Battlefield 1 - Playstation 4

poruka: 226
|
čitano: 46.684
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Meni ne. A inace sam spojen preko wifi-a, a brzina neta mi je odlicnih 8mb. Al tih problema do sad nisam imao :)
PSN Tokioplastic292
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
slk21 kaže...
Dali se nekome desilo da vas izbaci sa servera? ali jedno šest puta me u ponoć točno izbaci??
Izgubis sve bodove.. jbni t com

 24 satna rekonekcija.

Na stranicama svog accounta provjeri od kad ti traje veza. (Valjda takva stranica postoji za T-Com). Ja sam na Iskon-u, i isto mi se događalo oko 23. Samo sam restartao vezu u opcijama routera u 4 u noći i od onda mi se u 4 restarta veza.

 

Osim ako si na optici, il tak nešto, pa rekonekcija mora biti u 00:00. To ne znam.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Masakr 😊

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Jesi li u ovoj rundi nabio highest kill strike od 47?
PSN Tokioplastic292
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Iskreno nemam ti pojma ali mislim da ne.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Ja još uvijek nisam skuzio kako se mijenjaju skinovi za oružje?
Može mi netko malo to objasniti?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

moras biti u igri da bi promjenio skin. kada izaberes weapon, pritisnes trokut i zadnja stavka su skinovi. ovako napamet koliko se sjecam.

PSN Tokioplastic292
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Na uk storeu bundle deluxe upgrade + premium season pass 39.99 funti. Ne znam da li ostale zemlje imaju ovaj bundle. Dosao je u pravo vrijeme :D
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

PSN - brdjanin85
 
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Jel ima jos neko da se ne moze spojit na ea servere? Stabilna mi je internet veza, sve ostalo radi ali bf1 mp nikako...
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Zin8 kaže...
Jel ima jos neko da se ne moze spojit na ea servere? Stabilna mi je internet veza, sve ostalo radi ali bf1 mp nikako...

 ja se juce nisam mogao nikako spojiti

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Zin8 kaže...
Jel ima jos neko da se ne moze spojit na ea servere? Stabilna mi je internet veza, sve ostalo radi ali bf1 mp nikako...

 meni se cesto desava.. restartujem modem, plejku par puta pa proradi =) najgore sto vidim u friends listi  da raja igra mp a meni bf offline...

PSN Tokioplastic292
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Zin8 kaže...
Jel ima jos neko da se ne moze spojit na ea servere? Stabilna mi je internet veza, sve ostalo radi ali bf1 mp nikako...

 Jesi li dodijelio Playstationu statičku IP adresu?

11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Ma serveri su im cesto u banani.

 

nego evo malo zanimljivosti.

 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Ja kupio premium danas. Ali vidim tema nam totalno zamrla.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

A ja planiram uzeti bf4 u nadi da ima još ekipe koja igra jer što više igram ovaj bf1 tim mi postaje dosadniji. Dođeš sa svakom klasom do lvl-a 3/4 otključaš sve puške ( osim onih zadnjij, al iskreno osim henrya koji mi je super i onog hellriegela, druge me ne privlače) i nakon toga sve isto, stalno u krug, we have lost objective charlie, we are losing, behemoth, blabla.. BF serijal sam započeo na PC, naravno sa bad company 2 i igra je vrhunska još i danas, nakon toga dođe bf3 koji je još bolji, bf4, ajde neću reč da je bio vrhunski al barem bio puno zabavniji od ovog..jel ima kakvih naznaka, najava, leakova ovoga onoga za neki novi nastavak kroz neko vrijeme?

 

EDIT: Da ne bi bilo da samo hejtam ,ok da se i ovo odigrat pogotovo kad se skupi neka ekipa u party, ali kaj je da je nema onakvog hajpa ni atmosfere kakva je bila na 3 i 4...

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.3.2017 12:24 (Zin8).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Kakav je to sad novi update od 7GB i jel još nekome užasno sporo ide i puca veza?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Od 30.03.2017, DICE uvodi Premium friends opciju.

 

Opcija omogućava pristup Premium mapama, dok god ste u partyu sa frendom koji ima Premium pass.

 

http://i.imgur.com/ipGR4TT.png

 

https://abload.de/img/untitled4qrou.png

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Pozdrav svima,

može li se igrati ova igrica u dvoje bez interneta onako u split screen? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Torres992 kaže...

Pozdrav svima,

može li se igrati ova igrica u dvoje bez interneta onako u split screen? 

 ne moze

PSN Tokioplastic292
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Iskreno bas sam razocaran
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Sta ce ti split screen? ne vidim smisao takvog igranja uopce, mozda ak si klinac od 10 godina.. 

 

Pitanje, u zadnjih mjesec dana sam jednom igrao, kad nam dolazi novi DLC?

PSN:Tomislav025
 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Nena ništa službeno, ali bi trebao navodno u 7.mjesecu.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Generalno gledajuci, koliko se isplati uzimati bf sad, posto je 200 kn na storeu? (vidim da ljudi imaju problema sa pucanjem veze, imam 12 mbps doma, pa ak je potencijalni problem, let me know)

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

200 kn je dobra cijena. 

Igrača ima jako puno i igra je odlična.

Po meni je glavni problem spor program izlazaka DLC-a (u odnosu na prethodne igre), kao i fragmentacija igračke baze zbog tih DLC-a (većina ljudi ima samo osnovnu igru, tako da i ako uzmeš DLC ili Premium igrat ćeš najčešće osnovne mape).

 

Evo, ruski DLC "In the name of the Tzar" izlazi tek u 9.mjesecu.

 

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.6.2017 20:37 (DeniZg).
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Osobno ne obracam previse paznju na DLCove, makar nije ni to za bacit

 

Bas gledam, Deluxe verzija je 230kn, ne znam kolika je razlika izmedu verzija, dok je ultimate 500 ( do tog sigurno ne idem)

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Deluxe je osnovna (standard) verzija + neki nebitni skinovi za oružja

Ultimate je standard + svi DLC-ovi.

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Hvala kolega, uzet cu vjerojatno onda standard za 200kn

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice