Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.179.950
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
funky boy kaže...

Ima li itko ovdje i gdje bi se mogla kupit igra Mx vs Atv Untamed za x ? Treba mi hitno a nema ga niti na marketplaceu od xboxa..

 http://www.game.co.uk/en/mx-vs-atv-untamed-28971

 

Edit:

 

Planiram uzet rabljeni xbox 360, moze li se hrvatski netflix acc koji koristim na PC-u, PS4, mob bez problema koristiti na UK xbox live acc-u. Hocu li imati restrikcije kao u HR ili kao u UK i da li cu trebati koristi VPN da bi ikako mogao koristiti netflix.

MadeInCroatia
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.7.2017 21:43 (Ghost777).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Ghost777 kaže...
funky boy kaže...

Ima li itko ovdje i gdje bi se mogla kupit igra Mx vs Atv Untamed za x ? Treba mi hitno a nema ga niti na marketplaceu od xboxa..

 http://www.game.co.uk/en/mx-vs-atv-untamed-28971

 

Edit:

 

Planiram uzet rabljeni xbox 360, moze li se hrvatski netflix acc koji koristim na PC-u, PS4, mob bez problema koristiti na UK xbox live acc-u. Hocu li imati restrikcije kao u HR ili kao u UK i da li cu trebati koristi VPN da bi ikako mogao koristiti netflix.

 Hvala.Kad probam kupit preko storea sa Anonymousx dodatkom baca error 'Your purchase cannot be completed at this time. Please try again'.

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.7.2017 12:02 (funky boy).
12 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Ima li za xbox 360 gears of war 4? Imam priliku uzeti full jeftino xbox 360 od kolege i baš radi tog GOW bi uzeo pa me zanima ima li ima? Uz taj Gears uzeo bih ARMS HELLS HIGHWAY i Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Za tih 5,6 igri vrijedilo bi uzeti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Pozdrav , imam gold membeeship koji mi istjece sutra ? Probao sam danas ukucat novi kod koji sam kupio pa mi izbacuje code isnt vailid. Sad me zanima dal moram cekati da mi trenutni kod istekne ili ? Probao sam i preko interneta ukucati ali mi izbacuje da je nesto poslo krivo i da probam kasnije . Ako neko zna hvala !
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Itko ?
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Zasto mi neda ukucat kod na xboxu ? Pise code isnt vailid , kod je novi kupljen i nemoguce da nije tocan ili da je iskoristen jer da je iskoristen pisalo bi da je vec iskoristen , dal moze neko pomoc ?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Moguće da je kod za krivu regiju? Primjerice, da si kupio kod za američku regiju a ukucavaš ga na EU account?

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Da to su mi i rekli u microsftu kad sam ih zvao ali ih nisam skuzio kako promjeniti regiju ,objasnjavali su mi al nista , dal mozda znas ti kako to promjenit ?
16 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

Prati OVAJ postupak (ovaj dio: How to change your country/region on Xbox 360). :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Hvala sredio sam sve
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

bok ljudi imam par pitanja ako netko ima iskustva sa takvim stvarima

 

naime planiram si uzeti xbox 360 4bg slim/250gb slim (nije bitno kolko gb ima samo da je slim) preko njuškala jer za one novce koje u HR traže za novu x360 e si jednostavno kupim korišteni xone tako da nema šanse, uglavnom razlog zbog kojeg si planiram kupiti x360 je kako bi ga modirao pa me zanimaju par stvari:

1. razlika između lt 3.0 i jtag/rgh?

2. mogu li oba moda (najnovije verzije iako nisam siguran koja je najnovja za rgh) pokretati igre koje su izašle od 2005 pa do 2016 (s obzirom da se osim sportskih više ne proizvode nove igre) ?

3. ako nikako ne pristupam online jeli moguće da me banaju ?

4. ako me banaju jeli banaju samo gamertag ili cijelu konzolu pa da tako je više nikako nemrem koristiti te ako kupujem već modirani kako vidjeti jeli konzola bannana ili nije ?

5. mogu li oba hacka pokretati igre sa externog hard diska (pošto ako uzmem 4bg onda ću kupit si 1tb externi hard) ?

6. kada skinem igru postoji li nekakav update pa da moram igru postaviti na najnoviju verziju hacka ili samo skinem, stavim na hard i igram ?

 

ne preferiram korištenje piratskih sredstava, ali pošto ću se morati preseliti u sloveniju kako bih nastavio studij mislio sam kod nas kupiti povoljno korištenu konzolu (400-700 na njuškalu) pa onda kada sam slobodan igrat se i uživati da smetnem misli sa učenja i faksa i zaigrat koju fifa tekmu ili halo game sa cimerom

 

eto to je većinom to kaj se trenutno mogu sjetiti pa ako netko ima i više savjeta neka kaže

 

p.s. znam da hakiranje konzole i skidanje igara preko neta nije uredu, ali kao što sam rekao studiram i još ću sam sebe školovat te 2 godine pa ovo bi mi bila nekakva razbibriga te se iskreno nadam da ću tokom studija (uz stan i hranu) prikupiti dosta novaca za xone x

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Ovako ovdje su mi neki rekli da 'mozes' stim anonymouX dodatkom na chromu skinut igre koje nisu dostupne u tvojoj regiji.Medutim,bf3 je free na goldu i dalje je  nemogu skinut ..koji k

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Ovako molim vas pomoc.Modificirao sam x.Ixtreme.justcause 2,mx vs atv sve te igre manje od 8 gb rade.Neznam kako sprzit igru koja je veca od 8 gb:( sprzio sam mw3,i baca mi error disc is unsuportted..Hvala vam na odg !!
Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Jos nesto,jucer sam sprzio black ops koji ima 7.5 gb i opet dava error cd not supported.A przim ih na dual layeru Traxdata.Mozda da kupim verbatim ??
Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

koliko ja imam iskustva treba ti verbatim dual layer i ihas przilica

9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav. Više nemam Xbox, ali moja situacija je sljedeća: Modificirala sam Xbox, kupila Traxdata DVD-DL 8.5GB diskove, i dala frendu da zaprži. On NEMA ihas pržilicu, a sve zapržene igre su mi radile bez problema (GTAV, Minecraft)...

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Prodajem XBOX360 ako je netko zainteresiran, samo keš dolazi u obzir te zvati na mobitel ili poruka u PM.

 

http://www.njuskalo.hr/xbox-360/xbox360-oglas-23860611

 

PRODANO !!!

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.11.2017 19:59 (greathander).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Gledam po interentu i vidim da je Xbox Live besplatan ali bojim se da li ce da se pokvari cip(gde mogu da skidam besplatne igre itd)pa da necu imati neke funkcije ka sto sad imam.Da li ja smem slobdno da aktiviram xbox live acc???I znam da ce mi izlaziti update za softwear xbox???

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Stexgamer_LoN_ kaže...

Gledam po interentu i vidim da je Xbox Live besplatan ali bojim se da li ce da se pokvari cip(gde mogu da skidam besplatne igre itd)pa da necu imati neke funkcije ka sto sad imam.Da li ja smem slobdno da aktiviram xbox live acc???I znam da ce mi izlaziti update za softwear xbox???

 Ako imaš LT modifikaciju (samo za spržene DVDove) onda možeš. Ako imaš RGH (onaj nekakvi čip) onda ne. Imala sam Xbox 360 sa LT modifikacijom i radio je online sa Xbox Live i System Update.

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
6 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

pozdrav imam xbox 360 nije čipiran nov kupljen u rh updejtan na zadnji software,nemogu nikako doći do pune live verzije u eng,locale je u eng mail je isto engleski,neću valjda trebat vpn radit neki?

ne mogu reedem mjesec dana gold live ništa mi ne dozvoljava,preko kompjuter  mi očitava ip lokaciju makar je mail u uk i neda mi reedem stvari,zahvaljujem ako bi me neko uputio u to

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
dejo74 kaže...

pozdrav imam xbox 360 nije čipiran nov kupljen u rh updejtan na zadnji software,nemogu nikako doći do pune live verzije u eng,locale je u eng mail je isto engleski,neću valjda trebat vpn radit neki?

ne mogu reedem mjesec dana gold live ništa mi ne dozvoljava,preko kompjuter  mi očitava ip lokaciju makar je mail u uk i neda mi reedem stvari,zahvaljujem ako bi me neko uputio u to

 

 Pogledaj dal je regija (locale) postavljena na onu zemlju iz koje je kod. Ak nije, postavi. Nemam ništa drugo na pameti.

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
6 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

nemogu ni live acc[ uk ] napravit baca mi error a reedem još manje,to je problem,30 dana live code sam dobio sa konzolom tehno-mag uvoznik kupljena u hr ali sve je na engleskom pal je tako da je uk 99%

12 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Kakav je ovo xbox 360?

https://tehno-mag.hr/proizvod/xbox-microsoft-4gb-igraca-konzola/

 

U čemu je caka, meni djelije jeftino?

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Nije taj moj je na bf kupljen u mobile media 4gb za 777kn sa kinetic igricom disney i kodom peggle 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
dejo74 kaže...

nemogu ni live acc[ uk ] napravit baca mi error a reedem još manje,to je problem,30 dana live code sam dobio sa konzolom tehno-mag uvoznik kupljena u hr ali sve je na engleskom pal je tako da je uk 99%

 Kakav error? Daj poslikaj pa priloži sliku.

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
6 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

napravio sam novi acc radio mi je pola sata imao sam i live i sve reedemo mjesec dana live, i onda mi je bacio error code 80004004 nemogu se logirat na njega više,

ps

ps sad sam downloadao acc ponovno radi

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.12.2017 20:28 (dejo74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
dejo74 kaže...

napravio sam novi acc radio mi je pola sata imao sam i live i sve reedemo mjesec dana live, i onda mi je bacio error code 80004004 nemogu se logirat na njega više,

ps ps sad sam downloadao acc ponovno radi

 Čekaj, sad radi? Ako razumiješ engleski i ako ti se to ponovo pojavi, evo ti link za pomoć. LINK1

Bilo bi dobro (za svaki slučaj) da pokreneš onaj Network Connection Test pa vidi ima li kakvih crvenih X ili već čega.

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
6 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

hvala na pomoći, test je bio u redu tada je bio software update u tom trenutku i nije se htio nako njega povezat na acc

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
dejo74 kaže...

hvala na pomoći, test je bio u redu tada je bio software update u tom trenutku i nije se htio nako njega povezat na acc

 A sad radi? 

Ako sam ti pomogla, stisni HVALA.
6 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Flexan22 kaže...
dejo74 kaže...

hvala na pomoći, test je bio u redu tada je bio software update u tom trenutku i nije se htio nako njega povezat na acc

 A sad radi? 

 da radi

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice