PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.786.411
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...
Tommy_123 kaže...

Uzeli frend i ja an gamedealdaily.com za 30$ far cry4. Kakav ulov :D

Prejaka stranica :D

Bas me zanima kakvi ce biti next dealovi (ako ih bude, a valjda ce ih biti) :D

 Jučer navečer uzeli i sad idem pogledati na str i vidim "sold out" :D

Predobri su dealovi :)

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
online
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...
p918 kaže...

Pozdrav.
Vidim da su na Gamecollection-u razni popusti, pa me zanima, dal ovdje netko ima DriveClub? Se isplati kupiti (npr.  da li se može igrat online, igrivost itd.) za nekih 200 kn ili bolje čekat ps+ verziju kada dođe?

 

hehe, to sam se i ja pitao :)

stalno pratim njihov web shop jer se svako malo igraju sa cijenama

al nekak mi se ne bacaju pare ak bu dosla ps+ verzija 

 

19.96 + 2 funte za dostavu na trenutnoj akciji :)

 gledajte, ako je 200 kn nemate sta razmisljati nego kupite. necete pozaliti.

ps+ verzija ako ikad dođe, sadržavati će manji dio igre.

Potpis!
14 godina
offline
PlayStation 4

Ja sad ne znam je li ovo offtopic ili ne, ali ajde.

Jel mi mozete preporuciti nekih igara koje imaju offline i online multiplayer (neki co-op ili nesto)?

I gdje bi bio najjeftiniji LBP 3?

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.1.2015 0:37 (Hambrle).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Diablo 3, Call of Duty, sve sportske igre.

PSN - DeniZg80
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav, ljudi.

Dali vam radi PSN na US accountu? Već par dana mi ne radi na US accountu, znam da su imali problema sa tim tokom ovih praznika ali zar nisu to uspili riješiti? PSN na HR accountu radi bez greške pa mi nije jasno dali je problem kod mene ili kod njih...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Planetside 2 closed beta idući tjedan.

 

 

 

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
PlayStation 4

gamedealdaily.com

 

 kupio igru i kod ne valja.kul.kome se javit kad tamo ne odgovaraju :/

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

gamedealdaily.com

 

 kupio igru i kod ne valja.kul.kome se javit kad tamo ne odgovaraju :/

 Sigurno si ga ukucao na HR account umjesto US.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
PlayStation 4

Nisam.Imam US account.Na forumu im se javlja dosta ljudi da imaju problema i sa drugim igrama

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Nisam.Imam US account.Na forumu im se javlja dosta ljudi da imaju problema i sa drugim igrama

 Provjeri onda sa PS službom za korisnike jel' taj kod iskorišten ili uopće nije ispravan. Javi im to na Gamedealdaily službu za korisnike i traži povrat. Ako se ne javljaju, pokreni dispute na PayPalu i dobivaš lovu natrag 100%.

PSN - DeniZg80
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mudantos kaže...

Pozdrav, ljudi.

Dali vam radi PSN na US accountu? Već par dana mi ne radi na US accountu, znam da su imali problema sa tim tokom ovih praznika ali zar nisu to uspili riješiti? PSN na HR accountu radi bez greške pa mi nije jasno dali je problem kod mene ili kod njih...

 

Itko??

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
mudantos kaže...
mudantos kaže...

Pozdrav, ljudi.

Dali vam radi PSN na US accountu? Već par dana mi ne radi na US accountu, znam da su imali problema sa tim tokom ovih praznika ali zar nisu to uspili riješiti? PSN na HR accountu radi bez greške pa mi nije jasno dali je problem kod mene ili kod njih...

 

Itko??

 Meni radi.

PSN - DeniZg80
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Meni stalno izbacuje grešku da se ne može spojiti na server kad se pokušam spojiti preko US accounta, a preko HR acc. bez problema...

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
mudantos kaže...

Meni stalno izbacuje grešku da se ne može spojiti na server kad se pokušam spojiti preko US accounta, a preko HR acc. bez problema...

 meni isto radi

http://www.snabbox.org/
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zašto je bitno na koju zemlju (US ili HR) je registriran account?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
the_dammed kaže...

Zašto je bitno na koju zemlju (US ili HR) je registriran account?

 http://www.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/playstation-4/9062.aspx?page=139&jumpto=4444912&sort=asc&view=flat

WordPress ❤
13 godina
offline
PlayStation 4

Imam jedno pitanje, znaci kupio sam Ps4 za bozic i igrao ga svaki dan do sad i primjerio da mi controller skripi kada jave stisnem desnu rucku i to ke uzasno nervira, kao da nije zasraufan do kraja, dal se to nekome isto dogodilo i mogu li to nekako popraviti ??

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
sokre2896 kaže...

Imam jedno pitanje, znaci kupio sam Ps4 za bozic i igrao ga svaki dan do sad i primjerio da mi controller skripi kada jave stisnem desnu rucku i to ke uzasno nervira, kao da nije zasraufan do kraja, dal se to nekome isto dogodilo i mogu li to nekako popraviti ??

 ma to je radi plastike kad ide jedna uz drugu 
pojedi porciju cevapa pa odi igrat malo PS4 bez da si peres ruke i kontroler ti nece vise cvilit ;)

http://www.snabbox.org/
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
sokre2896 kaže...

Imam jedno pitanje, znaci kupio sam Ps4 za bozic i igrao ga svaki dan do sad i primjerio da mi controller skripi kada jave stisnem desnu rucku i to ke uzasno nervira, kao da nije zasraufan do kraja, dal se to nekome isto dogodilo i mogu li to nekako popraviti ??

 Meni isto škripi L2. To se svima dešava, kako na PS4, tako i na Xboxu.

Možeš podmazati sa grafitnim sprejem ili malo "istrljati" dio koji škripi sa tehničkom olovkom.

 

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

Na xboxu imam 3 controllera jedini koji je skripio je onaj koji je nakon fife u zidu zavrsio, ali dobro nema veze izgleda da cu se morati naviknut ili kupit novi :/

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
sokre2896 kaže...

Na xboxu imam 3 controllera jedini koji je skripio je onaj koji je nakon fife u zidu zavrsio, ali dobro nema veze izgleda da cu se morati naviknut ili kupit novi :/

 Na 360-ki meni isto ni jedan nije škripao, al' ovi novi navodno dosta škripuću.

PSN - DeniZg80
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
sokre2896 kaže...

Na xboxu imam 3 controllera jedini koji je skripio je onaj koji je nakon fife u zidu zavrsio, ali dobro nema veze izgleda da cu se morati naviknut ili kupit novi :/

 kupovo bi novi, a kontroler ti nije u kvaru nikakvom 
malo to zamasti s necim i problem rijesen (ali malo)

http://www.snabbox.org/
13 godina
offline
PlayStation 4

A ionako moram imati bar 2 za fifu ali ok probat cu malo namazat :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa, jel tko mozda uzimao http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/ps4-konzola-gta-5-sony-playstation-4-racun-zapakirano-oglas-14029076

 

Malo mi je sumnjivo  s obzirom na cijenu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam svoj ganc novi zapakiran sa jamstvom iz vipa kupio za 2500 tako da neznam zasto bi ovo bilo sumnjivo.

Samo bez obzira na cijenu takve stvari se kupuju da se odu probat direkt u kucu prodavača s tim da pare nikad ne nosis sa sobom da nebi dobio po lampi i osto bez para.Tek kad izvidis situaciju odes po pare

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.1.2015 23:38 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Someone kaže...

Ekipa, jel tko mozda uzimao http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/ps4-konzola-gta-5-sony-playstation-4-racun-zapakirano-oglas-14029076

 

Malo mi je sumnjivo  s obzirom na cijenu.

 

 

normalna cijena

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Kill Frenzy kaže...

Nisam.Imam US account.Na forumu im se javlja dosta ljudi da imaju problema i sa drugim igrama

 Provjeri onda sa PS službom za korisnike jel' taj kod iskorišten ili uopće nije ispravan. Javi im to na Gamedealdaily službu za korisnike i traži povrat. Ako se ne javljaju, pokreni dispute na PayPalu i dobivaš lovu natrag 100%.

rijeseno.dobio novi kod

Stranice su trenutno nedostupne.
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Uzeo PS4 pa imam jedno pitanje.

 

Imam Panasonic C2E 42" plazmu dakle 720p rezolucija.

 

SD signal, HD filmovi i to izgleda stvarno fenomenalno bez i najmanje zamjerke, dovraga i igre na PS4 izgledaju WOW.

 

Zanima me, da li bi na 1080p TVu to izgledalo ogromno bolje, iako sam i ovako zadovoljan, da bi imalo smisla neki upgrade raditi? Gledam s nekih 2.3m udaljenosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
BMK kaže...

 

Zanima me, da li bi na 1080p TVu to izgledalo ogromno bolje, iako sam i ovako zadovoljan, da bi imalo smisla neki upgrade raditi? Gledam s nekih 2.3m udaljenosti.

 Da, izgledalo bi bolje.

Koliko bolje, to je subjektivno i ovisi o tvom vidu, dijagonali TV-a, udaljenosti od TV-a itd.

PSN - DeniZg80
11 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
BMK kaže...

Uzeo PS4 pa imam jedno pitanje.

 

Imam Panasonic C2E 42" plazmu dakle 720p rezolucija.

 

SD signal, HD filmovi i to izgleda stvarno fenomenalno bez i najmanje zamjerke, dovraga i igre na PS4 izgledaju WOW.

 

Zanima me, da li bi na 1080p TVu to izgledalo ogromno bolje, iako sam i ovako zadovoljan, da bi imalo smisla neki upgrade raditi? Gledam s nekih 2.3m udaljenosti.

 Pozdrav kolega :) tvoj ps3 i dalje radi kao singerica ako ga se sjecas :) Sto se tice ps4 imam ga spojenog na 126cm full HD Tv i razlika je full osjetna, naravno da sad to nije wow razlika ali vidi se i puno veci gust je. E sad dali je potrebno i isplativo uzimati novi full hd tv sve ovisi o tebi, ali ako vec imas ps4 zao bi bilo ne iskoristiti max njegove mogucnosti.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice