PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.285
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja krenuo igrati watch dogs. Nije losa igrica, nije mi ni nesto wow. Medutim ove side misije i pizdarije s konstantnim bjezanjem od policije su fakst zamorne. Nema meni do bloodbornea.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2019 12:44 (bloodborne).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ovo smeće playstation plus u nekim državama poskupljuje od 1.8.
Bilo bi čudno da i kod nas ne poskupi, u neku ruku i sramota

https://www.ffa.hr/vijesti/u-nekim-eu-zemljama-od-1-8-poskupljuje-playstation-plus-ceka-li-isto-i-nas/?fbclid=IwAR0Ipwdv1b4YGZic4Ib1yQAfMnOFeemNpGPRRbLMm6ebPq9EHc-78rEECuE
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Koliko je vec dosad otislo gore nisam iznenaden.

Meni vrijedi do 01/20 no brijem da vise necu obnavljat,

Slabo igram nes online, + igre su banana u god dana 2 postene za skinut. Ne vrijedi love, rade kupim 2-3 postene igre na popustu za te pare.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Koliko je vec dosad otislo gore nisam iznenaden.

Meni vrijedi do 01/20 no brijem da vise necu obnavljat,

Slabo igram nes online, + igre su banana u god dana 2 postene za skinut. Ne vrijedi love, rade kupim 2-3 postene igre na popustu za te pare.

 

Meni isteklo, nisam planirao obnavljati. Klinac htio igrati overwatch pa ne može. :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Pa da nemas kaj ja sam probao par igri no sve mi to vise manje brzo dosadi. Fps igre meni nisu za konzolu, buraz je igrao nba 19 online dugo, medutim pustilo ga, pa je igrao apex sjebo mi joystick s tim smecem od igrice. Ja probao uncharted 4 ma ne znam nije mi taj online za konzolu nes. Realno kad gledam nemam sta igrat online. Sad me bas pukla neka zelja igra mi se tlou.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Konzola za online jedino tabacine i sport s kontrolerom. Eventualno Path of Exile koji je dobro prilagodjen.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Jel ste igrali RDR2 s HDR off ili ON ?

Ako ste igrali s on kakve ste posavke napravili

 Igrao sam dok je jos bio samo cinematic HDR. Upalio sam ga i povecao sam svijetlinu, na TV-u sam umjesto inace game mode isao na dinamicni prikaz i igra je izgledala odlicno.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
6 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Odrađen God of War, brutalna igra, priča, prezentacija i prije svega borba. Karakterizacija Kratosa je nezaboravna, uz Nathana Drakea najbolja u nekom PS serijalu. Odličan dojam je pojačan nedavnim iskustvom igranja prethodnih šest nastavaka, jednostavno ta promjena u Kratosovu karakteru ima smisla, i odrađena je maestralno. Atreus kao kompanjon je odrađen puno bolje nego npr. u Last of Usu (koji mi prvi pada na pamet), ima direktnog utjecaja na gameplay i točno se osjeti kako mu vještine napreduju i kako pri sredini igre postaje važan segment borbe. Sama neizvjesnost koju igra proizvodi neotkrivanjem glavnih antagonista također pojačava nezaboravno iskustvo. Evo jedva čekam doći doma s posla i nastaviti čistiti sva područja, skupiti najjače iteme kako bi se obračunao s preostalim Valkiryama. Jedva čekam nastavak.

10/10

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2019 9:41 (Paolo Maldini).
 
11 1 hvala 1
6 godina
offline
PlayStation 4

Isto sam u fazi prelaska GOW-a. Ovaj vikend sam imao priliku prvi puta odvojiti vrijeme samo za GOW i slažem se sa svime što je naveo kolega iznad. Iako me igra nije uvukla kao HZD koja mi je i dalje najbolja igra trenutne generacije, GOW također spada u sam vrh ponude. 

 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Hmm takoder igra koja mi nije bila nes ekstra. Doduse nisam nikad ni bio neki fan gow serijala. Igrao sam mozda tjedan dana i odustao.

Da budem iskren ne znam zasto nije mi bila losa.

:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Hmm takoder igra koja mi nije bila nes ekstra. Doduse nisam nikad ni bio neki fan gow serijala. Igrao sam mozda tjedan dana i odustao.

Da budem iskren ne znam zasto nije mi bila losa.

 Ahahahahahahha.

Dobar sjedi 5.

Mene vuče da ju ponovo kupim, prošao sam priču , ali nisam još sve istražio.

 

P.S. ursusc355 zabi si svoj TD u guzicu konjino dosadna.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2019 23:08 (hummer0).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

A cuj daleko je to meni od starih igrica npr. fable, baldurs gate, mgs 1, jak and dexter, silent hill... I tak da ne nabrajam, heroes 3 :D

Ovo danas sve vise manje isto.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

A cuj daleko je to meni od starih igrica npr. fable, baldurs gate, mgs 1, jak and dexter, silent hill... I tak da ne nabrajam, heroes 3 :D

Ovo danas sve vise manje isto.

 

Danas da idem igrat baldur's gate ili neverwinter nights poludio bih. Čak i u ono vrijeme su bile hardcore.

Nemaju ljudi živaca ni vremena za to danas. Pa prije sam i knjige čitao, danas nema šanse više.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

A cuj daleko je to meni od starih igrica npr. fable, baldurs gate, mgs 1, jak and dexter, silent hill... I tak da ne nabrajam, heroes 3 :D

Ovo danas sve vise manje isto.

Stizu Balduri, Icewind Dale, Planscape Torment i Neverwinter Nights krajem godine na PS4 :D Pa opleti.

 

https://www.bug.hr/savjeti/kako-koristiti-revolut-digitalni-pametni-mobilni-novcanik-koji-sada-podrzava-i-9665

Uredno kreirao i dodao bez problema 35kn na HR PSN. Pa ekipi koja muku muci s kupovinom na PSN-u, evo vam rijesenja.

Na USA nisam jos probao. Ako netko prije isproba, neka javi da li radi.

 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

A cuj daleko je to meni od starih igrica npr. fable, baldurs gate, mgs 1, jak and dexter, silent hill... I tak da ne nabrajam, heroes 3 :D

Ovo danas sve vise manje isto.

 

Danas da idem igrat baldur's gate ili neverwinter nights poludio bih. Čak i u ono vrijeme su bile hardcore.

Nemaju ljudi živaca ni vremena za to danas. Pa prije sam i knjige čitao, danas nema šanse više.

 E da i ne mogu vjerovati zaboravio sam medievil koji jedva cekam princ of persia, gta vice city, san andreas, burnout 3, underground 1,2. Stari spiderman, tekken 3, bloody roar, soul calibur 1, 2 i da moj nikad prezaljeni ace combat, syphon filter, stara tomb raider di su zagonetke trajale 3 dana, a ne 3 min. Ahhh to su bile igrice.

 

Crash i spyro su mi ko klincu dizali zivce, a u sadasnjim godinama zivce mi je odnio dark souls 3, sekiro mi isto laganini kida zivce. 🤣🤣

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 0:12 (bloodborne).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
bloodborne kaže...

A cuj daleko je to meni od starih igrica npr. fable, baldurs gate, mgs 1, jak and dexter, silent hill... I tak da ne nabrajam, heroes 3 :D

Ovo danas sve vise manje isto.

Stizu Balduri, Icewind Dale, Planscape Torment i Neverwinter Nights krajem godine na PS4 :D Pa opleti.

 

https://www.bug.hr/savjeti/kako-koristiti-revolut-digitalni-pametni-mobilni-novcanik-koji-sada-podrzava-i-9665

Uredno kreirao i dodao bez problema 35kn na HR PSN. Pa ekipi koja muku muci s kupovinom na PSN-u, evo vam rijesenja.

Na USA nisam jos probao. Ako netko prije isproba, neka javi da li radi.

 

 

Treba probati, ali pošto je banka issuer iz Londona nisam ziher da će raditi za PSN US.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ima li tu tko da bi mijenjao PS4 Pro za XBOX One X sa 2 Joysticka?

 

Malo korišten, stoji zadnje mjesece...

 

LP

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
15 godina
offline
PlayStation 4

Taman istiće mi PS+ a ono sniženje će biti. Mislim da ga ipak neću uzeti. Unazad godinu dana mislim da sam odigrao samo Ratchet & Clank s ps+

 
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...

Taman istiće mi PS+ a ono sniženje će biti. Mislim da ga ipak neću uzeti. Unazad godinu dana mislim da sam odigrao samo Ratchet & Clank s ps+

 I to ce opet biti samo za korisnike koji nemaju trenutno aktivni PS+... To su gluposti...

Kovačić
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

 I to ce opet biti samo za korisnike koji nemaju trenutno aktivni PS+... To su gluposti...

 K'o telekom operateri... novim korisnicima daju sve pogodnosti a nekome tko im je vjeran preko 20 godina - štanga.

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 17:19 (Tanelorn).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

E to je razlog iz kojeg sam odjebao A1. Istekla mi pretplata htio produljit, ponudili mi kur*** i na kraju sam prenio broj u tele2.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

A cuj daleko je to meni od starih igrica npr. fable, baldurs gate, mgs 1, jak and dexter, silent hill... I tak da ne nabrajam, heroes 3 :D

Ovo danas sve vise manje isto.

 

Danas da idem igrat baldur's gate ili neverwinter nights poludio bih. Čak i u ono vrijeme su bile hardcore.

Nemaju ljudi živaca ni vremena za to danas. Pa prije sam i knjige čitao, danas nema šanse više.

 E da i ne mogu vjerovati zaboravio sam medievil koji jedva cekam princ of persia, gta vice city, san andreas, burnout 3, underground 1,2. Stari spiderman, tekken 3, bloody roar, soul calibur 1, 2 i da moj nikad prezaljeni ace combat, syphon filter, stara tomb raider di su zagonetke trajale 3 dana, a ne 3 min. Ahhh to su bile igrice.

 

Crash i spyro su mi ko klincu dizali zivce, a u sadasnjim godinama zivce mi je odnio dark souls 3, sekiro mi isto laganini kida zivce. 🤣🤣

 Syphon filter e to je bila igretina potpuno sam zaboravio na nju.

16 godina
offline
PlayStation 4

Gledam malo cijene PS Plusa... Čak i teleprodaja ima više njuha za trgovinu od Sonyja. 

 

1 mjesec - 58 kn

3 mjeseca - 181 kn

Godinu dana - 438 kn

 

Znači, platiš 58 kn za jedan mjesec pojedinačno, ali platiš nešto malo iznad 60 kn za jedan mjesec ako kupiš 3 mjeseca odjednom. WTF? 

PSN ID: PlayingCasually
 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
MSX kaže...

Gledam malo cijene PS Plusa... Čak i teleprodaja ima više njuha za trgovinu od Sonyja. 

 

1 mjesec - 58 kn

3 mjeseca - 181 kn

Godinu dana - 438 kn

 

Znači, platiš 58 kn za jedan mjesec pojedinačno, ali platiš nešto malo iznad 60 kn za jedan mjesec ako kupiš 3 mjeseca odjednom. WTF? 

 

Da, oduvijek je tako. Vjerojato žele motivirati da odmah kupiš na godinu dana, jer mjesec dana je premalo. Inače bi svi po 3 mjeseca plaćali, a ovako dobiju više love u startu pa mogu unaprijed planirati neke aktivnosti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

O da i drakengard, time spliters, splinter cell, ma nece vise takvih stvari biti. :(

:)
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Chaky kaže...
bloodborne kaže...

A cuj daleko je to meni od starih igrica npr. fable, baldurs gate, mgs 1, jak and dexter, silent hill... I tak da ne nabrajam, heroes 3 :D

Ovo danas sve vise manje isto.

Stizu Balduri, Icewind Dale, Planscape Torment i Neverwinter Nights krajem godine na PS4 :D Pa opleti.

 

https://www.bug.hr/savjeti/kako-koristiti-revolut-digitalni-pametni-mobilni-novcanik-koji-sada-podrzava-i-9665

Uredno kreirao i dodao bez problema 35kn na HR PSN. Pa ekipi koja muku muci s kupovinom na PSN-u, evo vam rijesenja.

Na USA nisam jos probao. Ako netko prije isproba, neka javi da li radi.

 

 

Treba probati, ali pošto je banka issuer iz Londona nisam ziher da će raditi za PSN US.

 

Moguće da neće raditi, naime kartica se izdaje za HR residenta, binlist check kuži da je kartica iz Hrvatske.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav, inace sam xboxas ali sam prilicno povoljno kupio ps4 slim na ebayu pa rekohh da ga zadrzim :)  ...

 

na xboxu nema ovih regija a vidim da preporucujete US account, a kako sam ja trenutno u njemackoj zanimalo bi me slijedece...

 

u slucaju da uzmem US account, nece biti problema sto se PS spaja iz njemacke? nema nekih blokada od strane Sonyja?

 

i drugo, ako imam US acc i hocu igrati Fifu online sa kolegom iz HR koji ima HR acc, hoce to biti moguce?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ako si u DE, napravi se DE Account.

Biti ce ti lakse kod kupovine igara i eventualne PS+ pretplate koja ti treba za online igranje.

Sto se tice Fife, mislim da je isto bolje da uzmes DE izdanje ili neko europsko. Ako uzmes US onda ce te vjerojatno spajati na US servere.

To ne rade sve igre, ali mislim da FIFA da.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ak si u svabiji samo gledaj igre po game stopu. Imaju okej cijene, iskreno sam se iznenadio kad sam i vidio ponudu njemackog mullera po pitanju ps asortimana i cijena.

Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice