Digitalni download na PS3

poruka: 9
|
čitano: 11.084
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Digitalni download na PS3

Postoji li na PS3 način da se igre kupuju online i downloadaju?


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Digitalni download na PS3

imaš playstation store na kojem se može kupovati dodatne sadržaje za igre

 

pogledaj  na  forumu  www.gameplay.hr    za  više  detalja

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Digitalni download na PS3

Zanimalo me samo može li se cijela igra downloadati (npr. da se ne plaća box). Hvala!


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
neaktivan
offline
Digitalni download na PS3

 Moraš u account-u kad radiš profil, za ps network, staviti broj kartice i naravno druge podatke u vezi kartice, koje oni traže, da bi mogao kupovati na taj način putem dawnload-a , i imaš i drugu varijantu kad nemoraš dati podatke o kartici, da bi došao do ps networka. Mislim da tako možeš skidat igre sa ps networka odnosno, ps store-a. A hrvatska  još niti nema taj servis nemožeš skidati igre ako napišeš da si iz Hrvatske, zato smo mi svi napisali neke druge zemlje u profilu.Namigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Digitalni download na PS3

Znači staviš SAD i možeš? Koje su cijene? U dolarima? Koliko?


If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Digitalni download na PS3
naxeem kaže...

Znači staviš SAD i možeš? Koje su cijene? U dolarima? Koliko?


Evo ovako ja sam danas dawnload-ovo novi, software update ver.2.30 to je tek izašlo danas za eu,(jer piše datum izlaska). Japanci i ameri već ga imaju neko vrijeme i playstation store, ima novo lice. Malo su promjenili izgled i fantastično izgleda, ja sam stavio irsku kao zemlju odakle sam navodno. Evo recimo u početnom meniju imaš : Gran turismo prologue 39.99EUR, Warhawk 29.99EUR, i Pain 7.99EUR i tako. To svaki dan raste ponuda ima i dosta starijih igara za smiješnu lovu. Zanimljiva novost je i ta  osim lijepog izgleda ,što sada možeš skidat i igre za PSP, to prije nije bilo. Ima zanimljivo sučelje pod raznih opcija, možeš skidat game trailere ili movie trailere primjer, Alien vs predator requiem, Cloverfield, Hitman itd, naravno sve u FULL HD rez. Ja sam sebi skinuo HAZE trailer i tako. Kažu ako odabereš ameriku ili japan da imaš neke druge demoe za skidat, je oni imaju neke druge igre, za Download demoa i cjele igre, pa možeš i napraviti tri accounta u početnom meniju jer toliko i možeš pa možeš i stavit sve tri, selekcije ako ti je to neka fora  ( mada meni netreba dovoljno mi je ovo ) i to je otprilike to.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Digitalni download na PS3

Hvala! Ovo puno pomaže.


If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Digitalni download na PS3
naxeem kaže...

Hvala! Ovo puno pomaže.


 Jednom smo bili razgovarali o formuli 1 , kad si bio rekao da te to jedino to zanima na ps3. I mogu ti reći da si bio u pravu kad si rekao da je odlična da si  čuo. Nabavio sam je prije par dana igra je pre odlična zaraza teška....Smijeh. Mjenjao sam se, dao sam neku drugu.  Mada sam ti bio rekao da je demo, je šta je, al demo nema veze sa cjelom igrom. Eto stari, čisto da ti i ja potvrdim ono što u ti rekli.....Namigiva.
15 godina
neaktivan
offline
Digitalni download na PS3

kako mogu kupovati na ps store-u

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice