Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.913
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Xbox One

Ukratko, da. Jedini uvjet je da igra spada pod "Play Anywhere" igre. 

Što se tiče kupnje, nema problema. Ako kupiš kod sa cdkeys.com, i aktiviraš ga na Xbox-u, igra će biti vezana za tvoj Xbox Live account. I onda u windowsima se prijaviš na Xbox live i instaliraš. 

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Xbox One

goddamn miš mi je pohrdal gljive na đojstiku pa ih trebam zamijeniti. ima neki ducan da prodaje analog stikove (gljive)? ili bas moram uzeti s ibeja?

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Xbox One

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to d
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
ova zvjer pojede ps4 pro za dorucak, ali badava mu snaga ako ima duplo manje igara od psa
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Xbox One

Skorpiona kupujem svakako.

Damn good! :)

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Nema duplo manje igara nego nema ekskluziva.Ali če barem sve multiplatformske igre radit i izgledat bolje nego na PS4,kao nekad X360 kad je bio jači od PS3.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
koju bateriju za dojstik da uzmem s ebaya? da valja i da nije pre skupa..ima ovih kineskih 2400 mah ali kvaliteta je upitna
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox One
imaiden322 kaže...
koju bateriju za dojstik da uzmem s ebaya? da valja i da nije pre skupa..ima ovih kineskih 2400 mah ali kvaliteta je upitna

Ovo koristim dugo vremena: https://www.amazon.co.uk/d/6ha/Venom-One-Docking-Station-Rechargeable-Battery-Packs/B00G4UCNI2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1486734266&sr=8-1&keywords=Venom+Xbox

Dobijes punjac za 2 kontrolora i 2 punjive baterije.

Lipo i izgleda, svaka preporuka.

Xbox: Muskarcina
16 godina
offline
Re: Xbox One

Decki imam problem s Free with Gold X360 igrama,probao sam sve nacine da skinem na Xbox one ali neide?

 

http://www.downloadmoreram.com/
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Nemožeš skinut X360 igre,regijski su zaključane,morat češ se prijavit preko VPN-a na svoj Xbox račun i onda skinut.X360 igre su oduvijek region-lock,ne sve al 90% njih.
16 godina
offline
Re: Xbox One
SPLICO212 kaže...

Decki imam problem s Free with Gold X360 igrama,probao sam sve nacine da skinem na Xbox one ali neide?

 

Uredno ih "skinem" preko Google Chromea koristeci prosirenje anonymox.

Izaberi regiju u prosirenju i kupis igru preko microsoft storea.

Zasad sve radi.

 

Xbox: Muskarcina
16 godina
offline
Re: Xbox One

Nazalost neprolazi uopce. Main Acc mi je uk i Live pretplata je na njemu,imam paypall i Visu i neprihvaca mmi niti jednu opciju.

http://www.downloadmoreram.com/
16 godina
offline
Re: Xbox One
SPLICO212 kaže...

Nazalost neprolazi uopce. Main Acc mi je uk i Live pretplata je na njemu,imam paypall i Visu i neprihvaca mmi niti jednu opciju.

Također sam na UK te i moja pretplata je na tom accountu.

Meni sve radi preko ovog prosirenja https://chrome.google.com/webstore/detail/anonymox/icpklikeghomkemdellmmkoifgfbakio?utm_source=chrome-app-launcher-info-dialog

Potrebno je izabrat regiju te opciju ON ili OFF. Od kartica koristim Visu i paypal.

Eto, imamo sve isto :)

Xbox: Muskarcina
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2017 8:07 (Virty).
16 godina
offline
Re: Xbox One
Sorry
Your purchase cannot be completed at this time. Please try again Konstantno mi izbacuje ovu poruku.
http://www.downloadmoreram.com/
16 godina
offline
Re: Xbox One
SPLICO212 kaže...
Sorry
Your purchase cannot be completed at this time. Please try again Konstantno mi izbacuje ovu poruku.

Meni je ista poruka bila dok nisam poceo koristiti gore napisan VPN.

Sad sve radi uredno.

Instalirao si prosirenje? Odabrao regiju UK i kliknio na ON?

Xbox: Muskarcina
16 godina
offline
Re: Xbox One

Da,napravio sam sve po uputama.

http://www.downloadmoreram.com/
12 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Xbox Scorpio će podržavati FreeSync 2  : http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-project-scorpio-supports-freesync-and-hdmi-vrr

 

Ovo je definitivno gamechanging stvar za igre, nadam se da će i budući 4k televizori podržavat dotičnu tehnologiju.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One

Badave ti tehnologija kad ju niti jedan TV ne podržava. A i nekako sumanjam da će biti masovna implementacija jer se u TV-ove slabo ugrađuju gaming tehnologije. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: Xbox One
JozoBozo121 kaže...

Badave ti tehnologija kad ju niti jedan TV ne podržava. A i nekako sumanjam da će biti masovna implementacija jer se u TV-ove slabo ugrađuju gaming tehnologije. 

Sta ne znaci da je nece pocet ugrađivat.

Opcija je tu, a vrijeme ce reci svoje.

Xbox: Muskarcina
10 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Pozdrav

Ima li tko zainteresiran da otkupi od mene bon od 75 eura za bilo koju regiju (bit će prebačeno u valutu te regije)? Dobio sam to od microsoft supporta kao kompenzaciju ali nemam gdje potrošit...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox One
naPerk777 kaže...

Pozdrav

Ima li tko zainteresiran da otkupi od mene bon od 75 eura za bilo koju regiju (bit će prebačeno u valutu te regije)? Dobio sam to od microsoft supporta kao kompenzaciju ali nemam gdje potrošit...

Cisto da se zna, koliko trazis eura za taj bon? :)

Xbox: Muskarcina
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
50 eura, dobiješ 25 eura dzaba :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Pozz i ja bi se joinao vasem xbox one klubu ako nije bed..igram halo 5 tj sve haloe i tjt sta se tice mpa
Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
16 godina
offline
Re: Xbox One
funky boy kaže...
Pozz i ja bi se joinao vasem xbox one klubu ako nije bed..igram halo 5 tj sve haloe i tjt sta se tice mpa

Nema problema, klub se zove Croatian Gamers.

Pronađi nas preko Xbox apliakcije ili preko konzole.

Slobodno se pridruzi.

Xbox: Muskarcina
15 godina
offline
Xbox One

Poz ekipa

evo uskoro bi trebao dobit xbox one - pa imam par pitanja za unaprijed da si sredim stvari.

Account kad radim, UK ili radije na neku drugu drzavu?

i zanima me od kud uzimate igre - tj di su najjeftinije ; a trenutno bi si za piknuo ARK,pa da li ima izdanje sa kutijom ili samo digitalno?

 

eto ukratko,samo to zasad i hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox One
cropunk kaže...

Poz ekipa

evo uskoro bi trebao dobit xbox one - pa imam par pitanja za unaprijed da si sredim stvari.

Account kad radim, UK ili radije na neku drugu drzavu?

i zanima me od kud uzimate igre - tj di su najjeftinije ; a trenutno bi si za piknuo ARK,pa da li ima izdanje sa kutijom ili samo digitalno?

 

eto ukratko,samo to zasad i hvala :)

Osobno sam na UK, a i vecina ljudi koje poznajem.

Igre vise-manje kupujem iz UK web shopova koji imaju svako malo akcije te su cijene povoljne.

Vecinom kupujem fizicke verzije koje kad odigram prodam na forumima ili njuskalu.

Bude dobrih akcija i na xbox storeu za digitalne igre tako da se tesko othrvat ne kupiti stagod dobrog i jeftinog :)

Ako imas mogucnost kupovat preko kartice/paypala, mogu ti napisat par mojih UK favorita za kupovinu igara.

 

 

 

 

Xbox: Muskarcina
15 godina
offline
Xbox One

da mogu kupovat preko kartice,paypal-a. Vec sam kupovao iz par gaming ducan iz uk,ebay itd tako da to nije problem.

 

hvala na pomoci i na info :)

 

btw jos da pitam opet,ark - moze se nabaviti fizicka kutija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Ne postoji Ark kao fizička verzija jer igra još nije izašla već je u Early Acess fazi tj.nedovršenoj verziji igre,dodaje se novi sadržaj i sl.
15 godina
offline
Xbox One

ma to znam,ali rekao da nisu mozda ovak nesto izbacili,jer vidim sliku po netu - pa pomislio da za konzole nisu sredili neku kutiju, ali ocito samo download - thx za info

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox One

mali problem, dok igram bf, u igri se desni stik sam od sebe pomiče. Sad sam ga bas otvoril da vidim u cemu je problem, ali nema prasine sve je ok. Postoji kakvo rjesenje za "drifting"*? 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice