programa jedino sto sam uspio jest to da mi se totalno poseremetio Chrome preglednik ,

pocetna stranica mi je bila tobrex ili tako nekako i otad me zeza chrome

a sto se tice otvaranja iso filea nisam dobio nista osim par crtica u tom programu

 

ugl moje pitanje je sta da radim da mogu iz tog iso filea dobit nesto sto mogu prebacit na hdd da mogu pokrenut igricu

probao sam i taj iso file prebacit al mi izbaci da je prevelika datoteka ( a hdd ima 1 TB?  )

a posudio sam i par piratskih igrica na dvd-ima i probao to prebacit, al kad bi otvorio te igre na kompu bi mi isto izbacilo AUDIO I VIDEO folder koji zajedno imaju oko 50 mb

 znaci kako mogu prebacit igru sa piratskog dvd_a na hdd da se moze pokrenut ili kako mogu igru u iso fileu otpakirat a da ne dobijem samo audio i video

 

i sry na puno teksta al probao sam sto bolje objasnit svoj problem.

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

skini exISO GUI sa provjerene stranice, ja ga koristim godinama i nikakvih problema nemam. valjda si klikajući na neke stvari ubacio razno smeće u browser

 

 

evo par korisnih alata za RGH konzole

Exiso GUI : an application that allows extraction of xbox ISO and ISO creation from a folder containing extracted files.
ISO2GOD : an application that allows GOD (GameOnDemand) conversion of xbox ISO.
GOD2ISO : an application that allows xbox ISO conversion of GOD (GameOnDemand) Games.

Xbox 360 Content Manager : an application to manage live/pirs files - v3.2 download

 

Simple NAND Flasher : an application to backup/flash NAND to USB

 

 

samo skini ovaj exISO GUI i sa njime raspakiraj ISO fajlu... powerISO i slični programi ne raspakiravaju XBOX ISO fajle 

za svaku igricu koju raspakiraš, u folderu treba biti fajla default.xex i sa tom se fajlom pokreće igra (custom dashboardi kao xexMENU, FSD i Aurora automatski učitavaju igrice iz foldera sa HDD

 

onaj problem sa prevelikom fajlom ti nije važan, to je samo zato što ti je HDD formatiran na FAT32

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 12:30 (dadn).
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

evo i link za XBOX Backup creator

http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/584-xbox-backup-creator-v29-build0425-by-redline99/

 

znači ako već skidaš nešto, traži i skidaj sa homebrew connection i realmodscene foruma da ti se ne uvale razno smeće u browser

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 12:48 (dadn).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Hvala na brzom odgovoru, odoh probat
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Bok! Jucer sam kupio novi xbox 360 e i u kutiji sam dobio onaj kod za aktivirati 1mj xbox live gold..kada unesem taj kod mi izbaci da je potrebno unijeti podatke za placanjee..jeli bi se mogao aktivirati taj kod bez upisivanja billing-info-a?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav, novi sam u xbox svijetu...

 

Imam jednog slima koji ne cita dvd-e i sad sam sa ebaya narucio 5 neispravnih xboxa, od kojih je jedan i slim pa me zanima da li mogu samo prebaciti dvd iz jednog u drugi ili je potrebno jos nekih "zahvata"...

 

Isto tako, od ostalih Phat modela bi sastavio bar edan ispravan i pokusao sam ubaciti LT.... vidim po tutorijalima da spominju neki usb dodatak koji ne mogu naci na ebayu, a neki spominju da se to moze i bez tog.... Ima neko iskustava?

 

 

 

I jedno raspravno pitanje... zasto svi uzimaju PS3 nauštrb xboxa... koliko vidim ima igara i za jedne i za druge.... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Prodaje netko 360 Slim sa diskom bez modifikacije? Ovi po njuškalu su uglavnom modificirani a to me baš ne zanima (radi Livea)...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Zna li tko nekoga tko modificira xbox 360 u Osijeku?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Isplati li se uzeti xbox 360 star 2,3 godine, 250 gb, brdo igrica plus 2 kontrolera i kinect za oko tisuću i pol kn? Meni izgleda jako dobra prilika. Pogotovo kinect za klince. Valjda će izlaziti fifa još koju godinu i ove bolje igre za xbox 360. Ako se ne varam oko 500 kn je modifikacija pa bi valjda našao negdje te "igrice" na dvd-u. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Pozz imam ps3 i komp ,a kako me forza dosta zanima ,jel bi se isplatilo uzet x360 samo zbog forze4 i prvog horajzona,djojstick ce mi posluzit super i za komp,al ipak meni su to velke pare,pogotovo nakon kompa koj sam nedavno kupio
hačoman
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

nives1 kaže...

Zna li tko nekoga tko modificira xbox 360 u Osijeku?

 

 

 

Ovisi koju modifikaciju trebaš :)

 

Jeste našli koga?

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.3.2017 12:51 (MarioArt).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Definitivno. I ja mislim ponovo uzet samo zbog forze 4. Jer pc nema smisla kupovat
Potpis
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

xbox igre su jos uvijek ok kvalitete te kome je novac presudan faktor ne moze trenutno bolje proci...

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Kupio sam novi Xbox360e u Njemackoj, proban je tamo i sve je bilo OK. Kad je stigao u HR nece se spojiti na net. Pretpostavljam da je neka glupost u pitanju ali help.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
ex_pile kaže...

Kupio sam novi Xbox360e u Njemackoj, proban je tamo i sve je bilo OK. Kad je stigao u HR nece se spojiti na net. Pretpostavljam da je neka glupost u pitanju ali help.

 

 

moze biti vise stvari... kad odes na network test sto ti javi?

 

spajas li se zicom ili wifi?

 

provjeri da ti nije stavljena ručna adresa.....

7 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Dodje do ikonice internet i stane. Pokusao i zicno i bezicno. Ako restartiram ruter onda ide do live i prekine. Kad se spojim na mobitel onda vise manje sve radi ali kad trazi da se logiram na avatar tu stane i ne mogu ni kupovat ni skidati nista. Pokusao sam i sve vratiti na pocetne postavke.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice