DS grafika

poruka: 3
|
čitano: 1.062
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
DS grafika

Namjeravam kupiti prijenosnu konzolu, zbog nekih svojih prednosti odlučio sam da ću kupiti DS, i tako sam ja skupio svu lovu(1200 KN), sve dok sam saznao da DS nije pametno kupiti zato jer ima lošu grafiku(lošiju od PSP), i da se mjeri sa PS1. Je li to istina? Što da sada ja kupim(DS ili PSP)?

 

 

Goodbye
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DS grafika

Nikako ne možeš porediti te dvije konzole. PSP ima puno bolju grafiku, ali je zato i multimedijalni player.

Što se tiče piratizacije, ne znam da se mogu kupiti UMD mediji sa piratima. A ni game romovi(kojih su torrenti puni)

se ne mogu pokretati sa Memory sticka, tako da i od toga nema ništa. Multimedijalna strana PSP-a je sasvim uredu,

nekima je bolji i od i-Poda. A tu je i Wi-Fi.

 

S druge strane DS je konzola isključivo za igru i Net (ako imaš operu na game mediju). Od multimedija ništa.

Igra su nešto jeftinije, a igrivost im je na puno višem nivou. Grafika, iako lošija od PSP-a, puno je bolje kvalitete od PS jedinice.

A tu su i neki vrlo zanimljivi grafički efekti (da se uvjeriš, probaj odigrati neku igru na emulatoru, najbolji je no$gba).

I sa piratizacijom je puno bolja situacija. Mogu se kupiti game mediji sa Micro SD slotom. Znači da bi igrao neku igru,

dovoljno je rom kopirati na karticu i to je to! Postoji mnogo specijalizovanih stranica za DL romova, a veličina im se kreće od 32 do 64 MB.

 

Nadam se da sam pomogao Osmijeh.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
DS grafika

Jesi, jesi. Hvala puno!Osmijeh

Goodbye
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice