Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.358.230
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
GTA 5

da bar izađe na PC, čini se odlična, ali neko je već spomenuo proda se nekoliko igara i prvo što bude da se pojavi na piratskim stranicama tako da neznam oće li napravit za PC, još je neko reko ima more igara šta ako ne izađe, pa evo npr ja nevidim igru koja bi zamjenila gta 5 ako neko zna nek mi kaže ime jer ih neznam baš puno

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: GTA 5
Predator003 kaže...

da bar izađe na PC, čini se odlična, ali neko je već spomenuo proda se nekoliko igara i prvo što bude da se pojavi na piratskim stranicama tako da neznam oće li napravit za PC, još je neko reko ima more igara šta ako ne izađe, pa evo npr ja nevidim igru koja bi zamjenila gta 5 ako neko zna nek mi kaže ime jer ih neznam baš puno

assasins creed 3, sleeping dogs, just cause 2, mafia 2(meni bolja od gta, prica je savrsena), saints row 3...

 

mislim volio bi ja da dode za oc, to je odlicna igra

ali ako i nedode, necu se uznemirivati zbog toga ili nedja boze konzolu kupovat

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2012 16:30 (MARKOcVp).
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
Predator003 kaže...

da bar izađe na PC, čini se odlična, ali neko je već spomenuo proda se nekoliko igara i prvo što bude da se pojavi na piratskim stranicama tako da neznam oće li napravit za PC, još je neko reko ima more igara šta ako ne izađe, pa evo npr ja nevidim igru koja bi zamjenila gta 5 ako neko zna nek mi kaže ime jer ih neznam baš puno

 

Ali i na xboxu 360 ima jako puno piratizacije..ne u toj mjeri kao na PC-u ali opet..nadam se da ce izac na PC :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
MARKOcVp kaže...
Predator003 kaže...

da bar izađe na PC, čini se odlična, ali neko je već spomenuo proda se nekoliko igara i prvo što bude da se pojavi na piratskim stranicama tako da neznam oće li napravit za PC, još je neko reko ima more igara šta ako ne izađe, pa evo npr ja nevidim igru koja bi zamjenila gta 5 ako neko zna nek mi kaže ime jer ih neznam baš puno

assasins creed 3, sleeping dogs, just cause 2, mafia 2(meni bolja od gta, prica je savrsena), saints row 3...

 

mislim volio bi ja da dode za oc, to je odlicna igra

ali ako i nedode, necu se uznemirivati zbog toga ili nedja boze konzolu kupovat

Još da igra nije super kratka, nebi ništa reko, ali jednostavno je prekratka.

12 godina
odjavljen
offline
Re: GTA 5
trolljegeren kaže...
Predator003 kaže...

da bar izađe na PC, čini se odlična, ali neko je već spomenuo proda se nekoliko igara i prvo što bude da se pojavi na piratskim stranicama tako da neznam oće li napravit za PC, još je neko reko ima more igara šta ako ne izađe, pa evo npr ja nevidim igru koja bi zamjenila gta 5 ako neko zna nek mi kaže ime jer ih neznam baš puno

 

Ali i na xboxu 360 ima jako puno piratizacije..ne u toj mjeri kao na PC-u ali opet..nadam se da ce izac na PC :)

nema jako puno 

cak niti na nasim prostorima

http://revohd.com
12 godina
protjeran
offline
Re: GTA 5
Jabulani kaže...
MARKOcVp kaže...
Predator003 kaže...

da bar izađe na PC, čini se odlična, ali neko je već spomenuo proda se nekoliko igara i prvo što bude da se pojavi na piratskim stranicama tako da neznam oće li napravit za PC, još je neko reko ima more igara šta ako ne izađe, pa evo npr ja nevidim igru koja bi zamjenila gta 5 ako neko zna nek mi kaže ime jer ih neznam baš puno

assasins creed 3, sleeping dogs, just cause 2, mafia 2(meni bolja od gta, prica je savrsena), saints row 3...

 

mislim volio bi ja da dode za oc, to je odlicna igra

ali ako i nedode, necu se uznemirivati zbog toga ili nedja boze konzolu kupovat

Još da igra nije super kratka, nebi ništa reko, ali jednostavno je prekratka.

  igra ima 3dlca sa pricama

MARKOcVp kaže...

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
MARKOcVp kaže...
Predator003 kaže...

da bar izađe na PC, čini se odlična, ali neko je već spomenuo proda se nekoliko igara i prvo što bude da se pojavi na piratskim stranicama tako da neznam oće li napravit za PC, još je neko reko ima more igara šta ako ne izađe, pa evo npr ja nevidim igru koja bi zamjenila gta 5 ako neko zna nek mi kaže ime jer ih neznam baš puno

assasins creed 3, sleeping dogs, just cause 2, mafia 2(meni bolja od gta, prica je savrsena), saints row 3...

 

mislim volio bi ja da dode za oc, to je odlicna igra

ali ako i nedode, necu se uznemirivati zbog toga ili nedja boze konzolu kupovat

ok to su nako dobre igre gledo sam ali nijedna nije žanr kao gta, mafia 2 mi je trenutno najbolja jer priča je odlična i jedna večak 3. dio da vidim šta će biti sa joeom, šteta pa je kratka volio bi da ima bar 50 chaptera, a pošto ona vjerojatno izlazi 2013 uzdam se u gta i R*

12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
Arnold Layne kaže...
trolljegeren kaže...
Predator003 kaže...

da bar izađe na PC, čini se odlična, ali neko je već spomenuo proda se nekoliko igara i prvo što bude da se pojavi na piratskim stranicama tako da neznam oće li napravit za PC, još je neko reko ima more igara šta ako ne izađe, pa evo npr ja nevidim igru koja bi zamjenila gta 5 ako neko zna nek mi kaže ime jer ih neznam baš puno

 

Ali i na xboxu 360 ima jako puno piratizacije..ne u toj mjeri kao na PC-u ali opet..nadam se da ce izac na PC :)

nema jako puno 

cak niti na nasim prostorima

 

ne mozes znat koliko je ima..

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2012 17:23 (trolljegeren).
13 godina
offline
GTA 5

mafia 2 je najgora moguca igra u ovom zanru...

 

mafia 1 je totalno druga prica

 

pricati ovako o GTA V je jednako samoubojstvu

Moj PC  
2 22 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: GTA 5
RuskeGTT kaže...

mafia 2 je najgora moguca igra u ovom zanru...

 

mafia 1 je totalno druga prica

 

pricati ovako o GTA V je jednako samoubojstvu

nitko neusporeduje gta 5 sa bilo kojom igrom, jer se to nemoze, igra nije izasla, usporedujem sa gta 4 koji se bas i nije proslavio, mozete pricat sto hocete ali san andreas je bolji, a gta 5 bi trebao biti jos bolji

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5

u jednoj rečenici uskačeš sebi u usta jedno 50 puta.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
GTA 5

mafia 2 je puno bolja od gta4 ajmo realno da se nakva priča dogodi u stvarnom životu pa ni kapone nije bio ko niko belić, a mafia 2 je sto puta bolje optimizirana, bez problema je pokrećem na RIG 1, grafika je puno bolja pogotovo interijeri (paljenje svijetla..) gta4 jedino što je dobro mogućnost MP i free gameplay.

baš me zanima kakva će bit 3ca

 
4 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GTA 5
Sta god vi rekli, GTA spasava samo free roam i sloboda. Inace bi bio samo jedna tamo igra.
Mafia 2 je s druge strane fenomenalna igra koja u 20h trajanja zabavi kao niti jedan GTA.
U GTA zabavlja gazenje ljudi, auti i ta sloboda, ali price su tu samo tako, da ima nekakve radnje.
Ne znam kako se zove dlc koji Mafiji donosi free roam, ali s tim dlc-om pojede bilo koji GTA samo tako..
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 10 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: GTA 5
chutac kaže...
Sta god vi rekli, GTA spasava samo free roam i sloboda. Inace bi bio samo jedna tamo igra.
Mafia 2 je s druge strane fenomenalna igra koja u 20h trajanja zabavi kao niti jedan GTA.
U GTA zabavlja gazenje ljudi, auti i ta sloboda, ali price su tu samo tako, da ima nekakve radnje.
Ne znam kako se zove dlc koji Mafiji donosi free roam, ali s tim dlc-om pojede bilo koji GTA samo tako..

sa bilo kojim dlc-om imas free roam i jednu zasebnu pricu sa dlc-om kjoa gta eflc

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5

Gta 4 je puno opširnija od mafie 2, ima više živosti, slobode... mafia 2 vas stalno voza sa jednog kraja grada na drugi i tako si produžuje gameplay. Kad sam igrao mafiu 2 htio sam prvo završit priču pa onda ludovati gradom, ali nije moguće igrati  kad završiš zadniji "chapter".
 Nisam imo problema sa gta 4 jer sam igro na PS3 pa mi se valjda zato nije igra zgadila kao nekima...
Mafia 2 me oduševila pričom, atmofsverom, grafikom, misijama... 

15 godina
offline
GTA 5

uspoređujete mafiju 2 s gta iv? ta igra je bolja od gta jedino po grafici, ostalo je na strani gta, pa u mafiji sam imo 15 sati gameplaya dok nije dosadila, gta iv od 2008 kad je izasla palim stalno kad mi je dosadno, pa cisto da odigram 15-20 minuta, jedan potjera duza ili tako, ali ju palim, neznam sto bi me natjeralo da mafiju palim opet.

Moj PC  
2 6 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
mar123 kaže...

uspoređujete mafiju 2 s gta iv? ta igra je bolja od gta jedino po grafici, ostalo je na strani gta, pa u mafiji sam imo 15 sati gameplaya dok nije dosadila, gta iv od 2008 kad je izasla palim stalno kad mi je dosadno, pa cisto da odigram 15-20 minuta, jedan potjera duza ili tako, ali ju palim, neznam sto bi me natjeralo da mafiju palim opet.

pa sigurno se teški bot jer se za 15 sati igranja možeš prijeći bar 1 ako igraš prvi put, svatko ima svoje mišljenje ali tebi je očito bolje da možeš skočit sa zgrade i ostat živ te upisivat šifre, mafia je puno realnije dok je gta 4 stunt igra, ja osobno više volim stunt ali gta4 nemože se poredit s mafijom2- bolja grafika, sto puta više mogućnosti(realnije gostionice, paljenje gašenje svjetala, puštanje vode na tušu i na lavabou, tuširanje, odlazak u zatvor, benzinske, pljačkanje je realnije kao u misliji enemy of the state, bar mislim da se tako zove gdje se kradu "stamps", kuće su puno bolje, realnija je vožnja, oštećenja auta, bolja optimizacije u cijelosti, najbolja priča dosad pravi mafijaški život od crva pa do visokog položaja) ne kao gta lik dođe u stranu zemlju i odjednom ima 54684681 mogućnosti

15 godina
offline
Re: GTA 5
Predator003 kaže...
mar123 kaže...

uspoređujete mafiju 2 s gta iv? ta igra je bolja od gta jedino po grafici, ostalo je na strani gta, pa u mafiji sam imo 15 sati gameplaya dok nije dosadila, gta iv od 2008 kad je izasla palim stalno kad mi je dosadno, pa cisto da odigram 15-20 minuta, jedan potjera duza ili tako, ali ju palim, neznam sto bi me natjeralo da mafiju palim opet.

pa sigurno se teški bot jer se za 15 sati igranja možeš prijeći bar 1 ako igraš prvi put, svatko ima svoje mišljenje ali tebi je očito bolje da možeš skočit sa zgrade i ostat živ te upisivat šifre, mafia je puno realnije dok je gta 4 stunt igra, ja osobno više volim stunt ali gta4 nemože se poredit s mafijom2- bolja grafika, sto puta više mogućnosti(realnije gostionice, paljenje gašenje svjetala, puštanje vode na tušu i na lavabou, tuširanje, odlazak u zatvor, benzinske, pljačkanje je realnije kao u misliji enemy of the state, bar mislim da se tako zove gdje se kradu "stamps", kuće su puno bolje, realnija je vožnja, oštećenja auta, bolja optimizacije u cijelosti, najbolja priča dosad pravi mafijaški život od crva pa do visokog položaja) ne kao gta lik dođe u stranu zemlju i odjednom ima 54684681 mogućnosti

ti kao prvo moras uzet u obzir godine izdavanja te dvije igre, kolko ja znam mafija je izasla 2011. godine a gta iv 2008, nemozes grafiku usporedivat a i reko sam da je na mafiji bolja. kod tebe kad u gta iv skocis sa zgrade prezivis? nesto nije u red s tvojom igrom, a sifre osobno ne koristim, mogu sa 6 zvjezdica bjezat od polciije par minuta bez ikakvih sifri, netrebaju mi. da, upali cu mafiju i onda cu ulazit u kuce i palit gasit svijetla, otusirat se i pustit vodu na lavabou, vrlo zanimljivo i vrijedno paljenja. svi recenzenti su a i ovdje ljudi na forumu su za mafiju navodili minus da kad zavrsis igru nemas sto radit, igra je prazna sadrzajima.

12 godina
odjavljen
offline
GTA 5

PC bez GTA V je veliki gubitak za pc igrace koji ne moze niti jedna druga igra vratit 

 

Kaj ti vrijedi Assassin 3 ,ako ti hoces igrat GTA V ?
Ne kuzim tu logiku  

http://revohd.com
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: GTA 5
mar123 kaže...
Predator003 kaže...
mar123 kaže...

uspoređujete mafiju 2 s gta iv? ta igra je bolja od gta jedino po grafici, ostalo je na strani gta, pa u mafiji sam imo 15 sati gameplaya dok nije dosadila, gta iv od 2008 kad je izasla palim stalno kad mi je dosadno, pa cisto da odigram 15-20 minuta, jedan potjera duza ili tako, ali ju palim, neznam sto bi me natjeralo da mafiju palim opet.

pa sigurno se teški bot jer se za 15 sati igranja možeš prijeći bar 1 ako igraš prvi put, svatko ima svoje mišljenje ali tebi je očito bolje da možeš skočit sa zgrade i ostat živ te upisivat šifre, mafia je puno realnije dok je gta 4 stunt igra, ja osobno više volim stunt ali gta4 nemože se poredit s mafijom2- bolja grafika, sto puta više mogućnosti(realnije gostionice, paljenje gašenje svjetala, puštanje vode na tušu i na lavabou, tuširanje, odlazak u zatvor, benzinske, pljačkanje je realnije kao u misliji enemy of the state, bar mislim da se tako zove gdje se kradu "stamps", kuće su puno bolje, realnija je vožnja, oštećenja auta, bolja optimizacije u cijelosti, najbolja priča dosad pravi mafijaški život od crva pa do visokog položaja) ne kao gta lik dođe u stranu zemlju i odjednom ima 54684681 mogućnosti

ti kao prvo moras uzet u obzir godine izdavanja te dvije igre, kolko ja znam mafija je izasla 2011. godine a gta iv 2008, nemozes grafiku usporedivat a i reko sam da je na mafiji bolja. kod tebe kad u gta iv skocis sa zgrade prezivis? nesto nije u red s tvojom igrom, a sifre osobno ne koristim, mogu sa 6 zvjezdica bjezat od polciije par minuta bez ikakvih sifri, netrebaju mi. da, upali cu mafiju i onda cu ulazit u kuce i palit gasit svijetla, otusirat se i pustit vodu na lavabou, vrlo zanimljivo i vrijedno paljenja. svi recenzenti su a i ovdje ljudi na forumu su za mafiju navodili minus da kad zavrsis igru nemas sto radit, igra je prazna sadrzajima.

Postoje 7 dlc-ova, od kojih 3 imaju novu pricu svaki za sebe i nove misije, ostali su novi auti, puske i odjeca.

Uglavnom mozes pljackat, krast i preprodavat aute, tunirat aute, kupovat oruzja, odjecu, napit se, divljat po cesti i bjezat od policije, sve je to realnije tu napravljeno nego u gta 4, petica ce naravno biti bolja, ali gta 4 nije bas nesto odusevio ni sa cime, nevidim neke inovacije iz san andreasa osim fizike, grafike, sve ostale gemplay mogucnosti su tu, jos su i avione ukinuli i sve je sivilo sa ogromnim gradom. U mafiji je isto veliki grad, ali je puno zivlji nego onaj u gta 4, ima toliko boja, pogotovo ona zimska atmosfera, glazba....

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
11 godina
neaktivan
offline
GTA 5

All I can say... {#}

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: GTA 5
Prilika kaže...

All I can say... {#}

hmm da 

kasnis malo

http://revohd.com
15 godina
offline
GTA 5

ma joj pricate gluposti, na mafiji imam mozda 15-20 sati, ne kazem da je to losa igra, bas suprotno odlicna je, glavne misije su super, one u dlcu dosadne i uzas, sve su iste ali igra usporedujuci ju s gta iv nema tu sta radit, a ovaj sto predvida da ce mafija 3 bit bolja od gta v je neki tarot majstor valjda kad nijedna od tih igara nije izasla, a mafija 3 nije ni najavljena.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTA 5
Asterix kaže...
sinister_axe kaže...

Ja ću tu nekog zadavit. Onaj tko kaže da GTA 5 neće izaći za PC neka si slobodno odreže obje noge i jedno uho. Igra će izaći za PC i točka! To što oni sad pričaju o razmatranju PC verzije je čisti marketinški govor. Svi GTA-ovi do sad su izašli na PC-u i to slijedeći isti pattern. Igra izađe na konzolama i onda mjesecima kasnije za PC. I niko od toga do sada nije pravio neku veliku priču. Sad odjednom se diže pitanje oko toga. 

Šanse da GTA V ne izađe na PC-u su jednake šansama da sunce sutra ujutro ne izađe na istoku.

Nisu izašli:
Grand Theft Auto: Liberty City Stories
Grand Theft Auto: Vice City Stories

Te igre službeno jesu GTA, ali ja sam ih više smatrao kao nekim ekspanzijama, nego punokrvnim nastavcima. Zato mi nisu uopće pale na pamet i nikada ni trenutka nisam osjetio neku potrebu za njima na PC-u ili da je PC zakinut za neki vrhunski naslov.

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5

A ni GTA 4 nije blizu sandbox zabavi i okolnim 3.14zdarijama San Andreasu, ni blizu.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
thuglife kaže...

A ni GTA 4 nije blizu sandbox zabavi i okolnim 3.14zdarijama San Andreasu, ni blizu.

 

Potpisujem.

 

Niti ima atmosferu kao GTA Vice City koji je unatoč maloj mapi i dosta ograničenja jedna od igara koje definitivno imaju atmosferu koja te "uvuče" u samu igru. 

14 godina
offline
GTA 5

GT Pop-Block - Grand Theft Auto V: Trailer 2

 
0 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: GTA 5
mar123 kaže...

ma joj pricate gluposti, na mafiji imam mozda 15-20 sati, ne kazem da je to losa igra, bas suprotno odlicna je, glavne misije su super, one u dlcu dosadne i uzas, sve su iste ali igra usporedujuci ju s gta iv nema tu sta radit, a ovaj sto predvida da ce mafija 3 bit bolja od gta v je neki tarot majstor valjda kad nijedna od tih igara nije izasla, a mafija 3 nije ni najavljena.

izaće 2 godina poslije gta5, hmm vjerojatno će biti lošija jer ipak izlazi kasnije?

15 godina
neaktivan
offline
GTA 5

Nije to pravilo, koliko je gta klonova izašlo nakon vice citya, pa su opet ispali gori po mnogočemu ( ne nužno svi ).

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice