Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

poruka: 101
|
čitano: 27.285
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

jel se može ova igrat igrat offline , singleplayer ....

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
ursusc355 kaže...

jel se može ova igrat igrat offline , singleplayer ....

Ne.

01010101 00100000 01001101 01100001 01100100 00111111
14 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Dali netko zna di se moze nabaviti sapphire wire?

01010101 00100000 01001101 01100001 01100100 00111111
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Puno je prigovora na priču Destiny-a, u smislu da je preopćenita, generička, nedorečena itd.

 

Evo zanimljive teorije zašto je to možda tako. Bez da spoilam previše, postavlja se pitanje, jesu li igrači, skupa sa "Travellerom" pozitivci (što je za očekivati) ili možda upravo suprotno? 

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Po meni, recenzenti su većinom fulali sa recenzijom ove igre. I to je ne jedan, nego većina. Nije mi jasno da su se tako navukli, honestly.

A onda i puno ljudi popuši te negativne recenzije i negativnu famu oko igre, bez da je ikad probaju. A ovako zabavnu igru nisam igrao godinama, ali godinama.

 

11 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
Dachande kaže...

Po meni, recenzenti su većinom fulali sa recenzijom ove igre. I to je ne jedan, nego većina. Nije mi jasno da su se tako navukli, honestly.

A onda i puno ljudi popuši te negativne recenzije i negativnu famu oko igre, bez da je ikad probaju. A ovako zabavnu igru nisam igrao godinama, ali godinama.

 

Slažem se. 

 

Sjetimo se samo kakva je drama bila sa Diablom 3. Prvo problemi sa spajanjem na server, pa real-money auction house, pa krađe accounta, gold farmeri, pa kao igra prelagana jer je nakon 2 dana netko prešao na najtežem i nikad kraja.

U međuvremenu ga, bez obzira na dramu, prodali u 15 mil primjeraka, igra ga i danas hrpa ljudi, nakon 2 godine igra došla na konzole, izašla ekspanzija, Diablo 3 dobiva najbolje recenzije i hvale ga lijevo i desno.

 

 

PSN - DeniZg80
12 godina
odjavljen
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
Encyanix kaže...

Dali netko zna di se moze nabaviti sapphire wire?

prodaj zelene iteme 

http://www.snabbox.org/
14 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Da da skuzio sam nego.. Primjetio sam nakon vise igranja pvp-a kako su shotguni op... sta vi kazete?

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Za close combat su dobri, da. Isto tako se moze rec da je sniper op ako igras protiv skilled snipera.

Ja najvise ubijam sa melee i abilityima. Warlock je super.

12 godina
odjavljen
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Nemres vjerovat kak je igra dobra kasnije 
sad sam LVL 18 i krecem na Mars ostalo sam sve sredil

 

Kad sam krenul skoro sam je stavio na oglasnik 

http://www.snabbox.org/
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Meni danas napokon stigla igra i stvarno je totalna navlakuša. Ne mogu prestati igrati.

Pogotovo su mi dobre Patrol misije koje su kao Adventure mode u Diablu 3. 

Još nisam ni taknuo PVP, a gdje su tek Strike-ovi, Raidovi itd.

 

Inače, ekipa jako hvali novi Raid, jer su navodno boss fightovi dosta zahtjevni i ne sastoje se samo od toga da boss spawna addove, već ima raznih boss mehanika.

Iz Bungie-a kažu da za razliku od Raida, koji traži dobru suradnju i koordinaciju, u Strikeove nisu htjeli stavljati razne boss mehanike, jer su Strike-ovi ipak više za casual ekipu. 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 1:05 (DeniZg).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Evo i Facebook grupa da se lakse nadjemo ingame: https://www.facebook.com/groups/356841381134870/

11 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Zemlja, Mjesec, Venera...presao sam sve misije...ostao je Mars. Je*eno je tesko :D. Daj ako netko jos igra na Marsu nek me add na PSN : sandro-Zagorje22 ! 

Sto se Marsa tice, presao sam "Exclusion Zone" " te "The Gardens Spire"...trenutno sam stao na " A Rising Tide" ... tu trebam help :) ! Odoh sad na posao, navecer dodem pa vas add-am! 

 

lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
Sandro HR Zagorje kaže...

Zemlja, Mjesec, Venera...presao sam sve misije...ostao je Mars. Je*eno je tesko :D. Daj ako netko jos igra na Marsu nek me add na PSN : sandro-Zagorje22 ! 

Sto se Marsa tice, presao sam "Exclusion Zone" " te "The Gardens Spire"...trenutno sam stao na " A Rising Tide" ... tu trebam help :) ! Odoh sad na posao, navecer dodem pa vas add-am! 

 

lp

Samo posalji poruku na psn i to e to

PSN: Chov1ch
11 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
11 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Moj ID Astbury88.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
Lagano sam vec lud. Light mi je 24 defense 1000 a auto rifle mi ima 182 atack. Nikak da sobim neku postenu pusku. Ima pulse rifle i scout rifle sa nekih 230 ali mi ne odgovaraju. Dal znate ak ima kakva finta da dobim neki legendarni primary weapon. Igrate kraljicine misije?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Evo par zgodnih vodiča što nakon lvl20.

Reddit

Digitaltrends

 

I jedan site sa public eventima: http://destinypublicevents.com/

 

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.9.2014 19:29 (DeniZg).
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Znam da ima i ovdje gilda, ali ima jedna veća, nastala na reboot forumu. Imamo i PS3 i PS4 članove. Luxx Aeterna (znam, znam, trebalo je biti Lux, ali uzeli neki talijani {#})

 

Uglavnom. Većina nas je visoki level, spremni za strikove, dailye, weeklye, jučer smo krenuli prvi put raidat (nije se slavno završilo {#})

 

No, moram spomenuti...Mislim je za raid, nightfall i weekly heroic ipak potrebno imati headset zbog dogovaranja. Kaj se zbiva, ko je u opasnosti, otkud dolaze, objasnit taktiku...

Za ostalo nije nužno, definitivno. Znam da ima sramežljivih, ili da ne mogu pričati doma uvijek, ali za ovakve velike evente treba neka koordinacija.

11 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Ovi crucible mečevi su frustrirajući... Prvo u controlu skupim 7500 bodova i nagrada je ništa. Onda sam imao KD ratio preko 8 i naravno reward je k...  U jednom clashu prvi završim od svih sa preko 30 killeva i ne dobim ništa a predzadnji ubode legendary engram.... Katastrofa!!!! Nema smisla se truditi :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Napravljen je i clan: http://www.bungie.net/en/Clan/Detail/476490 , a za sve one koji se nisu jos neka se joinaju u FB grupu: https://www.facebook.com/groups/356841381134870/

13 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
pozz ljudiii igram destiny od pocetka imam chara lvl 29 i 27 ,htio bi malo igrat s domacom ekipom dosta mi je staranca pa lvl 27+ slobodne me dodajte ak ste za neki raid nigfall weekly cruciable i itd :D (proso raid nekolko puta tak da taktiku znam uglavnom nijemi bitmo da i vi zante taktiku samo da je dpbra ekipa i zajebancija :D ) add me krelac22 ps4. (samo u friend request kad mi saljite u opis samo stavit bughr ili nekaj tak da znam od kud ste )
drama
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Vidio sam neku ekipu sa clana Deadly Bug, ali mislim da nas je ovdje više. Pa slobodno i tamo pogledajte. Ima PS3 i PS4 ekipe. Sortirao sam sve da se lako izdodaju ljudi međusobno, te da se vide osnovne statistike.

11 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Posalo sam request za grupu tvoju pošto ekipu s Buga slabo vidim :) Budem se prijavio na reboot forum radi ID-a :)))

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

dakle,ovo nije igra za solo igranje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

definitivno ne

http://www.snabbox.org/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
Pozdrav! 
Evo, i i ja počeo sa Destiny na PS4. Lvl 7 sam trenutno i imam problema sa konekcijom.
Crucible ne mogu ni 2 minute odigrati, a da me ne baci van...
BF4 i sve ostale MP igre igram bez ikakvih problema tak da ne znam kako da popravim ovo...
Baš kad sam se navukao počelo me zezati! 
HELP!!!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 11:20 (Yovitssa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Evo malo Hrvatskog streaminga na nasem jadnom upload u no gledljivo je. Uglavnom tu se osim Destiny stremaju sve popularne igre na PS4 I PC platformi

 

  http://www.twitch.tv/w1k1n6_cro

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2014 17:57 (CroL1k1n7).
9 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

jel igra tko vise uopce,PS4?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Dal igra iko? :D

Pa neki nisu ni prestali :D

Ovako navucen nisam bio vec dugo, dugo, dugo.

Ima nas svaki dan barem 10ak nas koji smo se dodali ko frendovi, ali realno, puno vise.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice