Gran Turismo 5

poruka: 1.135
|
čitano: 288.806
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5
Imam pitanje,danas sam probao b spec event i ja nisam vozio tj mogu samo navodit svog kreiranog vozača.U čem ej fora tu?
Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Gran Turismo 5
Tommy_123 kaže...
Imam pitanje,danas sam probao b spec event i ja nisam vozio tj mogu samo navodit svog kreiranog vozača.U čem ej fora tu?

pa to je fora da ne vozis ti nego tvoj vozac

 

http://x264blog.org/
13 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5
Malo Lame al oke.
Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

i mene isto to razocaralo...jbt pa bit igre je utrkivanje a ne da gledam kako se moji vozaci utrkuju :P

vatefak is going on :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Gran Turismo 5

pa i ovo je utrkivanje 

tu si ti manager 

 

vidim da niste bas igrali GT4

http://x264blog.org/
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5
Igrao sam sve osim četvorke.Velik isam fan GT-a al ovo nisam baš očekival al sve 5.
Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Gran Turismo 5
Tommy_123 kaže...
Igrao sam sve osim četvorke.Velik isam fan GT-a al ovo nisam baš očekival al sve 5.

kod cetvorke mozes tak skoro sve odvozit sa b-spec

http://x264blog.org/
11 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

bog!!!

novi sam na forumu, a i u gt5 svijetu.

zanima me koji su prvi najbolji auti za kupnju, dok se ne skupi nesto vise kredita, ja sam uzeo swifta, pa onda lancera ev. 07

sta mi sad preporucate??{#}

hvala!!

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 5

Gran Turismo 5 - Corvette C7 Test Prototype Trailer

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Pozdrav!!

 

Novi sam u ovome svijetu naime kupio sam PS3 zbog Gran Turisma 5 i sad sam odvozio sto krugova zbog Formule koju nemogu koristiti u nijednoj utrci, čak nemogu ući ni u A-spec ukoliko sjedim u formuli.

A ako uđem u A-spec i onda odaberem Ferrari F1 nemogu ući u nijednu utrku ( piše mi da za Ferrari F1 postoji specifična utrka)

Dali je netko imao sličnih iskustava?

Ili možda imate prijedlog šta da pokušam

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 5
DrazenMil kaže...

Pozdrav!!

 

Novi sam u ovome svijetu naime kupio sam PS3 zbog Gran Turisma 5 i sad sam odvozio sto krugova zbog Formule koju nemogu koristiti u nijednoj utrci, čak nemogu ući ni u A-spec ukoliko sjedim u formuli.

A ako uđem u A-spec i onda odaberem Ferrari F1 nemogu ući u nijednu utrku ( piše mi da za Ferrari F1 postoji specifična utrka)

Dali je netko imao sličnih iskustava?

Ili možda imate prijedlog šta da pokušam

Nemožeš na sve utrke u svim autima.

Postoje ograničenja (država, pogon, PP.....) koja možeš pogledati prije ulaza u utrku. Ima jedna opcija kod menija pri ulazu, ali se nemogu sjetiti kako se zove...

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5
speedy56 kaže...
DrazenMil kaže...

Pozdrav!!

 

Novi sam u ovome svijetu naime kupio sam PS3 zbog Gran Turisma 5 i sad sam odvozio sto krugova zbog Formule koju nemogu koristiti u nijednoj utrci, čak nemogu ući ni u A-spec ukoliko sjedim u formuli.

A ako uđem u A-spec i onda odaberem Ferrari F1 nemogu ući u nijednu utrku ( piše mi da za Ferrari F1 postoji specifična utrka)

Dali je netko imao sličnih iskustava?

Ili možda imate prijedlog šta da pokušam

Nemožeš na sve utrke u svim autima.

Postoje ograničenja (država, pogon, PP.....) koja možeš pogledati prije ulaza u utrku. Ima jedna opcija kod menija pri ulazu, ali se nemogu sjetiti kako se zove...

 

 

Imas entry regirments, typical oponents i garage opcije izna dstaza kada udes u specifican A-spec event, tamo mozes vidjeti koje aute mos furati u tom eventu, jacinu protivnika i automatski kad udes garazu ti sortira aute koje mozes koristiti tj. odgovaraju tom rekvajermentu

11 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5
Pozdrav ljudi! Ja sam nov u tome svemu (ps3,gt5....) Zanima me koj gt 5 kupiti i koja je razlika izmedu gt5 prologue, platinum i academy edition?hvala
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Academy Edition pošto su unutra svi DLC-i osim Twin Ring Motegi i čini mi se Honde HSV, a i na disku je velika većina update-ova, tak da ne moraš sve skidati. Academy Edition definitivno!

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Imam najnoviji PS3 500 gb kojeg sam kupio ima mjesec danacim je izašao i dobio sam uz njega uncharted 3 i gt5 academy  i preporucam ti definitivno gt5 academy vise auta ljepših staza gt 5 mode je vrhunsi  mozes auto staviti na pranje car delivery je takoder omogucen sto znaci da ti salju auta iz svakakvih zemalja na kojoj je tvoja odluka hoćeš li je prihvatiti i što je najbolje mislim da imaju i to drugi gt5 dijelovi to su:karting autici sto je jako cool uglavnom za jako dobru zabavu preporucam ti GT5 Academy Edition

BrunoD
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 5
PS3Maniac kaže...

Imam najnoviji PS3 500 gb kojeg sam kupio ima mjesec danacim je izašao i dobio sam uz njega uncharted 3 i gt5 academy  i preporucam ti definitivno gt5 academy vise auta ljepših staza gt 5 mode je vrhunsi  mozes auto staviti na pranje car delivery je takoder omogucen sto znaci da ti salju auta iz svakakvih zemalja na kojoj je tvoja odluka hoćeš li je prihvatiti i što je najbolje mislim da imaju i to drugi gt5 dijelovi to su:karting autici sto je jako cool uglavnom za jako dobru zabavu preporucam ti GT5 Academy Edition

Sve što si nabrojao (osim više automobila i staza) ima svaki GT5 {#}

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
11 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

al opet vazno je istaknut ako nikad nije igrao gt.. uopce i jos u academy edition ima vise special evenata te naravno manje laguje u mp-u{#}

BrunoD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 5

Gran Turismo 5 - 2014 Corvette Stingray Final Prototype Trailer

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 5

Gran Turismo 5 - Acura NSX Concept Trailer

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Imam jedno pitanje. Mogu li kupiti rabljenu igru na njuskalu i igrati online ili je ona nekako povezana sa psn-om ili konzolom. Imali koja razlika između platinum i normalne verzije. Normalna izgleda bolje.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 5
moze mali bump na moje pitanje


HVALA i pusa

mwwwaaa
Potpis
12 godina
odjavljen
offline
Re: Gran Turismo 5
Luka Ivanković kaže...

Imam jedno pitanje. Mogu li kupiti rabljenu igru na njuskalu i igrati online ili je ona nekako povezana sa psn-om ili konzolom. Imali koja razlika između platinum i normalne verzije. Normalna izgleda bolje.

da

osim kutije nebi trebalo biti

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
15 godina
offline
Re: Gran Turismo 5

Ljudi posto planiram ubost GT5 a nisam u tome diru, vidim da ima obican GT5 i Academy edition. Cijena im je vise manje ista, pa zanima me dali je Academy edition ustvari kompletan GT5 plus download contenti ili ima neka caka? Odnosno ako kupim Academy edition dali gubim nesto?

Hvala 

15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Pročitaj par postova iznad...

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

A ja to ništa nerazumijem. Je li dobro ako imam puno onih PERFORMANCE POINTS ili malo. Je li postoji neki video na internetu za tuning auta. MOLIM POMOĆ!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Više je bolje, ali je celi PP sustav u totalnoj banani i retardirano je izveden, pogotovo u usporedbi s PI sistemom s Forze 4.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

A kako uključiti da se može razbiti auto. Ja se zabio sa nekim jaguarom 300 kmh u ogradu, a njmu niš{#}. I kako onda popraviti taj auto, ako se to uopće može????

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

U karijeri nema te opcije (ogromna glupost), samo online i u practice modu - tj. postoji samo mehanički damage (koj nije ni bil od samog početka u igri, nego naknadno je dodan s jednim update-om), koj je tak tak izveden. Vizualni je ko da ni ne postoji jer je izvedeno katastrofa. Opet - Forza 4 gazi GT5 na tom polju - em se vizualno PUNO bolje razbija auto, em se mehanički isto bolje + imaš brdo opcija kaj si moreš prilagoditi kak hoćeš - more se razbijati auto i online i offline, u svim modovima, plaća se šteta za popravke, etc. - sve ovisi kak si opcije postaviš. Uostalom - taj damage je dobro izveden na FM serijalu još od prvog nastavka (znači od 2005. godine) - tak da tu GT jaaaaaako zaostaje i MORAJU u šestici donesti damage kak se spada, inače bude ogromno razočaranje ako ga ne bu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 14:38 (Shai Hulud).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Gran Turismo 5

jedino Rally auti(+ jos neki) imaju ajmo rec dobar damage sistem
al meni to nije prevec bitno kad se ne zabijam :P

Btw. opet niti forza nije nesto kaj se tice vizualnog ,ako se usporedi sa gridom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 5

Ma bravo, sad tu izvlačiš drugorazrednu arkadu koja nema fiziku ni blizu GT-u ni FM, kamoli grafički prikaz, pa more takav damage prikazivati...

 

Glede damage-a FM4 POJEDE glavnog konkurenta GT5 i tu svaka rasprava prestaje. A ovaj damage na rally autima (znači 4 premium auta u celoj igri imaju kak se spada damage LOL) - to treba da JEDAN dio otpadne s auta lupetati auto neprestano dobrih 15 minuta... KATASTROFA! Na Forzi nekome dok se zapičiš u zadnji kraj - prvi dio se odma raspadne na tvom autu, a ovome ispred instantno otpadaju spojleri, branici etc.

 

Evo slike iz FM4 photomode-a kaj sam još prije poslikal, od manjeg kontakta:

 

http://i.imgur.com/ed5CPvv.jpg

 

http://i.imgur.com/kBU9cGl.jpg

 

http://i.imgur.com/EejqMp8.jpg

 

Forza je po tome pitanju daleko bolja.

 

Ako oćeš, sad upalim Forzu, zakantam auto malo jače, poslikam i uploadam slike...

 

Sramota za jednu simulaciju da nema damage model izveden bar donekle, jer sve je to dio utrkivanja, ima situacija na stazi kad su kontakti često neizbježni. Trenutno vozim par liga na FM4 di ekipa vozi čisto i u nekim slučajevima jednostavno je teško da ne dođe do kontakta. Isto ko i u svim ostalim simulacijama (a i u stvarnom svijetu motorsporta). Znači - u simulaciji damage mora biti - a ne da se auto zakanta i onda ide dalje ko da ništ nije bilo...

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 15:24 (Shai Hulud).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice