Ps3 ili Ps4?

poruka: 5
|
čitano: 3.049
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Ps3 ili Ps4 ili novi PC?

Bok ljudi... Sad uskoro će mi rođendan, Božić i krizma pa ću si zaradit solidnu svotu novca i mislio sam si kupit PS ili novi PC, no u vezi PS pitanje je 3 ili 4...?!?!

Ps3 je sad jeftiniji, ali je na kraju svoje ere, tak da imam osjećaj da mi se ne isplati... A Ps4 je sad glavna atrakcija, puno novih hit-igara, no i skuplji je za oko 1000-1500kn, a i igre koštaju previše... Trenutno imam solidan komp, no nije baš za gaming... I sad mi tu vlada dilema i zato tražim vaše mišljenje... Ps3? Ps4? Gaming PC?

Pomoć molim vas :)
Hvala

P.s. oprostite ak je tema već postavljena!

1 Ps3
12 Ps4
1 PC
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2015 14:23 (LordLulla).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ps3 ili Ps4?

Ps4 i ne pitaj dalje.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ps3 ili Ps4 ili novi PC?

Pitanja nema, da bi složio imalo sličan gaming PC trebaš oko 5500kn. Na PS4 dolazi Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, svi novi serijali i ti bi sad kupio ps3. Vrijeme za PS3 je bilo 12-13-te ali sad definitivno vise ne.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Ps3 ili Ps4?
Pozz svima! Novi sam ovdje i htio bih cuti vasa misljena jer naime nalazim se u situaciji da imam 2000 kn i htio bih si kupiti neku konzolu preko njuskala. Razmisljam se izmedju ps3 i ps4. Znam da cu za 2000 kn moci dobiti ps3 sa puno igrica a ps4 sa samo dvije igrice. Molim vas za vase savjete. Na ovom forumu sam vec postavio ovakvo pitanje ali mi nitko nije odgovorio.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Ps3 ili Ps4?
Pročitaj dva posta iznad
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice