Battlefield 1 - Playstation 4

poruka: 226
|
čitano: 46.672
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

 

 

Kako ne bismo odlazili u offtopic na Playstation 4 temi, otvaram ovu temu za komentare i rasprave vezane uz Battlefield 1 za Playstation 4.

 

Ako igrate, svakako stavite svoj PSN ID u potpis, tako da se možemo lakše povezati i zaigrati zajedno ukoliko ste zainteresirani.

Radi lakšeg praćenja teme, kliknite u gornji desni kut foruma i dodajte temu pod "Teme koje pratim".

 

Vidimo se u igri!

 

Gamertagovi forumaša:

DeniZg80
audiogorilla1410
darklydexter
Tokioplastic292
sonicfox93
Tomislav025
NiFe92 

dwade_cro

croos1991

Spaljeni23

iggy_cro

qtanimegurl

Roman_991 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 9:26 (DeniZg).
Moj PC  
7 0 hvala 6
14 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Hoće biti demo na PS storeu?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
8 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
x18x05x kaže...

Hoće biti demo na PS storeu?

 Nebi reko. Bila je beta.

8 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

PSN- audiogorilla1410

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Kak ste si namjestili FOV i osjetljivost gljiva?

 

Ja sam dignuo FOV na 85 horizontal, ali sam skužio da mi je sve postalo presitno, pa sam smanjio na 80.

Stick sensitivity sam isto ambiciozno dignuo na 35, ali sam ga ipak postepeno smanjio na 25%.

PSN - DeniZg80
14 godina
online
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
DeniZg kaže...

Kak ste si namjestili FOV i osjetljivost gljiva?

 

Ja sam dignuo FOV na 85 horizontal, ali sam skužio da mi je sve postalo presitno, pa sam smanjio na 80.

Stick sensitivity sam isto ambiciozno dignuo na 35, ali sam ga ipak postepeno smanjio na 25%.

 ja sam na 65 fov stavio odmah. Nisam se sjetio kasnije mijenjati. Nema nikakve degradacije na 80?

PSN - darklydexter
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Ezio kaže...
DeniZg kaže...

Kak ste si namjestili FOV i osjetljivost gljiva?

 

Ja sam dignuo FOV na 85 horizontal, ali sam skužio da mi je sve postalo presitno, pa sam smanjio na 80.

Stick sensitivity sam isto ambiciozno dignuo na 35, ali sam ga ipak postepeno smanjio na 25%.

 ja sam na 65 fov stavio odmah. Nisam se sjetio kasnije mijenjati. Nema nikakve degradacije na 80?

 Nema pada framerata, ali je sve malo sitnije/udaljenije.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Evo kupio i ja bf1 pa imam problem Ne mogu se spojiti na 90% servera. Kaze lost connection to session. Inace koristim mobilni net sa routerom huawei b315s. To je onaj od tele 2 router ali sam na simpa internet dan. Cekam iskon internet pa mi je ovo zamijena dok ne dode. Ima li tko slican problem i kako ga rijesiti?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
acarnoje kaže...

Evo kupio i ja bf1 pa imam problem Ne mogu se spojiti na 90% servera. Kaze lost connection to session. Inace koristim mobilni net sa routerom huawei b315s. To je onaj od tele 2 router ali sam na simpa internet dan. Cekam iskon internet pa mi je ovo zamijena dok ne dode. Ima li tko slican problem i kako ga rijesiti?

 Koji ti je ping ?

15 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

20. Ne vjerujem da je do latencije .  i u bf4 se isto neće spojiti.  

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Meni isto na 65 fov

Sad prve partije igram nikako da sensitivity namjestim kak mi pase. Kad zumiram je prebrzo a inace presporo
Na kojem vi igrate
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Battlefield 1 - Playstation 4

Sad sam i ja stavio fov na 80. Naravno, puno je preglednije. Osjetljivost na 60.

Na fov 60 mi je osjetljivost bila 40 i to mi je bilo ok. Ali za fov 80 mi je definitivno presporo.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Ja nisam dirao ni fov ni sens. Kad posaljem djecu na spavanje provjericu pa javim. Na bf4 mi je dosta nizak sens bio, 10-15. Pretpostavljam da je i na bf1 tu negdje. Ne znam ja na vise, da cesce igram vjerovatno bi se mogao navici na veci sens.
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Ova Argonne Forest mapa mi je katastrofa. Ubije me tko se sjeti.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Nisam mislio da se tako sporo puni lvl za klase. Medic stalno bacam i ozivljavam i nikako na 2lvl i bolje puske. Ona cei rigotti je uzas
Ili nes krivo radim?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
AudioGorilla kaže...
Nisam mislio da se tako sporo puni lvl za klase. Medic stalno bacam i ozivljavam i nikako na 2lvl i bolje puske. Ona cei rigotti je uzas
Ili nes krivo radim?

 Koji si level?

Ja sam 13 i imam skoro sve opcije za Medic puške unlockane. Mislim da sam na pola puta do Medic lvl4.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
5i sad mislim
Ma assault i medic igram i jos ni na pola za prvi lvl nisam a stvarno ozivljavam bacam health i tenkove gađam
Tenkovi znaju silovat i da nitko u ekipi ne zna assault uzet da ga unisti. Bas je muka igrat onda
Rush za sada samo igrao
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Sens 20 a fov nisam ni mijenjao, 55 cini mi se.
23 lvl nakon 15 sati igranja, a lvl medic 10.
Nije meni cei rigotti toliko losa puska, probaj promjeniti da rafalas, mozda ce ti vise odgovarati.
Ja koristim mandragon storm kao medic i ta puca mi je odlicna.
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Ja sam trenutno na sensitiviti 35 a FOV je default. 

 

U medic klasi mi se svida ona predzadnja puska autoloader extend.. nesto :) ima 16 metaka.   

 

Nekak imam osjecaj da je puno premalo pusaka u igri. 

 

Dal itko od vas koristi battlelog aplikaciju na smartphonu? meni na IOS-u jos uvjek nema BF1.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Skinuo sam aplikaciju za Android. Čini mi se da bolje radi od BF4 aplikacije.

 

Inače, sad kad sam skužio da je Argonne Forest u biti Locker/Metro mapa, trčim po bunkerima sa sačmaricom i baš je zabavno.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Zanimljiv je ovaj war pigeon mode. Igra lovice stalno akcija i pritisak.
I onda najslade kad puste ptičurinu a ti je skineš s neba
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Nisam još stigao odigrati War Pigeon Mode, jer sam pronašao svoj novi omiljen mod: Operations.

 

Dok se učitava mapa, prije svakog Operationsa ide uvodna filmić sa pričom, koja se razlikuje ovisno o tome koja je mapa i jeste li napadač ili obrana. Baš je "imerzivno".

I super mi je što se napada usmjereno u valovima, baš je totalna simulacija borbe. Pa onda kad osvojite sektor, vojnici kliču i trče u napad, krene muzika kao u filmovima, ma mrak.

Čak i ne traje tako dugo. Meni su partije trajale oko pola sata, nekad i kraće, ovisno koliko je dobra obrana.

 

Jedino što još nisam doživio da napad pobijedi (ali dobivaju više bodova).

 

 

 

PSN - DeniZg80
8 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Za nekih sedam dana uzimam bf1 sa kolegom, pa se nadam da ce nas dovoljno biti da formiramo squad :D

PSN: sonicfox93

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2016 17:40 (sonicfox93).
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Sto vise igram ovaj BF1 to sam vise zivcan.

 

Danas su im serveri u totalnoj komi. bugova u igri ima poprilicno puno.  puska zasteka,nemres se ubaciti u squad, main menu radi totalno usporeno i steka,ponekad posle kraja runde nemres ni vidjet score ni nista.

 

A sto se tice igre ljudi kempaju sa snajperima i medic klasom po kucama kao ludi. sad igrao s nekim idiotima i sva cetvorica iz mojeg squada kampiraju u kuci cijelu faking partiju. 

 

Obozavam battlefield igre ali lakse sam progutao one probleme sa BF4 napocetku nego ovo.  nadam se uskoro nekom updateu.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
omomomomoomm kaže...

Sto vise igram ovaj BF1 to sam vise zivcan.

 

 Haha, da i meni je tako.

Na početku mi ide odlično, a kako postajem živčaniji, tako sve više padam na tablici.

Nekad je dobro promijeniti klasu, pa se čovjek malo mentalno resetira.

 

A vezano uz grupnu igru, najbolje je napraviti svoj squad i izdavati naredbe. To nosi puno bodova, a nitko to ne radi.

Ako vidim da igram sa lošom ekipom (npr. na Operationsu ne možemo probiti prvi sektor u 2 navrata), onda quitam. Nema smisla gubiti vrijeme i biti topovsko meso.

 

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Upravo su mi svi statsi vraceni na 1 haha ne mogu da vjerujem.. Citav vikend su im serveri nikakvi, lagavi i jos ovo ko slag na tortu :S ima li ko jos ovaj problem?
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Evo vraceno sve ccc
Za poluditi :)
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
DeniZg kaže...
omomomomoomm kaže...

Sto vise igram ovaj BF1 to sam vise zivcan.

 

 Haha, da i meni je tako.

Na početku mi ide odlično, a kako postajem živčaniji, tako sve više padam na tablici.

Nekad je dobro promijeniti klasu, pa se čovjek malo mentalno resetira.

 

A vezano uz grupnu igru, najbolje je napraviti svoj squad i izdavati naredbe. To nosi puno bodova, a nitko to ne radi.

Ako vidim da igram sa lošom ekipom (npr. na Operationsu ne možemo probiti prvi sektor u 2 navrata), onda quitam. Nema smisla gubiti vrijeme i biti topovsko meso.

 

 

Vidim da igras stalno operaions. znas uopce da me imas na listi? Tomislav mi je ID. moramo zajedno malo odigrat. Ja ti sad idem sa frendom igrat ako zelis se pridruzi u party da zajedno zivcanimo.

 

EDIT: i mene je bacilo na rank1.

Prokleti  brokengield :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2016 18:33 (omomomomoomm).
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
omomomomoomm kaže...

 

Vidim da igras stalno operaions. znas uopce da me imas na listi? Tomislav mi je ID. moramo zajedno malo odigrat.

A hebemu, nisam znao. Ne piše ti PSN ID u potpisu. 

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Haha kazem moramo odigrat zajedno. 😊

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice