Prženje ps2 igre nikako ne ide zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 5.670
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Prženje ps2 igre nikako ne ide

evo ovako:imam pes11 igru na računalu i iso mapu koju već u5-6 puta pokušavam spržit sa nerom i dvd decrypterom ali nikako ne ide i uvijek mi izbaci ovo na slici...pogledam poleđinu diska i vidim da je nešto sprženo i uđem sada zadnji put u moje računalo a piše da je disk prazan.i sada kad pogledam u moje računalo, računalo mi ne očitava disk uopće i izbaci mi sliku 2

slika 1 slika 1
slika 2 slika 2
KCB
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2011 20:21 (cod4gamer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Prženje ps2 igre nikako ne ide

Evo tu pogledaj, probaj ić po redu točno kako piše, po tome ja radim i do sad mi je uvijek išlo bez ikakvih poteškoća, ako ti ne radi opet možda je problem u disku! I prži na najmanjoj mogućoj brzini!

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86 Ante Gotovina --- HEROJ
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Prženje ps2 igre nikako ne ide

pokušat ću,hvala ti.

KCB
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prženje ps2 igre nikako ne ide
cod4gamer kaže...

evo ovako:imam pes11 igru na računalu i iso mapu koju već u5-6 puta pokušavam spržit sa nerom i dvd decrypterom ali nikako ne ide i uvijek mi izbaci ovo na slici...pogledam poleđinu diska i vidim da je nešto sprženo i uđem sada zadnji put u moje računalo a piše da je disk prazan.i sada kad pogledam u moje računalo, računalo mi ne očitava disk uopće i izbaci mi sliku 2

Kod programom Nero obično ima problema pri prženju DVD-a.  Bilo bi najbolje da pržiš sa Besplatni programom Ashampoo Burning Studio 2010 a ima u programima hrvatski sučelja. Ako kupuješ časopis BUG a Ashampoo imaš na DVD broju 211. Kad instaliraš i čim završiš odeš na net regaš da dobiš product key. Ja sa Ashampoo jako sam zadovoljan i nikad problem imao a i dobro odradi posao.

Nenad
12 godina
neaktivan
offline
Prženje ps2 igre nikako ne ide

jeli moram sve winrare prebacit na dvd ?

A.V.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prženje ps2 igre nikako ne ide

Sprži iso programom ImgBurn

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prženje ps2 igre nikako ne ide

pržio sam na nero nurn rom !pržio sam na e asus jeli to dobro ?molim odgovorite

{#}

A.V.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prženje ps2 igre nikako ne ide

nero burn rom*greška*

A.V.
13 godina
offline
Prženje ps2 igre nikako ne ide

Koji tip datoteke želiš spržiti?Nemožeš iso spržiti na cd/dvd kao klasičnu datoteke.Otvori Nero express-Image,project,copy-Disk image or saved project-odaberi iso koji želiš spržiti,ubaci cd i pričekaj

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prženje ps2 igre nikako ne ide

Znaš valja što je winrar ? ja te pitam jeli moram sve one knjige(ikone)prebacit na cd.ja koristim nero burning rom tu ti je kad upališ sa strane ti stoje te knjige i jeli ih moram sve prebacit na cd

A.V.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prženje ps2 igre nikako ne ide

čuj, skini super nzb extractaj i kada ti se extracta sprži s dvd decrypterom ali na brzini 1x!A disk ti treba bit dvd-r ako možeš i rw samo se pobrini da imaš disk koji je prazan i brzinu

16x i model verbatim. imaš ga u technomaxu pa 4,50 kn

sprži i uživaj!

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice