Battlefield 1 - Playstation 4

poruka: 226
|
čitano: 46.750
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Meni je brzina neta jedva 10mb i jos spojen bezicno a rijetko kad da imam problema sa lagom.
PSN Tokioplastic292
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Narednih tjedan dana možemo uživati u Premium blagodatima uz Premium Trials.

 

"Active between July 20 and July 27, this event will let Battlefield 1 owners play all currently available Battlefield 1 Premium Pass maps for free. Kicking off when the new map Prise de Tahure arrives, Premium Trials is a great way for non-Battlefield 1 Premium Pass owners to sample all the great new content we’ve recently released."

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2017 14:50 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Pozdrav,

 

Jel mi moze netko tko ima premium dati svoje ime na PS-u da ga dodam, pa da me ponekad pozove kao "premium friend" na mape iz dlc-a In the name of the tsar...cekam neko snizenje za premium, pa dok cekam da mogu ponekad zaigrat. :)

 

Unaprijed zahvaljujem

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Jel bi mogao u skorije vrijeme premium bit snižen? I gdje ga je generalno najjeftinije nabavit?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Vidim još uvijek nitko ništa nije objavljivao nakon mene u ovoj temi. 

Nakon te objave sam prodao bf1, prošao i izredao nekoliko igara i zaželio se pravog napucavanja pa za black friday uzeo Revolution.

Zanima me igra li još netko, igrat ću s frendom pa bi bilo fora da nas se skupi za squad, ili više pa da svi zajedno peglamo..

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Ja sam nakon dugo vremena neigranja uzeo Premium neki dan, pa me slobodno dodajte da zaigramo koji put. Thx.
PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
6 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Kopkam se kopkam već neko vrijeme, tj. otkad je na akciji, uzeti Battlefield 1 na ps store-u jer mi se čini kao odlična prilika. Pa evo da pitam ovdje isplati li se to. Prvenstveno me zanima kolika je online zajednica i ako je velika šta mislite dokada će biti tolika.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Bit će ljudi dok ne izađe novi Battlefield krajem godine.
Nakon toga će biti manje, ali još i Battlefield 3 igra oko tisuću ljudi na PS3, tako da nema straha za BF1.
PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
6 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Ekipo ima li nas još ovdje koji iščekujući BF V vrime trošimo na jedinicu? Bacite nickove pa da skupa treniramo 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Namjeravam uzeti BF1 s game.co.uk ali tamo je obicna verzija a ne revolution ali je 50ak kuna cijena (preowned). Isplati li mi se to ili su ovi dlc stvarno potrebni sto znaci da bi me to preko njuskala ispalo 150kn?

PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Ne budi škrt i uzmi Battlefield bundle na storu.
Za 50 kn ćeš čekati mjesec dana da ti stigne disk, koji nema DLCe i može bit i zgreban.
PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Tako sam i napravio, dobio sve dlc i šta već ide uz to, pa ako je netko za rundu dvije, nek se javi
PSN: Carlikaa
15 godina
suspendiran
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Danas sam kupio Premium i imam pristup svim DLC-ovima, ali čini mi se da je ping skočio sada sa Premiumom. Najčešće je oko 90, a ide i preko 200, ali samo kada me ubije, tada vidim da skoči i ping taj tren. Što tada nije ni problem. No, prije je bio oko 50, a sada je 80-90 većinu vremena. Što se događa? Da li je još netko primjetio porast pinga kupovinom Premium pass-a? I drugo pitanje... Vidim da dosta likova ima po 40-60 "killova", a neki "specijalci" i 100-tinjak. U čemu je stvar? Koriste li miš s obzirom na rezultat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Ping ti može rasti ako se spajaš na udaljeniji server.

Možda Premium ima manje ljudi, teže je napraviti matchmaking, baci te na neki daleki server itd.

 

40-60 killova je normalna stvar za iskusnije BF igrače, čak i da igraš samo pješaštvo.

100 killova je neki manijak u avionu ili tenku i nije rijetkost.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Akcija do 4.10.2018. Full game 38kn.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 14:16 (Bencho2211).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice