PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Eto da se pohvalim, prva igra koju sam prošao na ps4 je GTA  Veoma zabavna priča, stvarno me i nasmijala, moram priznat da sam očekivao malo veći izazov s misijama budući da nisam već jedno vrijeme igrao (osim sportskih igri) na gamepad, al sve prošlo bez problema. Na kraju izabrao deathwish opciju, nisam imao srca ubit Trevora ili pak Michaela .. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 13:29 (matekws).
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dali netko zna kad ce bit dostupan Resident Evil HD na ps store?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
matekws kaže...

Eto da se pohvalim, prva igra koju sam prošao na ps4 je GTA  Veoma zabavna priča, stvarno me i nasmijala, moram priznat da sam očekivao malo veći izazov s misijama budući da nisam već jedno vrijeme igrao (osim sportskih igri) na gamepad, al sve prošlo bez problema. Na kraju izabrao deathwish opciju, nisam imao srca ubit Trevora ili pak Michaela .. 

 

fantastiicna igra

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 16:47 (hanteed).
14 godina
offline
PlayStation 4

rijetko kad igram i skroz sam zaboravio na milion dolara koji se trebao dobiti u gta5 ako se upgradea sa ps3 verzije. igra je kupljena za us account, a igram na hrvatskom accountu. kako se dođe do tih mil. dolara i može li se uopće ako se igra na drugom accountu? i jel bitno što je prošlo već dosta vremena? (kupljena na dan izlaska)

Potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Robilad kaže...
BMK kaže...

Uzeo PS4 pa imam jedno pitanje.

 

Imam Panasonic C2E 42" plazmu dakle 720p rezolucija.

 

SD signal, HD filmovi i to izgleda stvarno fenomenalno bez i najmanje zamjerke, dovraga i igre na PS4 izgledaju WOW.

 

Zanima me, da li bi na 1080p TVu to izgledalo ogromno bolje, iako sam i ovako zadovoljan, da bi imalo smisla neki upgrade raditi? Gledam s nekih 2.3m udaljenosti.

 Pozdrav kolega :) tvoj ps3 i dalje radi kao singerica ako ga se sjecas :) Sto se tice ps4 imam ga spojenog na 126cm full HD Tv i razlika je full osjetna, naravno da sad to nije wow razlika ali vidi se i puno veci gust je. E sad dali je potrebno i isplativo uzimati novi full hd tv sve ovisi o tebi, ali ako vec imas ps4 zao bi bilo ne iskoristiti max njegove mogucnosti.

 

Kako ne PS3 sa sto manjim cpu i gpu node-om i to ce radit stoljece.

 

Budem probao na nekom fullHD tvu vidit kaj veli, takoder moram vidit SD signal i to na full HD tvu, ak je smece to necu zrtvovat to zbog PS4.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4

To na onlineu ? Ja sam upgradeao sa xboxa360 na ps4 i pitalo me ako ocu prebacit online lika i prebacilo mi je sve (osim sto mi je lik nekim cudom sad crnac hahahah), ali nisam vidio da de dobiva 1M$ nigdi, a i ja nisam nista dobio

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
sokre2896 kaže...

To na onlineu ? Ja sam upgradeao sa xboxa360 na ps4 i pitalo me ako ocu prebacit online lika i prebacilo mi je sve (osim sto mi je lik nekim cudom sad crnac hahahah), ali nisam vidio da de dobiva 1M$ nigdi, a i ja nisam nista dobio

 

i meni je lik prebačen ali love nema

Potpis!
11 godina
offline
PlayStation 4

Morate skinuti onaj add onn za pare mislim da ima 1.5mb

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ako nekome treba, imam ja 3 koda za PS4 za 1mil$ ( pola Single player, pola multiplayer ) za GTA V. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pozz, mozes meni dati jedan taj code ?? :-)

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Morate skinuti onaj add onn za pare mislim da ima 1.5mb

 

Samo ovo mi je ponuđeno na storeu

Potpis!
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Može meni jedan kod za GTA 5? 
Unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

kupio NFS Rivals na akciji za 12$, nije loš deal :)

 

ima jos par dealova... (PS+ cijene)

 

 

Call of Duty: Ghosts Gold Edition - 21$

 

Killzone Shadow Fall - 20$

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

Pozdrav

 

primjetio sam vec par dana da kad ugasim PS4 sa zadnje strane cujem visoki piskutavi zvuk (high pitch) ,sad znam da je do napjanja,obicno zavojnica proizvodi zvuk,ali me zanima da li je jos netko to primjetio? 

 

citao sam po forumima da kad se u ugasi USB punjenje da to rijesi stvar ,meni nije ,onda sam naletio da produzni kabel kad je zarolan u krug (sto kod mene jest jer je podosta dugacak) stvara neko magnesto polje koje onda stvara taj visoki frekvencijski zvuk...

 

nije da mi smeta , moram se bas jako nagnut i prislonit uho da bi cuo,ali me vise brine zbog zdravlja plejke ...

 Ne trebaš se opterečivati to je prva serija i normalno je da se takve stvari događaju kada imaš dobar komad hardwera negdje moraš i šparati da sve stane u budget a napajanja su u večini slučajeva crap na sony konzolama, mada neće ti ništa biti, u najgorem slučaju će ti otići napajanje.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

kupio NFS Rivals na akciji za 12$, nije loš deal :)

 Koliko se isplati uzet NFS Rivals? Nisam bas upratio tu igru ali ne vidim da je nesto odjeknula

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...
Spike1983 kaže...

kupio NFS Rivals na akciji za 12$, nije loš deal :)

 Koliko se isplati uzet NFS Rivals? Nisam bas upratio tu igru ali ne vidim da je nesto odjeknula

 ja msm da je veca arkada od drivecluba

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Kad dodes na ikonu od igre stiskaj strelicu prema dolje tamo ce ti pisati my add ons udi u to i tamo mora biti meni je bilo a ako nema mozda to ne vazi vise

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...
Spike1983 kaže...

kupio NFS Rivals na akciji za 12$, nije loš deal :)

 Koliko se isplati uzet NFS Rivals? Nisam bas upratio tu igru ali ne vidim da je nesto odjeknula

 Nemoj to smeće kupovati.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ima li netko da prodaje Last of us ili da misli prodat u  skoroj budućnosti? Nek se jave na pm.. Tnx

14 godina
offline
PlayStation 4

Pfff... bezveze. Jos uvijek sam bez ikakve racing igre na ps4 a izgleda da je ni nema trenutno. Cekat mart i project cars i nadat se da bar on nece zeznut...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...

Pfff... bezveze. Jos uvijek sam bez ikakve racing igre na ps4 a izgleda da je ni nema trenutno. Cekat mart i project cars i nadat se da bar on nece zeznut...

 a driveclub? nešto između arkade i simulacije.

Potpis!
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ima li netko da je PS+ member kaj ja zbam 6-12mj, da posvjedoci kakve su se igrice dobile itd, da li ima smisla placat te novce godisnje? Ne igram MP.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
BMK kaže...

Ima li netko da je PS+ member kaj ja zbam 6-12mj, da posvjedoci kakve su se igrice dobile itd, da li ima smisla placat te novce godisnje? Ne igram MP.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Instant_Game_Collection_games_(PAL_region)

 

Do sad su na ps4 dominirale indy igre, ali ako pogledaš ps3 listu vidjet ćeš da će u budućnosti biti i AAA naslova. Naravno, kad zarade dovoljno redovnom prodajom.

Ako ne igraš MP, mislim da ti se za sad ne isplati. Uzmi kad izađe nešto što te zanima. Osim toga, ako piše za neku od igara koje su do sad izlazile da je removed, onda ju ti kao novi pretplatnik vise ni ne mozes skinuti.

Potpis!
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Radije na BluRayu pa ju prodam kad predem, nema smisla skupljat tu neku kolekciju i gubit novce.

 

Hvala!

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
Hambrle kaže...

Pfff... bezveze. Jos uvijek sam bez ikakve racing igre na ps4 a izgleda da je ni nema trenutno. Cekat mart i project cars i nadat se da bar on nece zeznut...

 a driveclub? nešto između arkade i simulacije.

 

ma kakav driveclub t je izmedu arkade i arkade,jedino kad vozis hot hac auta mozes primjetiti da ima malo simulacije a a ostalo je arkada

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

3 koda koja sam imao za GTA V - 1,000,000$ su dobili:

 

sokre2896

Hambrle

p918

 

Sretno momci! :)

 

Dobili ste privat poruke! 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayStation 4

ak nekoga zanima Alien Isolation je na akciji u gamecollection-u 14,96 funti, ja si bas piknul jednoga, akcija traje jos 7 sati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Ja neznam dal su te konzole napravljene da te zaje***** ili ja radim nesto krivo, znaci jucer navecer uzmem lan kabel iz ps4 i stavim u xbox 360 i odigram fifu posto je nemam na psu i nakon toga opet premjestim kabel u plejku da idem igrat gta v ali nece mi spojiti na inet, onda pokusam spojiti u xbox opet i ni tamo vise ne radi, baca mi error da nemoze dobit ip adresu, probao sam resetirat ruter ali ne radi, a kad usteka u laptop sve radi normalno,i sad opet probam u plejku i baca mi gore lijevo kao lan cable not connected i makne se ta objava i opet dode i tako sve dok ne istekam kabel van, dal netko zna sta da napravim da mi to vise ne sracka ????

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
Hambrle kaže...

Pfff... bezveze. Jos uvijek sam bez ikakve racing igre na ps4 a izgleda da je ni nema trenutno. Cekat mart i project cars i nadat se da bar on nece zeznut...

 a driveclub? nešto između arkade i simulacije.

 Pa vele svi da nije bas dobra igra :S

 

BTW Zahvaljujem na kodu :)

12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...
Ezio kaže...
Hambrle kaže...

Pfff... bezveze. Jos uvijek sam bez ikakve racing igre na ps4 a izgleda da je ni nema trenutno. Cekat mart i project cars i nadat se da bar on nece zeznut...

 a driveclub? nešto između arkade i simulacije.

 Pa vele svi da nije bas dobra igra :S

 

BTW Zahvaljujem na kodu :)

 Igra je odlicna

Pocetne recenzije su bile lose jer online nije radio i falilo je pola sadrzaja kojeg sad igra ima tak da je pravo vrijeme za kupnju :)

 

Po voznom modelu ti je slicnija gran turismu nego nekoj arkadi, a grafika je odlicna

http://www.snabbox.org/
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 17:15 (Arnold Layne).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice