PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.792.144
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
I to prirodno bogatstvo plačaš masno za uhljebe i ljenčine,pogledaj samo račun,kolko je za vodu a kolko za parazite.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da ne spominjem koliko plaćamo slivne vode. Cim padne kisa cijela ulica mi je poplavljena al bitno da mi plaćamo.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Da ne spominjem koliko plaćamo slivne vode. Cim padne kisa cijela ulica mi je poplavljena al bitno da mi plaćamo.

 Kakve veze slivne vode imaju sa poplavom u tvojoj ulici? Ili sa PS4 konzolom?

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa da manje plaća za vodu više bi mu ostalo za igre
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

My work here is done.

Moj PC  
21 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
I to prirodno bogatstvo plačaš masno za uhljebe i ljenčine,pogledaj samo račun,kolko je za vodu a kolko za parazite.

 

A gle, vodu plaćam za cijelu obitelj oko 250kn mjesečno.

Za igre mjesečno potrošim puno više, i onda dobijem 30 FPSa igru na playki i Nintendu.

Tko je tu uhljeb, vodovod ili developeri? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2019 10:50 (Bitanga).
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

My work here is done.

 Svaka čast za ovo! Ja mogu to samo sanjat jer sam malo žešća noobara ginem prečesto i vrtim se na jednoj poziciji pola godine 

Napad je najbolja obrana :)
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

My work here is done.

 Može li se znati koliko si uložio sati u igru?

10 godina
offline
PlayStation 4

Oko 132h.Jedan Lovac lvl 280.Jedno 32 h sam gleadao "you died" ekran.

A sada... vrijeme je za walkthrough nr. 4. Zatim Uncharted.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

Oko 132h.Jedan Lovac lvl 280.Jedno 32 h sam gleadao "you died" ekran.

A sada... vrijeme je za walkthrough nr. 4. Zatim Uncharted.

 

32h čistog zadovoljstva :-) Pričat će se unucima :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Spacecraft kaže...

Oko 132h.Jedan Lovac lvl 280.Jedno 32 h sam gleadao "you died" ekran.

A sada... vrijeme je za walkthrough nr. 4. Zatim Uncharted.

 

32h čistog zadovoljstva :-) Pričat će se unucima :-P

 Pa fakat je zadovoljstvo i gušt namaš ti Blage .

13 godina
offline
PlayStation 4

zna li se datum mozda kad ce izaci PlayStation 5

 
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
redragonNG kaže...

zna li se datum mozda kad ce izaci PlayStation 5

 

ako nisi našao jednostavnim googleanjem "PS5 release date" - onda se ne zna.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Poz imam PS4 SLIM  i hocu da kupim mis i tastaturu i battlefield 5.Sto se tice kontrola jel sve isto ko na PC 

Moj PC  
0 4 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gdje je najjeftnije za kupiti/naručiti ps4 joystick.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Boixus Nois PS kaže...
Gdje je najjeftnije za kupiti/naručiti ps4 joystick.

 mall.hr je za sada najjeftiniji...  430kn + dostava od 25kn ili 45kn pa ti stigne odma drugi dan.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav, da li ima kakve koristi ako se u originalan PS4 500GB ugradi SSHD i da li je netko možda ugradio i kakva ima iskustva? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
mirkossam kaže...

Poz imam PS4 SLIM  i hocu da kupim mis i tastaturu i battlefield 5.Sto se tice kontrola jel sve isto ko na PC 

 Isto.

MadeInCroatia
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
nijebitno2711 kaže...

Pozdrav, da li ima kakve koristi ako se u originalan PS4 500GB ugradi SSHD i da li je netko možda ugradio i kakva ima iskustva? 

 Google je tvoj prijatelj imaš usporedne testove.

16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Konačno lagano dosadio GT sport, ušao u profi ligu i tu su auti po 1M$+ a novac je sve teže zarađivati, igra je postala fino teška kada je kupovina potrebnih pila u pitanju...tako da sam nakon tri tjedna konačno to stavio po strani...

 

Krenuo GOW...nemam pojma da li su se moje oči izbaždarile na 30 fpsa ali meni je ovo postalo fenomanalno...grafika izvanredna, igra čista zaraza a tih 30 fpsa više ni ne kužim

 

Ljudi plejka i to ova vulgaris po 1400 kn je jednostavno zakooooooon Brijem da ni RDR2 nebum čekao za PC

 

 

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja igrao na 4k i da se ljepo igrat i nekuzis da nije 60 ali kad se prebaci 1080p i 60fpa je ipak sve to bolje a grafika nije puno losija pogotovo ako se sjedi 2 do 3m od tv a

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Konačno lagano dosadio GT sport, ušao u profi ligu i tu su auti po 1M$+ a novac je sve teže zarađivati, igra je postala fino teška kada je kupovina potrebnih pila u pitanju...tako da sam nakon tri tjedna konačno to stavio po strani...

 

Krenuo GOW...nemam pojma da li su se moje oči izbaždarile na 30 fpsa ali meni je ovo postalo fenomanalno...grafika izvanredna, igra čista zaraza a tih 30 fpsa više ni ne kužim

 

Ljudi plejka i to ova vulgaris po 1400 kn je jednostavno zakooooooon Brijem da ni RDR2 nebum čekao za PC

 

 

 

 Vrijeme je da prodaš taj PC i kupiš nešto slabije s integriranom grafičkom. Dovoljno za forum 

Danas krećem s GOW 3 Remasterom na PS4. Za one koji kažu da su takve igre zastarjele odgovorno tvrdim da su GOW 1 i 2 (originalno izašli na PS2) u top 10 igara svog žanra svih vremena. Svevremenski gameplay i točno se vidi da su level dizajnom igre ispred svog vremena

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2019 8:01 (Paolo Maldini).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...
Danas krećem s GOW 3 Remasterom na PS4. Za one koji kažu da su takve igre zastarjele odgovorno tvrdim da su GOW 1 i 2 (originalno izašli na PS2) u top 10 igara svog žanra svih vremena. Svevremenski gameplay i točno se vidi da su level dizajnom igre ispred svog vremena

Već si završio GOW 1 i 2?

PSN ID: PlayingCasually
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

GOW 1 8h, GOW 2 11h, Chains of Olympus 4h. Igre su jebeno zarazne. Igram po redosljedu kako su izlazile.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2019 9:30 (Paolo Maldini).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

GOW 1 8h, GOW 2 11h, Chains of Olympus 4h. Igre su jebeno zarazne. Igram po redosljedu kako su izlazile.

 da, još možeš pcsx2 i psp emu skinuti i piči do zadnjeg

6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
Paolo Maldini kaže...

GOW 1 8h, GOW 2 11h, Chains of Olympus 4h. Igre su jebeno zarazne. Igram po redosljedu kako su izlazile.

 da, još možeš pcsx2 i psp emu skinuti i piči do zadnjeg

 Imam PS3 i na njemu 5 igara iz serijala osim trice i ovog prošlogodišnjeg, to ću na PS4. Ništa emulatori i zajebancija. Plug-n-play i guštanje na max

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2019 10:00 (Paolo Maldini).
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nije to 1080p 60fps. Negdje oko 45, ali osjeti se razlika svejedno👍
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nemam nacina za izmjeriti ali svakako se osjeti da radi bolje

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Reci kakva ti je igra...ja nisam bio za takve igre al igrao sam zadnji GOW i oduševio se...tako da planiram i ja ju odigrati

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gow je tako fluidan da igra klizi ko po loju. Taj dojam se dobije vec prilikom prvog prijelaza iz gameplaya u cutscenu jer tog prijelaza nema, neprimjetan je. Dobije se dojam da stoji cappano 60 fps ali zapravo je drugačije:
PS4 PRO:
PERFORMANCE: 40-50 fps, RESOLUTION: 30 fps Max
PS4/SLIM: 30 CAPPED.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice