Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.089
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Xbox One
funky boy kaže...
Znaci stim prosirenjem bi mogao skinut igru ? Probat cu..Ja pola gold igara nisam dobio jer nije bila regija podrzana :(

Da, s tim prosirenjem ces ih sve skinit.

Ja sam u zadnje dvije godine sve gold X360 igre skinio tj kupio s tim prosirenjem.

Dosta je popularan kod xbox igraca jer masu njih ima problem kao i mi glede regija.

Bitno je samo da ga ukljucis prije kupovine i kupovina uredno prođe.

Kako sam UK regija, u prosirenju stavim UK (ima jos US....).

 

Evo linka: https://chrome.google.com/webstore/detail/anonymox/icpklikeghomkemdellmmkoifgfbakio

Xbox: Muskarcina
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 20:43 (Virty).
11 godina
neaktivan
offline
Xbox One

pitanje za znalce;

se isplate kupovati XY funti bon za igre preko shopa i da li ce to funkcionirati uopce?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox One
LeftY_CRO kaže...

pitanje za znalce;

se isplate kupovati XY funti bon za igre preko shopa i da li ce to funkcionirati uopce?

Isplati se pogotovo ako nemas kreditnu karticu ili paypal.

S bonovima uredno kupiš igru preko xbox store-a.

Ponekad budu akcije pa recimo bon od 10 funti platis 9 funti ili manje.

Kad naiđem na takve ili sl akcije, kupim si bon ili par njih.

Bon utipkas u svoj account i nemas rok za potrosit ga.

 

Prije mjesec/dva dana bila je ponuda u cdkeys na neke od bonova (live credits) pa je tako bon od £20 kostao £15.76.

To je steta ne kupiti makar ne trebalo odmah :)

Xbox: Muskarcina
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 20:58 (Virty).
11 godina
neaktivan
offline
Xbox One

kuzim. ja imam ponudu (opet) 1 mjesec free gold no medjutim kad idem na placanje mi uvijek baca neku gresku (na xboxu) a preko pc nemam nikakve ponude...

 

edit: ...pa me iz tog razloga zanimalo da li bonovi rade.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 21:57 (LeftY_CRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
A di mozes kupit te bonove ? Recimo dali mozes kupit bon preko paysafe-a i nakon toga redeemat na x-u ?
Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
A di mozes kupit te bonove ? Recimo dali mozes kupit bon preko paysafe-a i nakon toga redeemat na x-u ?
Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox One

Pozdrav kupio sam xbox one s 1TB preko njuskala s racunom i garancijom (ona akcija iz tele2) i moram primjetit da ventilator radi skroz cudan zvuk, pomalo iritantan zvuk. Gledam po youtubeu i ljudi imaju iste probleme.

Moje pitanje je dal da idem to reklamirati ili to nasi u servisu nebudu priznali kao gresku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox One
funky boy kaže...
A di mozes kupit te bonove ? Recimo dali mozes kupit bon preko paysafe-a i nakon toga redeemat na x-u ?

Bonove mozes kupiti na raznim stranicama tipa:

 

http://www.cdkeys.com/xbox-live/gift-cards-points

 

http://www.game.co.uk/en/games/xbox-live/xbox-live-credits/?inStockOnly=false&merchname=TopNav-_-XboxOne_Live-_-WalletTopUps

 

https://www.offgamers.com/browse/game-card/consoles

 

Ima jos stranica, sa ovih sam kupovao u proteklih 10 godina razne stvari i nikad problema.

Da li kupujes preko paypala, paysafea, karticom ili nekim drugim nacinom, ovisi o web shopu di kupujes bonove.

Svejedno je s kojim ces nacinom kupiti, bitno da kupis i obavis "redeem" na svom xbox accountu.

 

Xbox: Muskarcina
16 godina
offline
Re: Xbox One
Tommy_GTI kaže...

Pozdrav kupio sam xbox one s 1TB preko njuskala s racunom i garancijom (ona akcija iz tele2) i moram primjetit da ventilator radi skroz cudan zvuk, pomalo iritantan zvuk. Gledam po youtubeu i ljudi imaju iste probleme.

Moje pitanje je dal da idem to reklamirati ili to nasi u servisu nebudu priznali kao gresku?

To ti je kao i sa PS4. Neki modeli imaju bucniji ventilator koji moze a i ne mora kako igras spustiti razinu buke.

Moj skoro 2 godine prede tiho. Mozes probat reklamirat, ali nisam siguran da li ce ti priznati kao nedostatak/kvar....

Za neke koje znam a koji su reklamirali PS4 iz istog razloga, nije prosla reklamacija.

Ako te smeta, svakako probaj. Reci da se s vremenom dok igras buka jako poveca te da je neigrivo :)

 

P.S. u prostoriji u kojoj igras, imas li hlađenje tj da li je vruce?

Xbox: Muskarcina
13 godina
offline
Re: Xbox One
Virty kaže...
Tommy_GTI kaže...

Pozdrav kupio sam xbox one s 1TB preko njuskala s racunom i garancijom (ona akcija iz tele2) i moram primjetit da ventilator radi skroz cudan zvuk, pomalo iritantan zvuk. Gledam po youtubeu i ljudi imaju iste probleme.

Moje pitanje je dal da idem to reklamirati ili to nasi u servisu nebudu priznali kao gresku?

To ti je kao i sa PS4. Neki modeli imaju bucniji ventilator koji moze a i ne mora kako igras spustiti razinu buke.

Moj skoro 2 godine prede tiho. Mozes probat reklamirat, ali nisam siguran da li ce ti priznati kao nedostatak/kvar....

Za neke koje znam a koji su reklamirali PS4 iz istog razloga, nije prosla reklamacija.

Ako te smeta, svakako probaj. Reci da se s vremenom dok igras buka jako poveca te da je neigrivo :)

 

P.S. u prostoriji u kojoj igras, imas li hlađenje tj da li je vruce?

 Zuji od samog pocetka kad se upali xbox bez obzira o temperaturi samog xbox-a, inace xbox je u klimatiziranoj prostoriji tako da nebi trebao biti problem do toga.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Iskreno ja bi to dao na reklamaciju.Imam i ja S doma,zna radit po cijele dane,uopce ga nije cut..
Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
13 godina
offline
Re: Xbox One
funky boy kaže...
Iskreno ja bi to dao na reklamaciju.Imam i ja S doma,zna radit po cijele dane,uopce ga nije cut..

 Svakako cu to i napraviti jel zvuk je dosta iritantan, naravno sad ga prekrivam tako da pojacam zvuk tv-a ali iritira svakako.

Dali netko zna gdje se nosi (u koji servis) na reklamaciju ako je u sklopu akcije iz tele 2 ?

16 godina
offline
Xbox One

Provjeri u papirima koji su dosli uz konzolu glede servisa.

Mozda ima koji podatak.

Uvijek mozes nazvat Tele2 i provjerit kome odnijeti konzolu u slucaju kvara/reklamacije.

Ako nista drugo, njima odnese konzolu posto su je oni i prodali.

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox One

Budem potrazio papire pa provjerio, mislio sam da mozda znate ovako napamet.

Koja je situacija sa xbox accountom ako mi npr daju novi xbox? Dal progress i igre koje sam kupio (digitalni oblik) ostaju ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox One

ako si uzeo preko tele2, mislim da ti h18 ima to prek sebe.

igre ti ostanu vezane za tvoj microsoft racun, jedino sto neces moci nastaviti gdje si stao sa igrama jer je sva pohrana na samoj konzoli spremljena (pretpostavljam)

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox One
LeftY_CRO kaže...

ako si uzeo preko tele2, mislim da ti h18 ima to prek sebe.

igre ti ostanu vezane za tvoj microsoft racun, jedino sto neces moci nastaviti gdje si stao sa igrama jer je sva pohrana na samoj konzoli spremljena (pretpostavljam)

Da nadodam :)

"Saved game" se automatski kopira na cloud ako si spojen na Xbox Live.

Za koristenje cloud synca nije potreban Xbox Live Gold, bitno je samo da je konzola spojena na Xbox Live (tj da nije offline).

Također, save game se sprema i na samu konzolu (hard disk). Kad se izađe iz igre, tad ako postoji konekcija sa Xbox Live, ide kopiranje save game-sa na cloud.

 

 

Xbox: Muskarcina
13 godina
offline
Xbox One

Kontaktirao sam tele 2 u vezi reklamacije i oni su me uputili na STS d.o.o. servis koji je ovlasteni i koji se nalazi u koprivnici, njih sam kontaktirao i kazu da posaljem konzolu u koprivnicu i da ce oni to istestirat i vidit u cemu je problem. Na pitanje dali imaju neku poslovnicu u Zagrebu gdje se moze reklamirat konzola nisu mi nista odgovorili.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One

Kao što ti je već rečeno par poruka prije, ako ne želiš ti slati, pravac u tele2, pa nek oni šalju, to su obvezni prema Zakonu. S time da ako u jamstvenom listu definiran rok popravka, on počinje teći od trenutka kada si ti predao u tele2, a ne kad stigne u servis ako ga oni šalju (mnogi prodavači prodaju tu priču, pošaljite vi sami, biti će vam brže).

16 godina
offline
Re: Xbox One
Pa zar nije BRŽE ako je sam odnese/pošalje u servis nego da prvo nosi prodavaču koji nije ovlašteni servis? Dakle, naglasak je, kako si sam naveo, na BRŽE....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox One

Samo nije mi jasno kako su izricito rekli da se salje u Koprivnicu a u areni u Zagrebu ima STS ducan (tj hangar18).

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
Eyekool kaže...
Pa zar nije BRŽE ako je sam odnese/pošalje u servis nego da prvo nosi prodavaču koji nije ovlašteni servis? Dakle, naglasak je, kako si sam naveo, na BRŽE....

Kao što sam rekao, ako nije definiran rok popravka, onda vjerojatno je brže poslati direktno tamo, samo u tom slučaju treba nešto i platiti slanje pošiljke i preuzeti obvezu slanja na sebe, dakle ako se nešto desi u transportu, a nisi od toga osigurao pošiljku, bad luck.

 

Tommy_GTI kaže...

Samo nije mi jasno kako su izricito rekli da se salje u Koprivnicu a u areni u Zagrebu ima STS ducan (tj hangar18).

 Pa ako je servis u Koprivnici, kakve veze ima što je dućan u areni, neće oni popravljati.

13 godina
offline
Re: Xbox One
sosta kaže...
Eyekool kaže...
Pa zar nije BRŽE ako je sam odnese/pošalje u servis nego da prvo nosi prodavaču koji nije ovlašteni servis? Dakle, naglasak je, kako si sam naveo, na BRŽE....

Kao što sam rekao, ako nije definiran rok popravka, onda vjerojatno je brže poslati direktno tamo, samo u tom slučaju treba nešto i platiti slanje pošiljke i preuzeti obvezu slanja na sebe, dakle ako se nešto desi u transportu, a nisi od toga osigurao pošiljku, bad luck.

 

Tommy_GTI kaže...

Samo nije mi jasno kako su izricito rekli da se salje u Koprivnicu a u areni u Zagrebu ima STS ducan (tj hangar18).

 Pa ako je servis u Koprivnici, kakve veze ima što je dućan u areni, neće oni popravljati.

 Pa eto upravo radi tog razloga sto sva obveza oko slanja pada na mene, a zasto bi to bilo tako ako postoji njihova poslovnica u zagrebu u koju mogu predati xbox pa ce oni dalje rjesavat.

13 godina
offline
Re: Xbox One

Tele2 se ne tiče to što oni imaju dućan u ZG, nisi tamo kupio xbox, oni su ti rekli gdje im je servis. Kontaktiraj ili servis ili trgovinu i vidjet možeš li ostaviti kod njih u areni ili nosi u tele2 pa nek oni šalju.

13 godina
offline
Xbox One

Otisao u arenu u tele 2 s reklamacijom xbox-a oni me proslijedili u hangar 18, tamo sam uredno predao na reklamaciju i oni dalje rjesavaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Dobra večer kolege evo kupio sam xbox one pa bih bio jako zahvalan da mi odgovorite na pitanje kako funkcionira kupovina x360 igara na xone konzoli?jel se može koristit paypal ili ima neka druga šema i dali je to uopće moguće u Hrvatskoj? Unaprijed hvala na odgovoru...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox One
CRO-Bale kaže...

Dobra večer kolege evo kupio sam xbox one pa bih bio jako zahvalan da mi odgovorite na pitanje kako funkcionira kupovina x360 igara na xone konzoli?jel se može koristit paypal ili ima neka druga šema i dali je to uopće moguće u Hrvatskoj? Unaprijed hvala na odgovoru...

Uh, već smo pisali o tome :)

Više-manje X360 igre nećeš moći kupiti jer su regijski zaključane.

Xbox One igre nisu regijski zaključane.

Kupovina X360 igara se može izvesti preko raznih VPN-ova, a ja koristim dodatak za Chrome koji se zove anonymoX.

U njemu klikneš na regiju i kupovina prolazi.

Xbox: Muskarcina
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 15:09 (Virty).
13 godina
offline
Xbox One

Moze preporuka za neke dobre/zanimljive igre za xbox one kad se drustvo skupi, nesto tipa fife, forze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Tommy_GTI kaže...

Moze preporuka za neke dobre/zanimljive igre za xbox one kad se drustvo skupi, nesto tipa fife, forze.

 ako hoces da se posvadjate svi: overcooked

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Xbox One

Dal postoji u kojoj varianti crach bandicot ili crash team racing za xbox? Mozda neka alternativa ako je to samo rezervirano za ps platformu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Postoji Crash Bandicoot ali za X360.
Ovaj novi je zasad privremena PS ekskluziva.Nekih godinu dana.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice