PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.492
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Save game fajl neke igre između US i HR accounta se može lagano prebaciti putem USB-a? Prodao bih Horizon Zero Dawn disk a kupio verziju na US Storeu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ekipa gdje ima najjeftije za uzet ps4 kontroler, frend mi uzeo u infomark za 260 ali vratili su na 299kn
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bencho2211 kaže...
Ekipa gdje ima najjeftije za uzet ps4 kontroler, frend mi uzeo u infomark za 260 ali vratili su na 299kn

 Sancta Domenica ti ima Diners utorak uz PS play i trenutno su ti tamo po 240kn što mislim da je najjeftinije trenutno kod nas.

Ostalo sve po 299

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

Save game fajl neke igre između US i HR accounta se može lagano prebaciti putem USB-a? Prodao bih Horizon Zero Dawn disk a kupio verziju na US Storeu.

 Nece ti to raditi. Save game je vezan za konzolu, racun i regiju. Na drugu konzolu se mislim moze prenijeti, ali mora isti racun biti. A regija igre mora biti ista ili ti nece raditi sejv.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Paolo Maldini kaže...

Save game fajl neke igre između US i HR accounta se može lagano prebaciti putem USB-a? Prodao bih Horizon Zero Dawn disk a kupio verziju na US Storeu.

 Nece ti to raditi. Save game je vezan za konzolu, racun i regiju. Na drugu konzolu se mislim moze prenijeti, ali mora isti racun biti. A regija igre mora biti ista ili ti nece raditi sejv.

Pa kupis igru na US Account, ali je pokrenes s svog HR Accounta. Odmah ces vidjeti, da li ce prepoznati save. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
arnes_king kaže...
Paolo Maldini kaže...

Save game fajl neke igre između US i HR accounta se može lagano prebaciti putem USB-a? Prodao bih Horizon Zero Dawn disk a kupio verziju na US Storeu.

 Nece ti to raditi. Save game je vezan za konzolu, racun i regiju. Na drugu konzolu se mislim moze prenijeti, ali mora isti racun biti. A regija igre mora biti ista ili ti nece raditi sejv.

Pa kupis igru na US Account, ali je pokrenes s svog HR Accounta. Odmah ces vidjeti, da li ce prepoznati save. 

 Bezveze ce dati pare. Save gameove na PS4 su region locked. Ima google, nek provjeri i sam pa ce vidjeti da je tako.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2019 14:51 (arnes_king).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Chaky kaže...
arnes_king kaže...
Paolo Maldini kaže...

Save game fajl neke igre između US i HR accounta se može lagano prebaciti putem USB-a? Prodao bih Horizon Zero Dawn disk a kupio verziju na US Storeu.

 Nece ti to raditi. Save game je vezan za konzolu, racun i regiju. Na drugu konzolu se mislim moze prenijeti, ali mora isti racun biti. A regija igre mora biti ista ili ti nece raditi sejv.

Pa kupis igru na US Account, ali je pokrenes s svog HR Accounta. Odmah ces vidjeti, da li ce prepoznati save. 

 Bezveze ce dati pare. Save gameove na PS4 su region locked. Ima google, nek provjeri i sam pa ce vidjeti da je tako.

 

Pa save game će biti na njegovom accountu, ne na US, ako igra igru s EU accountom. Zar ne? 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
PlayStation 4

DualShock kontroler kupljen  pred godinu i pol poceo štekat, a casual sam igrač. Lijeva gljiva ne prepoznaje pokrete kad pomaknem do kraja, radi kao da sam pomaknuo samo malo.  Jel se to moze popraviti, ili da kupim novi kontroler, vidim da su sad akcije?

Ili, ako mozete preporuciti bolji kontroler?

 

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
CalvinRi kaže...

DualShock kontroler kupljen  pred godinu i pol poceo štekat, a casual sam igrač. Lijeva gljiva ne prepoznaje pokrete kad pomaknem do kraja, radi kao da sam pomaknuo samo malo.  Jel se to moze popraviti, ili da kupim novi kontroler, vidim da su sad akcije?

Ili, ako mozete preporuciti bolji kontroler?

Kupi dok je popust. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imate u oglasima fizičke kopije..jeftinije nego digitalne...strpljenje spašen i igara za šaku riže dobiješ
batman arkham knight+far cry 4+ dishonored 2+dishonored death of the outsider+prey(2)+infamous second son=380kn

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam uvijek dosad bio vjeran fizičkim kopijama igara ali od nedavno sam prešao na digitalnu stranu.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
CalvinRi kaže...

DualShock kontroler kupljen  pred godinu i pol poceo štekat, a casual sam igrač. Lijeva gljiva ne prepoznaje pokrete kad pomaknem do kraja, radi kao da sam pomaknuo samo malo.  Jel se to moze popraviti, ili da kupim novi kontroler, vidim da su sad akcije?

Ili, ako mozete preporuciti bolji kontroler?

 

 U ovom stilu: http://sendvid.com/34g5b9ip

 

?

 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
CalvinRi kaže...

DualShock kontroler kupljen  pred godinu i pol poceo štekat, a casual sam igrač. Lijeva gljiva ne prepoznaje pokrete kad pomaknem do kraja, radi kao da sam pomaknuo samo malo.  Jel se to moze popraviti, ili da kupim novi kontroler, vidim da su sad akcije?

Ili, ako mozete preporuciti bolji kontroler?

 

 U ovom stilu: http://sendvid.com/34g5b9ip

 

?

 

 Tocno to

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

e to ti je bio moj kontroler. ugl dosao u SD, pokazao deckima video. jedan mi je rekao da je davno imao isti problem.
i pitao sam ga kak ga je rijesio i koliko ga je kostalo samo mi je odgovorio novi joystick.
moj uzeli na servis zvali kroz 10 dana rekli da je kontroler stigao u poslovnicu da dodem po njega.

kad sam dosao tam rekao mi je covjek da su mi kolege iz servisa dali novi joystick.
da se to sto se meni dogodilo s joystickom popravit neda. e sad posto je meni kontroler
bio pod jamstvom i dali su mi novi nisam se previse bunio ni ispitavao.

e sad da li ti ga ima smisla furat na serivs iz ovog mojeg iskustva rekao bih da ne.
cak i ak bi se dao popraviti pitanje je koliko para bi to bilo a jos par dana traje days of play
i joje po 260kn. ja ti kad dodem doma mogu samo pogledat na izvjesce o servisu sta su mi napisali.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 9:47 (bloodborne).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja sam svoj PS kupio preko njemackog amazona pa mi se i ne da razmisljat kako ide s garancijom. Uzet cu novi kontroler onda.

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
15 godina
online
PlayStation 4

Platio jučer PS+ na HR PSNu sa Revolutom. Preko weba nije prošlo naravno. Inače nisam koristio web shop za plaćanja otkad su mi zablokirali Zaba mastercard prije 3-4 godine, ali reko idem probati opet.

Upišem CVV za plaćanje i ništa se ne odradi, nema nikakve greške, a Revolut baci poruku da je status transakcije pending i da je charge bio 0kn. Probao par puta i isto. Reko bolje da stanem da mi ne bi i tu karticu blokirali opet :-)

 

Onda sam probao to isto sa već unesenim podacima preko Storea na konzoli i sve je uredno prošlo i obnovio se PS+ i naplatio :-)

 

Da vidim te likove koji rade PSN web store svima odreda bih opalio debele šamarčine.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
8 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Platio jučer PS+ na HR PSNu sa Revolutom. Preko weba nije prošlo naravno. Inače nisam koristio web shop za plaćanja otkad su mi zablokirali Zaba mastercard prije 3-4 godine, ali reko idem probati opet.

Upišem CVV za plaćanje i ništa se ne odradi, nema nikakve greške, a Revolut baci poruku da je status transakcije pending i da je charge bio 0kn. Probao par puta i isto. Reko bolje da stanem da mi ne bi i tu karticu blokirali opet :-)

 

Onda sam probao to isto sa već unesenim podacima preko Storea na konzoli i sve je uredno prošlo i obnovio se PS+ i naplatio :-)

 

Da vidim te likove koji rade PSN web store svima odreda bih opalio debele šamarčine.

Tnx, probat ću i ja, točno jučer sam radio idetićnu stvar, pokušavao Revolut preko weba i ne ide pa sam odustao. 

16 godina
offline
PlayStation 4

Prvu stvar na Revolutu sam testirao PSN.

Uredno nadodao 35kn preko browsera na Account.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 13:11 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

@CalvinRi

 

evo izvjestaj sa servisa kako sam ti obecao neka bude slika i link za ubuduce ako ce netko imati slicnih problema sa gljivicom.

 

http://sendvid.com/34g5b9ip

 

 

Moj PC  
6 1 hvala 2
14 godina
offline
PlayStation 4

Koliko sam ucio po prijasnjim godinama days of play i BF su jedina dva eventa koji imaju ovako brutalno dobru cijenu za joysticke. 

 

Oni koji se neckaju, kao sto sto sam ja, nemate sta cekat sljedeci takav deal je za 5-6 mjeseci.

MadeInCroatia
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Platio jučer PS+ na HR PSNu sa Revolutom. Preko weba nije prošlo naravno. Inače nisam koristio web shop za plaćanja otkad su mi zablokirali Zaba mastercard prije 3-4 godine, ali reko idem probati opet.

Upišem CVV za plaćanje i ništa se ne odradi, nema nikakve greške, a Revolut baci poruku da je status transakcije pending i da je charge bio 0kn. Probao par puta i isto. Reko bolje da stanem da mi ne bi i tu karticu blokirali opet :-)

 

Onda sam probao to isto sa već unesenim podacima preko Storea na konzoli i sve je uredno prošlo i obnovio se PS+ i naplatio :-)

 

Da vidim te likove koji rade PSN web store svima odreda bih opalio debele šamarčine.

 

Znači ja ne vjerujem koja je to debilana od weba. Prvo idem preko Android aplikacije. Prođe sve (kartica, 3d secure) i onda samo izbaci i kaže da nije moguće napraviti uplatu. Mislim si do aplikacije je, odem na komp isti kurac. Odem sa Internet Explorerom, isto. Zablokam si karticu. Zovem banku odblokaju je, odem na forum, vidim tvoj post, mislim si nema šanse da će ovo radit. Probam, radi. Preko konzole ne ide preko 3d secura. Čini mi se da tu nešto zajebava.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2019 14:54 (interist89).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Hmm, kupiti DS3 ili ne. Hmm, hmm dileme, dileme

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Hmm, kupiti DS3 ili ne. Hmm, hmm dileme, dileme

 Da :)

PSN - ediholic
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ima kakav kod za SD online kupovinu? Konkretno uzeo bih DS

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Haha, baš danas razmišljam kako je DS3 bio nekih 90kn na storeu prije par mjeseci i kako bi bilo zgodno da se tako što ponovi...ostalo mi je još 100-injak kn na accountu, tako da čim dođem kući ide na skidanje.
Znam da će mi počupati živaca, ali f*ck it...idemo umirati!
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

jel ima jos di akcije za joy jel sancta se ispraznila....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ima na Ekupi, Links, svijet medija, Zelda
PSN Grimsey2955
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
A ovi Nacon wireless nisu dobri? Dobra cijena i xbox layout tipki, dođe mi da kupim jedan. Jedino nije bluetooth kao za ds4 nego se spaja sa usb-bluetooth dongleom...
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
A ovi Nacon wireless nisu dobri? Dobra cijena i xbox layout tipki, dođe mi da kupim jedan. Jedino nije bluetooth kao za ds4 nego se spaja sa usb-bluetooth dongleom...

 Meni su Xbox kontrolori drastično udobniji za držanje i igranje, raspored tipki i gljivica mi je puno puno bolji jer mi je lijevi palac cijelo vrijeme u prirodnijem položaju na gljivici. Nažalost, Xbox One kontroler za PC mi se pokvario prošle godine, a koliko vidim ovi Nacon nisu dovoljno jeftini da sam sebi opravdam kupovinu za to što palim PS4 jednom u mjesec dana eventualno.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...

jel ima jos di akcije za joy jel sancta se ispraznila....

 Ima i MenArt u Avenue Mallu (bivši Algoritam)... čak ima i više boja na izbor po cijenama kao i u Sancti Domenici...

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice