PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.767.885
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Koliko dugo je preporučljivo ostaviti konzolu u rest modeu?

 Ja je drzim oko 4 godine.

MadeInCroatia
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni je uvijek u rest mode-u, osim kad je prebacujem na drugi tv ili kad znam da je necu paliti par dana.
PSN Tokioplastic292
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da pokucam o drvo imam pro od kad je izasao isto stalno je u rest modu i jedini kvar koji sam imao je bio gamepad. Krepo je sam od sebe, ona tipka PS home kad ju treba stisnut da se ude u konzoolu jednostavno ne radi. Doduse gameopad radi na kompu jer tamo ta tipka nije potrebna

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Koliko dugo je preporučljivo ostaviti konzolu u rest modeu?

 

Kod mene u rest modeu nije jedino kad nestane struje. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

 Nebudeš to dobio natrag , odgovor je da je jasno napisano da ide automatsko produljenje ako drukčije ne odabereš, meni su cimnuli 65 kn za mjesec dana.

 Meni su vratili puni iznos bez ikakvog natezanja, jednostavno mi više ne treba PS plus, a većina onoga što se dobije je bezveze, i taman sam ga se htio riješiti tako da se relativno dobro poklopilo da sam primijetio da su produžili. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
PlayStation 4

Odigrao Arkham Knight posto je na PS+ sad. Inace, od bozicne akcije prvi naslov koji sam odigrao sa PS+, a imam ps4 tek nesto vise od godinu, 'nuff said o ponudi.

 

Jako dobar i poprilicno zabavan naslov. Ima nekih nedostataka (ofc) od kojih bih odvojio da se par misija bas razlikuje po tezini od prosjeka bez obzira na kojoj tezini igrali, pri tom mislim na jedan boss fight - trebao mi je skoro sat da prodjem taj dio. Ali sve u svemu uzivao sam, super main storyline, side missions isto zabavni. Bas super iskustvo. Preporuka.  

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
 
1 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
SwaggerBeast kaže...

Odigrao Arkham Knight posto je na PS+ sad. Inace, od bozicne akcije prvi naslov koji sam odigrao sa PS+, a imam ps4 tek nesto vise od godinu, 'nuff said o ponudi.

 

Jako dobar i poprilicno zabavan naslov. Ima nekih nedostataka (ofc) od kojih bih odvojio da se par misija bas razlikuje po tezini od prosjeka bez obzira na kojoj tezini igrali, pri tom mislim na jedan boss fight - trebao mi je skoro sat da prodjem taj dio. Ali sve u svemu uzivao sam, super main storyline, side missions isto zabavni. Bas super iskustvo. Preporuka.  

 

Za cijenu PS+a je dosta da se zabaviš i samo 1h sa svakom igrom. Naime puno više od toga platiš kino.

U zadnje vrijeme mi se svaki mjesec pojavi bar jedna igra sa wishliste, ali nije za Switch pa ne igram :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2019 20:32 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
SwaggerBeast kaže...

Odigrao Arkham Knight posto je na PS+ sad. Inace, od bozicne akcije prvi naslov koji sam odigrao sa PS+, a imam ps4 tek nesto vise od godinu, 'nuff said o ponudi.

 

Jako dobar i poprilicno zabavan naslov. Ima nekih nedostataka (ofc) od kojih bih odvojio da se par misija bas razlikuje po tezini od prosjeka bez obzira na kojoj tezini igrali, pri tom mislim na jedan boss fight - trebao mi je skoro sat da prodjem taj dio. Ali sve u svemu uzivao sam, super main storyline, side missions isto zabavni. Bas super iskustvo. Preporuka.  

 

Za cijenu PS+a je dosta da se zabaviš i samo 1h sa svakom igrom. Naime puno više od toga platiš kino.

U zadnje vrijeme mi se svaki mjesec pojavi bar jedna igra sa wishliste, ali nije za Switch pa ne igram :-P

 Bitanga jesi probao Days Gone ?

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ma da samo jednu igru odigras, a da si super zadovoljan prihvatljivo je. Meni se PS+ svakako isplati kroz MP sate. Nije uopce bila neka kritika usluge nego se sjecam kad sam kupio taj PS+ uz ogroman backlog kojeg sam vec imao kao rookie rekoh ajd jos ce barem bit jedna sta valja svaki mjesec, kad na kraju tek u rujnu odigram prvu jer mi ostale nisu ni bile primamljive da ih pokrenem. Ovo govorim iz perspektive nekoga tko nema vecinu naslova jer imam ps4 malo preko god. Jedino Detroit Become Human sam imao vec. S obzirom da je blizu nova konzola ocekivao sam bolje naslove, jedino to.

Sa PS+ ili ne uredjaj je stvarno nepresusan izvor zabave. Pogotovo ako je netko uzeo pauzu od gaminga kao ja.
“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hahah nema "preporucljivo", meni zna po dan dva ili po mjesec, nerazbijaj si glavu s rest modom, samo dok grmi ugasi i tjt
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hahah nema "preporucljivo", meni zna po dan dva ili po mjesec, nerazbijaj si glavu s rest modom, samo dok grmi ugasi i tjt
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 Bitanga jesi probao Days Gone ?

 

Nisam, imam gigantski backlog i odlučio sam da više ništa za playku i PC neću kupiti jedno dulje vrijeme.

Samo bacam lovu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav, jedno pitanje.

Postoji li mogućnost da se spoji PS4 Pro na 2 ekrana, odnosno iz tog jednog HDMI-a da ide i u TV i na monitor od kompjutera recimo?
Ali ne mora raditi u isto vrijeme na oba, ali samo da radi?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Pozdrav, jedno pitanje.

Postoji li mogućnost da se spoji PS4 Pro na 2 ekrana, odnosno iz tog jednog HDMI-a da ide i u TV i na monitor od kompjutera recimo?
Ali ne mora raditi u isto vrijeme na oba, ali samo da radi?

 Da možeš kupiti HDMI spliter. imaš više vrsta moras samo pazit da ima svoje "napajanje" da radi (slika1)...... ovo na slici 2 nebi radilo.

slika 1 slika 1
slika 2 slika 2
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
oo7 kaže...
acmilan2 kaže...

Pozdrav, jedno pitanje.

Postoji li mogućnost da se spoji PS4 Pro na 2 ekrana, odnosno iz tog jednog HDMI-a da ide i u TV i na monitor od kompjutera recimo?
Ali ne mora raditi u isto vrijeme na oba, ali samo da radi?

 Da možeš kupiti HDMI spliter. imaš više vrsta moras samo pazit da ima svoje "napajanje" da radi (slika1)...... ovo na slici 2 nebi radilo.

 Da, nazalost, uvjerio sam se da takav kao na slici 2 ne bi radio (imam sa 3 izlaza, a ne 2 kao ovaj). U redu, hvala najljepsa!

 

Znaci, ovako nesto bi bilo ok?

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2019 16:18 (acmilan2).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

 Da, nazalost, uvjerio sam se da takav kao na slici 2 ne bi radio (imam sa 3 izlaza, a ne 2 kao ovaj). U redu, hvala najljepsa!

 

 

 Zašto onda uopče postoji uređaj sa slike 2  ? iz zajebancije štali ? ne razumijem. koja mu je namjena ako NE RADI

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Meni recimo radi, ali ne iz playstationa nego iz kompjutera. Samo onda imam tipku "select" gdje odabirem na koji izlaz zelim da mi ide van. Dok s ovim uredjajem koje ima napajanje mozes imati sliku na 2 (ili vise) istovremeno, a s ovim sa slike 2 samo na jednom u tom trenutku ili na drugom.

Kovačić
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Meni recimo radi, ali ne iz playstationa nego iz kompjutera. Samo onda imam tipku "select" gdje odabirem na koji izlaz zelim da mi ide van. Dok s ovim uredjajem koje ima napajanje mozes imati sliku na 2 (ili vise) istovremeno, a s ovim sa slike 2 samo na jednom u tom trenutku ili na drugom.

 

To što ti imaš je HDMI switch, a ovo je HDMI splitter.

Switch ne treba napajanje jer može biti čisti mehanički u teoriji.

Splitter mora imati malo više elektronike unutra jer je riječ o dvosmjernoj komunikaciji potencijalno različitih uređaja. Problematika nije jednostavna.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

dakle onaj uređaj koji lik posjeduje mora radit za ono što je rekao da mu treba ... koliko sam ja shvatio

Moj PC  
0 5 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...

dakle onaj uređaj koji lik posjeduje mora radit za ono što je rekao da mu treba ... koliko sam ja shvatio

ursusc355  Ništa ti nisi shvatio!

11 godina
offline
PlayStation 4

Ocito playstation ne moze 2 ekrana napajati pa onda ni jedan preko tog switcha ne napaja.

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Ocito playstation ne moze 2 ekrana napajati pa onda ni jedan preko tog switcha ne napaja.

 acmilan2 Čekaj malo pa što nisu ovo na drugoj slici dva ulaza u jedan izlaz.

Tebi treba jedan ulaz koji se razdvaja na 2 izlaza Splitter. Slika 1.

Slika 1 i 2 nisu isti uređaji.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Izgleda kupio fizičku kopiju uncarted 4 za 50kn:)....bez MP-a....PS+i nije neki dobitak...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ovo šta si našao na aliexpress-u će ti odgovarati.

Točno tako ne može napajati 2 ekrana! 

Da nisu u potpunosti isti treba jedan HDMI kabel više. 

 

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
oo7 kaže...

Ovo šta si našao na aliexpress-u će ti odgovarati.

Točno tako ne može napajati 2 ekrana! 

Da nisu u potpunosti isti treba jedan HDMI kabel više. 

 

 

Ma ne napaja se ekran preko HDMIa, šta pričate.

Napajanje treba splitteru, jer HDMI nije analogna konekcija kao SCART ili S-video ili ostale gluparije iz prošlosti.

HDMI je digitalna komunikacija, i svaki TV/display prijavljuje playki ili PCu koju rezu ima, neke informacije postavlja o podržanim funkcijama da se znaju povezati.

Splitter ne može to samo prebrikati sa dva TVa na jednu playku, nego mora imati kontroler u sebi koji to iskomunicira playki da ova misli da je spojena na jedan device, a splitter dalje prosljeđuje video signal na druga dva devicea paralelno.

Znači splitter u sebi ima DVA display controllera prema TVima, i jedan input controller prema playki. Zato mu treba napajanje.

 

HDMI standard nema podršku za napajanje drugih uređaja (iako ima 5V+ liniju ona je max 50mA i ne služi za napajanje).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2019 15:48 (Bitanga).
9 godina
offline
PlayStation 4
Moj PC  
1 0 hvala 2
9 godina
offline
PlayStation 4

nitko ne komentira Greedfall.

 

Igra izašla jučer na sve 3 glavne platforme, ocijena na metacriticu je 74, govore o njoj kao o kombinaciji dragon age:origins i witchera 3, kažu da je priča super, kao i odnosi među likovima na koje možemo utjecati svojim odlukama

 

izgleda mi dosta zanimljivo ali nemam baš trenutno vremena da ju isprobavam, nadao sam se da će neki kolega forumaš izbaciti koju info

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Da izbacit ce ti osvrt o igri od +30h, dan nakon izlaska.

 

Mogu ti napisati nesto u stilu,

 

"kreirao sam lika, bas mi je seksi i provirio sam nos iz broda/dvorca/zatvora..."

 

Ali cijena je vjerojatno pun pogodak za ulozeno/dobiveno.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2019 15:15 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Da izbacit ce ti osvrt o igri od +30h, dan nakon izlaska.

 

Mogu ti napisati nesto u stilu,

 

"kreirao sam lika, bas mi je seksi i provirio sam nos iz broda/dvorca/zatvora..."

 

Ali cijena je vjerojatno pun pogodak za ulozeno/dobiveno.

 

ma ne, mislio sam da će netko spomenuti da je kupio, počeo, da mu se sviđa na početku itd itd

 

meni uvijek bude najslađi početak igre, ako je dobra, odmah imam potrebu ljudima na forumu obznaniti da navale :D

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
oo7 kaže...
acmilan2 kaže...

Pozdrav, jedno pitanje.

Postoji li mogućnost da se spoji PS4 Pro na 2 ekrana, odnosno iz tog jednog HDMI-a da ide i u TV i na monitor od kompjutera recimo?
Ali ne mora raditi u isto vrijeme na oba, ali samo da radi?

 Da možeš kupiti HDMI spliter. imaš više vrsta moras samo pazit da ima svoje "napajanje" da radi (slika1)...... ovo na slici 2 nebi radilo.

Radio sam i fintu da mi komp i PS4 idu na jedan monitor s tim. Nisam probavao plejku na monitor i tv ali valjda može. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2019 16:31 (Gajotres).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice