Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 543.015
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xbox One

Radije biraj PS4 Pro. Baš zbog tog sto možeš kupit pretplatu i bonove u dućanu. Za Xbox to nije slučaj.

All truly great thoughts are conceived by walking.
16 godina
offline
Xbox One

A kak je to riješeno kod Boxa kupnja bonova?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One

Kod nas nikako. Imaš par web stranica sa koji to kupuješ ili sa Microsoftove stranice.

All truly great thoughts are conceived by walking.
11 godina
offline
Re: Xbox One
zvonac kaže...

A kak je to riješeno kod Boxa kupnja bonova?

 preko interneta :)

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
odjavljen
offline
Xbox One

Ukoliko nekog interesira, prodajem One (ne S), 500GB, s jednim kontrolerom i igrama (par njih digitalnih, većina na blu ray-u). Sva pitanja i detalje možete pitati u privatnim porukama :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
x18x05x kaže...

Kod nas nikako. Imaš par web stranica sa koji to kupuješ ili sa Microsoftove stranice.

 Par stranica?!? Svaki site koji prodaje bonove i pretplace od jedne konzole prodaje i od druge (osim www.sony.com i microsoft.com, jel ;)).

14 godina
offline
Re: Xbox One
soft kaže...
x18x05x kaže...

Kod nas nikako. Imaš par web stranica sa koji to kupuješ ili sa Microsoftove stranice.

 Par stranica?!? Svaki site koji prodaje bonove i pretplace od jedne konzole prodaje i od druge (osim www.sony.com i microsoft.com, jel ;)).

 Nije baš.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Re: Xbox One
x18x05x kaže...
soft kaže...
x18x05x kaže...

Kod nas nikako. Imaš par web stranica sa koji to kupuješ ili sa Microsoftove stranice.

 Par stranica?!? Svaki site koji prodaje bonove i pretplace od jedne konzole prodaje i od druge (osim www.sony.com i microsoft.com, jel ;)).

 Nije baš.

g2m.com

cdkeys.com

 

Dva provjerena sitea na kojima sam ja kupovao, a sad molim te daj link na site koji ima PS giftcard, a nema XB?

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 10:40 (soft).
12 godina
offline
Xbox One

pozdrav jeli ima kupiti kabel obican koji ide u konzolu. Kupio sam polovnu sa gar. ali uz kontroler nije dosao kabel za puniti baterije, crni fat je. Sto tocno trebam kupiti? Jeli ima na ebayu?
Inace imam punjac baterija pa mi nije problem koristiti ga, ali htio bih original imati da kad neigram da se bat. pune.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Xbox One

Trebaš plug and play kit. 

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xbox One
soft kaže...
x18x05x kaže...

Kod nas nikako. Imaš par web stranica sa koji to kupuješ ili sa Microsoftove stranice.

 Par stranica?!? Svaki site koji prodaje bonove i pretplace od jedne konzole prodaje i od druge (osim www.sony.com i microsoft.com, jel ;)).

 Kupio na cdkeys.com 3mj. gold membership 15$, znaci cistih 100 kn me ispalo na paypalu. Neznam da li ima gdje jeftinije?!

everyday i'm shuffling...
13 godina
offline
Re: Xbox One
Luka123 kaže...
soft kaže...
x18x05x kaže...

Kod nas nikako. Imaš par web stranica sa koji to kupuješ ili sa Microsoftove stranice.

 Par stranica?!? Svaki site koji prodaje bonove i pretplace od jedne konzole prodaje i od druge (osim www.sony.com i microsoft.com, jel ;)).

 Kupio na cdkeys.com 3mj. gold membership 15$, znaci cistih 100 kn me ispalo na paypalu. Neznam da li ima gdje jeftinije?!

Za 3 mj. je to ok cijena. Zadnji put sam ja na US amazonu kupio godišnji gold za nekih 45 dolara, nekakva akcija je bila.

12 godina
offline
Re: Xbox One
Ista cijena na cdkeys sada. Samo nisam live imao za godisnji na web kartici, nije mi se dalo prebacivat pare pa kupio 3 mj. Inace kako prvi put kupujem ocekivao sam bar neki film besplatno a ne samo 3 besplatne igre i popuste na ostalo. Recimo uz gold da dobijes netflix na mj. dana besplatno ili nesto.
everyday i'm shuffling...
7 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Jučer slučajno pregledavao igre za xbox 360 koje su unatrag kompatibilne za xbox one i otkrih da je igra Tomb Raider Underworld prilično jeftina. Naravno da sam je odma nama preuzeo. Cijena 18 KN, pa eto ako je netko slučajno zainteresiran cijena danas je još uvijek ta.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Xbox One

Kompletiran 4k HDR game/movie set-up

edit:uzeo x-gold/game pass/EA acces na 1god.

ps. Spojio max tv na Tv in ulaz bez problema

Gamer tag: mr4mal  

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 22:45 (4mal).
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One

igra tko pubg na one s? namjeravam kupit konzolu samo zbog te igre (kasnije i state of decay) pa me zanima kako radi, jel se da igrat sa 30 fps lockom, cuo sam da je ciljanje malo skakljivo

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One

Dali je tko probao kupovati KEY-eve na recimo https://www.g2play.net/ i onda ih dodati u XBOX account?

Funkcionira li to ili ne?

 

LP

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
14 godina
offline
Xbox One

Moze pomoc, igram pubg sa sluskama od ps4 spojene kabelom preko xbone gamepada, i kad pokrenem squad cujem ostale suigrace al oni mene ne cuju, a mikrofon sluske imaju.. kako da ga ukljucim?

Edit: izgleda da ne očitava mikrofon iz ps4 suski, na slusalicama od mobitela normalno radi mic

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2018 7:42 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox One

Odličan je ovaj X, bome se vidi razlika, PS4Pro vs X, potonji izvlači maksimalno iz konzole..
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Do sada sam već kupovao igre i neke dodatke za igre ali sada prilikom kupnje dobijem ovakvu poruku "We’re having trouble processing your payment and we’d like to get it sorted out". Da li netko ima sličan problem i kako to riješiti. U nekom trenutku mogu kupovati, a onda pak ne mogu. Unaprijed zahvaljujem.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Xbox One
Ako misliš na ms store, događalo se meni nešto slično, na prethodnoj stranici sam pisao o tome, jednostavno proradi nakon nekog vremena
15 godina
offline
Xbox One

Izgleda da na Xbox One dolazi 120hz gaming :)

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1524486205

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One

ima tko pubg, da bacimo neki duo?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One

Koliko sam skuzio i to 1080p i 1440p na 120Hz.

I to za staru generaciju!? Ja imam crni fat model, valjda će sve funkcionirati 

everyday i'm shuffling...
11 godina
offline
Re: Xbox One
Luka123 kaže...

I to za staru generaciju!? Ja imam crni fat model, valjda će sve funkcionirati 

 da, pise samo "Xbox One", to su valjda svi modeli...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
14 godina
offline
Xbox One
pozdrav

danas sam kupio x box one original model i pokušao kupiti digitalnu igru sa xbox storea preko pay pala ali mi nije prošlo,kako sam novi sa pay palom i sa x boxom zanima me gdje je problem
nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xbox One

Napiši koju grešku/problem ti javlja pri pokušaju kupnje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox One

Pozdrav, uzeo bi xbox one s 500gb za povremeno igranje igara poput fife,nba, ufc  te planiram uzeti EA subscription... dal je taj ea subscription moguc u hrvatskoj? Ako bi hito igrati online multiplayer dal je to izvedivo outofbox  ili trebam taj live gold?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One

Zar ja jedini imam Xbox One X tu? Nije to baš popularno kod nas u Hrvatskoj? :(

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
12 godina
offline
Re: Xbox One
kc-kb kaže...

Pozdrav, uzeo bi xbox one s 500gb za povremeno igranje igara poput fife,nba, ufc  te planiram uzeti EA subscription... dal je taj ea subscription moguc u hrvatskoj? Ako bi hito igrati online multiplayer dal je to izvedivo outofbox  ili trebam taj live gold?

 

Ako uzmeš Xbox one u dućanu, dobiješ besplatno gold na mislim mjesec dana. 3 mjeseca košta cca 5 -10 eura Max. Gold subota. EA ili GOLD u praksi isto, samo dobiješ neke igre besplatno igrati ovisno o mjesecu.

Online se može igrati samo uz sub. ja kupujem sa cdkeys gold uvijek. Nevolim baš EA igre, a gold daje drukčije popuste.

everyday i'm shuffling...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice