PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.251
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Predugo sam u gamingu da bi me i dalje vijesti o odgodama ljutile. Kad bude spremno, bude.

Jedino što je u ovom primjeru čudno... nisu li prije mjesec dana tek objavili datum izlaska? I onda tak brzo odgoda.

Lako moguće da nije odgoda toliko vezana uz samu igru koliko možda žele da izađe još bliže izlasku 5ice.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nisu sigurno zeljeli pribliziti izlasku nove konzole. Bolje im je ranije izdati jer ce puno njih htjeti to odmah igrati.

S izlaskom nove generacije doci ce pak novi kupci koji cekaju da paralelno kupe i tlou2 sa konzolom.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
6 godina
offline
PlayStation 4

Meni osobno igra izlazi u najgore vrijeme. Tamo poslije Uskrsa već lagano počinjem više razmišljati o vožnjama biciklom, boravku u prirodi i takvim aktivnostima nego o igrama. Jednostavno mi tada nije gušt igrati igre tako da ću TLOU2 vjerojatno ostaviti za jesen/zimu. 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

Koji modem imaš?

 HTov onaj bijeli, mislim da je ZTE al nisam ziher

Take it easy lads! | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Slažem se s Vanditom, loš termin. Ali za mene bolje, neću ju odmah kupit, već onda na jesen/zimu kad vrijeme bude u k****, a samim tim i cijena manja.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Radije ću igrati kasnije nego igrati poluproizvod, makar taman mi je tada termin za bebu pa sumnjam da ću moči igrati na PS4.  

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...

Radije ću igrati kasnije nego igrati poluproizvod, makar taman mi je tada termin za bebu pa sumnjam da ću moči igrati na PS4.  

 1.g ces jos moci igrati :D

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Gajotres kaže...

Radije ću igrati kasnije nego igrati poluproizvod, makar taman mi je tada termin za bebu pa sumnjam da ću moči igrati na PS4.  

 1.g ces jos moci igrati :D

 Slažem se...osim ako je žensko. 

PSN - DeniZg80
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Crni petak u Mall.hr
PS4 PRO 2545kn
The Outer Worlds 370 kn

https://www.mall.hr/konzole/sony-playstation-4-pro-igraca-konzola-1tb-crna-vch-fortnite
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Da, mene najviše smeta ženska na naslovnici, pa razmišljam uzeti Deluxe gdje je vojnik naslikan.

 

Daj mi samo plz reci, kakav je Time to kill u odnosu na BF1? U BF5 beti mi se činilo da ginem od jednog metka kao u COD-u, što mi je bio glavni turn off.

 

Time to kill je definitivno kraći u odnosu na BF1, iako mislim da su radili neke manje korekcije nakon bete. Nisam stvarno jako dugo pokrenuo BF1, pa sad ne mogu u glavi napraviti neku konkretniju usporedbu, ali je sigurno kraći. Osobno mi to i nije neki turn off, ovo mi više odgovara jer favorizira pametno kretanje, korištenje zaklona, flanking i faktor iznenađenja. Međutim, daleko od toga da je nemoguće ubiti nekog tko te prije vidio. Moguće je, pogotovo ako taj drugi i nema neki aim. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel mi moze netko preporučiti dobre slušalice za ps4? Koje god gledam nesto nevalja ili izrada ili zvuk ili mikrofon
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Hyperx cloud pro

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
online
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Hyperx cloud pro

 

Ja sam nedavno ubo HyperX Cloud Flight, bežične (i kabel), prvenstveno za PC, ali rade odlično i na PS4.

Preko kabla je zvuk naravno puno puno bolji.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kako mislis bolji... Ima laga kad je bežično ili samo bolje zvuči
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kako mislis bolji... Ima laga kad je bežično ili samo bolje zvuči

 

Ne, nema laga. Ne samo bolje zvuči, nego puno bolje zvuči. Ali to je kod svih bežičnih slušalica što zbog bandwidtha, što zbog DACa, šta ja znam.

Preko kabla su bitni samo zvučnici.

I razlika u kvaliteti je baš primjetna ne samo kod glazbe nego i u igrama.

No nekad mi trebaju bežične, pa sam zato uzeo. Ali je dobro što je i cable connectivity dostupan.

Kome ne treba wireless bolje neka odmah uzme s kablom, jeftinije je :-)

Ali što se HyperX slušalica tiče, preporučam, meni baš odgovaraju, a imam i bolje slušalice od njih (bez mikrofona), a imao sam i Logitechove ranije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2019 20:06 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
luxxxfromhell kaže...

Ljudi, trebam pomoć:

 

Pokušavam skinuti game za PS4, međutim, stalno mi se freeza download. Krene skidat, skine 5-6 megabajta i sam se freeza, vrijeme za download piše sasvim normalno (optika je u pitanju, tak da mi piše 60 min za 60 GB) ali sam download se ne miče. Probao sam napraviti novu konekciju, nije se popravilo, probao resetirati PS, nije se popravilo. Test konekcije pokazuje sasvim normalnu download/upload brzinu. Što mi je činiti? Na PCu sve normalno skida

Update, posumnjao sam da nije do kabela te sam probao sa drugim, ne radi, još uvijek freeza download nakon 4-5 megabajta. Zatim sam probao sa Wi-Fiem skidati i radi, međutim, puno je manja download brzina. Itko ima ideju zašto se događa?

Take it easy lads! | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
luxxxfromhell kaže...

Update, posumnjao sam da nije do kabela te sam probao sa drugim, ne radi, još uvijek freeza download nakon 4-5 megabajta. Zatim sam probao sa Wi-Fiem skidati i radi, međutim, puno je manja download brzina. Itko ima ideju zašto se događa?

Odgovori mi na nekoliko eliminacijskih pitanja jedno po jedno. 

 

1. jesi li novi kabel uštekao u isti port na routeru kao i stari kabel?

2. jesi li probao išta resetirati od opreme?

3. jesi li probao kabelom spojiti neki drugi uređaj u taj port pa testirati događa li se isto?

4. jesi li i imaš li mogućnost koristiti 5 GHz Wi-Fi za PS4?

5. rade li sve druge online funkcije PS4 bez problema?

14 godina
offline
PlayStation 4

Rekao bih da Speedport plus koji radi probleme nakon spuštanja novog fw-a, napravi tvornički reset čačkalicom i nakon toga če proradit. Ako ne pošalji mi točan model modema.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2019 10:29 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Slažem se s Vanditom, loš termin. Ali za mene bolje, neću ju odmah kupit, već onda na jesen/zimu kad vrijeme bude u k****, a samim tim i cijena manja.

 

Dobio sam lajk i zahvalu od ursusa. Ima li smisla dalje nakon ovog?

 

 

1 DA
13 NE
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2019 11:08 (kbenzema).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
kbenzema kaže...
Slažem se s Vanditom, loš termin. Ali za mene bolje, neću ju odmah kupit, već onda na jesen/zimu kad vrijeme bude u k****, a samim tim i cijena manja.

 

Dobio sam lajk i zahvalu od ursusa. Ima li smisla dalje nakon ovog?

 

 

 Dat ću ti ja TD da se svemir malo izbalansira.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
kbenzema kaže...
Slažem se s Vanditom, loš termin. Ali za mene bolje, neću ju odmah kupit, već onda na jesen/zimu kad vrijeme bude u k****, a samim tim i cijena manja.

 

Dobio sam lajk i zahvalu od ursusa. Ima li smisla dalje nakon ovog?

 

 

 To nije bio definitivno on neko je bio za njegovim kompom njemu je draže dati TD nego sex.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozz ekipa,

Jel nacon revolution unlimited pro za 700 kuna(star mjesec dana, jednom korišten) dobra ponuda?

Hvala
na svadbi zovu me Svemirko
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
luxxxfromhell kaže...

Update, posumnjao sam da nije do kabela te sam probao sa drugim, ne radi, još uvijek freeza download nakon 4-5 megabajta. Zatim sam probao sa Wi-Fiem skidati i radi, međutim, puno je manja download brzina. Itko ima ideju zašto se događa?

Odgovori mi na nekoliko eliminacijskih pitanja jedno po jedno. 

 

1. jesi li novi kabel uštekao u isti port na routeru kao i stari kabel?

2. jesi li probao išta resetirati od opreme?

3. jesi li probao kabelom spojiti neki drugi uređaj u taj port pa testirati događa li se isto?

4. jesi li i imaš li mogućnost koristiti 5 GHz Wi-Fi za PS4?

5. rade li sve druge online funkcije PS4 bez problema?

1. Nisam, drugi je bio port

2. Resetiran router i PS4, nije bilo promjene

3. Jesam, sve je ok

4. Jesam/mogu, tako sam na kraju i skinuo igricu, al je puno sporije (knauf i ormar između routera i PSa)

5. Sve normalno radi osim downloada

Take it easy lads! | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
PlayStation 4

Vrijedi li resident evil 2 ovaj novi 30 dolara? 

Iako vidim da ima na njuškalu za sličnu cijenu, 180 kn + poštarina. 

Ovi stariji djelovi me ubijala kamera

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2019 17:24 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Applovac kaže...
Pozz ekipa,

Jel nacon revolution unlimited pro za 700 kuna(star mjesec dana, jednom korišten) dobra ponuda?

Hvala

 

Ne znam iskreno što će ti to osim ako te svrbi novac u džepu, pa baš želiš platiti duplo za kontroler. Duplo bolji sigurno nije, a vrlo je upitno je li uopće bolji. Probao sam, nisam bio impresioniran. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...

Ne znam iskreno što će ti to osim ako te svrbi novac u džepu, pa baš želiš platiti duplo za kontroler. Duplo bolji sigurno nije, a vrlo je upitno je li uopće bolji. Probao sam, nisam bio impresioniran. 

 Meni je takav raspored gumbi drastično bolji od DS4. Čak mi su mi i Joy-coni u gripu bolji od DS4, samo mi fale triggeri u odnosu na njega. Xbox ima definitivno najbolji dizajn kontrolera ovu generaciju.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Prošao sam dosta kontrolera (od PS2, PS3, PS4, Xbox360 itd.) te mi je puno bolji raspored gljivica i gumba na kontroleru od Xboxa. Dosta sam citao o tom Naconu, dobre kritike ima se moze prilagoditi igracu (utezi, razliciti kutevi nagiba i slicno) pa me zanimaju osobna iskustva onih koji ga koriste.
na svadbi zovu me Svemirko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo sam DS4 God of War na prošlogodišnjem lets play , prije 15 mjeseci , u SD kažu da je garancija godinu dana a meni šteka L3, mislim da su se u temi spominjali ti brendirani DS4 da se kvare.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
Q-Tip kaže...

Ne znam iskreno što će ti to osim ako te svrbi novac u džepu, pa baš želiš platiti duplo za kontroler. Duplo bolji sigurno nije, a vrlo je upitno je li uopće bolji. Probao sam, nisam bio impresioniran. 

 Meni je takav raspored gumbi drastično bolji od DS4. Čak mi su mi i Joy-coni u gripu bolji od DS4, samo mi fale triggeri u odnosu na njega. Xbox ima definitivno najbolji dizajn kontrolera ovu generaciju.

 

Sve je to subjektivno, meni Xbox dizajn ne leži, a za nešto što košta puno više od DS4 Nacon mi je u ruci dok sam igrao djelovao jeftinije. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav!

29.11 je black friday i htio bim kupiti Cod Modern Warfare 2019, pa me zanima posto je igra tek izasla, dali je realno ocekivati popust za nju! Sada je 450kn, 100kn manje lijepse bi izgledalo.☺️ Ima ko kakvih iskustva sa proslogodisnjeg BF u vezi igra, naravno! 🙂 🖐️

Edit.
Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.10.2019 12:01 (veseli007).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice