PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.792.042
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
miikaa77 kaže...

Mislio sam vremenski koliko ce moc drzat.

 

još 5 godina, 8 mjeseci i 22 dana

 

Potpis!
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Uzeo sam slobodne dane,i evo 15:00 i jos uvijek nema MGS V doma ,a ono udaljen sam nista,mislim da je ovo zadnji put da uzimam prednaruceno iz SD...

PSN - brdjanin85
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

Uzeo sam slobodne dane,i evo 15:00 i jos uvijek nema MGS V doma ,a ono udaljen sam nista,mislim da je ovo zadnji put da uzimam prednaruceno iz SD...

 

Meni došlo danas (Split) sa Overseasom.

PSN ID : Eraserhead_981
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...
madafaka85 kaže...

Uzeo sam slobodne dane,i evo 15:00 i jos uvijek nema MGS V doma ,a ono udaljen sam nista,mislim da je ovo zadnji put da uzimam prednaruceno iz SD...

 

Meni došlo danas (Split) sa Overseasom.

 Koji sam ja pehista,j.... te Zagreb dobio sam upit ali ono ak ja kuzim tek od 17:00 d0 19:00

 

31.08.2015, 21:34:44 ,Pošiljka vagana. Očekuje se isporuka u redovitom terminu.OSE Zagreb

 

01.09.2015 ,12:28:32 ,Pošiljka utovarena za dostavu. Očekuje se dostava tijekom dana.OSE Zagreb TF:17:00 - 19:00

PSN - brdjanin85
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Spominju na forumu jednom kao da se ne moze igrat online igra bez ps plus, znaci kupim igru na disku dam za nju 500 kuna i ne mogu je igrat online? Malo mi je smijesno ako je istina, a ne razumijem se bas u ove vauchere 90,365 dana, stvarno ne kontam.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Nijedna ps igra se ne može igrat online bez ps plusa.

PSN ID : Eraserhead_981
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

Nijedna ps igra se ne može igrat online bez ps plusa.

 F2P igre se mogu igrati (npr. DC Universe Online)

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 15:56 (DeniZg).
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dobar dan, ja sam ponosni vlasnik četvorke od dana izlaska u Hrvatskoj i vrlo sam zadovoljan, no kroz zadnja tri-četiri mjeseca počeo sam primjećivati da mi se igre skidaju po 0.2 megabajta u sekundi, a imam internet od 20mbita na kojemu svi uređaji skidaju punom brzinom. Kad stavim u standby mode skida se brže ali i dalje ne maksimalnom brzinom. Modem je ZTE 931vii

 

Dali netko drugi ima jos ovakvih problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dakle kupim pretplatu 90 dana i nakon 90 dana vise ne mogu igrat online?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
EraserHead kaže...

Nijedna ps igra se ne može igrat online bez ps plusa.

 F2P igre se mogu igrati (npr. DC Universe Online)

 

Upravu si, free igra pa je i free mp. 

 

@miikaa77

 

Da...ako misliš uzimati, najbolje uzet ps plus na 1god.

PSN ID : Eraserhead_981
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo citam da su na US daleko jeftinije igre, meni je acc prijavljen na hrvatsku postoji li mogucnost da prebacim na US? I npr ja uplatim 450 kuna tj. kupim vaucher i ja s raspolazem s tim, sta ako ne potrosim nista, da li mogu nakon 90 dana i dalje koristiti taj novac ili?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
miikaa77 kaže...

Dakle kupim pretplatu 90 dana i nakon 90 dana vise ne mogu igrat online?

 da kad ti isteken preplata moras je obnovit msn kupit opet za 90 dana illi koliko vec oces najjbolje ti je kupis na 1 god i nemas problema 

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav planira kupiti ps4, s tim da spojim na svoj monitor od 24 inca .Sad me zanima da li postoji kakav nacin da to se spoji i kako bi onda zvucnike spojio, dali postoji kakav konvertor koji bi rijesio problem.

hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...

Dobar dan, ja sam ponosni vlasnik četvorke od dana izlaska u Hrvatskoj i vrlo sam zadovoljan, no kroz zadnja tri-četiri mjeseca počeo sam primjećivati da mi se igre skidaju po 0.2 megabajta u sekundi, a imam internet od 20mbita na kojemu svi uređaji skidaju punom brzinom. Kad stavim u standby mode skida se brže ali i dalje ne maksimalnom brzinom. Modem je ZTE 931vii

 

Dali netko drugi ima jos ovakvih problema?

 Imam ja . Modem je isto ZTE i turbo 30. Sa PC-om i mobitelima nema problema ali PS4 se ponaša kao malo dijete. Ista stvar je i sa google dns adresama 8.8.8.8  i 208.67.222.222 i bez njih. Za sada to rješavam tako što spori download pauziram na nekoliko sekundi i tako od jedan do desetak puta. Onda odjednom samo dobije na brzini. Ta brzina se neki put održi do kraja ali neki put i ne pa moram češće provjeravat.

 

yIn nI` yISIQ `ej yIchep
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 20:59 (Wox).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Problem sa sporim downloadom imaju otprilike svi. Bio je prije par mjeseci simpatičan Tweet Sonyevog CEOa kojem na optici skida 250 kb/s.

 

Neki kažu da pauziranje i nastavljanje downloada pomaže jer se promijeni server, ali to ne potraje dugo.

 

Jedino rješenje je staviti PS4 u rest mode i pomoliti se bogovima Interneta.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Problem sa sporim downloadom imaju otprilike svi. Bio je prije par mjeseci simpatičan Tweet Sonyevog CEOa kojem na optici skida 250 kb/s.

 

Neki kažu da pauziranje i nastavljanje downloada pomaže jer se promijeni server, ali to ne potraje dugo.

 

Jedino rješenje je staviti PS4 u rest mode i pomoliti se bogovima Interneta.

 

Ma očajni su im serveri... ja se u web skoro nikad ne mogu ulogirati dok mi treba, jer se stranica za login nikad ne učita do kraja.

Jedino s konzole mogu više manje sigurno na shop.

8 godina
offline
PlayStation 4

Meni zna brzina bit solidna vecino, no nekad katastrofa. Nesto su govorili da rade na tome...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Uvjek lose skida. neznam zasto ali imam osjecaj da mi jedino preko noci dobro skida i u rest modu. Serveri su im u banani. Bilo bi najbolje da stave da se preorder igre pocnu skidat 5 dana ranije i gotovo onda ce sigurno skinuti. Najduze minje skidalo GTA V to je bilo kriminalno a i project cars nije bio daleko iako ima samo 20gb skoro dva dana. Zadnjih gigu i pol preko 5 sati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja od kada sam stavio googleov dns, dosta se poboljšalo.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

U rest modu brze skida. Ne znam zasto.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

PSN je banana još od PS3-jke. Ne znam jesu li štogod učinili po pitanju sigurnosti od onog fijaska sa hakiranjem, ali connectivity i brzina im je oduvijek 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

ako nista drugo , bar cemo dobit online prostora za save , ali download i dalje isti...

http://blog.us.playstation.com/2015/09/01/ps4-system-software-3-00-features-detailed-beta-starts-today/

PSN - brdjanin85
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Kupio sam GTA u digitalnom obliku preko njuškala od nekog tipa.. On mi je dao mail i lozinku sa kojim se prijavljujem u account. Nakon prijave sam stavio skidat gta.

Pa sam zatim promijenio mail i lozinku za prijavu u taj account.

Pokušao sam staviti da mi taj account bude primaran na mom ps4, ali nisam uspio jer sam trebao prvo deaktivirat njegov ps4 sa tog accounta, ali to nije bilo moguće narednih 6 mjeseci.

Nakon što je prošlo tih 6 mjeseci, uspješno sam deaktivirao njegov ps4 i stavio svoj ps4 da bude primaran za taj account.

Moje pitanje je dal on ima još kakvu mogućnost da se  logira na taj account?? Dal je taj account sad moj? Mogu imat kakvih problema s tim accountom?

PSN ID: Soja2706
16 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav! Malo ću biti padobranac. Nadam se da je ok što ovo stavljam u ovu temu.

 

Nisam dugo bio na BUG forumu, ali evo početak moje ponovne aktivacije dolazi s jednim upitom: Ima li netko na području Zagreba PS4 kutiju koja mu ne treba? Hitno bih tako nešto trebao (danas/sutra)! Častim pivom. Treba mi za potrebu pakiranja poklona za prijatelja.

 

Bio bih jako zahvalan kad bi mi se neko javio.

In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2015 11:49 (Adisuki).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

al ces ga zahebat da si mu ps4 kupio :) 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Adisuki kaže...

 Ima li netko na području Zagreba PS4 kutiju koja mu ne treba?  Treba mi za potrebu pakiranja poklona za prijatelja.

 

 

 

omomomomoomm kaže...

al ces ga zahebat da si mu ps4 kupio :) 

 Pod "Prijatelj" misli na naivca koji se javi na Njuškalo oglas u kojem prodaje PS4 i šalje poštom. 

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
PlayStation 4

hah deny jesi me nasmijao nadam se da nece to napraviti. 

 

joj kad ce neka brutalna igra nemam kaj igrat osim project carsa.

 

eh da pocetko 10 mjeseca battlefront beta dolazi

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Je li itko kupovao od http://www.njuskalo.hr/korisnik/digitalworld ?

Po opisu prodaje PRIMARY račune. Cijena se čini OK, samo me zanima koliko može biti pouzdano? Odakle on uopće nabavlja igre i šta radi sa SECONDARY računima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

hah deny jesi me nasmijao nadam se da nece to napraviti. 

 

joj kad ce neka brutalna igra nemam kaj igrat osim project carsa.

 

eh da pocetko 10 mjeseca battlefront beta dolazi

 Hehe.

 

Možeš kao i ja zgrabiti Mad Maxa na PC-u za 20$, ako ti MGS V nije zanimljiv. Uncharted kolekcija je za mjesec dana, a mjesec nakon su Fallout 4 i Battlefront.

 

Ako nisi probao Bloodborne, trebaš probati, igra je živa droga. Ja sam ju ipak prešao, nakon što sam prethodno od frustracije obrisao sve likove i cijelu igru. Nakon prelaska sam ju opet obrisao da ne igram ponovno, jer nisam mogao prestati. 

 

PSN - DeniZg80
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

al ces ga zahebat da si mu ps4 kupio :) 

DeniZg kaže...

 Pod "Prijatelj" misli na naivca koji se javi na Njuškalo oglas u kojem prodaje PS4 i šalje poštom. 

 Radi se o poklonu za svadbu. Dobije PS4 od par drugih frendova, pa bi njih trolao kako je došlo do nesporazuma, te smo iste poklone kupili. Ne radi se o nikakvoj Njuškalo prevari, zaboga. Na to nikad ne bih ni pomislio.

 

Ako neko ima, moj inbox je na raspolaganju :)

In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice