Koju ste igru najduze igrali

poruka: 112
|
čitano: 15.573
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najdulje igrali

ja sam igro gta sa i preso ga al je igrica duga ima za prelazit

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najdulje igrali
Nfs 4ever kaže...

ja sam igro gta sa i preso ga al je igrica duga ima za prelazit

 i ja isto..... preso sam gta vice city i san andreas bez cheatova.... dobro ne mogu reci da sam bas sve preso jer ima mnogo pomocnih, ali preso sam glavninu... ko mi ne vjeruje nek me pita sta bude na kraju igre :D
Sve što možeš sad ostavi za kasnije
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

aj, šta bude???Smijehi ja sam prelazio san andreas jedno 5 puta...a najbrži rok u kojem sam ga prešao je 1 i pol danCool

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

Definitvno GTA SA, tu igru sam stalno igrao na starom kompu i nije mi dojadila Smijeh

Q6600, 4gb 1066Mhz Corsair,HD4870 512mb, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano, Logitech Wave + MX 518, Z-4 MSI Wind : Atom 1.6, 1Gb DDRII, Intel® 945GS, 80 GB, XP home
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali

mafia....10000 puta presao.....

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2009 21:25 (dado16).
15 godina
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali

stalker

16 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

COD4, na multiplayeru skoro 1000h, a singleplayer jedno 5-6 puta prešao

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali

Mafia presao 3 puta

San Andreas presao 2 puta

Call of duty 2 Multiplayer 250h

Hajduk zivi vjecno!
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Pes 2009 master ligu nikako precSmijehSmijehSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
dado16 kaže...

mafia....10000 puta presao.....

 i nju sam presao.. a jesam se izmucio oko dijela kad trebas otkociti tracnicu da vagon uleti u skladiste... znas koje mi je trebalo da skontam Belji se, malo mi je falilo da odustanem....
Sve što možeš sad ostavi za kasnije
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
razor1911 kaže...

Pes 2009 master ligu nikako precSmijehSmijehSmijeh

 na cemu igras, ako na compu nek ti je dragi bog na pomoci.. i da, na kojem ranku igras?
Sve što možeš sad ostavi za kasnije
16 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Deus Ex. Znam je uzduž i poprijeko. Mislim da bi je čak mogao prijeći zatvorenih očiju.Cool Sljedeći na listi je najvjerovatnije Homeworld.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.1.2009 1:27 (scorpion667).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
fanspeed kaže...

aj, šta bude???Smijehi ja sam prelazio san andreas jedno 5 puta...a najbrži rok u kojem sam ga prešao je 1 i pol danCool

 Ti mora da nisi isel u krpe !
Audi R8 - born of powerful ideas
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
Batista kaže...
fanspeed kaže...

aj, šta bude???Smijehi ja sam prelazio san andreas jedno 5 puta...a najbrži rok u kojem sam ga prešao je 1 i pol danCool

 Ti mora da nisi isel u krpe !
 A mati, škola, posao, jelo...???? u vezi toga nisi imao problema???
Sve što možeš sad ostavi za kasnije
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Gta San Andreas...igrao sam ga gotovo dvije godine...skoro pa svaki dan po par sati Smijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali

Definitivno CS:Source (dust 2 mapa, lol koji noob, 4 godine svaki dan skoro, samo tu mapu) i OGame Izlanuo se jedno 8 mjeseci 0-24...Izlanuo se

Intel Core 2 Duo E6750@2.66GHz, Gigabyte P35C-DS3, s775, iP35, DDR2 2X1GB PC6400 (800MHz) OCZ, platinum XTC, BFG GTX 280 OCX, CoolerMaster HAF 932 big tower , CHIEFTEC, CFT-650-14C 650 W, LOGITECH, MX Revolution Cordless Laser Mouse, RAZER Lycosa keyboard, Samsung SyncMaster T260
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

gta 4 preko 500 h

AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

Neznam koliko mlađih uopće zna za Heroese, oli HoMM 3 (ver. 358f ), ali ja je igram već godinama. Oni koji znaju koliko je igra stara znat će koliko je to...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

UT GOTY definitivno, ne znam ni sam koliko sati...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

GTA SA

RE4

COD4 MULTIPLAYER

CPU:AMD Athlon 64X2 6000+@3.35GHZ, L2 CACHE 2MB + THERMALTAKE V1 COOLER RAM:3GB(3X1)DDR2 800MHZ HDD:WD 80GB + WD 320GB(TOTAL 400GB) VGA:X1950PRO@XT PSU:FORTRON BSII 500W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

U periodu 'BW' (tj. before WoW Belji se) najviše sam igrao Heroes of Might & Magic III i IV, te Fallout I i II, no zadnje 4+ godine najviše igram WoW (uz nekoliko pauza od po par mjeseci u kojima sam izigrao dobre single playere).

Nekako mi se čini da ću i ove godine najviše peglat po WoW-u Namigiva

 

P.S. Dok izađu Starcraft II i Diablo III onda su mi oni na listi hehehe..

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
didaero kaže...

Neznam koliko mlađih uopće zna za Heroese, oli HoMM 3 (ver. 358f ), ali ja je igram već godinama. Oni koji znaju koliko je igra stara znat će koliko je to...

 Uf kad se sjetim neprospavanih noći. Nisam niš manje igrao i Heroes 5. Sve Total War-ove sam igrao onak stalno. I naravno za opoštanje COD serijal. E da i manager. On je imao čak i ovisnički pokazatelj. Meni je pisalo da sam umro i da me cijeli svijet zaboravio (kolko sam ga puno igrao).
ASUS G1S C2D T7500@2.2; 2GB 667; 8600M GT; Vista Home Premium 32
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.1.2009 10:15 (Maus).
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

cod2-najbolja igra

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
didaero kaže...

Neznam koliko mlađih uopće zna za Heroese, oli HoMM 3 (ver. 358f ), ali ja je igram već godinama. Oni koji znaju koliko je igra stara znat će koliko je to...

 Hoho e to je bila igra, čak sam mape radio za ekipu da imamo nešto novo igrati nakon pustih godina, čistu igrivost HoMM 3 nijedan nastavak nikad neće nadmašiti.

Ali iako je nisam najviše igrao, ima jedna koju sam poznavao u najsitniji detalj, isječak animacije, dijaloga, questa, daleko najbriljantija igra koju sam ikad igrao i koju također sumnjam će išta uskoro nadmašiti, jedan i jedini, Baldur's Gate 2: Shadows of Amn.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali

definitivno je cod 2 najbolja  igra

15 godina
offline
Koju ste igru najduze igrali

Definitivno sam najduze visio na Fallout II,

prate Warcraft III i tu je naravno WoW (sa velikim pauzama).

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koju ste igru najduze igrali

od davnih davnina na PSX medal of honor i vigilantes.... toliko ih puta prosao da je to nemoguce... jos dan danas se sjecam svakog detalja iz igre

moj xfire kaze cod2 mp, oko 750 sati

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

jak 2 za ps 2 oko mjesec dana prolazio

i age of mythology prosao 4 puta + titan expansion

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju ste igru najduze igrali

A Nasmijavate me, prelazili ste multiplayer o.O???!. Pa cs source si igrao, ali nisi ga prelazio jbt xD.

 

Pa ja mogu reć da igram cs 1.6 preko 5 godina i dotu oko 4, pa alo brate to nemoš prijeć to samo moš odigrat cw, nabit neke njubove i to je to.

 

Definitivno TES III Morrowind (s obje ekspanzije) koji još uvijek smatram naj igrom ikada, igrao sam ga oko 2 godine. Prešao sam sve main questove, brdo side questova i imao sam sve najjače iteme u igri xD.

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koju ste igru najduze igrali
nCh! kaže...

A Nasmijavate me, prelazili ste multiplayer o.O???!. Pa cs source si igrao, ali nisi ga prelazio jbt xD.

 

  Pa, pitanje je koju ste igu najviše IGRALI, ne prelazili, dakle računa se i MP
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice