Xbox one ili PS4

poruka: 135
|
čitano: 54.057
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Vidim da nije bilo ovakve točne teme pa sam je otvorio.Naime vidim da se dosta pljuje po Xboxu zbog blokiranja polovnih igara,stalno moraš biti online,prezentacija je bila koma dok PS4 cvate tj. "punoo"bolji prema komentarima forumaša pa se pitam:
Dali je PS4 hardverski bolji-kažu da je ali šta to ima veze,je i PS3 bio bolji hrdverski od X360 pa opet je X360 imao bolju grafiku(mislim na portovima)....

Xbox one ima 15 exkluziva(neznam točno,možda i manje),od toga vjerovatno će biti:Gow,Halo,Forza,Fable,Project gotham

Pod upitnikom mi je Gears of war, mi se čini da je "Judgment" bio posljednji nastavak Gow serijala....

Kako god Halo,Forza i PG sigurno!

A koliko ima PS4????(vas pitam)

Sa time vjerovatno 5 će biti i za novi kinect,koji je btw superiška,mislim glasovne naredbe i te fore....

Navodno,kinect će biti puno bolji i napredniji od Kinecta 1.0(ili kako god ga zovu)

Ps4 move,pitam se kako će izgledati,ustvari kako će izgledati i sama konzola :) za sada smo vidjeli samo kontroler dok kod Xbox-a smo vidjeli tako reći sve....

Xbox one kontroler,sličan 360 kontroleru samo mi se čini malo dugoljasti.

Ps4 kontroler ne mogu tu ništa reći dok ti ne sjedne na ruke :)

Dali je POTVRĐENO ali baš 100% da će xbox -blokirati rabljene igre

                                    -stalno biti online

                                    -neće se moći više mjenjati HDD

                                    -neću se moći igrati 360 igre

Hvala unaprijed {#}

Naravno napišite koja vas je konzola "očarala" i prije svega,koja konzola ima više prednosti(za sada vjerovatno PS4)

BEZ SVAĐANJA! 

 

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

PS4 ce biti bolji nama GAMERIMA a XBOX ONE je vise za cijelu obitelj,ukljucujuci i malu djecu...

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox one ili PS4

ps4 

Moj PC  
13 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Osobno vise me vuce PS4, cini se vise gamer friendly.

Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
Point-X kaže...

Osobno vise me vuce PS4, cini se vise gamer friendly.

Mene je oduvijek vuko X360 i to zbog Halo igre....Dosta njih govore a i slažem se da o odabiru konzole ovise i exkluzive tako da možda ali samo možda uzmeme "one" i to možda za koju godinu,znaš,cijene malčice dolje itd itd.Tek poslije E3-a ću vidjeti koju konzolu kupiti,znaš kada budu sve karte na stolu!{#}

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
15 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

PS4 je gamerska mašina, Xbox One je dobra konzola skoro upropaštena s glupim Microsoftovim odlukama. Više mi se sviđa Xbone kontroler u odnosu na PS4 kontroler. Ali trenutna, najveća prednost Xboxa za mene je Forza Motorsport 5 na samom launchu. I da baš moram imati jednu od te dve konzole na samom launchu uzel bi Xbox zbog Forze, pošto GT za četvorku očito ne bude došel još neko vreme. Kinect, špijuniranje i te spike me opće ne diraju jer na kraju nije ništ puno drukčije od 'privatnosti' na internetu, Facebooka i sličnih stvari. Više me dira kakva bude podrška za volane na Xbone, ako uopće bude ikakva. Tu PS odavno ima veliku prednost. Za 99% igrača to ništ ne znači, ali ima nas kojima je to jako bitna stavka. Opet - da idem uzimat Xbone, ne bi mi baš bilo drago davati pare za jednu antigamersku mašinu (rabljene igre, 24h provjeravanje igri i slične MS gluposti), al onda opet s druge strane dok razmislim - igre uopće ne posuđujem, kupujem jedino ono kaj me stvarno zanima, konzole i PC su mi uvek spojeni na net - tak da mi nije baš neki problem to zapravo.

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
funky boy kaže...

 

Dali je POTVRĐENO ali baš 100% da će xbox -blokirati rabljene igre

                                    -stalno biti online

                                    -neće se moći više mjenjati HDD

                                    -neću se moći igrati 360 igre

Hvala unaprijed 

 

Možete mi samo odgovoriti na ova 4 pitanja?

Hvala :)

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
16 godina
offline
Xbox one ili PS4

da,da,da i nisam ziher {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

1. navodno se bude drm 3rd party developerima dal njima na odluku, 1st party igre su očito već predodređene za to da nema posudbe bez određene cifre

2. moglo se bude igrati offline, ali bude trebala online verifikacija igre svaka 24 sata

3. da

4. da

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Ja kao vjeran korisnik x360, prelazim na PS u sljedećoj generaciji. Vidim da su ljudi iznad mene naveli već glavne mane xone (always on, ovo s rabljenim igrama, slabiji hardver...), ja bih još dodao i to da će kinect morati biti uključen dok je xbox uključen. Dakle, microsoft vas može nadzirati cijelo vrijeme. Još treba dodati 2 stvari. Prva je da je u hrv. puno veća populacija sony korisnika i drugo, sony se puno bolje odnosi prema korisnicima (pogledajte samo sve silne akcije na PSN). Ne vidim niti jednu prednost novog xboxa u ovom trenutku, možda eventualno gamepad, ali i ps-ov je drastično popravljen. Ponavljam još jednom, na ovoj generaciji sam korisnik xboxa, da nebi bilo da sam subjektivan.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox one ili PS4

ukratko psn + je ubio sve i puno x boxera su zbog toga presli na sony ... mircosoft sram ih bilo naplacuju on line i nemaju nikakve akcije + sad ovaj nonsense sa xbone-om :P

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 11:48 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Što mislite o Ps move-u i novom Kinectu?

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Xbox one ili PS4

nista ne mislimo kad jos nije izaso novi i nemres uporedjevit novi kinekt sa ps move-om  ! 

al kaj se tice osobnog iskustva ps one ima bolji odaziv u virtualnom prostoru nego kinekt 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 12:08 (4mal).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4

Funky boy, dobar si.

Sve si već mene ispitivao na PM, sve sam ti rekao.

A imaš i sve podatke na internetu.

 

Ovdje kao da pecaš pozitivne stvari za Xbox.

Gle, po svemu viđenome, XB1 je razočaranje. Da li će PS4 usrat motku na E3 sada, vidjet ćemo.

Ako Microsoft pokaže fantastične igre, a Sony baci neku negativnu bombu sa sličnim uvjetima kao Microsoft za blokiranje rabljenih, online protekcija, DRM i takvo što, onda možemo pričati.

 

Za sada u svakom aspektu, osim eventualno ergonomiji kontrolera, PS4 pere pod sa XB1.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
Dachande kaže...

Funky boy, dobar si.

Sve si već mene ispitivao na PM, sve sam ti rekao.

A imaš i sve podatke na internetu.

 

Ovdje kao da pecaš pozitivne stvari za Xbox.

Gle, po svemu viđenome, XB1 je razočaranje. Da li će PS4 usrat motku na E3 sada, vidjet ćemo.

Ako Microsoft pokaže fantastične igre, a Sony baci neku negativnu bombu sa sličnim uvjetima kao Microsoft za blokiranje rabljenih, online protekcija, DRM i takvo što, onda možemo pričati.

 

Za sada u svakom aspektu, osim eventualno ergonomiji kontrolera, PS4 pere pod sa XB1.

Ma ne pecam ja ništa! Tj. pokušavam upecat,naći barem neke prednosti o XB1,do sad vidim da nema skoro ništa {#},a ma moramo čekati E3 koji je sada za par dana (ili kada već) pa ćemo onda diskutirati o tome.LP

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 12:31 (funky boy).
16 godina
offline
Xbox one ili PS4

radje gledaj sutra u 3 ujutro ps4 kak ce pomest pod sa xb1 !

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
4mal kaže...

radje gledaj sutra u 3 ujutro ps4 kak ce pomest pod sa xb1 !

Jok u 3 ujutro,nebi se ustao iz kreveta ni da mi kuća gori a kamoli da vidim Ps4 ili Xb1 na E3-u. {#}

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
16 godina
offline
Xbox one ili PS4

ja da nemoram na job bi gledao {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Xbox one ili PS4
League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 13:16 (null).
Moj PC  
5 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Evo Vam i 2. dio,nasmijao se od početka.....Xbox one nažalot propada,ali znaš kako se kaže nada umire zadnja iako već mislim da je umrla {#}

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4
funky boy kaže...

Evo Vam i 2. dio,nasmijao se od početka.....Xbox one nažalot propada,ali znaš kako se kaže nada umire zadnja iako već mislim da je umrla {#}

moj drugi link je drugi dio, ali nema veze. Microsoft je sam se iskopao grob kad ide protiv volje kupaca, a time daje besplatnu reklamu PS-u.

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
14 godina
offline
Xbox one ili PS4
a man , a city and a lighthouse
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 2:22 (hari85).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Xbox one ili PS4

Nemoj uzet xbox one moze ti se desit da ti netko doma u napadau ciscenja tokom odvoza glomaznog otpada pomisli da jos ima stari video rekorder pa ga baci u smece.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

može jedan brzi odgovor,E3 je danas u 17:30 ili 17:00

Hvala ;)

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4

E3 počinje sutra.

Ako te zanima kada je pressica od Microsofta, onda danas u 18.

A od Sonya noćas u 3.

16 godina
offline
Xbox one ili PS4

ma daj kud sony u 3 ujutro grrrr al ajde barem bum gledal xb1 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4

Izgleda sam fulal. Tek u 18:30 Microsoft...

11 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Što mislite,meni se najviše svidjelo da x360 gold memberi će ju svaki mjesec imati za skinut i to besplatno igru(samo određene naravno)kao što ću to biti Assain creed i Halo 3 što je jakoo zakon.Još 2 exkluzive za 360(ipak nije kraj 360 exkluzivama).

Dosad najviše ali baš mi se zasvidio gameplay RYSE!

LP

 

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4

Konfa je bila dobra. Nisu kenjali sa previše priče. Pokazali su dosta igara, nekih ekskluziva, neke multiplatforme i par indie igara.

Ryse grafički super, ali daaaaaaleko previše QTE evenata.

MGSV odličan.

Quantum Break bi mogao biti zanimljiv.

BF4 super.

Halo genijalan trailer.

Dead Rising loše.

Titanfall bi mogao biti zanimljiv.

Witcher 3 jedva čekam!

 

Ostalo me ništa nije zanimalo.

Cijena prevelika.

 

A oe dvije igre mjesečno besplatno je pljunuta kopija od PSN+ koji to nudi već kolko, 2 godine? Nije loše, naravno, ali nije ni ništa novo, već kopiraju Sony.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
Dachande kaže...

Konfa je bila dobra. Nisu kenjali sa previše priče. Pokazali su dosta igara, nekih ekskluziva, neke multiplatforme i par indie igara.

Ryse grafički super, ali daaaaaaleko previše QTE evenata.

MGSV odličan.

Quantum Break bi mogao biti zanimljiv.

BF4 super.

Halo genijalan trailer.

Dead Rising loše.

Titanfall bi mogao biti zanimljiv.

Witcher 3 jedva čekam!

 

Ostalo me ništa nije zanimalo.

Cijena prevelika.

 

A oe dvije igre mjesečno besplatno je pljunuta kopija od PSN+ koji to nudi već kolko, 2 godine? Nije loše, naravno, ali nije ni ništa novo, već kopiraju Sony.

Pa boli me briga što kopiraju(ako uopće),to mi svakako štima,RYSE mi se baš činio odličan,Dead rising ne baš ali ni X360 nije izumro,dosta su po njemu pljuvali da nakon šta izađe Xbox one neće izaći za 360 skoro pa ništa a kamoli exluzive,eto baš me iznenadio,još igara za x360+2 exkluzive!

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice