Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.327
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xbox One
mabencic kaže...

Zar ja jedini imam Xbox One X tu? Nije to baš popularno kod nas u Hrvatskoj? :(

 Nisi jedini, nego problem je u samoj konzoli koja je ništa nego rebrandiranje, te 4K igre su im koliko 30 fpsa max? A da ne govorim za 4K TV još moraš imati i to koji podržava sve to...

Tako da te 4K exluzive su ništa nego reklama u store-u.

everyday i'm shuffling...
14 godina
offline
Re: Xbox One

Znači dali imao Xbox One X ili onaj obični je u biti isto?

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
12 godina
offline
Re: Xbox One
mabencic kaže...

Znači dali imao Xbox One X ili onaj obični je u biti isto?

Xbox one X je sama po sebi jaca konzola po hardweru, ali zbog 4K. U store-u imaš 4K exluzive a te iste 4K exluzive se mogu kupiti u store-u ako nemaš X verziju, tj. ista igra bez 4K rezolucije, te igra radi sasvim normalno.

Tako da ništa nego reklama.

A za 4K ti treba naravno 4K TV ili Monitor. Te kad kupuješ TV moraš paziti da ima 4K HDMI port na sebi. A igre rade na 30 fps-a, što je užas na 4K TV-u.

 

Sama tehnologija će biti bolja i stabilnija za par godina, kad izbace PS5 i novi XBOX, onda će biti isplativo, te igre da rade na 60 fps-a bez pregrijavanja i slično. Za sad i nije. :)

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: Xbox One
Imam xbox 360 i ps4 pro i mislim si uzeti xbox one S. Čitam da se brdo igri sa 360 može i na ONE što je odlično jer se nađu igre za 360 jako jeftino.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
Imam xbox 360 i ps4 pro i mislim si uzeti xbox one S. Čitam da se brdo igri sa 360 može i na ONE što je odlično jer se nađu igre za 360 jako jeftino.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One

Jako cesto mi se desi da nakon sta ugasim xbox, kad ga ponovno upalim nema internet konekcije i moram ga restartat pa odmah proradi... Jel zna netko jel radim sta krivo ili je do xboxa? Spajam se putem wifija, xbox mi je na instant on modu

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One

Hmmm, pojma nemam, meni radi sve OK

 

LP

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
14 godina
offline
Xbox One

što koristite kao izvor energije na controlleru? obicne AA baterije, xbox play and charge kit, neke druge punjive baterije ili nešto drugo? obične AA baterije mi se ne cine kao neko dugorocno rjesenje, već imam punu vrećicu praznih baterija a bome i novaca ode

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2018 17:49 (maxy0).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One

Razmisljam o kupovini konzole i naravno mislim se izmedju ps4 i xbox one. Posto je ovo tema za xbox one samo me zanima da cujem od strane vas korisnika zasto je ps4 daleko popularnija i rasirenija opcija, opcenito, a pogotovo ovdje u nas? Je li stvarno isplativije uzet ps4?

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 20:16 (SwaggerBeast).
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
SwaggerBeast kaže...

Razmisljam o kupovini konzole i naravno mislim se izmedju ps4 i xbox one. Posto je ovo tema za xbox one samo me zanima da cujem od strane vas korisnika zasto je ps4 daleko popularnija i rasirenija opcija, opcenito, a pogotovo ovdje u nas? Je li stvarno isplativije uzet ps4?

 Jednostavno zato sto zadrti MS sve ove godine nije se udostojio uvesti sluzbenu podrsku za Hrvatksu. A i opcenito ovu generaciju Xbox debelo gubi za PS4-om s razlogom. Kupi Sony 4 i uzivaj, nema tu puno za razmiljat.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Dok je jos bilo tih par ekskluziva za Xbox One (dok nisu poceli iste i na PC dostavljat) onda se isplatio.Sada više ne.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One

E j*biga, krivu konzolu sam onda ja kupio :(

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
14 godina
offline
Re: Xbox One
IvanDado kaže...

 Jednostavno zato sto zadrti MS sve ove godine nije se udostojio uvesti sluzbenu podrsku za Hrvatksu. A i opcenito ovu generaciju Xbox debelo gubi za PS4-om s razlogom. Kupi Sony 4 i uzivaj, nema tu puno za razmiljat.

 

Dann3R kaže...
Dok je jos bilo tih par ekskluziva za Xbox One (dok nisu poceli iste i na PC dostavljat) onda se isplatio.Sada više ne.

 Sto manjak te podrske onemogucuje? Je li se to odnosi na to da live moras kupovat online pa unosit kodove ili nesto drugo?

 

Moja dva razloga zbog kojih naginjem prema xboxu je da mogu odigrat Red Dead Redemption 1 i zbog kontrolera jer dosta dugo igram fifu na PCu sa x360 kontrolerom. Ne znam jesu li ta dva razloga dovoljno dobra. Na ps kontroler cu se naviknut, koliko god mrzak mi bio, a RDR1 je samo jedna igra, koliko god dobra bila nisam siguran je li se isplati zbog toga.

1 dovoljno dobri razlozi - ONE
8 kupi PS4
“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
10 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
SwaggerBeast kaže...

 Sto manjak te podrske onemogucuje? Je li se to odnosi na to da live moras kupovat online pa unosit kodove ili nesto drugo?

 

Moja dva razloga zbog kojih naginjem prema xboxu je da mogu odigrat Red Dead Redemption 1 i zbog kontrolera jer dosta dugo igram fifu na PCu sa x360 kontrolerom. Ne znam jesu li ta dva razloga dovoljno dobra. Na ps kontroler cu se naviknut, koliko god mrzak mi bio, a RDR1 je samo jedna igra, koliko god dobra bila nisam siguran je li se isplati zbog toga.

 Na kontroler ces se naviknut brzo. Oba dva, xbox i ps kontroleri, su odlicni i samo je stvar navike. Ja koristim na PC-u Xbox kontroler jer ima najbolju podrsku, ali kad uzmem PS kontroler u ruke nije mi cudno ili nesto tako.

 

Sto se tice RDR1, postoji mogucnost da ga odigras preko PS Now ako imas dobar net. Nije bajno narvano, ali to je jedna igra, a ako ti se bas igra onda nije losa altrenativa. Ne isplati se uzet konzolu zbog jedne igre koja je pritom iz prosle generacije.

 

Sluzbena podrska nekom znaci puno nekom ne bas. Moja poanta je bila da je zbog toga PlayStation brand bolje poznat na ovim podrucjima jel je jednostavno jedina konzola na ovom podrucju koja je reklamirana i sluzbeno podrzana. Inace sama podrska donosi razlicite stvari, poput lokalnog PS Store-a, sluzbenog servisa ako se nesto ne daj boze pokvari, veceg izbora od igara do opreme po lokalnim trgovinama poput Sancta Domenice koja je sluzbeni distrubuter itd.

14 godina
offline
Re: Xbox One
IvanDado kaže...

 Za PS Now sam znao, ali sam procitao dosta losih dojmova, da steka i sl., a nemam bas najbajniju konekciju pa nisam ni racunao na to. RDR2 ce morat zadovoljit onda duplo. :) Hvala na pomoci i argumentima, odluka je pala, PS4 it is.

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
10 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One

Np. Uzivaj 

14 godina
offline
Re: Xbox One

Dali ima tu tko uopće XBOX One X osim mene? :(

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
14 godina
offline
Re: Xbox One
mabencic kaže...

Dali ima tu tko uopće XBOX One X osim mene? :(

 Koliko si iskesiro? Xbox one S imam i jedina igra koju igram na njemu i zbog koje sam je kupio je pubg

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
offline
Re: Xbox One
mabencic kaže...

E j*biga, krivu konzolu sam onda ja kupio :(

 Nisi.

Nece doslovno sve igre dolaziti i na pc.

+ ako nemas dovoljno jak pc Xbox One X je logican izbor nasprem ps4 pro kojeg sam imao i nije me impresionirali apsolutno nista..

Xbox One X ima multimedijalnih prednosti ko u prici tako da...a uostalom jaca je konzola lijepse izgledaju iste igre koje izlaze i za ps4 itd...

Neke igre dolaze bar mjesec dana ranije na Xone nego na ps4 prije je to bio novi Tomb mozda ce i ove godine... ima dosta prednosti.

Podrska za xbox360 igre je jedna od njih...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 11:39 (toxic).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
toxic kaže...

 Nisi.

Nece doslovno sve igre dolaziti i na pc.

+ ako nemas dovoljno jak pc Xbox One X je logican izbor nasprem ps4 pro kojeg sam imao i nije me impresionirali apsolutno nista..

Xbox One X ima multimedijalnih prednosti ko u prici tako da...a uostalom jaca je konzola lijepse izgledaju iste igre koje izlaze i za ps4 itd...

Neke igre dolaze bar mjesec dana ranije na Xone nego na ps4 prije je to bio novi Tomb mozda ce i ove godine... ima dosta prednosti.

Podrska za xbox360 igre je jedna od njih...

 

 

 Ovo ti je bezveze argument. Prosli Tomb Raider je bio Xboxova timed exclusiva koja se obila developerima u glavu i to se sa ovim novim nije dogodilo jel za sve platforme izlazi na isti dan u 9. mj. I koje su to druge igre izasle mjesec dana ranije? Ocigledno sam ja neinformiran kad ne znam ni jednu, a i nije neka prednost.

 

Mnoge igre izgledaju nesto bolje na boxu, to stoji, ali nisu to neke ogromne razlike vrijedne spomene, a ako ti znaci multimedijalne mogucnosti na "igracoj" konzoli onda go for it. Sto se mene tice, jedina prava prednost Xboxa je backwards compatability. Igretine koje Sony ima pod svoje su jednostavno must play da pobiju bilu kakvu prednost konkurencije.

 

Da se razumijemo, nemam ja nista protiv Xboxa, ali i sami su do sad vidjeli da grafika ne prodaje konzulu, nego igre.

15 godina
offline
Re: Xbox One
IvanDado kaže...
toxic kaže...

 Nisi.

Nece doslovno sve igre dolaziti i na pc.

+ ako nemas dovoljno jak pc Xbox One X je logican izbor nasprem ps4 pro kojeg sam imao i nije me impresionirali apsolutno nista..

Xbox One X ima multimedijalnih prednosti ko u prici tako da...a uostalom jaca je konzola lijepse izgledaju iste igre koje izlaze i za ps4 itd...

Neke igre dolaze bar mjesec dana ranije na Xone nego na ps4 prije je to bio novi Tomb mozda ce i ove godine... ima dosta prednosti.

Podrska za xbox360 igre je jedna od njih...

 

 

 Ovo ti je bezveze argument. Prosli Tomb Raider je bio Xboxova timed exclusiva koja se obila developerima u glavu i to se sa ovim novim nije dogodilo jel za sve platforme izlazi na isti dan u 9. mj. I koje su to druge igre izasle mjesec dana ranije? Ocigledno sam ja neinformiran kad ne znam ni jednu, a i nije neka prednost.

 

Mnoge igre izgledaju nesto bolje na boxu, to stoji, ali nisu to neke ogromne razlike vrijedne spomene, a ako ti znaci multimedijalne mogucnosti na "igracoj" konzoli onda go for it. Sto se mene tice, jedina prava prednost Xboxa je backwards compatability. Igretine koje Sony ima pod svoje su jednostavno must play da pobiju bilu kakvu prednost konkurencije.

 

Da se razumijemo, nemam ja nista protiv Xboxa, ali i sami su do sad vidjeli da grafika ne prodaje konzulu, nego igre.

Cuj na Xone dolaze takoder odlicni naslovi poput novog Haloa, Forze 4 itd.. doduse Forza 4 ce doci i na racunalo ali s druge strane na ps4 nece.

To su takoder igretine..

Takoder RDR dolazi na Xone ali ne dolazi na PC, dolazi na ps4 gdje ce vrlo vjerovatno losije radit...

Xbox One X ima freesync support sto ps4 nema.. 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 15:14 (toxic).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
toxic kaže...

Cuj na Xone dolaze takoder odlicni naslovi poput novog Haloa, Forze 4 itd.. doduse Forza 4 ce doci i na racunalo ali s druge strane na ps4 nece.

To su takoder igretine..

Takoder RDR dolazi na Xone ali ne dolazi na PC, dolazi na ps4 gdje ce vrlo vjerovatno losije radit...

Xbox One X ima freesync support sto ps4 nema.. 

 

 

 

 

 Cak i Halo Infinite dolazi na PC, ali ajde drzimo se console ekskluziva. Halo po mnogima moram prvo izaci da se vidi hoce li opravdat ime koje ga je dovelo do tud di je. Halo 5 je bio ogroman flop, a ni cetvorka nije bila bajna.

 

Ovo ostalo sto navodois su opet tehnikalija, ne znam koliko to osobi koja kupuje konzolu znaci, po prodajnim rezlutatima PS4-a, pa cak i Switcha, ja bih rekao da je ljudima ipak bitniji sadrzaj.

15 godina
offline
Re: Xbox One
IvanDado kaže...
toxic kaže...

Cuj na Xone dolaze takoder odlicni naslovi poput novog Haloa, Forze 4 itd.. doduse Forza 4 ce doci i na racunalo ali s druge strane na ps4 nece.

To su takoder igretine..

Takoder RDR dolazi na Xone ali ne dolazi na PC, dolazi na ps4 gdje ce vrlo vjerovatno losije radit...

Xbox One X ima freesync support sto ps4 nema.. 

 

 

 

 

 Cak i Halo Infinite dolazi na PC, ali ajde drzimo se console ekskluziva. Halo po mnogima moram prvo izaci da se vidi hoce li opravdat ime koje ga je dovelo do tud di je. Halo 5 je bio ogroman flop, a ni cetvorka nije bila bajna.

 

Ovo ostalo sto navodois su opet tehnikalija, ne znam koliko to osobi koja kupuje konzolu znaci, po prodajnim rezlutatima PS4-a, pa cak i Switcha, ja bih rekao da je ljudima ipak bitniji sadrzaj.

Okey ja se slazem s nekim navodima.

ali ovaj Freesync donosi sasvim novu dimenziju igranja na nizim frejmovima kod konzole.. slobodno pogledaj.

Eto gore primjer pubg-a i bf1.. to izleda puno glade i lijepse nego na ps4..

 

Velim onaj tko ima dobar PC tesko ce uzeti Xbox One X - eventualno zbog prijatelja itd..

No recimo da nemam PC i ne mislim davati pare za bijesne grafe itd.. tada bih vrlo ozbiljno razmislio da uzmem Xone X nasprem ps4 proa.

Najveca mana je taj support u HR ali sto ces..

10 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One

Ako nisi PC igrac, kupis Xbox One X za multiplatforme i PS4 Pro za ekskluzive i opet prodjes jeftinije nego neki bjesni PC i mirna Bosna :) Ali ajde, da ne tupim vise. Osobno, tesko bih nekom preporucio Xbox kao jedinu konzolu, ali neka svako radi kako ga volja.

15 godina
offline
Re: Xbox One
IvanDado kaže...

Ako nisi PC igrac, kupis Xbox One X za multiplatforme i PS4 Pro za ekskluzive i opet prodjes jeftinije nego neki bjesni PC i mirna Bosna :) Ali ajde, da ne tupim vise. Osobno, tesko bih nekom preporucio Xbox kao jedinu konzolu, ali neka svako radi kako ga volja.

A cuj.

Ja sam se odlucio za PC + Switch kombo.

 

A imao sam Xbox One, ps4 slim pa ps4 pro..

Necu reci da ne bih sada volio nazat uzeti ps4 pro ali nema se vremena za sve, nemam u potpunosti niti za ovo dvoje gore, pa jos nisam Zeldu odigrao ..

10 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One

Ma najgore je kad zapocnes i onda ne dovrsis zbog manjka vremena :) Zeldu bolje ni ne zapocinjat dok nisa na godisnjem ili necem haha.

14 godina
offline
Re: Xbox One

Pisali ste to ali ne mogu naći a pitanje je: Dajte mi par stranica gdje mogu kupiti KEY-eve za xBox One?

 

Hvala!

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
14 godina
offline
Re: Xbox One
13 godina
offline
Re: Xbox One

Pozzz, nisi. Imam ga ja i nisam požalio niti kune.

Je, problem je u HR možda podrška koju ima PS a Xbox nema.

Po hardweru je One bolji, tu rasprave nema.

Najveća mi je mana malo sučelje koje s obzirom da One X radi na Windowsima 10 ima mali "lag" što zna bit iritirajuće.

Da se vratim na podršku, nadam se da si izabrao UK adresu, ja jesam i sve mi šljaka (preko kartice, preko paypala nece).

Također imam iskustva sa cdkeys.com. Kupio AC: Unity za 1 euro.

Ono što je najveća prednost One nad ostalim konzolama je definitivno interkompatibilnost sa svim igrama iz One serije, pa i nekim iz 360.

O igrama koje izlaze samo za pojedine konzole... o tome ti ne bi htio puno govorit, vrlo je mali broj takvih igrica i danas rijetko tko želi biti developer i ograničit se samo na jednu konzolu. Međutim takvih igrica još ima i jest činjenica da ih je možda više za PS nego Xbox. Ali ako ces se odlučit za jednu konzolu radi 4-5 pa cak i deset igara... hocu reć, o ukusima se ne raspravlja. One mainstream igre ionako izlaze i za One i za PS: AC, Tomb Rider, PES ili FIFA, RDR, N2K, CoD i da ne nabrajam dalje... Moja odluka? Vec sam malo stariji (iako u SADu prosječno godište gamera je 35 godina) pa onda možda ipak i nisam ;) je ta da vise nemam vremena za igre kao prije (životne obveze, obitelj, posao i sl...) a davat 5-7k kuna za PC svako 2-3 godine da bih mozda odigrao godišnje 5-6 igara mi i nije neka opravdana računica. Upravo iz spomenutog razloga da je One kompatibilniji i fleksibilniji sa prijašnjim One konzolama i igricama svrstava ga (po mojim kriterijima u bolji izbor). Prođeš jeftinije a igrice stare i 2-3 godine izgledaju u FULL HD odlično a imaš mogućnost igra ja na 4K. Nema puno igrica koje su "lockane" na 60FPS ali nema ni veze, toliki je izbor igara da možeš igrat do beskonačnosti samo One X konzolu. Ja kad sam kupio konzolu prvu igru koju sam igrao je bio Witcher 3, igra stara tada vec skoro 3 godine. Kad sam je počeo igrat i kad sam dosao na otprilike pola igrice izašao je patch za texturu za 4k! Razlika nebo-zemlja. A govorim o igri kojoj je "texture" podignut naknadno, nije nativna 4K igrica.

Inače imam podeblju kolekciju Blu Ray filmova jer sam i filmofil pa mi One X dobro dođe kao blu ray i 3d player. A pored toga ima i podršku za UHD Blu Ray kojeg još nisam koristio jer u Men Art ima samo par filmova u UHDu (Wonder Woman, i još neki bez HR podnaslova). Mnoge ljude to ne zanima ali eto mene da, stoga još jedan od razloga u mojoj bilježnici zašto + za One X.

Ono što ti je najbitnije a da ne budeš žalostan naspram velike većine gameraša konzolaša u HR koji posjeduju PS je:

- interkompatibilnost sa starijim igrama

- odličan gamepad

- 4k nativna podrška sa boljim hardwerom od PS4 PRO

- UHD, Blu Ray i 3D podrška

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 10:59 (merceg100).
8 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Isplati li se po vama ovaj xbox one s, 1TB, 2 kontrolera, 170 eura novi, Amazon: https://www.amazon.de/gp/product/B07GQ3LTBH/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1
Ionako nemam 4k televizor niti patim na to 4k, igrao bih fifu, cod i gta uglavnom.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice