PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.713
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

iskreno, nisam impresioniran niti ponudom niti cijenama

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Odigrao Spidermana, puno bolje nego sam očekivao.  Sporedne misije tek malo lošije d glavne priče, optimizirano savršeno, grafika vrhunska...

Definitivno hit naslov.

 

9/10

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja neznam jesam to samo  ja ili i vi tako...Nekako dolaskom proljeća,duzih dana i lijepog vremena uopce ne igram plejku.Plejka mi je onako vas bas za tmurne,kisne i zimske dane....

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ja neznam jesam to samo  ja ili i vi tako...Nekako dolaskom proljeća,duzih dana i lijepog vremena uopce ne igram plejku.Plejka mi je onako vas bas za tmurne,kisne i zimske dane....

 Također. Nisam igrao ništa sigurno 2-3 tjedna.

A i nekako se počelo pazit na trošenje na igre za koje ne bude vremena. A i polako se spremam za ps5 i malo se štedi lova već sad

14 godina
offline
PlayStation 4

Što mislite jel potrebno mjenjati termalnu pastu nakon godine i pol? planiram rastaviti ps i malo ga očistiti pa da usput zamjenim i termalnu? Riječ je o slim verziji 

don't look at me!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ne.

Skini gornji poklopac i propisno cijeli PS4 ispuši kompresorom.

Ako ne pomogne, onda razmišljaj o promjeni paste.

PSN - DeniZg80
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Genoxxx kaže...

Što mislite jel potrebno mjenjati termalnu pastu nakon godine i pol? planiram rastaviti ps i malo ga očistiti pa da usput zamjenim i termalnu? Riječ je o slim verziji 

 

Naravno da treba, svakih mjesec dana ju moraš mijenjati. To je nešto što ne piše u uputama, ali se podrazumjeva.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 9:45 (Bitanga).
10 godina
offline
PlayStation 4

Ovisi kolko ima sati, a da je prijeko potrebno i nije al kad već otvaraš nije da odmet pa si miran

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja imam plejku evo sad godinu i 4 mjeseca i nisam nikad otvarao nista unutra.Samo ponekad samo usisavacem predem oko onih otvora od plejke i to je to 
a i mislim da mi jos vrijedi garancija...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kakva promjena paste na crnoj konzoli? Kad si mjenjao pastu na ps2?
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ja neznam jesam to samo  ja ili i vi tako...Nekako dolaskom proljeća,duzih dana i lijepog vremena uopce ne igram plejku.Plejka mi je onako vas bas za tmurne,kisne i zimske dane....

 

Također. Nema mi ništa draže nego igrati PS, a vani pada kiša/snijeg. Igram i sada PS, ali ne u obimu kako je to preko zime. Ista stvar je i sa filmovima i serijama. Kontam si da bi meni bilo super živjeti u skandinavskim zemljama. :D

9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Ja plejku jučer upalio nakon skoro 4 tjedna i to radi hbo go  sad gledam life is strange sam kupio 9.3. i odma odigrao sat-dva, i od onda nisam palio plejku. Sve mi se čini da do jeseni neću ništ ni odigrat

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Svatko dao različit odgovor... skinuo sam gornji poklopac i ima poprilično prašine na ventu (prošli vlasnik nije baš mario za to) pa sam odlučio rastaviti i sve fino očistiti... uglavnom ps se zna ugrijat ali koliko sam skužio to je standardno na slim verziji ali meni je uvijek u glavi da bi se manje grijao kad bi ga očistio... koju termalnu da uzmem? Je li noctua malo overkill?

don't look at me!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Ja isto najvise plejku palim radi HBO GO-a, YT-a i media playera (skoro svakodnevno), dosta sam slab sa gejmingom u zadnje vrijeme, cak i neke novije igre kaj sam kupio mi se jednostavno neda igrat LOL  

 

edit: isto kupio life is strage before the storm, pokrenuo, igrao mozda 20min i zgasio, i uopce nemam volje nastavit 

mozda me primi opet gejmanje za koji mjesec, ko zna hehe 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 12:54 (Spike1983).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
PlayStation 4

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 14:53 (torente 35).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

ja nisam plejku upalio vec 2-3 mjeseca, stvarno neznam sto bi igrao vise. prije sam ju palio zbog netflixa i ostalih servisa al sad to sve palim na smart tvu pa plejka ostaje ugasena.

odlucio sam ju prodat, pa eto ako ima zainteresiranih ponude u pp.

slim verzija, 500 gb, joy ocuvan ko nov. moguca prodaja uz rdr 2, nba 2k19, detroit become human i heavy rain. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sad je potpuno jasno zasto u dirt 2.0 nema snijega po izlasku igre. U monaku koji je nedavno izasao kao dlc se osjecam kao bambi na ledu iz crtica. Katastrofa. Kao da sam na slik gumama izletio na zaledjeno jezero. Nigdje gripa. Ni trunke. Uzas
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

Ja isto najvise plejku palim radi HBO GO-a, YT-a i media playera (skoro svakodnevno), dosta sam slab sa gejmingom u zadnje vrijeme, cak i neke novije igre kaj sam kupio mi se jednostavno neda igrat LOL  

 

edit: isto kupio life is strage before the storm, pokrenuo, igrao mozda 20min i zgasio, i uopce nemam volje nastavit 

mozda me primi opet gejmanje za koji mjesec, ko zna hehe 

 stari moj sta da ti ja kazem...imao sam ps4 fat verziju, nisam igrao godinu reko aj prodat cu ionak sve prek tva gledam netflix itd itd, prodam...da za 3 mj kupim ponovno ps4 al pro, presao rdr2,god of war dosao do 20% i et opet ne palim plejku 3 mj vec....bojim se da opet prodam opet bi kupio kad bi nest izaslo...najbolje ostavit kad tad ce se upalit

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
PlayStation 4

Ne znam, mene drzi jos, ponajvise pubg, igra je prezarazna.. a i ima ih jos koje ciljam za kupiti na popustu, metro exodus, dirt 2 tomb raider novi

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
TLoU 2, Death stranding, Days Gone, Ghost of Tsushima, crash team racing (remaster). Isplati se cuvati konzolu jos neko vrijeme😁
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Uvalili su stazu iz prvog Dirt Rallya pod DLC.Podmuklo.Zato čekam popust na kompletnu igru sa svim DLC stazama iz prve igre.
9 godina
odjavljen
offline
 
2 0 hvala 3
8 godina
offline
PlayStation 4

Battlefield 5 single player jel valja šta? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
joozza kaže...

Battlefield 5 single player jel valja šta? 

 

Battlefield se ne kupuje zbog single playera. Primarno je multiplayer igra, a tih par sati single playera posluži za upoznavanje s mehanikama, kretanjem i oružjima.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
joozza kaže...

Battlefield 5 single player jel valja šta? 

 

Nije nešto posebno.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pa nemoj.A ko si ti da govoriš ljudima šta će za svoju lovu kupovat.
Svako kupuje za sebe ono šta želi i šta ga interesira.
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Pa nemoj.A ko si ti da govoriš ljudima šta će za svoju lovu kupovat.
Svako kupuje za sebe ono šta želi i šta ga interesira.

Jel čovjek pitao kaj misliomo o SP kampanji te igre? Kaj treba postati samo mišljenje koje tebi odgovara?

Da ga ne zanimaju mišljenja nebi ni pitao valjda.

 

 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Pa nemoj.A ko si ti da govoriš ljudima šta će za svoju lovu kupovat.
Svako kupuje za sebe ono šta želi i šta ga interesira.

 

Čovjek je na forumu pitao jel vrijedi kupiti BF5 zbog single playera. Ako misli dati 30 ili 60 eura da bi igrao pet sati, samo naprijed. Moje mišljenje je dobio, a igram Battlefield od 1763. godine.

 

A tebe što svrbi, ne znam. Probaj neke kremice i pudere, moglo bi pomoći.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bijeli pro s 15 digitalnih igri za 2300. Cini mi se prejeftino, u cem bi mogla bit caka?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sale_ds kaže...
Bijeli pro s 15 digitalnih igri za 2300. Cini mi se prejeftino, u cem bi mogla bit caka?

 Možda mu treba hitno lova ili nema garanciju.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice