PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.788.656
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Ljudi sto kazete na ovu stvar https://www.ebay.com/itm/153172436008?ViewItem=&item=153172436008&fromMakeTrack=true

Je li netko probao? Funkcionira li u igrama?

Kupio bi a neda mi se davati novac za nesto sto ne funkcionira.

 Ja sam se nedavno iznenadio kada sam vidio da rodjak u svoj PS4 pro samo ukljuci bilo koji USB mis i tastaturu i igra tako. Nisam znao da to bas tako ide jer sam mislio da moraju biti posebni uredjaji.

 Ps4 podrzava sve samo sto poizvodaci igara to zaljucaju u recimo doom u battlefield itd. Jel nije fer prema drugima koji igraju sa gamepadom

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
CroVandal kaže...
arnes_king kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Ljudi sto kazete na ovu stvar https://www.ebay.com/itm/153172436008?ViewItem=&item=153172436008&fromMakeTrack=true

Je li netko probao? Funkcionira li u igrama?

Kupio bi a neda mi se davati novac za nesto sto ne funkcionira.

 Ja sam se nedavno iznenadio kada sam vidio da rodjak u svoj PS4 pro samo ukljuci bilo koji USB mis i tastaturu i igra tako. Nisam znao da to bas tako ide jer sam mislio da moraju biti posebni uredjaji.

 Ps4 podrzava sve samo sto poizvodaci igara to zaljucaju u recimo doom u battlefield itd. Jel nije fer prema drugima koji igraju sa gamepadom

 Čak mi se čini kao da sam negdje pročitao da će igrači koji igraju s tipkovnicom i mišem biti spajani s igračima koji su isto na tipkovnici i mišu, a ne s kontrolerom. Nisam siguran za koju sam to igru pročitao - moguće da je bio BF

PSN: Carlikaa
15 godina
offline
PlayStation 4

U igrama kao Doom, oni koji igraju MP s tipkovnicom i misem na PS4 bivaju banirani. No kao sto sam rekao, mene to ne dira jer ja igram samo SP, mene MP ne zanima nimalo. Stoga ako imate iskustva s takvim stvarima, podijelite.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
PlayStation 4

Može preporuka za slušalice koje bi spojio na ps4 kontroler, do 300 kuna.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imam ps4 pro i sony bravia 49ex8077 tv, koji je 4k i hdr. U postavkama tv-a namjestim da su mi hdmi ulazi u poboljšanom formatu 4k hdmi signala, u postavkama ps4 konzole namjestim rezoluciju 2160p rgb , rgb range full hdr automatic deep color output automatic, međutim kad pokrenem igru gt sport u 4k s uključenim hdr, izbaci me iz rgb palete boje i prebaci me na yuv420, gdje izgleda sve isprano. Piše da hdmi 2.0 standard je ogranicen i nemože to izgurat.... Ima li tko kakvo rješenje
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bencho2211 kaže...

Može preporuka za slušalice koje bi spojio na ps4 kontroler, do 300 kuna.

 Meni su preporučili ove i skroz su okej za te novce, imaš mikrofon koji možeš odvojiti i sve super. Možda ima negdje i jeftinije ali traži taj model SGH1

PSN: Carlikaa
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

To je ogranicenje hdmi a nemozes izgurat rgb 4 4 4 na 60hz 4k i hdr jednostavno nece. Meni ide na yuv 4 2 2 ili kad pc spojim na tv ide ybcr 4 4 4 al moram spustiti na 50hz inace mi signal prekida. Kablovi su highspeed premium i komad je kostao 20e tak da bolje mislim da nema. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Kako vam se cini ova ponuda?
Isplati li se kupiti?
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nije uploadalo prvi put,sory.
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
MatijaT30 kaže...
Imam ps4 pro i sony bravia 49ex8077 tv, koji je 4k i hdr. U postavkama tv-a namjestim da su mi hdmi ulazi u poboljšanom formatu 4k hdmi signala, u postavkama ps4 konzole namjestim rezoluciju 2160p rgb , rgb range full hdr automatic deep color output automatic, međutim kad pokrenem igru gt sport u 4k s uključenim hdr, izbaci me iz rgb palete boje i prebaci me na yuv420, gdje izgleda sve isprano. Piše da hdmi 2.0 standard je ogranicen i nemože to izgurat.... Ima li tko kakvo rješenje

 

yuv420 i je za HDR. Ne možeš dobiti HDR sa RGB standardom.

Da li imaš dobar kabel. Da li ti u video informationu u PS4 settingsima piše da je HDR capable?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
PlayStation 4

nisam igrao sony neko vrijeme, i sad za vikend malo pičiogod of war 3 remastered, nije ni bitno, problem mi je u punjaču za joystick, vrlo lagano izlazi vani slabo se puni, baš ga moram nekako naštimat da se puni. imam 2 joysticka koji rade odlično, tako da vjerujem da je problem u punjaču. jel se to redovito događa? punjač je onaj koji sam dobio sa ps4. kontam da odem kupit drugi i to je to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Stanje prije i poslje pokretanja igre u 4k hdr, kabel je original koji sam dobio uz ps4 pro. Da napomenem, igra bolje izgleda kada nije u hdr, nego kada ukljucim hdr
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel imas jos kakvu opciju u televizoru (tipa picture settings ili advanced picture settings po pitanju HDR-a?

Nemam Sony,pa ne znam,ali pretpostavljam da je i kod tebe ovako:

https://www.google.hr/amp/s/amp.tomsguide.com/us/sony-tv-settings-guide,review-5605-19.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

To je normalno sve neke igre neizgledaju dobro sa hdrom al eto podrzan je. Probaj destiny 2 tamo izgleda odlicno samo moras u postavkama od igre ukljuciti

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
MatijaT30 kaže...
Stanje prije i poslje pokretanja igre u 4k hdr, kabel je original koji sam dobio uz ps4 pro. Da napomenem, igra bolje izgleda kada nije u hdr, nego kada ukljucim hdr

 

Sony home screen će ti uvijek tako izgledati jer nije napravljen za HDR. Tako je i kod mene. Tako je i u windowsima na desktopu.

A i ovo što ti kaže CroVandal, nije svaka igra dobra u HDRu. GT Sport, F1 2017+ imaju dobar HDR, SW Battlefront2 ima jako loš HDR.

Ja u zadnje vrijeme rađe igram bez HDRa, prošlo me to početno oduševljenje. Ima tu još puno posla da to postane standard, a vjerojatno trebaju i puno bolji TVi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
PlayStation 4

kupio sam 10$ kod samo da vidim kako to funkcionira i logirao se preko pca da unesem taj kod.
Odem tamo na redem code unesem kod,pa me trazi jos jednom,drzavu,grat i postanski broj popunim to i dalje nece da mi prihvati.Kliknem next ali nista se ne desava.
Je li vam poznato to?

Ovo je za us racun sto sam napravio novi.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Pitanje vezano za game share-anje. Pročitao sam zadnjih 20ak stranica teme, ali nisam pronašao sve informacije.

Ideja je da s frendom kupim digitalnu Fifu 19.

Pretpostavljam da bi to išlo ovako:

 - kupim na store-u fifu sa svojim accountom

 - downloadam Fifu na svoj ps4

 - logiram se kod frenda sa svojim accountom i postavim njegov ps4 kao primaran za moj account

 - downloadam Fifu na njegov ps4

Da bi on mogao igrati, ne smije brisati moj account, ali može igrati sa svojeg?

Da li se dijeli i ps plus?

Mogu li napraviti novi account (npr. US) samo za kupnju Fife, ali igrati sa svojeg?

Da li postoji način da možemo obojica igrati online istovremeno?

6 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo sam platinu u Horizon Zero Dawn. Da...ima nas koji još uvijek igraju tu igru. :D

 

Dok čekam žešći popust za God Of War odlučio sam riješiti HZD uzduž i popreko. Naravno, i DLC sam prošao. No sada čitam po netu da ne planiraju praviti više DLC-ova. Šteta, ponadao sam se barem još jednom DLC-u prije nego naprave HZD2. 

 
3 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Uzeo sam platinu u Horizon Zero Dawn. Da...ima nas koji još uvijek igraju tu igru. :D

 

Dok čekam žešći popust za God Of War odlučio sam riješiti HZD uzduž i popreko. Naravno, i DLC sam prošao. No sada čitam po netu da ne planiraju praviti više DLC-ova. Šteta, ponadao sam se barem još jednom DLC-u prije nego naprave HZD2. 

 I ja bih rado isao na platinum u toj igri ali sam tad dok sam je imao dobio dobru ponudu za zamjenu dok je jos bila na cijeni pa nisam htio kasnije da gubim pare radi toga. A to je jedina igra koja mi nije dosadila ni nakon 80+ sati sa DLC, i koju sam skoro kompletnu presao na very hard a kasnije sam igrao dio i na ultra hard :D.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...

kupio sam 10$ kod samo da vidim kako to funkcionira i logirao se preko pca da unesem taj kod.
Odem tamo na redem code unesem kod,pa me trazi jos jednom,drzavu,grat i postanski broj popunim to i dalje nece da mi prihvati.Kliknem next ali nista se ne desava.
Je li vam poznato to?

Ovo je za us racun sto sam napravio novi.

 

ja sam kodove ukucavao preko mobilne aplikacije. Probaj sa njom

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
C3c1l kaže...

 

ja sam kodove ukucavao preko mobilne aplikacije. Probaj sa njom

 Inace sam imao problem i kad sam pravio Us racun preko browsera,na konzoli sam iz prve napravio.

Vjerovatno jer neko sranje i s ovim,probat cu i preko mob.

 

Evo skinio sam i app ali nece nema sanse,otvori mi dodatan prozr gdje trazi grad,drzavu i postancki kod to unesem i nista ne reagira.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 13:05 (hrka11).
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Davno sam napravio SS pa ako ti može pomoći dok ti neko ne odgovara. A mislim da se i ps+ cijeli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Jel nije god of war (četvorka jel) bio 399 kn po trgovinama i psstoreu? sad vidim da je svuda 500 a danas mislio otići kupiti jebiga

 

edit: još jedna stvar, ako kupim igru u fizičkom obliku, jel se dlcovi mogu naknadno uzeti u ps storeu ili jedino to dobijem sa posebnim edicijama igre?

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 14:35 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Jel nije god of war (četvorka jel) bio 399 kn po trgovinama i psstoreu? sad vidim da je svuda 500 a danas mislio otići kupiti jebiga

 Mislim da sam vidio par komada na njuskalu po 280/300 kn...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
10 godina
offline
PlayStation 4

Ima li razlike racun UK i USA?
Mogu preplatu za UK 1god kupit za male pare pa zato pitam.

Stavio bi onda UK kao primarni i koristio na ostalim tu preplatu.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Skinio sam preko ps+ besplatno knowledge is power, sinoc smo igrali ekipa, nas 6 i svakako bih preporucio igru. Nismo se ni okrenuli vec je proletilo bilo par sati igranja, ekipa cuganje i knowledge is power i nece vam bit dosadno :D  btw, jel imate jos kakvu igru za preporucit tog tipa ? Znaci ne nuzno trivia, ali nesto sto vise ljudi igra al da nije nuzno sa vise joysticka jer imam 1 :D 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

Nema, oba počinju sa slovom U.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
tictactoe kaže...

Skinio sam preko ps+ besplatno knowledge is power, sinoc smo igrali ekipa, nas 6 i svakako bih preporucio igru. Nismo se ni okrenuli vec je proletilo bilo par sati igranja, ekipa cuganje i knowledge is power i nece vam bit dosadno :D  btw, jel imate jos kakvu igru za preporucit tog tipa ? Znaci ne nuzno trivia, ali nesto sto vise ljudi igra al da nije nuzno sa vise joysticka jer imam 1 :D 

 Pogledaj bilo šta od Playlinka, uskoro ti i stiže i novi Knowledge is power.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...

kupio sam 10$ kod samo da vidim kako to funkcionira i logirao se preko pca da unesem taj kod.
Odem tamo na redem code unesem kod,pa me trazi jos jednom,drzavu,grat i postanski broj popunim to i dalje nece da mi prihvati.Kliknem next ali nista se ne desava.
Je li vam poznato to?

Ovo je za us racun sto sam napravio novi.

 Kada si pravio USA acc jesi unio američku adresu? Istu adresu ako te traži moraš i sada unijeti. Jesi probao upisati taj kod preko konzole?

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 20:39 (movie).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
hrka11 kaže...

kupio sam 10$ kod samo da vidim kako to funkcionira i logirao se preko pca da unesem taj kod.
Odem tamo na redem code unesem kod,pa me trazi jos jednom,drzavu,grat i postanski broj popunim to i dalje nece da mi prihvati.Kliknem next ali nista se ne desava.
Je li vam poznato to?

Ovo je za us racun sto sam napravio novi.

 Kada si pravio USA acc jesi unio američku adresu? Istu adresu ako te traži moraš i sada unijeti. Jesi probao upisati taj kod preko konzole?

 Frende rijeseno hvala svejedno...jops sam napravio UK i stavio ga kao primarni jer sam za 200kn nabavio ps + za 1god.
Tako da mi je on primarni sada,a preko hrv igram fifu.

Origin_Steam: hrka11
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice