God of War III

poruka: 50
|
čitano: 19.682
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
15 godina
neaktivan
offline
God of War III

si narucio to? Iznenađen kolko ce te lupit carinu :S

Moja graficka je 100% pamuk!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: God of War III

nemam pojma, mozda nista, mozda 140kn

ali jedno je sigurno; cak i ako me carina lupi, opet me dođe jeftinije nego da sam ga recimo kupovao tu Smijeh

16 godina
offline
God of War III

Nek se tema premjesti u konzole...

 

Inače, igral sam danas demo i moram reći da je ovo jedna od najboljih igara ikada - na svim platformama.

Vjerujte, ne pretjerujem.

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
God of War III

Kad sam ja prvi put zaigrao tu igru ja sam ostao zaprepašten, grafika je prekrasna, pokreti likova su prekrasno odrađeni i čovjek ima osjećaj da ne igra igru već gleda film. Druga stvar koja mi se jako svidjela je to što su kontrole jako intuitivne i čovjek ih za čas polovi, tako da već nakon 10-15 min možeš raditi komboe. Još jedna pohvala ide na raznolike protivnike koje je uvijek zanimljivo razbijati i na dizajn nivoa (brzo se skuži kamo se treba ići i nema besciljanog smucanja po nivoima).

Jedina zamjerka je ponekad nestašna kamera ali to se događa tako rijetko da nije nikakav problem.

I na kraju ocjena 95/100 i tople preporuke :))

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: God of War III
max1919 kaže...

Kad sam ja prvi put zaigrao tu igru ja sam ostao zaprepašten, grafika je prekrasna, pokreti likova su prekrasno odrađeni i čovjek ima osjećaj da ne igra igru već gleda film. Druga stvar koja mi se jako svidjela je to što su kontrole jako intuitivne i čovjek ih za čas polovi, tako da već nakon 10-15 min možeš raditi komboe. Još jedna pohvala ide na raznolike protivnike koje je uvijek zanimljivo razbijati i na dizajn nivoa (brzo se skuži kamo se treba ići i nema besciljanog smucanja po nivoima).

Jedina zamjerka je ponekad nestašna kamera ali to se događa tako rijetko da nije nikakav problem.

I na kraju ocjena 95/100 i tople preporuke :))

da istina na svim recenzijama imaju jakoo malu zamjerku na skakanje (tesko je)

nista vise igra je velicanstvena

Death Cube K
16 godina
offline
God of War III

Ja sam dogural u demou do onog trola, posle kad skinem onog boga s katapultom...

 

E sad, dok mi pokaže kružić da počnem neke "teške zahvate", onda se obično pojave i neki drugi znakovi - dal ih treba samo stisnuti i držati ili brzo stiskati?

Isto pitam i za tipku kretanja, koja se također zna pojaviti

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: God of War III
Armor kaže...

E sad, dok mi pokaže kružić da počnem neke "teške zahvate", onda se obično pojave i neki drugi znakovi - dal ih treba samo stisnuti i držati ili brzo stiskati?

Isto pitam i za tipku kretanja, koja se također zna pojaviti

Kada ti se pojavi kruzic moras doci do protivnika i stisnuti krug.

Tada zapocinje mini game koji se sastoji od pritiskanja znakova redom koji kompjuter pokaze.

Ako uspjesno odradis mini game ili ces ubiti protivnika (i to na vrlo brutalan nacin) ili ces ga jako oslabiti, pa nastaviti sa mlacenjem.

 

Moras pritisnuti upravo onaj znak koji igra trazi i trebas ga samo stisnuti, ne drzati. Moras ga pritisnuti jako brzo jer u suprotnom si failao mini game.

Eventualno nekada treba neki znak brzo pritiskati (gotovo uvijek je to krug), ali tada ti se i na ekranu pojavi krug koji "se pritisce".

U full verziji igre se pojavljuje da moras napraviti polukruk lijevim stickom u odredjenom smijeru i sl.

 

Ja sam na full verziji igre trenutno na Labyrinthu sto znaci blizu kraja. Skupio sam sve Goodly Possesions, upgradeao statse na maximum i jos mi od oruzja ostalo sam da maximalno upgradeam Whip Osmijeh

 

Igra je fenomanalna i full verzija jos bolje izgleda nego demo (doradjena)

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 7:09 (Mauro).
16 godina
offline
God of War III

Hvala Mauro.

Znači, samo stisnem jedan od gumbova ali krug mi nije jasan - kojeg treba vrtiti, desnog ili lijevog ili oba?

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: God of War III
Armor kaže...

Hvala Mauro.

Znači, samo stisnem jedan od gumbova ali krug mi nije jasan - kojeg treba vrtiti, desnog ili lijevog ili oba?

Kada ti se pojavi simbol kruga (zuti) koji se vrti oko svoje osi to oznacava da si oslabio protivnika i da mozes zapoceti mini game.

Tada dodjes blizu protivnika i stisnes krug na kontroleru. To je onaj simbol kruga na desnoj strani kontrolera (imas trokut, kvadrat, iks i krug), ne stick.

Tada ce Kratos skociti na protivnika i poceti zadavati brutalne udarce. Igra ce ti na ekranu poceti bacati simbole koje onda moras brzo stisnuti (imas cca, 1 sec da stisnes simbol) i ako ih stisnes dobrim redom ospjesno ces odraditi mini game.

Npr. na to Kiklopu ces kod prvog mini gamea preuzeti kontrolu nad njim (zajahat ces ga) i onda s njim mozes potamaniti druge protivnike. na kraju ces moci i njega ubiti (mislim da se pojavi krug kojeg moras brzo pritiskati) tako sto ces mu iskopati oko. Kod stiskanja tipki igra olaksava na jos jedan mali nacin - osim sto ti pokaze graficki koji simbol kontrolera trebas stisnuti on ce se i na ekranu pokazati na onoj poziciji na kojoj se nalazi na kontroleru. Kada trebas stisnuti krug on se nacrta na desnoj strani ekrana, kada trebas stisnuti trokut on se nacrta na gornjoj strani ekrana itd.

 

Kada dodje do vrtenja sticka pojavi se simbol sticka koji se okrece i trebas okretati u istom smjeru koji se pokaze na ekranu. Tada vrtis lijevi stick.

14 godina
neaktivan
offline
God of War III

Ja GoW3 dobivam za tri dana...

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
God of War III

Predobra igra Cool

zakon
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
God of War III

...read my latest post. Thank you!

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2010 17:39 (4ucker).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: God of War III
4ucker kaže...

Prošao sam igru!

 

Kraj je EPIC!

 

Koga zanima napisati ću ovdje ili na PM! Meni je došlo da plačem kada sam ju prošao!

Gledao sam na youtube i na kraju Kratos se ubije

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
God of War III

ZIV JE! ZIV JE! ZIV JEEEEEE!

 

Pogledajte credits i vidjeti ćete da je negdje odpuzao!

Nije mrtav!!!!!!!!

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
God of War III

Al ga zaspoilate Izlanuo se

zakon
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: God of War III
nidjo123 kaže...

Al ga zaspoilate Izlanuo se

 Moje jest spoil, ali cemu sutjeti kad je onaj gore vec sve rekao.

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
15 godina
offline
God of War III

Evo prošao sam igru i imam jedno iskustvo koje neću nikada zaboraviti.

Mislim da možda neki uopće nisu skontali kraj i da je tužan, nije... ...jer u stvari, Kratos je svojom smrću spasio preostali Grčki narod.

Ona moć iz Pandorine kutije je nada, te Atena pošto ga je tražila da joj vrati nije znala što čini, jer ona ju ne zna kontrolirati...

...da ju ona ima, ubila bi preostali narod svojoh ohološću i požudom za moći nade za koju ona "ne zna" te Kratos čini iznimku i postaje i sam spasitelj za Grčki narod, znajući kako kontolirati svoj bijes i osloboditi svoju nadu za... ...novi život.

Kratos je time postao bog bogova u Grčkoj te dao do znanja Ateni svojom smrću da on nije samo jedan stroj za ubijanje nego osjećajna osoba koja zna poštivati i voljeti.

 

Eto moga mišljenja o kraju, koji je EPIC!

Oni koji su igru prošli znaju o čemu pričam.

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: God of War III
4ucker kaže...

Evo prošao sam igru i imam jedno iskustvo koje neću nikada zaboraviti.

Mislim da možda neki uopće nisu skontali kraj i da je tužan, nije... ...jer u stvari, Kratos je svojom smrću spasio preostali Grčki narod.

Ona moć iz Pandorine kutije je nada, te Atena pošto ga je tražila da joj vrati nije znala što čini, jer ona ju ne zna kontrolirati...

...da ju ona ima, ubila bi preostali narod svojoh ohološću i požudom za moći nade za koju ona "ne zna" te Kratos čini iznimku i postaje i sam spasitelj za Grčki narod, znajući kako kontolirati svoj bijes i osloboditi svoju nadu za... ...novi život.

Kratos je time postao bog bogova u Grčkoj te dao do znanja Ateni svojom smrću da on nije samo jedan stroj za ubijanje nego osjećajna osoba koja zna poštivati i voljeti.

 

Eto moga mišljenja o kraju, koji je EPIC!

Oni koji su igru prošli znaju o čemu pričam.

Ovo uopće nije spoiler.Daj pazite sa tima spoilerima

Stargate rulzzz
14 godina
offline
God of War III- problem

Pozdrav ekipa, vidim da je tema stara te da dugo nije u njoj komentirano, ali da ne otvaram novu temu. Ovako, imam problem s dotičnom igrom,nekad kad startam novu igru odmah se na početku smrzne (kad Kratos veli: my vengeance ends now), slika je crna, dok je samo zvuk i tako sve dok ne počne igra na Gaionom ramenu. Nekad mi taj dio prođe dobro i prikaže cijeli filmić o uspinjanju titana, bogovima na olimpusu itd itd. sve dok ne počne dotična igra na Gainom ramenu.  Tamo pobijem prvu četu vojnika i kada treba početi drugi filmić o Posejdonovu skoku u more opet zašteka i dalje ne ide. Jednom prilikom mi je uspjelo da je sve normalno pokazalo i došlo do borbe s vodenim konjem, ali nakon što sam napravio combo i trebao ga ubiti opet je zaštekalo i u desnom kutu se vrtio znak (omega) i to je bilo to. Ponovno zaštekalo i ni milimetar dalje. Da li je tko imao sličnih problema jer čitao sam po internetu razne solucije poput brisanje game data, pa formatiranje sustava, od quick do cijelog, pa do patchiranja i sve sam to probao, ali uvijek ista priča. Ništa mi dosad nije pomoglo. U pitanju je PS3 Fat model 60Gb

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice